Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  6
Автор: Тема: Що таке кохання?
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 8-5-2004 у 15:04


Цитата:
Першим відправив користувач -=IGO=-
Всім, хто був розчарований хоч раз в коханні, співчуваю.


Дякую.

Взаємне кохання - мабуть, дійсно класна річ, але, нажаль, не можу оцінювати його з власного досвіду, бо воно мене й досі обминає.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Anais
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 16-5-2004
Нема на форумі

Настрій: мрiйливий

[*] написано 16-5-2004 у 13:00


Кохання - солодка мрiя. Взаємне кохання - те, що хочеться затримати назавжди, але чи так буває... На вулицi весна, а я знову одна i так хочеться щоб поряд був хтось такий же близький та важливий, як я сама для себе.Чому один раз переживши зраду коханної людини, так важко повiрити, що ще все можливо? Навiть тодi, коли все розумiєш i знаєш, що таки можливо...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 16-5-2004 у 13:30


Цитата:
Першим відправив користувач Marjana Pjecuh
От мені цікаво наступне. Кажуть, що перше кохання найбільш запам"ятовуюче і всіх наступних чоловіків (чи жінок - для хлопців) ти прирівнюєш до першого чоловіка, якого кохала.
От через те, я постійно в роздумах- чи це кохання чи ні, бо до першого кохання зовсім інше відчувала - таке сильне і невгамовне почуття. Більше такого ніколи не відчувала. От думаю, це тому що більше не кохала, чи тому, що перше воно завжди найсильніше?:rolleyes:


Ну, особисто я вже давно нікого не прирівнюю до мого першого кохання, хоч і досі час від часу шкодую, що не прийняла від нього пропозиції руки і серця. Бо принаймні зараз видається, що рік з гаком тому влипла у таку любов, що крутіше не буває і вже не буде, і тепер усіх, хто потрапляє під руку у даному контексті, рівняю до оцієї любові і її відчуттів. Одна фігня -- вона безнадійна, хоч і взаємна. На цьому ґрунті мені чесно вдалося закохатися-не закохатися, залюбитися-не залюбитися, радше ніжно потребувати одного хорошого хлопа, але це не перекрило потужності попереднього почуття.
і після всього цього підтримую думку, що кохання це таки дійсно бажання і готовність віддавати і віддаватися. і іноді боротися за можливість віддати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 16-5-2004 у 17:45


„Давно вже відмічено розумними людьми, що щастя – наче здоров’я: коли воно є, його не помічаєш. Але коли пройдуть роки – як згадуєш про щастя, ой як згадуєш.”

„Морфій” М.Булгаков




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 16-5-2004 у 22:20


що щастя – наче здоров’я: коли воно є, його не помічаєш

спочатку не цінуємо, а потім небуде !!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-5-2004 у 17:24


2 Anais
>Чому один раз переживши зраду коханної людини, так важко повiрити, що ще все можливо? Навiть тодi, коли все розумiєш i знаєш, що таки можливо...
Просто насправді ми себе любимо, любимо дуже сильно....настільки, що ми готові пожертвуватитими щасливими моментами кохання, але щоб більше не бути обманутим та покинутим. Це на мою думку наша помилка. Треба зробити цей крок, піти на зустріч "власному я" і не озиратися назад, це важко (сам був в такій шкурі), але тепер все нормально, як на мене я б ще раз пройшов через те все, адже взяв для себе багато іншого, воно було варте те страждання! Тому не замикайся, відкривай своє серце і почуття!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Настуня
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: далі буде

[*] написано 27-5-2004 у 09:51


Але найкраще, як на мене те, що на різних етапах життя воно різне. Палітра змінюється, кьольори стають іншими, тому щоразу - все інакше. І тому однаково складно сказати що таке кохання в 15 і в 30.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 27-5-2004 у 12:37


нема часу перетлумачити - тому пряма цитата з
Записки Кости Иночкина - 10:24 pm May 25th, 2004
www.livejournal.com/users/kostia_inochkin/162328.html?nc=44

Помню старую телепередачу - показывали репортаж из новомодного театра, где все актёры играют голышом. Недавно умер главный режиссёр этого театра, но они сами справились, закончили постановку, и вот - премьера, цветы, аплодисменты, восторг. Журналистка берет интервью у исполнительницы главной роли: та в театральном костюме - то-есть, в чём мать родила. Помада на пол-лица, волосы до пупа - как положено. И вот её спрашивают: "Что вам завещал ваш режиссёр? Чему он вас учил?" и что-то ещё в этом духе. "Ну как...",- отвечает исполнительница главной роли. "Любить завещал... Не врать..." - и вдруг начинает плакать. Стоит, совершенно голая, краска с глаз течёт, и повторяет: "Не врать... Любить..."

Раньше мне говорили это сто пятьдесят четыре раза - и школьная учительница, и мама, и даже друзья. Ведь это все знают. Но я никогда не слышал. Или не слушал? Или не хотел?

Ведь это так просто и так сложно - любить. Не врать. Обещать - и делать. Не обещать, если не можешь сделать. Не врать, если не сделал. Признаться себе в своей слабости. И в лицо тем, кого любишь. Если действительно любишь. Прежде всего тем, кого ты считаешь своими друзьями. А как это сделать? Невозможно. Для этого нужно быть сильным - где взять силы? Я хочу напрокат. Я хочу взаймы. Я даже куплю, если у кого-нибудь завалялись б/у.

Ни у кого не завалялись? Знаю, самим не хватает.

Будем искать.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 27-5-2004 у 13:02


подумала, чи часто я кажу неправду коханій людині? Найчастіше так буває: спочатку кажу, а потім признаюся. Наприклад, вдала ображену. Вдала дуже ображену і несправедливо скривджену. Хотіла, щоб мене погукали. Погукали. Хотіла ще. Потім передумала, повернулася і мирно сказала: добре, я прикидалася.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 27-5-2004 у 13:31


Любов для мене зараз--страшна депресія: з усіма класичними симптомами (і відсутністю апетиту, і безсонням, і дурною сльозливістю у громадському транспорті, і болем, болем, болем...)

Нащо вона взагалі? Нащо так мучитись? Нащо так жити? Нащо всіх порівнювати з одним--і вкотре переконуватись: "не схожий..." Нащо казати мамі, що в мене простуда і якийсь там грип--щоб не говорити більше? нащо переживати десятки разів кожне слово--і рюмсати, не помічаючи мокрої подушки? Нащо тинятися містом і не помічати світлофорів? І боятись комусь пожалітись, щоб не почути оте : "А чи ж тобі того не казали?..." І не бачити ну ніякого світла в кінці того мороку... І не знати жодних ліків від щему отам, біля серця... І сидіти до ранку на відчиненому вікні четвертого поверху і думати, що то гріх... І хапати телефон тремтячими руками... І знати, що так не можна, бо не можна за визначенням...

Мабуть, я просто дуже боюсь болю...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Веселка
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 30-4-2004
Нема на форумі

Настрій: помаранчевий

[*] написано 27-5-2004 у 13:44


Цитата:
Першим відправив користувач Настуня
Але найкраще, як на мене те, що на різних етапах життя воно різне. Палітра змінюється, кьольори стають іншими, тому щоразу - все інакше. І тому однаково складно сказати що таке кохання в 15 і в 30.


Цілком згідна.Ростеш, людей і події оцінюєш інакше, набираєшся досвіду. Те що спершу було таким трепетним, цінним, стає щоденною банальністю. Безсоння, захоплення, ростуть крила - все від одного поцілунку. А потім його стає мало...

Кажуть, кохання - це не, коли двоє дивляться один на одного, а коли обоє дивляться в одному напрямку.
або
Кохання - це змагання, хто кому принесе більше задоволення.

А можна запитати, ЯК ЗНАТИ, ЩО ЗАКОХАНИЙ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Веселка
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 30-4-2004
Нема на форумі

Настрій: помаранчевий

[*] написано 27-5-2004 у 13:51


2 Зіронька

А я про це тільки чула і читала. Цікаво, мені пощастило, чи я ще просто не закохувалась?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 27-5-2004 у 14:25


Цікаво, мені пощастило, чи я ще просто не закохувалась?


А ти як гадаєш???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Веселка
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 30-4-2004
Нема на форумі

Настрій: помаранчевий

[*] написано 27-5-2004 у 14:33


А можна запитати, ЯК ЗНАТИ, ЩО ЗАКОХАНИЙ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 27-5-2004 у 15:01


Нечемно відповідати питанням на питання ! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 27-5-2004 у 16:07


2 Зіронька: тримайся, можливо це мине з часом. а може і ні. але попустить напевне. зараз скажу сентенцію, якої сама не дотримуюсь, але мало що... так от, всі чоловіки безнадійні, тому не переймайся аж так.



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 27-5-2004 у 16:17


Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
Любов для мене зараз--страшна депресія: з усіма класичними симптомами (і відсутністю апетиту, і безсонням, і дурною сльозливістю у громадському транспорті, і болем, болем, болем...)

Зіронько
Ой, як це мені знайомо:)
Я тільки скажу те, що колись мені сказав мій один хороший друг..він сказав, що ти колись знайдеш чи зустрінеш того від кохання до якого у тебе не буде болю, а буде лишень щастя..відчуття щастя в серці...
Теперішній свій стан сприймай як досвід...як досвід з якого ти маєш чогось навчитися...і думай лишень про те, що ти варта кращого за нього, що краща за всіх дівчат на світі, бо ти є ти і те, що він не з тобою, це лишень через те, що він сліпий, що він не доріс до того, щоб бути вартим тебе кохати:)
Повір мені...
Я не скажу, що біль швидко мине...він ніколи не минає, а лишень притуплююється...я досі з тим болем ходжу вже якийсь 3 рік...але ж то нічого...Головне,щоб він не знав, що тебе болить, він повернеться, але будь-ласка зроби так, щоб для нього це повертання було останнім:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 27-5-2004 у 20:23


ти колись знайдеш чи зустрінеш того від кохання до якого у тебе не буде болю, а буде лишень щастя..відчуття щастя в серці...
отож бо!!




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Lotty
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 14-5-2004
Нема на форумі

Настрій: виснажений

[*] написано 27-5-2004 у 20:39


Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
Мабуть, я просто дуже боюсь болю...


Усі бояться болю. І - на мій погляд - кохання не буває зовсім без болю. Це як їжа зовсім без солі, як саме лиш солодке весь час - ані зупи, ані овочу... І біль буває різний -від невпевненості у собі, від ревнощів, від сумнівів, і ще безліч інших різновидів болю. А щасливе кохання - це коли ти навчилася перемагати свій біль, щоб не завдати ним болю коханому. І ще - коли серце тоне у щасті.
Погоджуюся в цьому з Одаркою. Файно сказала.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 27-5-2004 у 20:52


ти колись знайдеш чи зустрінеш того від кохання до якого у тебе не буде болю, а буде лишень щастя..відчуття щастя в серці...

А якщо потім раптом ви вже не разом і навряд будете? Яке відчуття має залишатися? Щастя, яке було?




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав
Дійсний член
***



Повідомлень: 166
Зареєстрований: 16-5-2004
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: renfrogne

[*] написано 28-5-2004 у 03:45


Зіронько!
Дійсно, тримайтеся. Воно відпустить потроху. Тут ось Jaguara завважила, що "всі чоловіки безнадійні" - тож вона дійсно має рацію, єдине що з ремаркою: у кожного свій "діагноз". :) Я, наприклад, хоча вже і не дуже молодий, але безнадійний романтик - не просто вірю в кохання, а точно знаю, що воно існує і що воно варте того болю. Я і зараз до жаху боюся втратити кохану людину, але ж не відмовлятися з такої причини від цього Божого дару - кохання. У "Формулі кохання" Марка Захарова є дуже гарна фраза: "Стражданнями душа вдосконалюється"... Хоча на це й була відповідь: "Да пропаді он пропадом, Ваш папєнька, с совєтамі своімі!" :) Але ж річ тут у тім, що наш біль, наші страждання - це також дар Божий, котрий вчить нас берегти кохану людину і намагатися не завдавати страждань їй. Тож, тримайтеся, і Бог дасть Вам розраду і вгамує Ваш біль. А кохання до вас ще прийде і Ви будете щасливі.
До речі, зайдіть тут у сусідню тему "Розарій самотніх сердець"
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2453&page=5#pid29252
я там з трохи іншого приводу виклав дуже гарну французьку пісеньку (і з дуже поганим перекладом, але маємо те, що маємо :) ). Мені здається, вона і до цього питання якимось боком підходить.

Щасти!




Іду на ви!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 28-5-2004 у 03:48


nessa_flame 27th May 2004 9:49pm:
Оптимизированная самодостаточность.

Не нужно думать, будто есть кто-то, без кого ты не сможешь прожить.
Важно знать, что есть кто-то, без кого ты жить не хочешь.


це одне. Але... залежність від присутності іншого - то теж не завджи є саме коханням...

2Святослав
та підходить і цитата -- проблема ж вічна / регулярна




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 28-5-2004 у 13:00


Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
ти колись знайдеш чи зустрінеш того від кохання до якого у тебе не буде болю, а буде лишень щастя..відчуття щастя в серці...

А якщо потім раптом ви вже не разом і навряд будете? Яке відчуття має залишатися? Щастя, яке було?


О! А від цього ніхто не застрахований, аел я більш ніє переконана, що коли ти почуваєшся з коханою людиною щасливою і коханий також щасливий - навряд чи ви розійдетеся...хіба помрете...
Але повір мені. що коли нема в обох радості і щастя,Ю що вони разом...переважно такі пари розпадаються:)
У кожного в сіті є своя половинка...і не всі чоловіи чи жінки одинакові...:P




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 28-5-2004 у 13:12


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
О! А від цього ніхто не застрахований, аел я більш ніє переконана, що коли ти почуваєшся з коханою людиною щасливою і коханий також щасливий - навряд чи ви розійдетеся...хіба помрете...
...і не всі чоловіи чи жінки одинакові...:P


от я і виявила, "що ніхто не застрахований" емпіричним шляхом... от тільки обоє ми живі (на щастя :)) і нещасливі не разом.
а те що усі ми різні -- так у цьому ж і сенс! інакше жити було б нецікаво :)




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 29-5-2004 у 00:49


а те що усі ми різні -- так у цьому ж і сенс! інакше жити було б нецікаво

Згадався фільм "Чого хочуть жінки"! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2376
Реклама: