Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: пресинг на співбесіді !
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-3-2004 у 22:51


Асмеро, Олексію - що це за тест з ручкою чи будь-чим іншим?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-3-2004 у 23:52


Щоб подав не предмет а саму сумку чи піджак - то тест на межу "своє-чуже"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-3-2004 у 23:59


Ааа, ну це мене ще бабця так муштрувала - казала подати з її гаманця десять копійок, а вірним вчинком було подати цілий гаманець. А то я вже злякався, що геть темний :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-3-2004 у 00:42


Не хочеться переривати такий потік народної мудрости, але ще раз напишу свою думку (а я такого надивився, та й багато кому поміг реально з працевластуванням) - не думайте, чи ВИ підходите ЇМ, постарайтеся визначити, чи ВОНИ підходять ВАМ! Чи справді те золото, що блищить, чи не помилилися Ви коли попередньо оцінили роботу як бажану і тп.
Такий підхід однозначно виграшний. І, зрештою, представить Вас як людину розважливу й поважну, що є вкрай важливо для нормального роботодавця. Бо якщо показувати йому почуття свого гумору, то можна опинитися на посаді блазня, якщо (правда то дівчат стосується а не Ефеса) показувати ноги то можна опинитися на посаді самі знаєте кого, якщо показувати кмітливість та готовність на виконання багатьох завдань то можна опинится на посаді козачка .... І це буде незважаючи на те, яку офіційну посаду Вам пропонують.
Бо кожному воздається по тому, як він себе цінить. Я не кажу нагліти чи надувати щоки - то просто неввічливо і нездало, я кажу - бути на рівних.
А ці "тести", які наводилися вище, є або просто бездарним передиранням західних, або імплементацією поведінки "зони". Наскільки я знаю, там новоприбулим щось подібне влаштовують. Тому я би поостерігся роботи, де рішення про профпридатність приймають на основі подібних критеріїв.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 20-3-2004 у 13:23


2 Efes
А що саме ти не розумієш?
Про продаж ручки? То просто.Раніше таким чином на співбесіді перевіряли менеджерів з продажів і т.д. А наші запозичили той фокус від гамериканців і тепер це пропонується дуже і дуже часто.Не від того, що треба, а від неосвіченості і намагань слідувати "моді". Якщо нема під рукої ручки , то можуть запропонувати продати щось інше - що завгодно.Тому тре не піддаватися на цю провокацію.Бо ж продаж чогось не входить в коло обов"язків.
І пан Андрій таки має рацію - якщо таке пропонуюсть, то тре з тою фірмою не мати справ.БО мате дурне начальство - бррр




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 20-3-2004 у 13:33


А як саме вірно буде реагувати на пропозицію продати ручку чи її замінник? І з якою силою товкти писок тому, хто таке пропонує? :) А продаж банківських продуктів - депозитів, кредитів ітд. все ж входитиме в коло моїх обов'язків, тому я не зовсім розумію, чи слухатися ваших порад... Лижі фігово їдуть по асфальті :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 20-3-2004 у 13:47


Товксти писок не треба ні в якому разі! Варто ввічливо сказати, що ручки продавати мають в канцелярських магазинах.І спробувати домовитися "продавати" депозит, кредит тощо



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 20-3-2004 у 15:55


Оті різні опитування, тестування, співбесіди - болюча тема. Уявіть ситуацію: фірма прийняла на роботу молодого працівника, який повинен дати керівництву заключення про кожного - годєн чи не годєн. Засоби для цього - закордонні тести з дурними запитаннями. І от цей молодик проводить співбесіди і виносить вердикт щодо тих, хто пропрацював 10 і більше років. Чи може така співбесіда і тест дати об'єктивну картину того, як людина працює, що вона для фірми зробила? Мене така співбесіда чекає, і я майже впевнена в негативному результаті, бо відчуваю певне упередження в ставленні з боку того молодика. Особливо болюче питання для жінки, якій вже за ..., ноги не від вух ростуть, не надає особливого значення одягу і т.п. Мій козир - це мій досвід, знання і відданість роботі, але ж цього мало. Це як набір у (пробачте) будинок розпусти. Невже все повинні захопити молоді, цинічні, не переобтяжені мораллю люди, які знають, як правильно відповісти на тест, щоб сподобатись працедавцю?
Я не маю ностальгії за минулими часами, за винятком єдиного: тоді було менше прагматизму в людських стосунках. 15 років тому в моїй родині сталась біда, і я чотири місяці (!) не виходила на роботу. А коли прийшла, виявилось, що мені за весь цей час нарахували заробіток, ще й дали матеріальну допомогу. Ви можете сказати - ну не своіми грошима пожертвували, а державними. Дійсно так. Але... Якби таке трапилось зараз - у гіршому випадку вигнали б, у кращому - не заплатили ані копійки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 20-3-2004 у 20:35


Підбадьорюючі повідомлення і поради щодо поведінки - це супер, та от ще залишилося сформулювати саму суть: моє бачення розвитку відділення завдяки моїй бурхливій діяльності (як, що, де - жорстка конкретизація). В цьому мені допоможуть виключно банкіри - є такі???!!! (Треба як кров з носа)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Іванович
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 2-12-2003
Нема на форумі

Настрій: Весняно

[*] написано 20-3-2004 у 21:08


Цитата:
Першим відправив користувач Efes

Але в разі потреби таки взяти в руки інструменти, а не ділити справи на "плебейські" і "достойні", згодні? ;)


Не згідний, як я Вас узяв на роботу , працювати з клієнтами а не з дошками, якщо є клієнт у конторі, Ваша робота займатись ним. І це зовсім не той випадок з "плебейські" і "достойні"(с) роботи.
Як би ви прийшли і в конторі нікого з клієнтури нема, і у вас роботи (своєї) небагато, тоді може, або як там роботи на секунду, то тоді так.
Я (чи установа) Вам плачу за роботу напевно більше як столяру, і ви напевне не хочете його платню.;)




Виправте, навчіть як правильно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 09:25


Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Чи може така співбесіда і тест дати об'єктивну картину того, як людина працює, що вона для фірми зробила?


Ну ось, вже готове одне речення для вашої промови перед шефом. Насправді (IMHO!) потрібен хоч би грам наглості, особливо якщо картинка змальовується так, що втрачати вже нічого.

Принаймні мене це в кількох випадках рятувало. Наприклад викладачка з релігієзнавства вирішила мене завалити на заліку, вміло підібрала питання, яких я не знав через відсутність на відповідних лекціях - скажімо будову іконостаса я не знав. Ще кілька "хороших" дат - і вона мені оголошує - "трієчка". Причому моя успішність "чотири-п'ять". Ну, тут "астапа панєсло". Говорив про те, що для віруючої людини не конче знати певні деталі, щоб орієнтуватися скажімо в грекокатолицизмі, згадав навіть про те, що колись викладачі релігієзнавства викладали основи атеїзму... Результат був зовсім неочікуваний - викладачка була спантеличена і запропонувала мені самому поставити собі оцінку. Чим я без докорів сумління і скористався - отримав 98 балів :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-3-2004 у 13:34


Тут ще мені згадалось про пресинг.
Я свого часу приймав участь у одному з тренінгів на впевненість у своїй позиції.

Він виглядав так: групі роздавали кожному по одній темі доповіді, теми були неправдивого походження, напр. алкоголізм врятує світ; навчання темрява, а неуцтво світ (мені попалось), і т.д. Було домовлено, що зал буде слухати, але творити пресинг, і взагалі негативно налаштований на доповідача. Ну, це все, як і прийнято на тренінгах знімали на камеру, а потім кожен виступ обсмаковували. На підготовку давали п"ять хвилин. Виступ три хвилини. Було жахливо важко, особливо говорити речі, в які ти сам не віриш, було дуже незручно. Тепер для мене будь-який прес в порявнянні з тим попросту смішний, і з нього легко виходжу, просто згадуючи це.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 21-3-2004 у 13:37


Ну, як на мене, ця оцінка зароблена була не дуже чесно. Викладачі завше підбирають питання саме з тих лекцій, на яких студент не був - і то є правильно! Бо ж незнання від відповідальності не позбавляє - тре було переписати конспект і вивчити.То нормальна практика- всі так роблять.Влаксне, коли мої колєжани намагалися так робити - або "давити на жалість", а бо нахабничати, щоб отримати гарну оцінку, коли не знали,то мене це просто дратувало.Не через заздрість - у мене свої оцінки завше були високі, а через ситуацію :rolleyes:



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 13:47


Оцінка була зароблена взагалі підло! Але анітрохи не шкодую - ось так пухнастість потрохи облізає, а білявість припадає пилюкою повсякденності. Ех... Ще би на співбесіді було чим скористатися...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 21-3-2004 у 13:53


Є закон віддачі - за все, що отак далося легко, чи було зароблено нечесно ще буде тре відплатити... воно тобі тре?



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 14:07


Ох... ти би знала, як я вже знудився сидіти третій тиждень без роботи - це ж не Київ, де реально домовитися про 2-3 співбесіди на день. Про розплату пам'ятаю, про memento more (момент - і в море) - також ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 21-3-2004 у 14:14


Ну, в Києві таеж не завше реально домовитися на стільки співбесід, та й без роботи можна просидіти значно довше.
А взагалі -то, ЩАСТИ :) От, і все буде добре ;)




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 14:28


Так, все БУДЕ добре! Дякую :)

- Зозулько, зозулько - скільки років мені ще жити лишилося?
- Багато, багато - тільки горло відпусти!

:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2004 у 14:33


Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Оцінка була зароблена взагалі підло! Але анітрохи не шкодую


То зле. Поява таких самодопусків рано чи пізно відіб'ється на особистості, і інші люди це відчують.
Люди взагалі як не дивно, розумніші та чутливіші ніж ми про них думаємо. І всяку оману помічають. Тому перш ніж "пудрити мізки" треба подумати, що ти з того виграєш.

Я наприклад, як викладач, часто стаю об'єктом спроб маніпуляцій. І завжди їх відчуваю, але далеко не завжди маю настрій протистояти їм. Але ви думаєте, що маніпулятор щось виграє? Потім до мене приходить його перспективний роботодавець і питає мою думку про нього. І моя відповідь не надто його (роботодавця) радує..
Або просто, я не пораджу роботодавцю того нахабу. Він (нахаба) навіть не здогається потім, яку нагоду він утратив.
Такі ситуації трапляються досить часто. Хоч і не всім зразу "віддається", але коли в людини "падає планка", і вона починає наглістю вирішувати свої проблеми, імовірність значних втрат зростає. У силу вступає теорія імовірності та закон великих чисел.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 14:43


Ну... мабуть дається взнаки моя вибірковість у вивченні неспеціальних предметів. Бо наприклад на філософію ходив навіть по понеділках на першу пару і був постійним доповідачем, а на парах з культури мені викладач встановив ліміт - відповідати не більше як 7 хвилин і через семінар. А фізичну та колоїдну хімію (от паскуди - нащо це економістам??!!) ігнорував свідомо і стійко, за що отримав свої "державні" 51 бал і анітрохи не вимахувався. Та бачу суть не в тому, суть в принципі - то все ж надіюся, що людина я не кінчена і "планка" під контролем :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2004 у 14:59


То головне. А взагалі я думку не закінчив, бо довелося трохи долучатися до домашніх справ. :(

Нездорово маніпулювати тим, хто вас питає. Але маніпулювати тим, кого питають напевно ще гірше. Тому я з такою осторогою та нелюбов'ю ставлюся до новомодних "співбесід", які часто ставлять за мету збаламутити людину та загнати її на слизьке. Знову ж виникає асоціація з "зоною" і подібними скупченннями людей, де такі питання практикуються саме для того, щоби позбавити новоприбулого впевненості та дезорієнтувати його.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 21-3-2004 у 14:59


Бідна зозулька...:rolleyes:
Згодна з паном Андрієм. Викладачі - то теж колишні студенти.Вони бачать і коли студент не вивчив,і коли списує- от тільки не завше афішують це. Моя подруга,як почала виладати, просто падала від сміху, як бачила. що хтось намагається списати і думає, що вона цього не бачить -а вона одразу згадувала, як сама таке робила колись..Комікси...




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 15:02


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Бо ж незнання від відповідальності не позбавляє


На парі з кримінального права викладач питає в студента:
- Що таке шахрайство?
- Шахрайство - це коли Ви поставите мені двійку, пане професоре!
- Прошу пояснити свою відповідь.
- Згідно кримінального кодексу, шахрайство - це завдання шкоди потерпілому, користуючись його незнанням!

:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 21-3-2004 у 15:09


то ще питання, чи є двійка шкодою...



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-3-2004 у 15:13


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Тому я з такою осторогою та нелюбов'ю ставлюся до новомодних "співбесід", які часто ставлять за мету збаламутити людину та загнати її на слизьке.


От власне! Ні щоб перевіряти знання справи, так перевіряють, перепрошую, czy facet ma jaja... - а серед вовків, як відомо, вити по-вовчому. Чи вийде - побачимо...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2399
Реклама: