Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Повернімо Ляльку
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 5-2-2004 у 14:28


Тю! За що?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-2-2004 у 15:03


Цитата:
Першим відправив користувач fish
Dmy, еге, то таки я була, хоч сама й не чула, але казала саме про то, що пан назвав

Мабуть варто викласти (на додачу до ФДР)
(може 2 анонімних хлопців теж хтось пізнає?)

Наступний матеріал нашої львівської колеги Галини Терещук теж стосуватиметься теми культури.
Львівська молодь та митці виборюють право на існування у Львові єдиного молодіжного клубу, де звучала б українська музика.
12 січня припинив свою діяльність мистецький клуб “Лялька”. Відтак, молодь та музиканти розпочали акцію протесту під назвою “Назавжди у Львові –“Лялька” і ми”.
На акції побувала Галина Терещук.

Галина Терещук
За 10 років, відколи у Львові у підвальному приміщенні лялькового театру почав діяти молодіжний клуб “Лялька”, у ньому відбулись понад 2 тисячі мистецьких акцій. Переважно вони пропагували українську культуру.
Несподівано 12 січня дирекція театру, що у підпорядкуванні обласної адміністрації, не підписала із власником клуб, мистецьким об’єднанням “Дзига”, угоду про подальшу співпрацю. Цікаво, що саме приміщення, де розташований театр - це власність міста.
На знак протесту проти закриття “Ляльки” львівська молодь і музиканти до 5 лютого проводять акцію протесту. На площі перед ляльковим театром вони розклали намет, зробили невелику сцену для концертів. Кожен приносить зі собою ляльку, що символізує голос їхньої підтримки.
Ось, що розповіли мені молоді люди, котрі протестують проти закриття клубу:

Хлопець
Нас зв’язали. Тут молоді музиканти могли себе спробувати. Музичні вечори проводилися, фільми показували. Тепер цього немає.

Дівчина
Я в “Ляльці” була лише кілька разів, бо сама я із Запоріжжя. Я вважаю, що це просто жахливо і несправедливо.
Я знаю, що по багатьох містах відбувається таке. В нас у Запоріжжі закрили єдину україномовну радіостанцію. Так само зробили в Одесі, так само зробили в Донецьку.
Те, що відбувається, цього не можна терпіти, а треба щось робити.

Хлопець
Просто цікаве спілкування з цікавими людьми. Це краще, аніж сидіти по підворіттях і сміятися з дурних анекдотів.

Галина Терещук
Організатор акції протесту музикант Соломія Чубай в інтерв’ю радіо “Свобода” зауважила:

Соломія Чубай
Ми хочемо показати те, що коли у нас немає приміщення, то ми все рівно будемо грати надворі, молодь буде “тосуватися” надворі, слухати свої улюблені групи, просто спілкуватися один з одним, не буде швендяти по під’їздах. Коли закрили “Ляльку”, молодь просто ходила по вулицях, не знаючи, де дітися.
Мета акції: залучити як найбільше людей, які просто підтримали б україномовний клуб, де не крутилася ні разу російськомовна музика.

Галина Терещук
Усі ляльки, зібрані під час акції, а також компакт-диски відомих українських музикантів, груп “Плач Єремії”, “Скрябін”, “Мертвий півень” та багатьох інших, хто приєднається до протесту 5 лютого, передадуть у сиротинці.
А ще на завершення цієї акції кожен запалить свічку, яка має освітити шлях у кінці тунелю для української культури в Україні. Можливо, бодай голоси молодих людей вплинуть на чиновників міськради, від яких залежить бути чи не бути молодіжному клубу “Лялька “у Львові.

Надія Шерстюк
Шановні слухачі, це була програма “Права людини: українська реальність”, яку сьогодні підготувала і провела Надія Шерстюк. Мені допомагала у київській студії Наталія Антоненко.
Ми з вами прощаємося, а наші програми тривають.
На все добре!
Говорить радіо “Свобода”!
(вівторок, 3/2/04)
http://www.radiosvoboda.org/programs/human/uk/2004/02/D81105F1-A065...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-2-2004 у 18:55


завтра рано чекаю на новини!



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-2-2004 у 00:13


Нам віддали Ляльку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))
Детальніше потім, бо дуже хочеться спати :)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-2-2004 у 02:15


Концерт був супер! Особливо драйвові Тартак і Мертвий Півень. ПЄ також класно виступили. Ну і звичайно Далі :). Ще мені сподобався Ірій.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 6-2-2004 у 02:54


Тільки щойно відчистились від парафіну (штани, куртка, светер). Свічки ще запалили о 20.00 (дві великих та грубих - жовту та синю). Горіли до кінця концерту, потім їх залишили на підвіконнику. Було дуже кльово, стільки народу давно вже не бачив; повезло з погодою: було доволі тепло. Роздівся під час виступу Тартаку та й до Плачів. Найбільше сподобались півні, хлопці поприїзджали з Києва, Харкова; Морозов аж з Канади. А пісні про любов до іноземців (Франсуа) мотоцикл (Харлей) та особливо на вірші Жадана про рідну неньку (Переваги окуп режиму) просто слів не вистачає. Ми довго кричали Чайка, 5 копійок, Барбара (особливо після його слів про податківців).
А головне, що від тієї всієї акції, як я зрозумів повідомлення Одарки, є результат.




ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-2-2004 у 08:51


аааа! ледве втримуюся, щоб не зафлудити цей форум радісним воланням на сорок месаг: Банза-а-а-а-а-а-а-ааааааЙ!!!!!!! (хто не знає. це такий український відповідник слову "ура":))



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-2-2004 у 09:08


Дуже український :)
Гм.... чогось я в цьому житті не розумію, але то всьо пусте. Ляльку віддали і тому як буду у Львові - Сольці від мене буде пиво.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-2-2004 у 09:13


Ммм... пиво з капелюхом -то неабиякий смаколик :))))))



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-2-2004 у 09:19


властиво, Соло питиме пиво, а Олексій їстиме капелюха :)



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-2-2004 у 09:36


всіх вітаю!!!!!

То було супер, також купа плям від свічок.

Незнаю, можли мені вже поперек горла розмови на кухнях про політику, але вчора я відчув, як я скучив за Чайкою з гітарою!!! особливо під старенький харлей, оте майже присидячки мотиляння головою - то просто мурашками розбіглось, так кльово.

Ще раз вітаю всіх!!!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 6-2-2004 у 09:52


Вітаю ВСІХ, ВСІХ, ВСІХ!
Щастя Вам!
Бо Ваші велики серця змогли зігріти всю Країну-Україну.:saint:




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-2-2004 у 17:37


ВІТАЮ!!! І ПИШАЮСЯ ВАМИ НЕЙМОВІРНО!!!
Найкраще у всьому цьому те, що ви згуртувалися, а не розбіглися по нірках скиглити, як все погано, і як злі дядьки забрали "Ляльку". Ваша Перемога - це наслідок того, що ви НЕБАЙДУЖІ!!!




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 6-2-2004 у 17:53


Головне сказати гоп після перескоків. Влада, гадство, та сама.
Концерт добрий, місцями навіть здорово добрий:) Та й від того, які тут всі направду свої, троха в голові весело. Докладніше на днях.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 6-2-2004 у 19:08


І ще кілька слів про акцію. Щодо збору ляльок: мої студентки в четвер притащили метрового левеня (казали ледве в трамвай влізся), за те їм дали 5 компактів до 10-річчя Дзиги.
Вчора на концерт ми (Я, Юрко, Ромко з Марічкою, Руслан з дружиною та ще ті самі 5 студенток) також принесли ляльки, ящик куди кинути шукали довго, але таки знайшли.
Спочатку ми стояли перед сценою, але вже десь під час виступу Ірію, там вистояти було майже неможливо. Тому пішли в кінець площі, де запалили свічки та почали вигукувати різні гасла. Спочатку кричали "Лялька", потім "Кучму геть", на кінець "Ю-щен-ко". Коли на сцену вийшли Ромко та Юрко (тобто Далі) знову пішли до сцени, де проскакали до кінця. Під час виступу Далі кричали Соломія, між іншим багато молоді тоді кричало Чубай. Те, що слова Далі майже вивчили, тому співали також. Коли вийшов Ромко Чайка (ще щось по мобілі на сцені говорив чи читав) почали всі скандувати Чай-ка. Те що свічки в нас були вже запалені кльово підійшло під виконання Морозовим пісні Треба встати і вийти, свічку запалити. "Франсуа", "Старенький трамвай" і "Переваги окупаційного режиму" проспівали та проскакали разом з півнями. Те що "Вону" та "Я піду в далекі гори" разом з Чубаєм проспівали й так зрозуміло. Після концерту ще довго кричали "Ю-щен-ко" (важко пояснити чому саме це, видно настрій був політичний, особливо після слів Чайки, що далі якщо треба підем на Стрийську (вулиця де знаходиться податкова)). По дорозі цитували Андруховича, потім випрасували парафін та випили чаю. Спати лягали біля третьої ночі.
Настрій піднесений вже цілу добу. Все було просто суперово.




ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-2-2004 у 20:08


Мої найширіші вітання (всім, хто ще не поснув заслужено)! ;)
Наші в місті! :D:D:D

Утім.
Vedmid правий - розслаблятися не можна, хіба ледь-ледь. Потрібен папір і до папера. І на папері все уважно перевірити, жиби не було, як цього разу: у жовтні аренда закінчилася, а ми й не знали, це ж треба! :(

І ще.
Мені здалося, щось ви тут занадто якийсь "Мервий півень" вихваляєте...
Цитата:
Юра: Особливо драйвові Тартак і Мертвий Півень.

Василь: Найбільше сподобались півні, хлопці поприїзджали з Києва, Харкова; Морозов аж з Канади. А пісні про любов до іноземців (Франсуа) мотоцикл (Харлей) та особливо на вірші Жадана про рідну неньку (Переваги окуп режиму) просто слів не вистачає. Ми довго кричали Чайка, 5 копійок, Барбара (особливо після його слів про податківців)

Nazar: вчора я відчув, як я скучив за Чайкою з гітарою!!! особливо під старенький харлей, оте майже присидячки мотиляння головою - то просто мурашками розбіглось, так кльово


Декому на ФоРуМі (також декому за його межами) це може відверто не сподобатися - хто пустив на таку поважну акцію "відверто попсову" групу?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-2-2004 у 20:18


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy

Декому на ФоРуМі (також декому за його межами) це може відверто не сподобатися - хто пустив на таку поважну акцію "відверто попсову" групу?


Жах який! :baddevil: І що ж тоді буде?! :o Як тоді ми?!
Харакірі - єдиний вихід... Чи, як казала моя свекруха, а може, не дождете?! :P




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-2-2004 у 20:29


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
...може, не дождете?! :p

Може й не дождемо... Дай-то, Бог! Будьмо подивити.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-2-2004 у 20:32


Я напевно з тих, хто не вїхав в те, що зараз модно нелюбити Півнів, тому вибачайте. Я їх люблю!

І знаєте, мене навіть здивувало, що "Поцілунок" навколо мене всі співали напам"ять.
Згоден з Василем - то треба відчути.

На папері наразі є рішення міськвиконкому про передачу підвалів театру ляльок МО Дзига, все решта буде після ремонту.

Слава Україні!:cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-2-2004 у 20:35


Героям Слава!!! :cool:

А за Півнів - вибачаємо, самі такі. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 6-2-2004 у 21:20


Результат таки є!
Але після такої акції треба трохи подумати, щоб максимально себе застрахувати від схожих дій влади (теперішньої) на майбутнє.
Можливо варто трохи серйозніше вирішувати юридичні питання щодо оренди і т.д.
Треба бути готовими до усіляких провокацій.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

smile.gif написано 6-2-2004 у 22:50


А я б непроти, щоб щороку Ляльку забирали - відбувався чудовий концерт - Ляльку віддавали :).

Хто попса - МП чи Тартак? :baddevil:

А чи не має пан Ведмідь стосунку до групи, що виступала першою (забув як називаєся :((щось там "сучасне" в назві було здається)).
Чекаю якнайскорішого відкриття і нових концертів. :sing:
З.И. Чайка і Харлей - це спраді супер!:sing:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 7-2-2004 у 08:36


Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Група із Запоріжжя (поки що не знаю як вони називаються)


Якщо не помиляюся, то це буде "Сучасний Ворон" (якщо вони приїзджають разом з Ведмідем);)


Хлопці мені дуже сподобались, я напевно мав троха більше нагоди їх послухати:)
Побільше би такого було!
З нетерпінням чекатиму на їх запис та концерт у новій Ляльці:rolleyes:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 7-2-2004 у 09:47


Цитата:
Першим відправив користувач Юра

А чи не має пан Ведмідь стосунку до групи, що виступала першою (забув як називаєся :((щось там "сучасне" в назві було здається)).
:sing:


Так, має, бо він є їхнім продюсером ;):sing:




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 8-2-2004 у 10:53


Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Цитата:
Першим відправив користувач Юра

Так, має, бо він є їхнім продюсером ;):sing:


Перепрошую, не маю до продюсерства ніякого стосунку. Я, мовою Матриці, радше Ключник:)
Додому добулися цілі і неушкоджені. Слава Соломії, Назарові і Зоряні. У віках:)




... кожним містом цієї країни треба ходити так, ніби то Львів...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2114
Реклама: