Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  6
Автор: Тема: Найкращі міста України (з точки зору архітектури)
-=IGO=-
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 15-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: світлий

[*] написано 15-3-2004 у 13:21


Ніхто здається не згадав про архітектуру замків. Розумію, що мова йде про міста, але замки заслуговують теж на увагу в плані архітектури. Я, наприклад був в Судаку (і далеко не один раз). Так там саме місто архітектурою слабеньке, але біля нього є бувший замок із досить довгою стіною, які ще дожили до сьогоднішнього часу. Правда ззовні вигляд значно кращий, ніж всередині. Можливо через те що кращий краєвид відкривається ззовні якраз :)



Cвітло дає мені силу!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 15-3-2004 у 16:28


З приводу замків (фортець).
Згадався Білгород-Дністровський (Одеська обл.). В минулому Аккерман.Там суперова фортеця (15 ст.) на березі Дністра й Генуєзький замок.
Останнім часом реставрацією зайнялися румуни, тому мабуть має пристойний вигляд.

Знайшов малюнок:
http://art.ridne.net/ukr/catalog/ep-bilh-dnistr-zamok.html




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 15-3-2004 у 18:28


Якби це не був напів-львівський сайт, можна би було провести галасування по вибору накращого міста.
А так, львівяки задавлять:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 15-3-2004 у 18:39


Нелвівяки також :) :) :)



він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marjana Pjecuh
Газета
**



Повідомлень: 69
Зареєстрований: 16-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: зажурено-оптимі

[*] написано 15-3-2004 у 20:14


Щодо замків, то з того, що я бачила у своєму житті - ХОТИНСЬКИЙ це краса неперевершена. Ці височенні мури, ця старовинна (він майже невідреставровааний, але дуже добре зберігся), на самому березі Дністра, а довкола лише пагорби. Люди, така краса! На все житті запам"ятовується! А от Кам"янець-подільський замок мені нагадав після Хотинського дитячий майденчик. Воно відреставровано якось так, що занадто виклядає яскраво як на оборонні мури, де колись ще й тримали в ув"язненні людей. В старовину він трішки похмуріше виглядав. На жаль, популярні замки нашої Львівської області мене особливо не зворушують. Не відчуваю тої помпезності.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 15-3-2004 у 20:19


Не знаю, може, вже згадувалося, та про всяк випадок - ось посилання на сайт "Замки та храми України". :)
http://www.mycastles.narod.ru/




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-3-2004 у 20:50


Вже як навели адресу з нашої Інтернет-галереї art.ridne.net, то порозглядайте картинки інших замків
http://art.ridne.net/ukr/catalog/el-zamky.html




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Anais
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 16-5-2004
Нема на форумі

Настрій: мрiйливий

[*] написано 16-5-2004 у 13:28


Звичайно, архiтектура мiст на сходi вiдрiзняється вiд захiдних, адже на сходi бiльшiсть мiст це великi чи не дуже промисловi мiста, але i тут є що подивитися. У Днiпропетровську, Запорiжжi, наприклад, це Днiпро, а ще Хортиця. А на донечиннi є таке мiстечко як Славяногiрськ, там дуже гарнi краєвиди та монастир. З тих мiст, якi не названи у вас i якi довелося побачити, менi сподобалися Житомiр, Белгород-днiстровський, Хотин. Але Львiв мiж всякої конкуренцiї.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 16-5-2004 у 23:14


Але Львiв мiж всякої конкуренцiї.
Якщо ситуація не зміниться (мається на увазі ситуація стосовно збереження пам'ятків архітектури) то років так через 20 Львів буде лиш спогадом :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 17-5-2004 у 22:48


А якщо когось ще цікавить Харків, то окрім вже заанонсованої Москалівки (те, що від річки до вокзалу), то я особисто рекомендую різноманітні вулички перпендикулярно Пушкінській у напрямку Московського проспекту, тобто протилежно Сумскій



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Влодко
Дійсний член
***



Повідомлень: 234
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як завжди

[*] написано 18-5-2004 у 00:40


Мені сподобався Станіслав, ясна річ стара частина - надзвичайно компактна, доглянута і чиста, принаймі таке враження склалося від зовнішнього вигляду будинків бо у подвір"я не заходив. Хоча я там був 2-3 роки тому.




"Звичайно, архiтектура мiст на сходi вiдрiзняється вiд захiдних, адже на сходi бiльшiсть мiст це великi чи не дуже промисловi мiста, але i тут є що подивитися. У Днiпропетровську, Запорiжжi, наприклад, це Днiпро, а ще Хортиця".

р. Дніпро і о.Хортицю (якщо не помиляюсь то є заповідна зона) до архітектури віднести не можна. Я думаю, що для Запоріжжя це безперечно популярна рекреаційна зона (власне з Дніпра там залишилась лише назва) але з таким успіхом до найкращого в місті з архітектурної точки зору можна зарахувати дамбу ДніпроГЕСУ, зрештою і безкінечний трамвайний маршут.
Якщо ж до Хортиці дорвуться ландшафтники... тоді вона стане пам"яткою в підручниках історії...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 18-5-2004 у 14:14


Цитата:
Першим відправив користувач Влодко

для Запоріжжя ... до найкращого в місті з архітектурної точки зору можна зарахувати дамбу ДніпроГЕСУ, зрештою і безкінечний трамвайний маршут.


Вічна йому пам"ять... За останні 2 роки наш трамвай став повністю відсутнім на головному проспекті. Це так, реалії.
Все фарбується як й скрізь, але бутафорією місто тільки псується.

Коли потрапив до Києва то було таке враження, ніби й не виїздив нікуди, а от в Харкові якась іншість вдчувається.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-5-2004 у 16:50


Справді гарні місті (маленькі) то наші галицькі Самбір та Жовква



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Веселка
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 30-4-2004
Нема на форумі

Настрій: помаранчевий

[*] написано 19-5-2004 у 00:37


Пропоную ще одного кандидата (правда це не місто, а містечко) - Підкамінь. Є на що подивитись: Камінь, на якому колись була церква, монастир(оборонна споруда) - вважається другим найбільшим в Україні, Печерна церква, перетворена в каменеломню(на жаль). Про цей куточок всі забули, усе в плачебному стані, монастир валиться,покрівлю роблять невідповідно до стилю аби зберегти, що ще піддається збереженню(і це добре). Але навіть з ледь помітних натяків можна собі відтворити колишню красу споруди.Шкода, якщо не знайдеться спонсора для реставрації...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 19-5-2004 у 15:41


Знаю одного архітектора, в перспективі, що ДУЖЕ зацікавився би Вашою пропозицією!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 19-5-2004 у 17:58


Я сам там не був, але судячи з відеорядів дуже симпатичне славне місто Мукачево....



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 19-5-2004 у 18:02


Цитата:
Першим відправив користувач Влодко
Мені сподобався Станіслав, ясна річ стара частина - надзвичайно компактна, доглянута і чиста, принаймі таке враження склалося від зовнішнього вигляду будинків бо у подвір"я не заходив. Хоча я там був 2-3 роки тому.


А у подвір'я краще і не заходити :)

А в порядку реклами - за 2-3 роки місто стало ще краще. Це точно.




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 19-5-2004 у 20:05


Безперечно і Львів і малі містечка Галичини є дуже цікавими в плані старої архітектури, але за свіжо-пофарбованими фасадами легко помічається крайня запущеність того, що за фасадом.

З великих міст, ІМГО, Київ є найгарншим в Україні і, без сумніву, одним з красивіших великих міст світу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 20-5-2004 у 00:21


"З великих міст, ІМГО, Київ є найгарншим в Україні і, без сумніву, одним з красивіших великих міст світу."


Roste! І що ж Вам так сподобалось у Києві? Мене він страшенно нервує!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 20-5-2004 у 11:50


Оскільки є сумніви, то значить що тверження не безсумнівне :)



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 9-8-2004 у 13:17


Станіслав - місто, яке вражає.
Дуже зелене, спокійне місто. Ще ніде не бачив стільки місця для відпочинку. Його неможливо не полюбити. :saint:




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 10-8-2004 у 12:28


Тут ще не згадували про Полтаву.
Зарахувати це місто до цікавих і красивих поряд із Львовом чи Кам"янцем-Подільським навряд чи можна, але якщо втрапите, раджу звернути увагу на деякі унікальні цікавинки.
а) будинок місцевого СБУ. Нічого не казатиму, але він вас вразить.
б) особливість місцевої скульптури: пам"ятники не людям, а обладункам. Скрізь. Дивуйтеся ідеї.
в) на території одного з тамтешніх вузів є пам"ятник годувальниці українського народу. Звичайно, це таке собі кругле пацєтко. Але, якщо хочете здивуватися, просто покладіть на нього руку.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 10-8-2004 у 12:42


Підтримую. Сама хотіла написати про Полтаву. Абсолютно патріархальне, "тепле" місто. Там є вулички, що мало змінились за останні двісті років і мають той же вигляд, що й за часів Гоголя. Наприклад, вул.Шевченка, що веде від вул. Фрунзе до центрального ринку. Якоїсь особливої архітектурної краси там немає, проте збреглася атмосфера і цілістність.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 19-8-2004 у 13:33


Цитата:
Першим відправив користувач Marjana Pjecuh
А от Кам"янець-Подільський замок мені нагадав після Хотинського дитячий майденчик. Воно відреставровано якось так, що занадто виклядає яскраво як на оборонні мури, де колись ще й тримали в ув"язненні людей. В старовину він трішки похмуріше виглядав.


Як історик, який закінчив Кам"янець-Подільський університет, прошу Вас не порівнювати непорівнювані речі. Хотинська фортеця класична - велика оточена середньої висоти оборонними стінами територія і замок з височенними стінами посередині. На території фортеці могло розташовуватись купа війська (згадайте, що під час Хотинської битви там козацьке і польське війська розміщувались). Після захоплення зовнішніх мурів замок обстрілювався з трьох боків, що різко зменшувало його обороноздатність.
Кам"янець-Подільський за рахунок унікального географічного розташування (острів, оточений глибоким - 60-65 метрів - каньйоном) - сам собі оборонна споруда. Було одне тоненьке місце - із заходу. Щоб його прикрити поставили замок. Ставили його ( в такому вигляді, потім лиш модернізовували) в 16-му столітті і на той час цього вистачало. Тут навпаки, місто неможливо було захопити не захопивши замок.

Далі. Про реставрацію. Головне, що ви помітили - "відреставровано", а чи можна це сказати про Хотин?

А про яскравий вигляд... Отут:
http://www.tovtry.km.ua/foto/istor/city/140ua.html
є старі фото замку. І можна побачити, що він (замок) і 105 років назад був мов цукерочка, за що ми ним і пишаємось.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 19-8-2004 у 13:39


Після Кам"янця-Подільського, де прожив 24 роки, зміг би жити тільки у Львові (що і роблю зараз) або Ужгороді. Міста, в які приємно час від часу з"їздити - Чернівці, Луцьк, Київ, Полтава. В жодному разі не жив би у Хмельницькому (гірше важко знайти), Миколаєві, Херсоні, Одесі.



Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2213
Реклама: