Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Фільми
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

2cents.gif написано 29-1-2003 у 23:46
5 копійок


Виходить все нібито непогано....
Але ви забули про одну річ. У сучасному фільмі обов'язково має бути негр :), бо мексиканця чи пуерторіканця буде знайти важкувато :). Але негр зимою у Стрийському парку - це трохи дико :D. Тому подія має відбуватися все ж таки весна-літо. Негр має бути у старому чорнму потертому плащі і з саксофоном... Проблєма одна - де взяти негра? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

mad.gif написано 30-1-2003 у 08:31
Відповідь Прокопію!!!!


Ну й до чого тут баранчики???????:o????
Я звичайно перепрошую, можливо я зараз трохи різкіше скажу, але якщо чесно, то твої баранці разом з пастухами абсолютно тут Н І Д О Ч О Г О!!!!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

cool.gif написано 30-1-2003 у 10:45
Нєеее я проти серіалів


Шановний ZT тут ваш шедевровий смак вас трохи підвів. Нееее я просто проти серіалу....
Нехай це буде фільм швидше в андеграундському плані - тобто нехай це можливо будуть якісь настроєві картини й кожна зі своїм настроєм. Осінь скажімо теплий, задумливий настрій з легким невідомо звідки йдучим блюзом котрий виспівує вітер. Стрийський парк з готичною музикою(можливо навіть з поліфонією або ж канонами, або музикою Палестріни - тут варіанти допустимі - на смак режисера). Ще пропоную й якийсь трохи матеріяльний кавалок зробити - бо ж тут трохи незрозумілою стає присутність героїні й героя(до чого вони тут потрібні??)Тому треба придумати ще й кавалок якогось трохи сюжету. А потім наприклад можна до кавалку осені додати листя. Карнавал листя. Вихор з маленьких чарівних листочків - червоних, зелених, фовтих. Воно злітає з дерев, танцює в своєму леті, а в цей час звучить музика вже більш класична (моя особиста порада - Гайдн Лондонські симфонії - котрусь з них). Тут можна навіть трохи затриматись на головній героїні - бо вона дуже полюбляє листя. Ось вона забігає в купку такого сухого листя, піднімає її в долонях й підкидує вгору - листя падає, створюючи своєрідний танок чи швидше вальс навколо неї.
Але можна й додати трохи суму: зокрема закцентувати увагу на небі, котре змінюється щосекунди. Воно ж навпаки трохи темнішає, кольори його розмиті, трохи сірувати. Але в цьому є своя краса. Настрій неба відображається й в посмішці героїні (не може ж вона весь фільм бігати з однією посмішкою на лиці) Тепер раптом вона трохи засумувала, хоча це швидше не сум а якась меланхолія - задумлива й тендітна. Жодних депресій і сліз...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

smile.gif написано 30-1-2003 у 12:28
ну повний сюрреалізм:)


(мене не правильно зрозуміли! я напевно ще не навчився маніпулювати смайликами. Отими \очима\ після слів "знімати серіал" а хтів показати своє повне несприйняття серіалу і жах який він в мене викликає)

щодо Спілберга - хай заходить, хай знімає, а після величезного касового успіху по всьому світу можна виставити йому рахунок за порушення інтелектуальної власності :)
щодо негра - то в будь-якому гуртожитку можна знайти будь-яку необхідну національність :)
щодо баранчиків - суперсюрреалістично. Не переживай, Кristi, вони ж не потопилися:saint:, ще добре шо тільки баранчики, а не стадо слоників - вони б взагалі могли потрощити всіх чабанів разом з операторами та режисерами...:) хоча в принципі це ідея - смерть за таких обставин, під звуки труби, на тлі розвалин кам'яної вежі та вічної природи - філософське закінчення...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 31-1-2003 у 08:15
Не хочу баранчиків і негрів не хочу


Люди......(це читати з такою протягнуто - завивально - стогнучою інтонацією),а людииии ну давайте не будемо вставляти в кадри різних тваринок. Особисто я проти них нічого не маю, навіть дуже їх люблю, але....людиииии ну давайте без баранчиків, овечок, слоників, конячок й таке інше. Якщо хочете їх усіх то тоді фільм вийде - світ навколо мене, чи незвичайні пригоди її і його в зоопарку чи щось таке. Ну щож це таке буде??? :( :( :(
Тепер шановний ZT - ось тут я дуже сильно вибачаюся, за те що трохи не так зрозуміла вашого смайлика
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 31-1-2003 у 08:24
А хочете найбожевільнішу ідею?


Спала мені тут така дума - швидше не спала а сяйнула. Так зараз те що я скажу буде дуже божевільним, ви всі закидаєте мене камінням і засвистаєте, але якщо котрась людинка на мить вдихне повітря, трохи відкриє прохід своїй фантазії, повірить що жаби можуть літати, тоді вона підтримає мою пропозицію:
А ДАВАЙТЕ...СПРАВДІ...ЗНІМЕМО...ФІЛЬМ.
Ооооо.Не знаю навіть якого смайлика сюди вставити. Ми з вами всі звичайно дорослі люди, досить артестичні щоб стати акторами. Режисер у нас є. Навіть шановна Solomika обіцяла допомогти з камерами...Ми ж з вами можемо мріяти, так давайте зробимо це...
Так тепер я собі уявляю яка гора каміння полетить в мене. Але я напевне навмисне відправлю це повідомлення, хоч і можу цього не робити. Але я хочу зробити в своєму житті щось такого гатунку. Принаймі з фільмом можна спробувати!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

yes.gif написано 1-2-2003 у 19:35


Цитата:

А ДАВАЙТЕ...СПРАВДІ...ЗНІМЕМО...ФІЛЬМ.

- чесно кажучи чекав цієї пропозиції. І навіть відгадав, хто першим її зробить...
Що ж, це важко. Це дууууже важко. (це песимістична реакція). Оптимістична: цитую Назара, бо повністю з ним згідний :
Цитата:

Ми не професіонали і навіть не знавці, хоча в нас є свої плюси - ми незаангажовані професіоналізмом, тому в нас має вийти суперово і концептуально незвично

зрозуміло, що традиційна зйомка фільму нам не позубам... "Ми з вами всі звичайно дорослі люди" - але тут "дорослість" лише заважає. Щоб наважитись справді зняти фільм треба бути ... як би то сказати ... втекти від ... (та менше з тим...)
Треба дочекатись принаймні весни, до того часу добре обдумати ідею, і, якщо творчий вогник не згасне, то можна спробувати. Але тихенько так спробувати, природньо, щоб нікого не настрашити, не розсмішити отим вогником ...
З мого боку то виглядає, як періодична, ... творча робота протягом тривалого часу. Адже потрібна осінь, зима, літо ... Можна відзняти спочатку шматки, уривки, ескізи, ракурси, місця, образи, символи, настрій, будь-що інше - і з тих мазків, клаптів матеріалу попробувати щось скомпонувати, музично оформити, подивитись що вийде...
Я теж хочу зробити в своєму житті щось такого гатунку.
і взагалі - це все дуже реально, треба лише розпочати, ... дочекатись тепла і розпочати, а там вже буде легко

:rolleyes: ( це не скептична посмішка, а добра, мрійлива та задумлива)

наразі...

П.С.: щодо методу Вільяма Берроуза - повністю підтримую, щось подібне я і мав на увазі
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 3-2-2003 у 10:00
А я від щастя стрибала довго довкола стільця


Бо довго не могла повірити що знайдеться хоч одна людинка, що мене підтримає. Шановний ZT - я не знаю вас, але підозрюю що ви є просто ходячим шедевром. Не знаю чому і як вам це вдається але ви витягуєте на зовні всі мої потаємні думки, берете просто їх й крадете з мене, не встигаю я й рота відкрити. і це мені дуже подобається. Настільки мені подобається ваш план, що я навіть не знаю як вам це пояснити. Та то таке - головне що у мене вже є троє людей - ZT, отець Прокопій, та моя скромна персона котрі мене підтримали та всілякі мої божевільні ідеї теж.
Але нам навіть не потрібно так багато людей - головне вирішити а хто ж буде режисером????? Хоча у мене є одна персона на приміті. Спочатку всі нехай висловлять свою думку, а потім вже я... Нам наприклад не потрібні усі ті люди, що написав Прокопій. І для перших кавалків можна спробувати не професійну камеру, а таку собі аматорську. Тай взагалі, чого чекати. Потрібно сісти все обдумати й почати. Але для початку потрібно дійсно сісти й добре обдумати все.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-2-2003 у 22:23


Також підтримую!
Є кадри та настрій, які слід знімати саме зимою і не чекати до весни. Метод Прокопія мені сподобався, дає купу ідей до смакування. Аматорська камера - також суперово. Ще би було аматорське світло, але нічо, щось придумаємо. То що думати є кому - то факт, а скільки ще невідкритих джерел фантазії у інших учасників форуму, які ось-ось почнуть виказувати свої геніальні пропозиції. Отож, потрібно потроха впорядковувати думки та скласти якийсь концептуальний ряд (ніяких рамок та обмежень). Гадаю що завтра долучусь до всіх решта з своїма пропозиціями.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 4-2-2003 у 23:48


привіт-але-ненадовго

Шановна Крісті, ваші слова мене дуже втішили (хоча мені ще далеко до тої вашої підозри )
нарахунок думок - то те саме можу сказати і про вас з отцем Прокопієм - мені вони (ваші думки) м'яко кажучи імпонують.
щодо фільму, режисера, дискусії в цілому - наразі нічого не скажу, бо маю препаскудний настрій і то було б необ'єктивно
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 6-2-2003 у 14:03


\ - діагноз \
\ - клінічна смерть, можливо кома \
\ - реанімувати? \
\ - ? \
...
/ за сприятливих зовнішніх умов натхнення здійснило чергову спробу матеріалізації з подальшим виходом у відкритий космос, . . . не витримало замерзло злякалось, . . . втекло до свого світу шукаючи притулку /
...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-2-2003 у 14:52


5 копійок
Як мова зайшла про кіно в Стрийському парку, чомусь на думку прийшов такий сюжет для початку кіна:
Поступово засвічується кадр - похмуре осіннє небо, в якому кружляє сила-силенна ворон. Ворони каркають, чути завивання вітру, але не ясно, де він так завиває. Камера поволі опускається - стає видно спочатку верхівки дерев, потім стовбури і нарешті видно руїни замку в Стрийському парку. Це в них і завиває вітер. (Одночасно з рухом камери каркання ніби відходить на другий план, а увагу глядача все більше займає стогін вітру.) В одній з віконних дір в руїні видно світло. Наїзд камерою - ближчий план - тепер добре видно, що це відблиски багаття.
Така дивна асоціація з кіном в Стрийському парку... :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 7-2-2003 у 12:11
Любий ZT тільки не вмирай


Не вмирай бо тоді нікому буде знімати наш фільм!!!!!!!!(читати з таким сумом в голосі - великим, великим)
Я буду носити до твого ложа фрукти щоб ти одужав тільки не вмирай... А ще крім того я прошу тебе бути нашим режисером...(тут з'являються лукаві нотки. Психологічний трюк що добре спрацьовує на дітях - заманюєш шоколадкою)
Але це все було не серйозно - тепер давай серйозно. Ми всі тут дійсно відчуваємо твій поганий настрій і якщо у тепе якісь проблеми в котрих може допомогти стороння людина - звертайся буду рада тобі допомогти й підставити своє дружнє плече!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 8-2-2003 у 12:38


...
всі звуки зникли. їх і не було зовсім. Замість фонтану посеред галявини вкритої темним осіннім листям - напівзруйнований колодязь. Похмурий, сірий ранок наганяє тривогу. Але це не звичайна ранкова тривога. Звідки цей смуток? Може від того колодязя, що дихає відчаєм і вологою? А може від невиразних чи то звуків чи то стогону поміж дерев, що нависають довкола? Страх. В його кульмінації в центрі починається якийсь рух. Страх. З колодязя з'являється постать. Вона одягнута у білий брудний одяг, а лице закриває волосся, що спадає мало не до землі... Постать наближається... Вона гіпнотизує своєю важкою ходою. Ступає так, немов би їй на плечі тисне весь тягар похмурих століть. Тотальна скованість... - неможливо втекти звідси, прокинутись і втекти до людей, до Тепла і Сонця... Їх не існує більше в цьому світі. Здається, що коли вона покаже своє обличчя /тривога/, станеться щось непоправне, невимовно жахливе. Вона вжетут. Її чорне волосся заповнило весь кадр... Темно і чорно........
...

(це звичайно не моя ідея. просто оте місце у стрийському парку асоціюється в мене з фільмом "Дзвінок" Хайдео Накати)
...

:)
П.С.:
до доброї Крісті:
голос (теплий) з-під землі:
. . . д я к у ю
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 10-2-2003 у 12:04
Розкажіть мені чи потрібна взагалі тут головна героїня


Бо щось від всіх тих суперових кавалків у мене виникає таке запитання - а деж тут місце для героїні з героєм вкупі, чи може їх взагалі відмінити?
А кавалки у вас суперові - хоча думаю шановний ZT за плагіат нас покарають. Ги-ги
Але чому у вас такий сумний початок, давайте його трохи розфарбуємо якимись теплими кольорами, трохи накидаємо милих посмішок. Трохи треба якогось тужливо-замріяного настрою. Щось ваші чудові картини трохи похмурі.
P.S. Шановний отець Прокопій - білі дитячі шкарпетки не можуть бігти коло камери - це чисто мовна помилка. Це те саме що й речення - з нори висунулася лисяча морда й пострибала у напрямку галявини. Невірна будова речення - так і у вас з білими шкарпетками
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 10-2-2003 у 18:17


нє- нє
- жадного плагіату і похмурості - і взагалі, здало би ся перейти від уривкового асоціювання до окреслення теми для сюжету. Принаймні обгрунтувати нашо ті герої і що вони будуть робити. І формат кіна. Що це буде - відеокліп, нарис без сюжету, короткометражний на деяку тему...? Бо в мене мрія ідіота - щоб у Львові екранізували когось із наших сучасних письменників :] але то таке. Основне щоб то було своє, рідне. Треба подумати. Бо літати з камерою під різними ракурсами по різних суперових місцях то одне, але щось пробувати тим сказати - інше. Знати б що сказати . . .
може хто має щось типу сценарію, теми?
:)
наразі...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

thumbup.gif написано 11-2-2003 у 08:31
ZT ти знову на висоті


Молодець ти зрозумів мене вірно. Я ж про це й казала. Ми тут всі виписуємо якісь суперові кавалки, однак в реальному часі то займає декілька хвилин - а далі? До чого ми це все ведемо. Мусить же бути якийсь сюжет.
Бо тут декотрі люди вже до шкарпеток дійшли. Але на справді це все купа писанини й дуже мало реального часу. Це як в нотах й музиці - береш твір, огого 30сторінок, а потім вивчив і більше ніж 10. хв. ти не граєш. Сидиш й думаєш - як би його розтягнути!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 12-2-2003 у 08:06


Взагалі нап потрібна одна проста штука - в літературі це здається називається фабула, а якщо простіше то - стержень, корінь, стовбур якихось подій. до котрого ми будемо дочіпляти вже ось ті наші напрацьовані(точніше навиписувані) кавалки андеграунду
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 13-2-2003 у 15:46
ну, наприклад:


якщо вже ті герої існують, і це "він" і "вона", то нехай вони будуть творчими особами. Показати їхнє життя, його зріз. Можна побудувати все на конфлікті того творчого, внутрішнього світу з зовнішнім, ворожим, буденним світом. Але не обов'язково на конфлікті, а попробувати знайти якись зв'язок, закономірності, впливи, вдатись до психології. Третім героєм може бути вічна Природа - в якості пори року (літа-осені-зими-весни). З її допомогою легко передавати настрій, щось внутрішнє і зрозуміле не всім... А більшого і не треба. Події і хитросплетіння сюжету не обов'язкові (життя - це не лише якась дія, подія). Максимальна чистота...
максимальна простота і чистота, властива японському мистецтву, гравюрам митців Країни сонця що сходить...
Не знаю як можна розтягнути в часі те що можна висловити кількома мазками, барвами, образами (правда, напевно це не стосується певної музики)
В довгих і "повнонаповнених" фільмах важко читається головна ідея, хіба що його творцем є геній.

(отцю Прокопію: але ж іноді нелогічність є набагато цікавішою за будь-яку логіку, (а поєднання образу(форми) зі змістом і справді, завдання не з легких) :))

хм...
:rolleyes:
добре,
наразі...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-2-2003 у 19:12


Суперово!
Якось в нас вже йшлось, що сюжет то не набір літер, а то є наше життя. Невірно висловися - то є Ви. Сюжет ніколи б ненабув якихось контур, будь він примушено викреслений тому, що так вирішили. Він мусить бути єством, він мусить бути надзвичайно реальним та не награним. Навіщо бути актором, якщо це неправдиво, а в правді і є реальність, та правда є часом, а час є нами, а ми є правдою....:rolleyes:


Ми є українці!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

thumbup.gif написано 17-2-2003 у 08:32
Щквал аплодисментів шановному ZT та неменш шановному Назарові


Так я цілком згідна, а взагалі я довго переварювала слова шановного Назара. Колись він сказав мені - а для чого знімати по сюжету, можна зняти нас!!!! Взяти нас всіх й зняти. Навіть не обов'язково старатися щоб було професійно. Ми всі тут є людьми творчими, акторами також можемо стати добрими, бо ми ще не є зіпсуті отим входженням в вічні ролі. Адже актори вони цілий час щось вдають, когось грають, входять в той чи інший образ - а ми з вами ні. Тоді відпадає потреба в героях і сценарії. Треба зняти просто самих себе й не обов'язково щоб були лише два героя
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 18-2-2003 у 15:02


класно булоб мати камеру сховану десь в очах, або, ще краще - десь глибоко в собі...
...
десь глибоко в собі...

От дивишся на світ і фільмуєш собі те що значиме, цікаве, приємне, або ж навпаки - вороже, тупе, і нікчемне. Якщо до глядача можна свої переживання донести на такому глибокому рівні, даючи свій погляд, свої думки, то це було б якраз те що потрібно для кіна в цілому. Але важко зробити це зрозумілим комусь, переконати, зацікавити зрештою.
Зйомка такого кіна (внутрішньої точки зору) стоїть на рівні з творчістю художника, письменника, музиканта...
:) і взагалі, подивіться до чого ми дійшли. Потроху наближаємось до якоїсь філософії, ще трохи - і можна буде формулювати... І це якось саме по собі виходить.
але ще одне - так звичайно ми ще незіпсуті (мо' ніколи і не будемо:) ), але чи легко наважитись і зробити такий крок - повністю відкрити свою сутність, зняти всі внутрішні замки, впусти до себе ще когось...

наразі...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 28-2-2003 у 08:04


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Таран
Я ж і кажу. Напишіть ідеї окремим стовпчиком. Це їх конкретизує. Бо збирати шматки ідей з реплік - може бути не зовсім адекватне сприйняття. До того ж я для вас майже інопланетянин. Ну, не зі своєї компанії. Тому цей хід корисний з усіх боків.
Причому ідеї викладіть і вкажіть, який би психологічний настрій хотілося б отримати на виході.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

exclamation.gif написано 28-2-2003 у 08:07
Шановні колеги


В розділі "Творчість, роздуми..." присутня шедеврова людина, котра є дуже дотичною до кіно й він може нам щось порадити. Це пан Дмитро Таран. Прошу зазирнути туди й почитати там ще деякі роздуми щодо кіна
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-3-2003 у 11:22
На шедеврового я не тяну


Дякую пані Крісті за добре слово, але це не так. Ні, ззовні я гарніший за чорта, але що стосуються шедеврів, то до того ще багато шкребтися.
В мене є невеличкий продакшн. Я роблю відеокліпи, різні передачі, знімаю ігрове кіно. Можу працювати за ідею.
Якщо можу бути корисний, кажіть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 236
Реклама: