Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: провайдери слідкують за дисципліною?
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-3-2004 у 14:08
провайдери слідкують за дисципліною?


Хтось знає про прецендент відімкнення юзера від нету вітчизняним провайдером за сканування, спроби хаку?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-3-2004 у 14:12


Так. Нашу фірму відключали за сканування і спробу хаку. Бо на одному каналі зі спамерами сидимо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-3-2004 у 14:16


А от якщо мене сканували, то чи реально добитися від провайдера чогось більшого, ніж звичайного попередження винуватця? Чи для цього потрібно бути хіба що службою безпеки банку, сбу, etc. ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-3-2004 у 14:30


Думаю, тут кваліфіковану відповідь може надати пан Андрій
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 17-3-2004 у 14:36


Я знаю прецедент, що від нету відключили придурка, який у форумах ображав і погрожував людям. Його вирахували по ІР, показали форум провайдеру. Тому валєту довелося шукати іншого провайдера.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-3-2004 у 22:01


Моєму другу (системному адміну одніє фірми) прийшло від провайдера попередження про відімкнення від Інтернету фірми, бо через них (трояна зінсталювали через диру в Він200) хтось пробував чи то хакати чи то сканувати який сервер (до речі навіть не український).

Неофіційно один завторитетних представників одного з найбільших провайдерів казав мені, що вони можуть мережевого хулігана погасити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 17-3-2004 у 23:00


Приклади блокування користувачів є.
У договорі з провайдером передбачається відповідальність користувача за "погані" дії. Т.ч. право провайдера юридично закріплено в угоді.
Питання зводиться до:
а) отримання доказів,
б) трактування доказів провайдером,
в) наявності бажання попередити або блокувати користувача.

По пункту а) Інколи вистачає заяви, факти можуть зберегтись у журналах провайдера, можуть бути перевірені під час нових "атак".
По пункту б) На хак є різні погляди. Хтось вважає сканування портів спробою зламу, а хтось - ні. Нормативів практично 0.
По пункту в). Варто спробувати звернутись.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-3-2004 у 11:14


Звернувся. Попередили. Сканували знову. Знову звернувся. Після третього випадку сканування заблокували доступ до мене від сканувальника до локалізації користувача.

А ще мені постійно приходить мейлом вірус з айпішки одного з львівських провайдерів - жалівся телефонічно, але результат 0. Що би Ви зробили?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 23-3-2004 у 22:52


Якщо вдасться вирухувати скриньку з якої часто приходить вірус - відписати власнику про вірус на його комп'ютері. Можна запропонувати і методику лікування :) .
Якщо скринька з вірусом не піддається точній ідентифікації (що найбільш імовірно) або джерел надходження вірусів багато - лишається захищати свій комп'ютер самостійно.
Провайдер може допомогти хіба централізованим скануванням пошти на віруси. Централізованим скануванням та блокуванням підозрілих листів займається багато провайдерів. Інколи "підозрілим" є будь-який лист з приєднаним EXE файлом :(

PS
Був випадок припинення хостінга одного зі львівських форумів за заявою про образу честі та гідності інформацією опублікованою на сайті.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-3-2004 у 07:25


Насправді я не сильно переживаю, що мій комп заразиться тим вірусом - в мене FreeBSD :) Суть в принципі - з однієї і тієїж айпішки приходить вірус, причому в полі фром: одна з моїх адрес, а в полі то: - інша моя адреса. Тобто хтось спеціально "пришпилюється". А провайдер не реагує на запити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 24-3-2004 у 18:08


А як Ви формулюєте "запит" ?
Яка, на Вашу думку, має бути реакція провайдера? Вашого провайдера?

Про Ваш :) вірус. Ніхто спеціально не "пришпилюється" (якщо я правильно зрозумів Ваш термін :) ) Сучасні віруси досить вміло маскуються. Це в них така мімікрія. Адреси можуть братися з хворого комп'ютера або інтелектуально генеруватись.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-3-2004 у 18:57


Ну я подзвонив і просто сказав, що з такої-то айпішки йде вірус, мабуть машина завірусована, перевірте плз. Сказали що перевірять, але вірус далі йде. Айпішка різолвиться в таке ім'я, яке наштовхує на думку, що це ніякий не ламер з завірусованим віндузячим компом, а юніксова машинка з гадміном з дивним почуттям гумору. Мій провайдер, звичайно ж, нічого з цим не зробить і мабуть не мав би нічого зробити. А ось цей віруснячий провайдер мав би, перепрошую, вибити собі з дупи дитинство...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 24-3-2004 у 18:59


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Адреси можуть братися з хворого комп'ютера...


не конче, адреси можуть братися звідки завгодно, в т.ч. і скановані з веб-сайтів і з спамерських адресних баз даних, що зрештою майже те саме.

Мені також на одну з заспамлених скриньок часто приходять листи від моєї ж адреси (правда з цілком інших ІР :-) )...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2395
Реклама: