Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Вітаю всіх з днем Св. Валентина
freak
Дійсний член
***



Повідомлень: 106
Зареєстрований: 6-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Краще всіх

biggrin.gif написано 14-2-2004 у 12:46
Вітаю всіх з днем Св. Валентина


Бажаю всім багато кохання!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 18-1-2005 у 12:40


Скоро ця тема буде актуальна, бо вже менше місяця залишилось до того самого дня. Головне мабуть, щоб було кого вітати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-1-2005 у 18:33


...я тут малювала листівочки
http://public.fotki.com/ququshka/cards/
у самому кінці :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-1-2005 у 19:19


Внесу трохи перцю.
Якщо вже пішла мова про це свято, то принагідно згадаю, що більшість конфесій дуже холодно ставляться до святкування дня святого Валентина. Я читав і відповідне прохолодне розяснення римо-католицької церкви (зараз на жаль не знайду посилання) з приводу цього свята.
Крім того, Валентин, наскільки я зрозумів з роз'яснення, може вважатися швидше патроном усіх закоханих гомосексуалістів, а ніж просто закоханих.
Своєї думки з цього приводу немаю, але мушу відмітити правдивість зауваження в тому сенсі, що в будь-якому разі святування цього свята з релігійною назвою у нас чомусь відбувається згідно григоріанського календаря (разом з буржуями) тим самим порушуючи усталену у нас традицію (різдво і інші церковні свята ми ж святкуємо пізніше ніж вони).
Тому напевно коректніше святкувати не день святого Валентина, а день Усіх Закоханих. В кращих традиціях Голівуду, який і породив ще штучне свято.

PS У закоханих - кожен день разом - свято.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 19-1-2005 у 11:56


Це класне свято і ще для тих хто хоче познайомитися, ви так не вважаєте. Наприклад подобається дівчина так якось не дуже зручно їй про це сказати, а цей день дає привід.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 19-1-2005 у 12:28


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Це класне свято і ще для тих хто хоче познайомитися, ви так не вважаєте. Наприклад подобається дівчина так якось не дуже зручно їй про це сказати, а цей день дає привід.


цілий рік чекати нагоди? до того ж, хай Бог милує, з'ясується що і насправді воно свято гомосексуалістів... :(

краще кажить одразу що Ви закохані до нестями - і все буде гаразд, квіти ж не забувайте, і не лише у свята, та коли затримались "на роботі", на мою дружину, та й на співробітниць та подружек, до речи, квіти діють якнайкраще саме узимку і без "приводу" :P




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 20-1-2005 у 02:43


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
PS У закоханих - кожен день разом - свято.

Пару днів тому набридала милому з приводу, де святкуватимемо, типу "а давай ти знов приїдеш в Польщу", на що кілька разів почула, що він його не святкує ні в жисть ("А мені все одно, я хочу попсової романтікі!";) і врешті почула практично слово в слово ПС нашого дорогого Адміна :) Матриця...




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-1-2005 у 03:50


От-от, я теж хочу "попсової романтики", тим більше, що більшість чоловіків свято переконані, даруйте за тафтологію, що для жінки свято - коли вони просто поруч, і активно починають опиратися двом-трьом нещасним дням на рік, коли ми на якихось "напівзаконних" :) підставах хочемо поцілунків, збільшеної кількості ніжних слів, квітів, парфумів та шоколаду. Нє, ну може, у когось із кобіт таке щастя поруч, що усе перераховане влаштовує ледь не щодня - отій Невідомій Сестрі я заздрю. :) Шкода, що я з нею не знайома. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2005 у 10:41


Взагалі, для таких приємностей, як збільшена кількість поцілунків, більше підходить якесь сімейне чи інтимне свято (типу "річниця знайомства", "пять років тому ти вперше додому прийшов тверезий", "місяць тому в тебе ввечері не боліла голова" і тп :) ). А тотальне свято кохання в конкретний день календара мені більше нагадує, вибачте за вульгарність, відому російську передачу з прекрасним ведучим Дроздовим.
Ну і щодо церковної некоректності даного свята (хоча би по датах) мені ніби ніхто не заперечив.

А ці жахливі привітання з цим днем! Кого вітати? Всіх? А на якій підставі? З чим? Чи всіх закоханих? Багато людей мають проблеми та негаразди в особистому житті. Про них хтось подумав, коли навколо тобі всі починають вітати з таким видатним святом? Чи комфортно почуватиме себе чоловік, якого привітають з ДВЗ імені сВ (хоча би з телеекрану), жінка якого тиждень тому пішла від нього до свого коханця? Чи радітиме душа в жінки, яка не зустріла в свому житті коханого, а всі чоловіки на її шляху виявилися негідниками? Чи радітиме молодий хлопець, який в угарі кохання необачно підхопив вірус СНІДу?
Вибачте, мені це виглядає трохи дико.
Прийде це свято - подивіться уважно людям в очі. В деяких очах ви побачите багато болю і страждання, яке розбудило дане "свято".
На моє глибоке переконання, такі речі як любов і кохання - є речима глибоко особистими та інтимними. Виставляння їх на публіку (хоча би в формі свята)- є річчю нездоровою та небезпечною. Та й просто зайвою.
А те, що багато хто справді мусить чекати того свята, бо в інший день він не може бути щирим з дорогою йому людиною, то це проблема. Яка не лічиться розвязним голівудським святом, а усувається вихованням, практикою та самовдосконаленням. Або читанням допису Філатова :). Він конкретно пояснив, як можна обійтися без цього свята в цій справі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 20-1-2005 у 16:01


підпишуся під попереднім дописом -- останні пару років я просто вмирала від засилля сердечок і решти плюшевих ведмедиків навколо у той момент, коли була сама по саме нікуди, і тільки мейли нас наближали, та й то не відомо було, який вид стосунків у нас, окрім "напружені". А дивитися на свою маму -- так то взагалі тяжко...
а якщо чесно мені романтичних прєлєстєй і щодня вистачає :) особливо от зара, коли чудо моє дрихне, а я все ніяк не піду в бібліотеку




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-1-2005 у 23:07


А я не підпишуся. Хоча й залюбки вибачаю :), але переконана, що з таким же успіхом і з тою ж самою мотивацією можна закликати відмінити день Матері (він, щоправда, у нас не дуже поширений) - це біль сиротам, обганьбити прикру звичку зустрічати Новий Рік у колі сім’ї, бо боляче тим, хто сім’ї немає, і так далі, і тому подібне. Виставляти напоказ почуття? Не думаю, що шоколадне серце - аж настільки інтимна річ, і не бачу необхідності вітати усіх - я відзначаю розв’язний день святого Валентина з усіма своїми нездоровими та небезпечними речами, з усіма проблемами, але вітаю виключно чоловіка. Мені не важко, йому ніби приємно. :) А стосовно допису пана Філатова з його конкретними поясненнями - так мені цікаво, що будемо робити, якщо з’ясується, що насправді Христос ніколи не родився? Чи, може, будемо вирішувати проблеми після їх виникнення?



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2005 у 23:48


Цікава цитата щодо цього свята
Говорить " Председатель Конференции католических епископов России митрополит ТАДЕУШ КОНДРУСЕВИЧ: «14 февраля католики празднуют день святых Кирилла и Мефодия, а праздник святого Валентина не является обязательным» http://portal-credo.ru/site/?act=authority&id=92
Цитата:
Когда, в каком веке Католическая Церковь провозгласила день святого Валентина праздником влюбленных?

– Не думаю, что Католическая Церковь когда-либо провозглашала его таковым. Я всегда был католиком, родился католиком, но только в последние годы услышал о том, что день святого Валентина – это день влюбленных.

– Вы родились в Гродненской области, в селе, где, наверное, жили одни католики. И там никто никогда не праздновал день святого Валентина?

– Да, там были одни католики, и никто не праздновал дня святого Валентина, никто не считал его днем влюбленных. Потом я учился в Ленинградском политехническом институте, после чего работал в Литве. И в католической Литве также вообще никто не вспоминал об этом празднике, "Дне влюбленных". О том, что кто-то отмечает такой праздник, я узнал только здесь, в Москве.

– То есть в мире "День влюбленных" появился только в последнее десятилетие?

– Не знаю, как в мире, я тогда мало ездил по миру.

– Празднование "Дня влюбленных" с католической традицией не имеет ничего общего?

– Это языческая традиция.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2005 у 00:05


Ну і ще один момент я би хотів відзначити - повну відсутність традиції та культури в привітаннях з нагоди цього "свята". От Наталя наприклад вітає лише свого чоловіка, а дехто вітає взагалі усіх, "і мертвих, і живих, і незакоханих" (прошу пробачення в класика).
Я розумію Наталю - це справді інтимне привітання і кому небудь його адресувати не пасує. Бо привітання з нагоди нового року - воно достатньо усталене, традиційне і має цілком об'єктивну причину.
А тут мене з чимось таким вітають .. гм.. А якщо мою дружину якийсь знайомий з цим святом привітає, я як повинен відреагувати - подякувати? Чи захистити дружину від якихось двозначних (чи недвозначних) натяків? Неясно..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2005 у 00:35


Похороны святого Валентина - злобна (аж занадто злобна) стаття з цього приводу. Але одна цитата мене там розвеселила
Цитата:
И потом - вообще женщины. Раньше у них был только один узаконенный праздник. Остальные "женские дни" (например, те самые годовщины свадеб) приходилось выбивать из индифферентных мужчин со скандалами. А теперь - все общество празднует! Значит, закон. Значит, гад, не отвертишься.

:) :)

І з твердженням про комерційну суть свята також важко не погодитися. Придумане спеціально на найважчий для збуту подарунків післяноворічний період свято вийшло на перше місце і обігнало по прибутковості в США навіть різдвяно-новорічний комплекс свят (зараз джерела не знайду - то я читав якийсь звіт по електронній комерції минулого року).

Ну все. Я відчуваю, що в даній темі виписався.
Вітаю усіх католиків з наступаючим майже через 3 тижні днем святих Кирила та Методія а також мученика Валентина.
Закохані привітають себе самі :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 21-1-2005 у 19:54


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А стосовно допису пана Філатова з його конкретними поясненнями - так мені цікаво, що будемо робити, якщо з’ясується, що насправді Христос ніколи не родився?


а шо я? я Христа не чипав, відсвяткував Різдво залюбки, та й гріх скаржитися, троє дітей та два хресника, 5 кумів за три дні - важкувато було у понеділок на роботу ;)

до речи як можна з'ясувати що Христос не родився? з точки зору навіть вульгарної теорії ймовірности неймовірним випадком є лише одночаснне з'явлення взаємовиключаючих випадків...

"ще до речи" (С) А.А.Мілн - здається мені що у дохристиянські часи у слов'ян теж було зимове свято на кшталт Різдва ;)

"ще до речи" Strikes Back - наполягаю на купівлі саме квітів, а не їх підробок, цукерок, яскравих папірців у вигляді серця тощо жинкам і саме у несвяткові дні... Хлопці, слухайте мене, дівчата не хочуть викривати цю таємницю, ніколи не зізнаються, але якщо купите кухарський комбайн - марно стратите, отже квіти, квіти і саме квіти :lol::lol:

перевірено...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-1-2005 у 20:23


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов

до речи як можна з'ясувати що Христос не родився? з точки зору навіть вульгарної теорії ймовірности неймовірним випадком є лише одночаснне з'явлення взаємовиключаючих випадків...


Та приблизно так само, як і з’ясувати нині, ким був святий Валентин, чи був він святим, і чи був він взагалі - себто ніяк. :o

А про квіти - це суперово. Хлопці, прислухайтеся! :saint:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 24-1-2005 у 11:28


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Та приблизно так само, як і з’ясувати нині, ким був святий Валентин, чи був він святим, і чи був він взагалі - себто ніяк. :o


е ні, про святість - це дуже просто, в кожній церкві існує своя процедура канонізації святих - пройшов її, вважай що святий, додаткових доведень не потрібно...

а от Різдво, точніше доведення того що Христос не народжувавсь - справа неможлива, навіть комуністичні ідеологі не брались за це, вони лише намагалися спростувати спроби клерікалів довести що Христос народився саме там-то і тоді-то...

ну уявіть собі що Вам закортіло довести що ніколи не було Едемського саду, у Вас є лише одна теза "цього не може бути, ..." далі Ви в курсі? адже якщо Ви скажете що саду не було взагалі бо Ви не знайшли його рештків то така теза виглядатиме ще слабкішою...
інша справа якщо Ви будете опонувати тезі що сад існував саме там-то і у ті-то часи, у цьму разі не сумніваюсь що Ви дасте прочухана невігласам які узялись би це доводити...

відчуваєте різницю між з'ясуванням існування та неіснування? я без жартів стверджував що довести неіснування Христа - НЕМОЖЛИВО з точки зору навіть вульгарної (тобто народної) логіки...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 24-1-2005 у 11:33


учора купив "віничок" білих хризантем - мав справжнє свято...

можливо вплинуло те, що приготував величезну каструлю лагману, і все вийшло як треба хрумке, як ви вважаєте, дівчата? ;)




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-1-2005 у 17:56


Календарі вочевидь різняться, бо я завжди знав, що св. Кирила і Методія є 5. липня. Напевно в Литві інакший календар.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-2-2005 у 19:33


http://www.umoloda.kiev.ua/number/367/213/13247/

А це - ніяке не привітання, і не історичне дослідження, а так просто... трохи романтики від письменницької братії. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-2-2005 у 22:35


А мені все одно, що говорять про це свято, я зі своєю коханою Кицькою свято кохання маємо завжди, і якщо є лишній привід моїй Котярі сказати жо я її люблю - то я це скажу!

А зрештою, якщо чесно, то для мене власне цей день став причиною того, що я врешті сказав ці слова. Так що всім закоханим - кохайтесь! :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-2-2005 у 08:55


http://www.studioe3.com
я тут малювала валентинки та кліпарт....
все в експрешн, але кому тре, вишлю в іллі :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 13-2-2005 у 11:52


Ну і я приєднуюсь до привітань. Вітаю всіх відвідувачів форуму.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
-=IGO=-
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 15-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: світлий

[*] написано 14-2-2005 у 22:11


______@@@_________ @@@______
____@______@______@______@___
___@_________@__@_________@__
___@___________@___________@__
____@_______З Днем________ @__
_____@_Святого Валентина!!!_@___
______ @_________________@_____
________ @_____________@_______
___________@________@_________
_____________@____@___________
________________@______________




Cвітло дає мені силу!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 15-2-2005 у 14:16


Гарно ти зробив.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2227
Реклама: