Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Фільми
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-1-2003 у 20:32


Для Крісті:
Цитата:

Відкриваєш газету й всюди одне й те саме: бойовик,
триллер, бойовик, триллер, фільм жахів, еротика


Цитата:

І хоч там присутня еротика, яка чомусь дуже не подобається шановній kristi
Я просто впала зі стільця.............Хто таке сказав, що мені вона не
подобається?????????????


Прочитавши першу цитату твого поста дуже легко зробити такий висновок.
Вибач: якщо був не правим. :rolleyes:

А взагалі-то показують, що подобаєтсья більшості. А з потужним філософським змістом зустрічаються, хоча рідко.
На відміну від отця Прокопія поставлю "Россію" на перше місце. Там кожної суботи йдуть нові фільми, причому їх підбір досить якісний, та й посеред тижня трапляються непогані стрічки.
18.01.03 був фільм з Річардом Ґіром, містика. Мені сподобався. Назви нажаль не знаю, бо Поступ підлаштовуючись під "ієрархів кабельного телебачення" надрукували програму РТР-міжпланетне під назвою "Россія".
Як це не прикро але телебачення України сильно відстає від Західної Монголії :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-1-2003 у 20:40


Для Остапа:
Не порадиш де можна взяти для перегляду цей фільм? Бажано - мп4.

А з нових фільмів не маю нічого. Треба переглянути купу старих - все не вистарчає часу :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

2cents.gif написано 19-1-2003 у 21:00



Цитата:

Я так зрозумів, ти вважаєш "вдалим" фільм той, який витиснув з
максимального відсотку глядачів максимально наближену до запланованої
режисером емоцію?

Додам своїх 5 копійок.
Фільм є "вдалим" для спонсора, якщо він заробив на ньому.
Фільм є "вдалим" для режисера, якщо їх (фільм+режисер) запам'ятали.
Я не думаю, що створюючи фільм намагається в певній сцені витиснути певну емоцію, оскільки у різних людей і навіть тієї самої людини в різний момент часу буде різна реакція на цю сцену.
Дивлячись комедію можна сміятися з невдач головного героя, а можна йому співчувати.
Все вищесказане - IMDO, тому готуюсь приймати критику. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 20-1-2003 у 08:19
А критика ось вона прийшла


Для того щоб режисер заробив на фільмі купу грошей він повинен бути добре поставлений - дорогі дикорації, якісний сюжет (добрий сценарій), дорогі актори.
Для того щоб фільм запам'ятали в ньому мусять бути свої психологічні трюки що базуються на певних засадах психології загальнолюдської. І різна реакція людей також прораховується. Тобто в фільмі закладені ніби певні кавалки, що є прораховані психологічно й саме вони, знову вживаю цей термін, - вичавлюють з людей емоції, чи то співчуття, чи то ненависть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

cool.gif написано 20-1-2003 у 08:34
Відповідь отцю


Ну й нехай я ПЕСИМІСТКА..... Однаково мій настрій од того не змінився, а навпаки я тепер з лопатою (чи будь якою зброєю по типу стільця, тапочка, рушника й т.д) буду до кіньця одстоювати свою думку. ХААААА ти мене ще не знаєш й хоч я песимістка зате впертості в мене набагато більше аніж у тебе.
Отож...........готуйся ДО БОЮ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І як казав хтось із наших славних предків князів Київської Русі:
"Я НА ТЕБЕ ЙДУ"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-1-2003 у 20:19


Я не думаю, що режисер щось там прораховує, які емоції коли "витиснути". Він просто створює фільм керуючись своїми емоціями. Чи будуть люди реагувати так як він чи ні - не його справа. Якщо будуть так, як він задумував - добре, якщо інакше - теж непогано. Інтерпретувати "кавалки" можна по-різному. Фільм не втратить від того, якщо якийсь епізод має кілька інтерпретацій.

P.S. Це мене не стосується, просто зачепило: "Іду на Ви (Вас)" казав Київський князь Святослав Завойовник.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Гість10322195
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 5-12-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2003 у 20:38


Цитата:
Першим відправив користувач kristi
Вдале питання, враховуючи те що однозначної відповіді на нього немає.
Звичайно можна дати сухе визначення:
Фільм - це набір кадрів знятих за певним сценарієм, розрахованих на вичавлення з людей що його дивляться певних емоцій (які вони будуть немає значення) й свого власного збагачення (останнє є доволі об'єктивним, враховуючи кассові збори найбільш "популярних" фільмів)
Але з іншого боку, якщо ми будемо заходити в ось такі рамки сухості й визначень то чи буде цікавим наше життя?

Я вважаю, що критерії оцінки фільмів є субєктивними в кожної людини і залежать від самої людини (досвід, рівень розвитку, начитаність і т.д). Десь чув приблизно такий вираз: "что для русского хорошо, то для немца смерть".
Я коли дивлюсь фільми то приділяю увагу незначним деталям, наприклад гра акторів, декорації, нісенітниці в сюжеті. Але якщо фільму вдається мене від цього всього відволікти, то це вже хороший фільм, я так вважаю.
Ще можна скористатися одним простим критерієм - дивитися фільм на ніч. Якщо засипаєшь після перших 20 хвилин значить фільм нижче середнього.

2Прокопій
Про +/- здається ніхто не говорив(мені ліньки перечитувати весь тред), я гадав що +/- за замовчуванням тут недоречні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Гість10322195
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 5-12-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2003 у 20:46


Цитата:
Першим відправив користувач Юра
...
Про фільми у кінотеатрах:
Згідно з рекламою зараз там йде Гаррі Портер :), а
_________________________________^^^^^^____
Соррі, дуже не хотів чіпатися до слів, але направду смішно :))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

smile.gif написано 20-1-2003 у 20:57


23 - прем'єра "Двох Веж" у Кінопалаці.
З 24 можна йти дивитися.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 21-1-2003 у 13:52
Ах так!!! Крові вам захотілося!!!!


Агаааааааааа!!!!!!!!!!! Накинулися всі на бідну крісті, закидали камінням й спустили додатково собак, щоб вже остаточно добити. Так от, я виберу почесну смерть - зляжу на полі битви кістьми :P :P :P :P
Але не здамся ( а може й здамся)
А тепер якщо серйозно, то можливо десь є й моя правда. Хоча вашої більше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 22-1-2003 у 08:25
Троє проти одного - нечесно


Якщо ти будеш щодня тикати мене лицем в мого академіка!!!!!!!!!!!!! то я попрошу шановних модераторів й адміністраторів забрати у мене цього академіка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І хто се таке сказав, що я з білим прапорцем??????
Чого б це раптом, але вас троє а я одна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До того ж я побігла назбирувати додатковий матеріал, запасаюся важкою артилерією ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2003 у 18:11


Дискусія вийшла з-під теми.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 24-1-2003 у 08:29


Чому ви вважаєте, що дискуссія вийшла з під теми??? В розділі фільми ми здається про кіно говоримо, що ж тут такого????
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 24-1-2003 у 12:25
Вихід з-під теми 2


Пропоную зняти короткометражний фільм за сценарієм цього розділу. Це має бути воєнізований триллер з елементами чорної комедії. Режисери (вони ж і головні дійові особи) - ...відомо хто :rolleyes: Лише таким чином згадані мною особи зможуть вирішити спірні питання і дійти згоди. Хепі-енд - обов.язковий... :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 24-1-2003 у 16:39
Ми не будемо знімати низькопробних фільмів


Супер - на роль режисера погоджуюсь, на головну роль також. Хеппі - енд.......ну незнаю, потрібно спитати Прокопія, якщо до понеділка я не відповім, він відповість сам. Хоча я й не люблю воєнізованих триллерів. У нас радше буде інтелектуально - психологічна драма (можливо в кінці трохи щастя, але не надовго) й обов'язково з філософськими роздумами третьої особи в кінці (ну це коли всі головні персонажі повмирали - мусить же хтось це все підсумувати):lol: :lol: :lol:
Оголошується набір:
на другорядну роль підсумкового слова.
Хто згоден відгукніться.
Хоча можливо ми ще трохи розширимо акторський склад))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 24-1-2003 у 18:10


Я за хеппі-енд! А от вже як він буде виглядати щоб не бути банальним та низькопробним, то вже робота тих мозкових звивин, які відповідають за геніальність та оригінальність.:lol:

А взагалі в цій темі я заздрю дитячою заздрістю своїй дружині, бо в неї не виникає сумнівів що до оцінки кінофільмів. Вона їх фільтрує відразу і категорично, з перших кадрів і жодних сумнівів, а основною ознакою добору є робота світлорежисера. Якщо фільм знятий в темних тонах, основна картинка будь-чого залита домінуючим чорняттям - це фільм, який не викликає теплих почуттів (ну звичайно, якщо ви не сатик чи щось схоже, і не годуєте своє задоволення темними думками (Хоча вони в наш час модні)) і його не варто переглядати (під розумінням варто йдеться про результат світлих емоцій).

Що ви про це скажете? Бо в мене формується якась думка вже після перегляду фільму вцілому.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2003 у 18:52


Дякую, Назаре! Приємно було перечитувати, що ти мені заздриш, а що до останніх фраз, то навіть не роздумуй, роби як я!:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 24-1-2003 у 18:52


Дякую, Назаре! Приємно було перечитувати, що ти мені заздриш, а що до останніх фраз, то навіть не роздумуй, роби як я!:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-1-2003 у 11:03


Згода, якщо стверджувати на тому, що глибоке кіно, вірніше його глибина спрямована вниз, а не в ширину. Тоді вона сама собою охоплює і низькі почуття (не плутайте з примітивними), і дійсно, якщо поставити фільтр, то не буде 2/3 кіна, бо все решта брудні художні чи картинні засоби.

Отче, опишіть одну глибоку картину у всіх деталях і побачите, що в вашому описі є лише хороші, високі епітети, бо про них варто говорити, по них варто оцінювати сприйняття картинок.

В очікуваннях потужного бойовика чекаю вашу відповідь.:baddevil: / :saint:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 27-1-2003 у 08:52
Вітаю шановну Зоряну


Вітаю вас з появою на форумі, бо вже стільки посилань було зроблено на вас вашим чоловіком, що тепер ви зможете нам й самі розповідати дещо.
Отож у нас на форумі з'явилось подружжя, тож можемо знімати кіна. Ми тут з Прокопієм Nazare доречі вже обговорювали наш фільм. Хеппі енд там буде - ми вмираємо в обіймах одне одного. Однак там і для вас є також роль: заключні слова над двома трупиками. Правда однієї думки щодо цих заключних слів ми так й не дійшли, хоча це справа часу, прислухаємося до ваших побажань.:lol: :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 27-1-2003 у 14:17
дозвольте втрутитись нарахунок кіна


так-от:
Цитата:
У нас радше буде інтелектуально - психологічна драма (можливо в кінці трохи щастя, але не надовго) й обов'язково з філософськими роздумами третьої особи в кінці (ну це коли всі головні персонажі повмирали - мусить же хтось це все підсумувати):lol:

- прекрасно! Я так і думав! Чорнуха і війна - то все таке ммм... земне, буденне. Отже, потрібно різко змінити концепцію. Всю глибоку філософію пропоную вкласти у форму - тобто у наповнення кадру ( щоб ті, хто оцінює фільм за кількома кадрами одразу не припиняли перегляд :rolleyes: )
Отже що ми маємо: "її", "його", і Львів! Львів з його фантастичною архітектурою! Конкретніше місце дії - район Вірменки + один із парків. Час дії - осінь, ранок і вечір. Ранок - туманний і похмурий, вже не ніч, а день і сонце ось-ось прийдуть - буденності і часу майже не існує; Вечір - спокійний і теплий, наповнений ароматом Міста, подихом кам'яниць і бруківки, ароматом кави і звуками теплої музики.
Дійові особи - це не дійові особи. Адже місце дії - позачасова ірреальність. Дії немає. На тлі місця дії - нерухомі постаті в різних ракурсах. Слів, діалогів немає - то все таке ммм... земне, буденне. Основне - очі, усмішка і музика... На кілька миттєвостей до кадру заходить старий чололовік з трубою в руках ( це - Майлс Девіс).
Завершення - постаті в обіймах... (але живі :) ). Хоча, будь-якого завершення взагалі не потрібно. Краще зробити якесь часове зациклення - своєрідну вічність на тлі вічного Міста.

Такі-от справи...
Своє бачення розказав як міг...
Перепрошую за можливий постмодернізм...
Чекаю нищівної конструктивної критики :rolleyes:

наразі...

П.С. Думаю з вами успіх на Молодості, чи, принаймні, у Кіноклубі - гарантований при будь-якій концепції.;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

biggrin.gif написано 27-1-2003 у 20:11


Мейл Девіс - то суперово придумано! Головне, щоби він брався нізвідки, такий самий буденний, як і бруківка чи кам"яниця.
Ми не професіонали і навіть не знавці, хоча в нас є свої плюси - ми незаангажовані професіоналізмом, тому в нас має вийти суперово і концептуально незвично.
От вже собі роблю розкадровку та уявляю наповнення іх філософією, і щось ніяк не можу додуматись, як передати аромат кави. Блаженність на лицях може сприйнятись як захоплення містом, а не як мила посмішка кавомана чи ароматомана...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

yes.gif написано 28-1-2003 у 09:35
Тут в обговорення встромляє свого носика головна героїня


Так, мою думку хочете почути?
Мені більше подобався варіант осені з запахами кави й по осінньому теплого аромату міста. Я часто прогулююся восени містом - район Вірменка - й скажу вам - наше місто восени найкраще. Тепер щодо варіанту Прокопія - стрийський парк в тумані. Якщо ти не хочеш перетворювати фільм наш на фільм жахів, або маєш якусь іншу героїню то прошу дуже, але я не згідна знову пережити тотой жах. Якщо ти ще пам'ятаєш мене тоді аж мороз проймав від моторошности того місця.
ЛЮДИИИИИ..!!! Не піддавайтеся на провокації Прокопія - я там була!!! Це дуже страшно!!!!.
А ще я хотіла попросити, щоб в наповненості кадрів було багато всіляких дрібничок - наприклад оголене каміння, трохи розбитих фігур, що стоять позаду церкви вірм. Хочу щоб камера показувала те на що ми так мало зважаємо в повсякденному житті.. Тепер щодо музиканта: нехай це взагалі не буде жодної постаті, оскільки як я бачу в знаменитостях думки розходяться. Нехай це буде просто музика, котра лунає ні звідки й відлітає в нікуди. Нехай вона буде по літньому тепла(якийсь спомин про літо) й по осінньому тужлива. Такий ефект створює самотня труба.....
Головна героїня буде в такому ж настрої. На вустах ще теплиться посмішка літнього зайчика, ледь помітний загар вказує на неменуче закінчення літа, однак одяг її все ще легкий, дещо свобідний, вітер злегка розвіває її шаль.........
Люди......мені цей фільм починає дуже подобатись!!!!!
(бракує тут смайлика з такою злегка загадковою посмішкою!!!) ;) ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-1-2003 у 19:12
Ще декілька копійок


Пропоную себе на роль вітру, буду грати деревами та пожовклим листям якийсь дуже дивний блюз.І тим самим зробимо самі моду на романтику (щонайменше ще плюс 10% касового збору).
Але філософія мусить грати з почуттями тому зимовий парк просто необхідний, бо вічність мусить бути присутня. І в тій сцені буде сидіти сам головний герой з трубою в будь-якому образі (див.аватар отця - також непогано). Герой буде розуміюче кивати вічності, писати джазову поезію та довершувати свій архитвір. На задньому плані обов"язково мають фігурувати розвалини кам"яної вежі і з часом самі ставати головним героєм кадру та грати роль всюдиприсутнього позачасового простору.Такий собі простір в камені.
Камера мусить наїхати на кажанів, які під ранковими промінчиками сонця виявляться голубками, цей час мусить збігатись зі знаком оклику на обличчі головного героя, який щойно осягнув що він вже давно-давно знає формулу філкаму....

Все решта за сценарієм ZT, Kristi та вельмишановного отця.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 29-1-2003 у 12:41
всім привіт


бачу що з короткометражного фільму потроху виходить справжня кіноепопея:) (всі пропозиції - суперові)
ну що ж, тоді якщо простого романтичного нарису побудованого на асоціаціях та музиці недостатньо, то потрібно знову міняти концепцію. Але то на краще, бо короткометражка могла б вийти простим відеокліпом до музики.
Погодьтеся, що в цілісний сюжет всі ідеї та ще й глибоку філософію запхати важко. Потрібно або знімати серіал:o, або ... варити такий-собі суп;) Тобто, можна зробити повністю абстрактну, асоціативну, безсюжетну картину ( щось схоже на раннього Годара з його безсюжетним кіном) від якої залишається хороший настрій ... а можна до цього всього додати трохи динаміки, контрасності, контраверсійності, епатажності, сюрреалізму залити це все авангардним й агресивним монтажем і подати до перегляду. Якщо до кінця перегляду ніхто не витримає - кіно можна буде вважати вдалим :rolleyes:.

(...наприклад, настроєвість і тепло осіннього міста зі звуками самотньої труби можна поєднати з "замерзлим лебединим озером під схиленими чорними деревами, одинокими кажаннами в польоті над льодом та абстракціонізмом сферичних ліхтарів в глибокому темному лісі" та містично-готичною музикою, а в наступному кадрі тим самим лісом може пролетіти вітер, граючи дуже дивний блюз. Головна героїня, наприклад, насолоджуючись осінню з горням кави у руках, розплющивши очі може побачити замість горня певний концептуальний фрукт, символізуючий Сенс Життя ... і т. д.)

тобто можна радикально розширити діапазон самого фільму (і не обов'язково так як описано вище :rolleyes: )

хм... написав невідомошо, але нехай...
наразі...
;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Solomika
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 8-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 29-1-2003 у 17:18


Люди ви не боїтеся, що якийсь Спілберг або ще яикйсь сценарист. Залізуть сюди і викрадуть всі ваші ідеї!
:cool:Доречі, я можу допомогти з операторами та камерами:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 236
Реклама: