Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  6
Автор: Тема: Найкращі міста України (з точки зору архітектури)
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 13-2-2005 у 22:10


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Доречи, я б і Київ з натягом прирахував до цікавих міст. Може тому, що я тут живу?


гм. я у Києві не живу (і не хотіла б), але теж не вважаю його гарним. Принаймні гарної архітектури там страшенно мало. Втім, це, певно, проблема більшості постросійськоімперських міст.
З таких можу відзначити тільки Дніпро. Там таки троха є "катерининської" (тобто досовіцької) симпатичної архітектури. Не знаю щодо Одеси - ніколи не була - але, кажуть, там теж непогано...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2005 у 10:29


Цитата:
В жодному разі не жив би у ... Миколаєві, Херсоні, Одесі.


Ну й дурний. Я взагалі не можу зрозуміти ваших захватів від міст без річки (чи моря). Наче не слов'яни, а якісь зайди будували й живуть.
Кожне місто має свою ауру і свої життєві ритми. Щоб зрозуміти, чим саме добре жити в Херсоні, треба поглянути на нього з Дніпра. Дачі на островах, єрики, рибалка, раки, пляжі, на які можна потрапити лише на катері.
Усі міста чимось унікальні й привабливі. Треба лише придивлятися до звичаїв аборигенів і жити в них трохи довше, ніж звичайний турист вихідного дня, щоб те зрозуміти.
Додаю до списка Вилкове й Ізмаїл. Вилкове - взагалі така собі Венеція. Приїздити до нього краще в час ходу дунайського оселедця :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-2-2005 у 17:48


Цитата:
Першим відправив користувач spark

Ну й дурний. Я взагалі не можу зрозуміти ваших захватів від міст без річки (чи моря). Наче не слов'яни, а якісь зайди будували й живуть.


Та й дійсно, жах! Якщо "я не можу зрозуміти," то що далі? Автоматично заносимося в реєстр "дурних"? :baddevil:
Смаки, вони... кхе-кхе... зараз банальщину скажу - різняться взагалі-то. Я би теж, приміром, не хотіла жити в Херсоні, най би він стояв на березі трьох морів, а не одного. Я ж не риба, і не Іхтіандр, і жити мені не у воді.
Коротше кажучи, кожному - своє. :P




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2005 у 20:42


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Я би теж, приміром, не хотіла жити в Херсоні, най би він стояв на березі трьох морів, а не одного. Я ж не риба, і не Іхтіандр, і жити мені не у воді.


Хай ви навіть і не русалка, та на 80% складаєтесь з води, нікуди не дінешся. Та й дівчат для життя в Херсоні відбирає спеціальна комісія поціновувачів, щоб породу не псувати. Так що не так це легко, оселитися сторонній дівчині в Херсоні, і не мрійте. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 15-2-2005 у 00:27


Ага, а складаюся я з води виключно тому, що живу у місті на березі Дніпра. Жила би у Львові, складалася б на 80% з каменю, так?
Що я можу ще сказати? Херсону пощастило. :) Втім, як і спеціальній комісії. :P




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 15-2-2005 у 01:11


В принципі гарно, коли в місті є річка. От тільки Львів будували не "зайди" - на момент будівництва (і ще в ХІХ ст.) річка у Львові була, поки її не сховали під землю. Так само засипали кілька ставків в центрі (зокрема там де зараз пам'ятник Грушевському). А взагалі у Львові підземних річок дуже багато.

За Австрії був навіть проект створення штучного озера шляхом побудови дамби на місці сучасної кінцевої зупинки трамваю №4 (Трудові Резерви). Водойма би наповнилася водою джерел з парку Залізні Води і річки Сорока, береги озера були б на рівні Нового Львова з одного боку і стадіону Україна з другого. Проте від проекту відмовилися із-за потенційної небезпеки для міста - весь Львів опинявся під дамбою і в разі аварії міг би бути затоплений.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-2-2005 у 22:45


А може теє, настав час ту річку одкопати? В Києві існує план окультурнення річки Либідь, яка зараз перетворилася на брудний струмок в бетонних берегах і частково схована в труби. Планують зробити набережну та рекреаційну зону поблизу вокзалу.

Власне, основний пафос мого допису був не в тому. Мене образило чиєсь там високомірне "ніколи б не жив..." Оскільки я жив багато де, то знаю, що будь-яке місто має свій кайф, і жити на Україні можна скрізь, бо не Таймир, і не Сахара - благословенна, що не кажи, земля.
Колись цілий тиждень капав на мозки одній співробітниці з Донецька, щоб вона розповіла про своє місто щось гарне. Вона довго опиралася: терикони, заводи і більш нічого в нас нема. А потім таки згадала: в Донецьку приходиться по трояндовому кущу на кожного жителя, більше мільйона трояндових кущів. Я певен, що подібні фактики, на які не звертають уваги самі мешканці, є в будь-якого міста України. Важливо лише їх помічати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 16-2-2005 у 12:22


Цитата:
Першим відправив користувач spark
Вона довго опиралася: терикони, заводи і більш нічого в нас нема. А потім таки згадала: в Донецьку приходиться по трояндовому кущу на кожного жителя, більше мільйона трояндових кущів.


Кляс!!!




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 16-2-2005 у 12:52


Самі себе похвалили:)))

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?hat=36827

Чи добре живеться львів'янам? Результати "Рейтингу соціально-економічного розвитку міст України", проведеного недержавним аналітичним центром "Інститут реформ" стверджують, що так. За рівнем соціально-економічного розвитку Львів посів 2 місце після Києва серед великих міст.




....КОМЕНТАР

Андрій САДОВИЙ

видавець журналу "Місто", засновник об'єднання "Самопоміч"

Львів, на мою думку, найцікавіше місто в Україні. Українці на запитання, де б в Україні ви хотіли жити, відповідають у Києві, Львові, Одесі. Львів має свій престиж і великі перспективи.




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Капітошка
Дописувач
**



Повідомлень: 63
Зареєстрований: 1-6-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сонячний

[*] написано 16-2-2005 у 13:11


Львів однозначно.



Кожному своє!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

mad.gif написано 16-2-2005 у 17:49


Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач spark
Цитата:
В жодному разі не жив би у ... Миколаєві, Херсоні, Одесі.


Ну й дурний.


Це форум чи балаган, колего? Можна вихованіше коментувати?


Я взагалі не можу зрозуміти ваших захватів від міст без річки (чи моря).

Дуже чемно - спочатку образити людину за її власну думку, а після цього оце "я взагалі не можу зрозуміти" і "Мене образило чиєсь там високомірне "ніколи б не жив...". Чим ви кращі в такому разі за мене? І чи не високомірність оце ваше "я взагалі не можу зрозуміти"?

А хто сказав, що це було захоплення містами без річки чи моря? Кам"янець-Подільський, Львів, Ужгороді, Чернівці, Луцьк, Київ, Полтава - хто тут без річки? А! Львів! Ну про те, що тут річка була вам вже розповіли, а я ще додам, що живу у передмісті недалеко від озера і мені то подобається.

Щоб зрозуміти, чим саме добре жити в Херсоні, треба поглянути на нього з Дніпра. Дачі на островах, єрики, рибалка, раки, пляжі, на які можна потрапити лише на катері.


Це життя в місті чи відпочинок коло міста? З тояндами - Бог з ними (притягнемо їх до садово-паркової архітектури :)). Друже, тред називається "Найкращі міста з точки зору архітектури", а не "Найкращі міста з точки зору активного відпочинку"! І коли хтось пише тут, що десь не зміг би жити, це означає, що для нього важливими є вулиці по яких він ходить кожен день, а не місця, куди він потрапляє один-два рази на тиждень!
:mad::mad::mad:




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2005 у 09:51


Ви самі у шестирівневому цитуванні вмієте розбиратись, колего? Іноді значно економніше сказати "сам дурний", і людина тямуща вас зрозуміє і без цитування, чи то пак оверквотінгу :)

Я відповідав на репліку "ніколи б не жив", що значно ширше за саму архітектуру, бо ми поки що не пам'ятники. Якщо ви помітили, цей тред виродився у "де б його ще краще пожити" ще до моєї в ньому появи.

Щодо архітектури, весь центр Херсону - це Катеринівська забудова, центральний парк розбито в колишній фортеці, Очаківські та Петербурзькі ворота та вали гарно збереглися, в соборі поховано Потьомкіна. Посеред парку височить сакральний дуб, якому більше років, ніж місту, і який наводить на правильні думки про те, де знаходилося Лукомор'є.

І щодо пам'ятників: джентельменський набор - Суворов, Ушаков, Потьомкін. Потьомкін певний час був репресований, на його постаменті 70 років стояв Карл Маркс. Зараз постамент повернули власникові.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-2-2005 у 11:03


На мій погляд, фраза "сам дурний", яка мене, до слова, теж прикро вразила, може свідчити про дві речі - або про рівень людини, яка з тобою спілкується, або про брак нормальних аргументів (чи про небажання їх шукати - то навіщо тоді встявати у дискусію?) І економія тут ні до чого...



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 18-2-2005 у 16:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Ви самі у шестирівневому цитуванні вмієте розбиратись, колего? Іноді значно економніше сказати "сам дурний", і людина тямуща вас зрозуміє і без цитування, чи то пак оверквотінгу :)

Я відповідав на репліку "ніколи б не жив", що значно ширше за саму архітектуру, бо ми поки що не пам'ятники. Якщо ви помітили, цей тред виродився у "де б його ще краще пожити" ще до моєї в ньому появи.

Щодо архітектури, весь центр Херсону - це Катеринівська забудова, центральний парк розбито в колишній фортеці, Очаківські та Петербурзькі ворота та вали гарно збереглися, в соборі поховано Потьомкіна. Посеред парку височить сакральний дуб, якому більше років, ніж місту, і який наводить на правильні думки про те, де знаходилося Лукомор'є.

І щодо пам'ятників: джентельменський набор - Суворов, Ушаков, Потьомкін. Потьомкін певний час був репресований, на його постаменті 70 років стояв Карл Маркс. Зараз постамент повернули власникові.


Щодо шестирівненвого цитування: коли я писав свій допис, інтерфейс форуму був ще старий і виглядало то трохи краще.
Щодо "де б його краще пожити" - то знову ж таки, мова про вибір йшла якби пріорітетом була, в першу чергу, архітектура.
І я щиро радий за центр Херсону...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2005 у 18:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
На мій погляд, фраза "сам дурний", яка мене, до слова, теж прикро вразила, може свідчити про дві речі - або про рівень людини, яка з тобою спілкується, або про брак нормальних аргументів (чи про небажання їх шукати - то навіщо тоді встявати у дискусію?)


Або про те, що рівень одних аргументів не перевищував рівень інших.
- Ніколи не хотів би...
- Ну й дурний...

Як на мене, одне одного варте. Де ви тут аргументи хоча б в однієї зі сторін побачили? Мова крім комунікативної має ще й експресивну функцію.

Менш за все хотів вас прикро вразити. Я виправлюся, Наталю. Погане виховання, дурне середовище моряків, в яких мій вираз означав би просто вершину вихованості, мають бути пом'якшувальними обставинами щодо мне.

Взагалі, я не можу серйозно сприймати таку дискусію, коли усім і так відомо, що найкраще місто - Київ, з якого боку не підходь. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-2-2005 у 18:29


:lol: spark - 5 балів :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 19-2-2005 у 01:41


І кому ж це “усім” відомо, що Київ – найкраще місто? Один мій знайомий мріє про життя у Відні саме з точки зору архітектури – він там був, і у захваті. Впевнена, що і в Україні є міста, архітектурне багатство яких не вичерпується морем.

2 Олексій: Ага. За 12-бальною шкалою.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 19-2-2005 у 12:18


Цікаво, коли стараються порівняти непорівняльне. Згоден, що можна порівнювати:
Львів (Трускавець, Жовква, Дрогобич, Самбір...) - Відень (Баден бей Він, Вінер Нойштат...) - Краків - Станіславів - Тернопіль

Або, від-біди Варшава-Харків :)

Особисто мені раніше ДУЖЕ подобався Київ, однак сучасну архітектуру Майдану з (с) "демоном Архангела Михаїла" не сприймаю зовсім. Можливо, молодше покоління, яке не знало старорго Києва сприймає інакше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 19-2-2005 у 12:30


Між-іншим, якщо вже порівнювати непорівнюване, то по архітектурі найцікавіша Велика Ялта (теж місто, між-іншим. І в Україні!)

1-е. Палаци
2-е. Стара татарська забудова.

Такого поєднання ніде не бачив більше.

От Бахчисарай розчарував. Ханський палац - так собі, сіро.
Як сказав колись один мій знайомий: "хижина драчливого мелкого феодала" :)




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2005 у 14:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
І кому ж це “усім” відомо, що Київ – найкраще місто? Один мій знайомий мріє про життя у Відні саме з точки зору архітектури – він там був, і у захваті. Впевнена, що і в Україні є міста, архітектурне багатство яких не вичерпується морем.



Сідайте, двійка. З географії. Не бачив моря ні Києві, ні у Відні :) Хоча Дунай, звісно, не остання річка Європи. Та й Дніпро теж. Але якщо ви таким чином натякаєте на Одесу, приміром, то ви просто в тій архітектурі не петраєте. Такої оригінальної архітектури, як в Одесі, ще треба пошукати. Хоча б уславлений оперний театр візьміть для прикладу. Та навіть у житловій забудові такі чудесні будинки трапляються, що годинами роздивлявся, і не набридло б.

Я, взагалі, давно чекав, коли когось з дискутантів винесе за межі України, щоб сказати одну річ: саме так, Київ треба порівнювати з Віднем, з Копенгагеном, Стамбулом, Афінами, Римом, Ригою і так далі. І все рівно він виглядатиме гідно за бідь-якого порівняння. Бо він - найкраще місто світу, ніяк не менше. Бо він - найкраще місто для життя.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 19-2-2005 у 19:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Особисто мені раніше ДУЖЕ подобався Київ, однак сучасну архітектуру Майдану з (с) "демоном Архангела Михаїла" не сприймаю зовсім. Можливо, молодше покоління, яке не знало старорго Києва сприймає інакше.

аналогічно. от тільки цікаво, наскільки молодшим має бути те молодше покоління. ще ж 5 років тому це був нормальний Майдан...

з іншого боку - може, якби вже весь ансамбль зробити в одному стилі (знести всю сталінську забудову і побудувати всі нові будинки навколо) - може це було б не так страшно?
(тіки СанСаничу не кажіть ;) )
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 19-2-2005 у 22:29


2 spark: Взагалі-то про моря у темі "Найкращі міста з точки зору архітектури" почала говорити не я, але, наскільки я пригадую, у "морському контексті" йшлося про Одесу, Херсон, Миколаїв... Що ж до іншого - то може в аріхтектурі я й не петраю (в Одесі була кілька разів - не вразило), зате я непогано розуміюся на культурі спілкування, чого і вам бажаю. І ще раз прошу, будь ласка, добирайте слова, і не вважайте свою думку істиною в останній інстанції.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2005 у 17:54


Наталю, а мені здається, що про культуру спілкування згадують, коли вже і в кишеню за словами не можуть полізти: дірявя кишеня вже. Можливо, я не завжди чемний (на вашу думку), але де це ви побачили, що я вважаю свою думку істиною в останній інстанції?

Так, я стверджую, що Київ, найкраще місто у світі. Але якщо тут терміново з'явиться ваш віденський знайомий, і стане стверджувати, що найкраще місто у світі - Відень, від того будь-яка дискусія тільки виграє, і ніякого протиріччя в тому не буде. Тільки треба при цьому розповісти про Відень щось цікаве. Що його (Відень) робить унікальним і ні на що не схожим містом? Причому, не завжди те буде в галузі архітектури. Хіба можна розглядати архітектуру Стамбулу, забувши про Босфор, мости та базари? Або архітектуру Ластівкового Гнізда в Ялті у відриві від скелі?

Я взагалі вважаю, що ландшафт формує характер міста значно більше за архітектуру. План Кривого Рогу, наприклад, сформував розлом земної кори, усе місто витягнуте вздовж нього: зліва заводи, через дорогу жилі оселі. (Дуже зручно, до речі) І так 70 кілометрів. І цим, а ще своїм підземним трамваєм, це місто цікаве й унікальне. Питання до ревнителів офтопіків: чи відноситься підземний трамвай до архітектури?

А краще, гірше, найліпше, найзліше - то такий суб'єктивізм, що тільки відсутність почуття гумору може комусь дозволити говорити про якусь істину. Міста цікаві перш за все своїми особливостями, і якщо скрізь буде суцільний Львів, або суцільний Донецьк, то й говорити не буде про що, й мандрувати не треба буде.

І ще мені здається, Наталю, що вам бракує не тільки почуття гумору, але й місцевого патріотизму.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2005 у 20:26


spark-у, Наталю! Я дуже прошу припинити "штрикатися". Гарна цікава тема і не варто її розбавляти якимись словесними уколами. Дуже дякую!


На мою думку, архітектура - то лише один з аспектів якості міста, і не головний, якщо вибирати в якому жити (хоча важливий, якщо вибирати - куди поїхати на екскурсію). У моєму шедеврально-архітектурному Львові такі проблеми, що навіть зустрічні трамваї мусять один одному дорогу давати (такого здається більше ніде в світі нема :( )
А ідеальним місцем для життя я би бачив маленьке красиве Карпатське містечко (типу Яремчі)... Якщо звичайно є гроші і не треба працювати.. Але то вже повний офтоп..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2005 у 20:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

У моєму шедеврально-архітектурному Львові такі проблеми, що навіть зустрічні трамваї мусять один одному дорогу давати (такого здається більше ніде в світі нема :( )
А


Помиляєтесь, Андрію :) У Євпаторії також зекономили на рейках, і зустрічні трамваї мусять чекати на зупинках одне одного. Якщо мова йде про Львів, це ще хоч якось шириною вуличок (підозрюю) пояснюється. В Євпаторії ж такий шедевральний трамвай ходить по широчезному проспектові.

Але я не відносив би це до мінусів міста Євпаторії, а швидше - до її особливостей, що викликають посмішку.

Я штрикатись більше не буду. Хоче дівчина вважати Відень кращим за Київ - нехай вважає.

Щодо нової архітектури Майдану, то таки да. Мені теж не подобається, що старого Михаїла передали в дар Донецьку. Під ним мешканці Києва зазвичай призначали побачення приїжджим. Дуже зручно було. Якщо людина зі Львова, призначаєш побачення на позначці Львів. Якщо з Харкова - на позначці Харків. Розминутися було неможливо, навіть якщо наочно незнайомі. Зараз треба довго пояснювати про якийсь глобус, і що це не торговий центр, який теж - Глобус. і т.д. Раніше було набагато зручніше - під Архангелом, і все.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2213
Реклама: