Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Боротьба з "піратством"
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 2-6-2005 у 12:25


Найсмішніше те, що різниця між не ліцінзійним і ліцензійним софтом тільки у тому, що за наявності ліцензії тебе не чіпає УБЕЗ. А техпітримка (з виїздом до клієнта) чи поновлення? Я собі можу позволити поставити вдома ліцензійну вінду і це зробля, якщо мені прогарантують, що приїдуть її встановлять і налаштують, з виходом патчів чи релізів я буду отримувати БЕЗКОШТОВНО у НАЙСТИСЛІШІ терміни диск з цими прибамбахами і дуже детальними інструкціями як їх встановити. Бо зараз повідомлення "звернітся до розробника" означає лізь в інет і шукай доку по твоїй траблі. Тоді навіщо мені вдома ліцензована ДОРОГА програма, котру ніхто не підтримує? Пірати принамні за підтримку грошей не беруть.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 2-6-2005 у 13:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
А от цікаво, в кого з учасників форуму на компі ліцензійне програмне забезпечення стоїть? Мається на увазі власний комп, а не той, що на роботі.

Я недавно чесно купив одну програму. AllSubmitter називається. Додому. Вот так. Все решта піратське або тріальне. Ну є ще багато чого OpenSource.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 2-6-2005 у 19:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Я собі можу позволити поставити вдома ліцензійну вінду і це зробля, якщо мені прогарантують, що приїдуть її встановлять і налаштують, з виходом патчів чи релізів я буду отримувати БЕЗКОШТОВНО у НАЙСТИСЛІШІ терміни диск з цими прибамбахами і дуже детальними інструкціями як їх встановити.


Я купив новий комп, на якому вже була ліцензійна версія, я її тільки активував. Патчі і релізи стягуються з нету автоматично, БЕЗКОШТОВНО і у НАЙСТИСЛІШІ терміни - WinUpdate можете собі наставити як хочете.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 2-6-2005 у 20:38


...а версія була з сіді чи як?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 3-6-2005 у 10:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Я купив новий комп, на якому вже була ліцензійна версія, я її тільки активував. Патчі і релізи стягуються з нету автоматично, БЕЗКОШТОВНО і у НАЙСТИСЛІШІ терміни - WinUpdate можете собі наставити як хочете.


Тобто, Вам «всунули» ОЕМівську версію, не спитавши, хочете ви її чи нї, а якщо хочете, то яку. Я правильно зрозумів? До речі, це 80...100 уо. Якщо не секрет, що за WINDOWS?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 3-6-2005 у 15:48


Цитата:
Користувач Олесь
На роботу? Ви жартуєте? Хто купує щось на роботу за свої гроші, ще й таке дороге :) Тільки додому купив.



Ну, взагалі-то я не акцентував, за чиї гроші. Мене цікавило, чи обидві версії куплені і куплені свідомо
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2005 у 11:14


Цитата:
...а версія була з сіді чи як?


Так, разом з комп'ютером я отримав і компакти з інсталяцією віндовсу, драйверами до чіпсету тощо.


Цитата:
Тобто, Вам «всунули» ОЕМівську версію, не спитавши, хочете ви її чи нї, а якщо хочете, то яку. Я правильно зрозумів? До речі, це 80...100 уо. Якщо не секрет, що за WINDOWS?


Саме спитавши, що я хочу :) мені "всунули" рівно те, про що я сам попросив. Якби я хотів "голий" комп'ютер, я би купив саме такий, оскільки мене питали, що я хочу мати на тому комп'ютері. Про те, що мені конче потрібен саме Windows XP і чому, я вже писав в іншій темі. А на вибір був і лінукс, і ще щось з безкоштовного ПЗ. ОЕМ версія в даному випадку коштувала 60 ЕУР.


Цитата:
Ну, взагалі-то я не акцентував, за чиї гроші. Мене цікавило, чи обидві версії куплені і куплені свідомо


Куплені свідомо обидві. Тільки на роботі, оскільки рідна контора - достатньо велика фірма, ми маємо ліцензії на необмежену кількість інсталяцій програмного забезпечення ряду фірм, в тому числі і Майкрософту. Це до речі і є те, про що я вже писав - установа з десятками тисяч робочих станцій не купує ліцензій на кожен комп окремо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 13-6-2005 у 11:22


Добре, патчі і поповнення є, а як на рахунок техпідтримки. Тобто - не ставиться вінда. Таке буває і з ліцензійками. Крім того всі прекрасно знають, що вінда є далеко не довгожитель, рано чи пізно вона помирає. Що робити не дуже просунотому користувачеві. Я можу і переставити сам але бавитися з цим заплативши шалені гроші - перепрошую, але це занадто.
На мою думку програмне забезпечення повинно бути або не дороге (15 грн за вінду цілком пристойна ціна :sing: ), або з таким сервісом, що за півроку-рік ти починаєш розуміти, що гроші не викинуті на вітер.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2005 у 11:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Добре, патчі і поповнення є, а як на рахунок техпідтримки. Тобто - не ставиться вінда. Таке буває і з ліцензійками. Крім того всі прекрасно знають, що вінда є далеко не довгожитель, рано чи пізно вона помирає. Що робити не дуже просунотому користувачеві. Я можу і переставити сам але бавитися з цим заплативши шалені гроші - перепрошую, але це занадто.


Все це дуже просто - ви звертаєтеся туди, де купили залізо з ОЕМ-версією.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 13-6-2005 у 11:33


ОК, залізо з ліцензованою віндою подарували, або подарували диск придбаний, скажімо в США. Тоді як?



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2005 у 12:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
ОК, залізо з ліцензованою віндою подарували, або подарували диск придбаний, скажімо в США. Тоді як?


Якщо подарували, значить, десь його купили, тому все то саме, що я вже писав. З дисками, придбаними в США, не мав до справи. :) Але думаю, що такі речі треба з'ясовувати при купівлі, а не потім.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 13-6-2005 у 16:47


А я мав справу з ліцензованими дисками придбаними не в нас, а за кордоном. Відповідь дуже проста: "Зверніться у пункт продажу, де Ви придбали диск, Вам його повинні замінити". От так от. Купив диск, не працює - їдь знову за кордон і міняй, при тому, що в Україні є офіційні представництва виробника.
Так що, я волію, наразі, користуватися піратським софтом, принаймні коштує дешевше, не так шкода втрачених коштів.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2005 у 17:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
А я мав справу з ліцензованими дисками придбаними не в нас, а за кордоном. Відповідь дуже проста: "Зверніться у пункт продажу, де Ви придбали диск, Вам його повинні замінити". От так от. Купив диск, не працює - їдь знову за кордон і міняй, при тому, що в Україні є офіційні представництва виробника.
Так що, я волію, наразі, користуватися піратським софтом, принаймні коштує дешевше, не так шкода втрачених коштів.


Ну так то саме би було, якби ви купили скажімо телевізор за кордоном і привезли його в Україну. Як в такому випадку здати несправний чи просто такий, що вам не сподобався, телевізор в магазин?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 14-6-2005 у 13:38


Як правило, техніка відомих марок мають авторизовані сервісні пункти в усіх країнах, а дійсно великі фірми моло не в кожному місті. Наприклад телевізор ЛГ куплений у Кракові новенький, проходив гарантійний ремонт у Львові. Телевізор щоправда не мій, а колєги, однак факт є дійсно реальним. І особливих зусиль, наскільки мені відомо, він не затратив. Проблеми з технікою дійсно є реальними, але при покупці можна завжди звернути увагу на список пунктів гарантійного обслуговування і подумати вигідно чи ні його брати. Щодо ПЗ, такого сервісу просто непередбачено.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 14-6-2005 у 14:24


Ну от бачите, Ви самі написали, що при покупці можна звернути увагу на список пунктів гарантійного обслуговування, і що щодо ПЗ такого сервісу не передбачено. Тобто якщо Ви хочете отримувати сервіс вдома, купувати треба теж там, де мешкаєте.

Хочу повернутися до того, що сказано в першому пості (ставлення форумців до піратської продукції). Очевидно, що для людей з невисоким достатком (а в Україні на жаль навіть фахівці з ІТ галузі належать до цієї категорії) піратська копія - єдине джерело програмного забезпечення, ще й здебільшого конче необхідного щоб оцей сам ІТ фахівець, чи дизайнер, чи хтось інший, міг заробити собі на життя. Тому в цьому випадку засуджувати піратство не беруся. Але хочем ми того чи ні, це протизаконно, причому напевно влада застосовуватиме щораз жорсткіші заходи до порушників. Напевно виробники мали би іти назустріч покупцям, знижуючи ціни. От в нас наприклад є суттєві знижки на програмне забезпечення для учнів і студентів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 14-6-2005 у 14:46


Зрештою, закон є закон. Але... В хартії прав людини, яка є ратифікована ВРУ і яка є (де юре) основою законодавства України є такий пунтик (дослівно цитувати не беруся): ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО НА ВІЛЬНЕ ВОЛОДІННЯ ТА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ. Тобто пірати хартією прав людини є узаконені :baddevil: ;)



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 14-6-2005 у 15:07


Взагалі-то програмне забезпечення і інформація трохи різні речі, Вам не здається? ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-6-2005 у 21:08


http://www.livejournal.com/users/exler/70461.html

насправді все, що відбувається, жахливо... таке враження, що
підприємців вже прочесали не один раз, то тепер тре братися за
простих громадян... це інакше як терором не назовеш... народ й так
викручується як може, а держава наша не те що створенням робочих місць не
займається,
а й норовить забрати останнє...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2005 у 21:23


Цитата:
Взагалі-то програмне забезпечення і інформація трохи різні речі, Вам не здається?

Взагалі-то, в широкому сенсі, програмне забезпечення є спеціально підготовленою інформацією (набором інструкцій) про те, як і що робити комп'ютеру в тій чи іншій ситуації
:)

Це так, ремарка, безвідносна до теми дискусії :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 15-6-2005 у 09:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Взагалі-то програмне забезпечення і інформація трохи різні речі, Вам не здається?

Взагалі-то, в широкому сенсі, програмне забезпечення є спеціально підготовленою інформацією (набором інструкцій) про те, як і що робити комп'ютеру в тій чи іншій ситуації
:)

Це так, ремарка, безвідносна до теми дискусії :)


:lol:
Гени в хромосомах є теж певною інформацією.

Якщо вже тут згадали про право вільного доступу громадян до інформації, то маленька ремарка: йдеться про інформацію, яка стосується конкрентного громадянина. Це не означає вільного доступу до інформації наприклад про вашого знайомого (його банківської інформації, медичної картки тощо). Так само це не стосується інформації, яка становить державну або комерційну таємницю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-6-2005 у 09:35


...краще поясніть мені, ідіотці, чому в америці можна купити 98-й
віндовз ось по таким цінам:
http://www.bizrate.com/nc/marketplace/search/mid_search__cat_id--30...

бачила й дешевше на сайтах...
а у львові не менш як за 100 з чимось баксиків... це що, особлива
політика майкрософт щодо україни?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 15-6-2005 у 10:31


В Америці все дешевше ніж в Европі, а в Україні майже все дорожче ніж в Европі. Програмне забезпечення не виключення. Оскільки 98 вже старенький, несерйозно пропонувати його за високими цінами, тим більше що в клієнтури залізо нормальне. А в Україні це добра для багатьох версія зокрема із-за нижчих вимог до заліза.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-6-2005 у 10:45


...тобто майкрософт свідомо завищує для нас ціни на застаріле
програмне забезпечення? адже я кажу про офіційні ціни київського
представництва...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 16-6-2005 у 15:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...тобто майкрософт свідомо завищує для нас ціни на застаріле
програмне забезпечення? адже я кажу про офіційні ціни київського
представництва...


Напевно таки свідомо :) До речі 98 вже не підтримується, не знаю, як Майкрософт його продає. Хіба що спеціально підтримується ота локалізація для Росії/України.

А те, що ціни високі - я вже писав, в Україні в принципі досить високі ціни порівняно з іншими країнами. А ще як перерахувати на середній рівень доходів, то картина виходить сумна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-6-2005 у 16:18


...підтримка 98-го була знята 16 січня 2004 року, а через деякий час
поновлена (ніби-то *по просьбам трудящихся*:-)) до 50 червня 2006 року...
вот так... зняли й вершки, й сметану, й з молока зробили кефір, сироватку
пустили на блінчики, але лишився якийсь осад, то й його тре пустити собі
на користь... ясне діло, набагато легше втягати нас в болото боргів, ніж
дати нам ту 98-му вінду в користування... *запад нам поможет, ага*... :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2412
Реклама: