Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Клони сайтів
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

mad.gif написано 25-2-2004 у 13:09
Клони сайтів


Ось натрапив на сайт-клон www.keramet.lviv.ua/ сайту webkuznia.com :o
Не можу сказати що випадково, бо по статистиці рейтингу - "генетик" навіть не додумався позабирати коди рейтингових систем, коментарі і лінки на оригінал...

Якихось особливих морально-етичних викидів совісті в "авторів" сайту виявити не вдалося. Особливо це не страшно, давно вже готовий новий сайт з новим дизайном, все не доходять руки його запустити, тепер буде стимул ;) А старий можемо спрезентувати на пам'ять потребуючим. Хоча відчуття що тобі залізли в кишеню, залишається...

Хотів би почути Вашу думку стосовно плагіату:
- це нормально, всі і все крадуть, чобу б сайти ні
- це ніякий не кримінал, все що завантажилось до мене в бровзер - моє
- копірайти, авторство і т.п. ніякої юридичної сили не мають, а моральні принципи і подавно...
- з цим повинні боротися автори/хостери/міліція!
- свій дизайн це звичайно класно, але плагіат - швидше
- та я б їм за $10 набагато кращий сайт зробив
- і т.п.
;)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 25-2-2004 у 13:23


А як вони взяли твій код? Ти його відкрив для читання?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-2-2004 у 13:24


Але ж, слухай! Хоч би ідею взяли, але трошки щось змінили! :)

1. Це економить гроші на розробку (плагіат).
2. Якщо дизайн твого сайту не запатентовано, то юридично все в межах закону. І за законом же з цим повинен боротись власник патенту - через суд.

Ну а моральні принципи нині не в моді... Не розуміють люди, що всі ми одне ціле, і як вони, так і життя з ними. Ну що ж...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 25-2-2004 у 14:00


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А як вони взяли твій код? Ти його відкрив для читання?


Та як? Просто :-) Через view sources чи save as зберегли як статичний HTML. І щоб не перейменовувати лінки дали розширення .php

Так можна передерти будь-який сайт. Є правда якісь кодери і шифратори які HTML так ковбасять, що зберегти його теоретично неможливо. Ніколи з тим не стикався, не вважаю що це добре рішення і що воно має сенс.

Але кожен класичний злодій намагається бути невпійманим на шахрайстві. Ні взяти якийсь сайт з Казані чи Зімбабве, змінити 1-2 кольори, а тут просто і тупо, без ніякої фантазії...

Та й хлоп пояснює: треба було сайт, сподобався мені дизайн, використав для свого сайту. Тіштеся, міг свиснути ж і чийсь інший :lol:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 25-2-2004 у 20:10


Веб-кузня це, здається, ті, що парагвайський сайт робили, нє?
Ну, що на то скажеш... Якби якусь із моїх робіт передрали, я би - чесно - пішла тріпати нерви і скандалити. Навіть якщо не спитавшись, друкують у себе мої статті, я й то злюся. Хоча ставлюся до тих розумників радше як до убогих. Воно перший раз в інтернет прибігло, начальство сказало - зроби сайт, а грошей на дизайнера не дало. Чи просто воно наївно думає, що так і треба робити.
Хоча ставити захист типу заборони на праву кнопку чи ще якісь складніші теж би не стала.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 25-2-2004 у 21:54


2 marco
Перший раз (раніше) побачивши наведеного клона, подумав, що WebКузня сама себе клонує для клієнтів :) Може втомилися ? :) А може знайдено ІДЕАЛЬНИЙ універсальний сайт? :D :D
Дякую, що пояснили ситуацію. :)

До плагіату ставлюсь негативно.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2004 у 22:12


Якісь хворі. Інакше не скажеш. Правда логотип вони самі зробили. У ВордАрті :). А заголовок сторінки ви бачили? "Срілка ..."
Думаю, вам варто звязатися з керівництвом. Швидше за все, воно просто не в курсі, що розробник схалявив, і вживуть належних заходів і зроблять висновки щодо халявщика. Якщо комизитимуться - можна і заяву написати в міліцію, апро просто пригрозити нею. Я думаю, це миттєво остудить бажаючих красти.
Друге - до хостера. Нормальний хостер просто погасить такий сайт. Можна і до регістратора. Львів то ж велике село, і тут таки можна питання особисто вирішити.
На ВебКузні можна розділ "Наші плагіатори" завести. Тільки PageRank бережіть.

Можна пошукати і інші шляхи, якщо наведені не допоможуть. Але то вже якщо цікавить - у приваті.

Ага, на всякий випадок, гляньте, чи вона (сторінка плагіату) осіла в кешах пошуківців, якщо ні - то киньте на індексацію (щоби потім були докази, якщо вони сьогодні вночі почистять сайт), супер було би в архів.орг їх загнати (правда я не знаю як).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 25-2-2004 у 23:29


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Якісь хворі. Інакше не скажеш. Правда логотип вони самі зробили. У ВордАрті :). А заголовок сторінки ви бачили? "Срілка ..."
Думаю, вам варто звязатися з керівництвом. Швидше за все, воно просто не в курсі, що розробник схалявив, і вживуть належних заходів і зроблять висновки щодо халявщика.

Зв'язувався, то ПП, їх там один-два всього :-)
І розробника ніякого не було, і все вони в курсі, бо чесно призналися, що треба було сайт, дизайн їм підійшов, тексти також... Дещо там треба було підваяти в PHP, певно син одного з власників напружився дещо....
Цитата:
Якщо комизитимуться - можна і заяву написати в міліцію, апро просто пригрозити нею. Я думаю, це миттєво остудить бажаючих красти.

Міліцію??? Нашу рідну??? Я уявляю собі їхні відвслі ґемби, як би я прийшов з заявою що сайт вкрали... :lol:
Цитата:
Друге - до хостера. Нормальний хостер просто погасить такий сайт. Можна і до регістратора. Львів то ж велике село, і тут таки можна питання особисто вирішити.

От це реальніше ;-)
Хостер - УарНет.
Олесь відписав що з юридичним відновленням справедливості багато мороки і мінімум шансів (недавно на цю тему була дискусія в ukr.nodes)

Витяг з Угоди на хостинг (http://www.uar.net/services/doc/u_dialup.htm):
5. Уарнет має право:
5.3. Припинити надання послуг Абоненту у випадку:
- порушення авторських прав на інформацію, представлену в мережі;

Реєстратор також майже УарНет (БІТ-Клуб)
domain: keramet.lviv.ua
descr: Ihor Dovhunyk
descr: Zubrivska st.11
descr: Lviv, Ukraine
admin-c: ID4-LVIV
tech-c: OLES-RIPE
zone-c: OLES-RIPE
nserver: ns1.uar.net
nserver: ns2.uar.net
notify: keramet@mail.lviv.ua
mnt-by: BIT-CLUB-MNT
status: OK-UNTIL 20041218
changed: oles@uar.net 20031218

В Угоді на домен (http://www.uar.net/services/doc/u_com.rtf) практично те саме:
6. Реєстратор має право:
6.3. Припинити надання послуг Реєстранту у випадку:
- порушення авторських прав на інформацію, представлену в мережі;

Тут постає питання чи це є порушення авторських прав, в юридичному аспекті? І чи захоче хостер/реєстрант вживати цих санкцій?

Цитата:

...
Можна пошукати і інші шляхи, якщо наведені не допоможуть. Але то вже якщо цікавить - у приваті.

Та ні, най живуть, нам аж так на тому не залежить, тим більше, що я вже згадував, цій версії сайту лишилося недовго жити.

Але прецендент варто би було зробити, щоб іншим неповадно було і щоб кожен наступний сайт не передирали ;-)
Цитата:
Ага, на всякий випадок, гляньте, чи вона (сторінка плагіату) осіла в кешах пошуківців, якщо ні - то киньте на індексацію (щоби потім були докази, якщо вони сьогодні вночі почистять сайт), супер було би в архів.орг їх загнати (правда я не знаю як).


Та яке почистять :D ??? Як я питав скільки їм часу дати щоб прибрали той дизайн, то мені відповіли, що може десь за місяць будуть робити англійську версію (sic!!!) і тоді може колір спробують поміняти... :rolleyes:

Ще є варіант, прийти в гості до них "поговорити", сайт і мейл вбити чи заспамити, але це якось не по християнськи...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-2-2004 у 00:04


Це однозначно порушення авторських прав та інтелектуальної власності.
І в Уарнеті працюють достатньо порядні та розумні люди, щоби прийняти правильне рішення.
А щодо міліції - то звичайно справа нова, але наскільки я знаю, там починають цікавитися проблемами Інтернету і не виключено що навіть з інтересу вони спробували б розібратися. А заяву вони зобовязані прийняти. І не думаю, що після цього у ваших опонентів залишиться бажання тримати крадене (люди у нас патологічно бояться силових органів).

А щодо "не по християнськи" - скоро Великдень, отоді і покаєтеся. ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 26-2-2004 у 00:24


O! Громадська думка вплинула ;-)
Колір і частково CSS вже змінили.

ну-ну...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 20-3-2008 у 17:50


Довелося підняти стару тему.
Сьогодні Елекс має атракцію (до 1 квітня ще трохи далеко):

http://eleks.com/
http://infobiteonline.com/

Оце:

7g, Naukova St.
Warsaw 79060, Poland

12, Troleybusna St. (4th floor)
Torun 46027, Poland

201, Halytska St., office 801
Lublin 76000, Poland

просто бомба :-))





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2280
Реклама: