Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  6
Автор: Тема: Андрій Шевченко
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-1-2005 у 16:30


Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Шевченко вже європеєць. На 100%. Ще й з певною частиною американізму:). Хто б таке з ним зробив - мав би позов на кілька мільйонів у.о. Чи ви так не вважаєте?

Та вважаємо. Бачте, він дякував Януковичу за розвиток спорту, а надто - за діточок! Це за які, конкретно, кроки? Я, приміром, тут-таки і сиджу, а про спортовні подвиги проффесора - ніц. А Шева, який каже, що давно вже по влохах, тому не знає, що тутай в Україні діється, про розвиток спорту ім. Януковича, бачте, в курсі!
Хлопцю просто ніяково стало, от і він і виправдовується, прибрехуючи. Ну, просто як Путін! Краще б ото палермам забивав!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 11-1-2005 у 13:46


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy

Хлопцю просто ніяково стало, от і він і виправдовується, прибрехуючи. Ну, просто як Путін! Краще б ото палермам забивав!


От він й пролетів повз крашого у світі. :)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-1-2005 у 14:49


...ей.... припиняйте :-((
інакше я подумаю, що то просто чоловіча заздрість.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 11-1-2005 у 18:00


Іноді краще мовчати. Це я про Шеву.

А загалом, не так вже й багато українців можуть сказати, що для покращення іміджу нашої країни вони зробили більше, ніж він.




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-1-2005 у 17:21


"Цар Європи" це звичайно круто, але можна було б і скромніше назвати.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-1-2005 у 18:38


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
"Цар Європи" це звичайно круто, але можна було б і скромніше назвати.

А це звідки (я не чув)? Якщо якісь латиноєвропейці, то для них то - звичайна практика. Напр., гишпанці регулярно називали Царем Сашка Мостового. Якщо так, то Шева вже не знаю хто! То такий менталітет і мода теперішня.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

exclamation.gif написано 23-2-2005 у 15:01


2 Модератор блоку "Спорт" та Адміністратор Форуму:
Пан Свідрик Йокогамський, який започаткував цей топік не озивається.
Тому звертаюсь до вас із проханням розглянути можливість зміни назви обговорення, яке ганьбить футболіста, який при всіх його можливих мінусах постійно примножує спортивну славу України.
Окрім того є ще один фактор. Осьдечки:
http://www.from-ua.com/news/421c73e8dd9a5/
лікар Мілана розповів, що Шева міг і дуба врізати під час останнього ігрового зіткнення.
Погодьтесь, кепсько було б, якби в такий день (звичайно ж не дай Бог, щоб таке сталось) у нас на Форумі і далі висів такий "топік".

Всіх, хто підтримує мою точку зору, прошу підтримати. У будь-якій формі. ;)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-2-2005 у 15:57


Вже підтримав :)
Цікаво що було б якби Шева дістав таку травму у грі за збірну. Чи приїхав би ще раз? Думаю, що приїхав би, але лише на офіційну гру, і якщо суперник, ну в крайньому разі Грузія :), з казахами би не грав! Про товарянки з словаками можна було б забути. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 24-2-2005 у 09:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Вже підтримав :)
Цікаво що було б якби Шева дістав таку травму у грі за збірну. Чи приїхав би ще раз? Думаю, що приїхав би, але лише на офіційну гру, і якщо суперник, ну в крайньому разі Грузія :), з казахами би не грав! Про товарянки з словаками можна було б забути. :)


ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ!
Щодо припущення - забудьте про це, Юрію. Краще про це не думати, адже у Шевченка є одна характерна особливість - постійно травмувати обличчя:(.
Хай краще травми його минають. Він мав вже достатньо, як на вік футболіста.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

sad.gif написано 25-3-2005 у 11:03
Проблеми виявились серйознішими...


Серйознішими, бо з фізичної площини перетекли в площину психологічну:

Футбол. Психотерапія для Шевченка

champion.com.ua, 25.03.2005, 10:42

Кращий футболіст Європи форвард збірної України й італійського "Мілана" Андрій Шевченко пройде спеціальний курс психотерапії, що має за мету допомогти йому відновитися після травми, отриманої в матчі чемпіонату Італії з "Кальярі" 19 лютого. Нагадаємо, що після зіткнення із захисником суперників Шевченко зламав ліву вилицю.

Через два дні після цього він переніс операцію, під час якої хірурги відновили зламану кістку. Однак психологічно гравець не відновився дотепер, що змусило лікарів "Мілана" вдатися до допомоги психотерапевтів.

Після перелому вилиці гравці, звичайно, відновлюються через два тижні, і "Мілан" розраховував, що Шевченко допоможе команді вже в матчі з "Ромою" 20 березня, однак сам гравець сказав, що на поле вийти не готовий.

"Я повинен забути про цю травму. Вся проблема - у моїй голові. Навіть зараз, коли я бачу фотографії того зіткнення, мене пробирає тремтіння", - сказав Шевченко.

Протягом психотерапевтичних сеансів Шевченко будуть демонструватися фотографії інциденту, а спеціальне устаткування, до якого футболіст буде підключений за допомогою проводів, покаже стан його організму, зокрема, температуру тіла, напруга м'язів, роботу головного мозку.

Лікарі використають цю інформацію, щоб призначити курс лікування для Шевченка. На думку експертів, якщо українському форвардові не вдасться перебороти психологічні наслідки травми, то він не зможе вийти на свій колишній рівень гри.

Андрій Шевченко не зможе допомогти збірній України у відбірному матчі чемпіонату світу з Данією, що пройде 30 березня в Києві. Проте, гравець прилетить у столицю України, щоб підтримати партнерів по команді. Його повернення на поле заплановано 3 квітня в матчі чемпіонату Італії "Мілан" -"Брешіа". Один з лікарів "Мілана" Жан-Пьєр Мірссеман попередив, що українець буде грати в захисній масці.

Lenta.ru




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 25-3-2005 у 11:23


...о, назву топіка змінили :-)) супер.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 10-5-2005 у 14:30
Нова ціна Шевченка


Абрамович оголосив нову ціну, яку він готовий заплатити за українського форварда: 46 мільйонів + Ернан Креспо;).
Уявляю, як це морально "прибило" Креспо. :P




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 12-7-2005 у 11:12


Абрамовичу залишилось десь нашкребти 3 мільйони фунтів стерлінгів. ;) В червні він був готовий дати 57 і ось йому дали відповідь - 60 і забирай!
Мілан вирішив, що вони обійдуться без Шеви, бо в них з"явиться підстаркуватий, але великий (в сенсі зросту) Вієрі, і, скоріш за все, талановитий Джелардіно.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-7-2005 у 04:07


Дурні вони там в Мілані, не цінують те що мають!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

exclamation.gif написано 28-3-2006 у 15:35
Шевченко-патріот


http://www.versii.com/newss.php?pid=72892

Як завжди мурня про можливість переходу в Челсі, але як він закінчив інтерв"ю - ні на які гроші не проміняє виступ за збірну країни! Ніхто ж за язик не тягнув. "Екіп" в Україні читають чоловік 10 (хоча 7-8 з них журналісти;)). Невже подорослішав і дещо зрозумів?




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 31-3-2006 у 08:26


Ну ніяк той Абрамович не заспокоїться! ;)

Футбол. Абрамович спокусив Шевченка 110 000 фунтів стерлінгів на тиждень?

champion.com.ua, 30.03.2006, 17:59

Форвард збірної України та італійського "Мілана" Андрій Шевченко скоріш за все майбутній сезон розпочне в англійському "Челсі". За повідомленням поважного англійського видання Guardian лондонський клуб буде платити Шевченку 110 тис. фунтів стерлінгів у тиждень. Також повідомляється, що контракт з українцем "Челсі" підпише на чотири роки.

Шевченко відреагував на цю новину миттєво, відзначивши, що інформація про його можливий перехід цим літом у "Челсі" цікава тільки тим, хто її поширює.

"Я нічого про це не знаю, і зовсім спокійний", - наводить слова українського форварда Reuters. "Я б хотів, однак, подякувати англійським журналістам. Можливо, мені прямо зараз подзвонять з "Мілана" і запропонують новий контракт", - заявив футболіст.

Відзначимо, що нещодавно Шевченко продовжив контракт з "Міланом" до 2009 року.

Що стосується "Челсі", то його власник Роман Абрамович вже кілька років веде боротьбу за Шевченка і навіть зустрічався минулого року з українцем в Мілані. Утім, всі попередні пропозиції "Челсі" Шевченко відхилив. Хоча, свого часу Шевченко також казав, що нічого не знає про свій перехід з київського "Динамо" до "Мілана"...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 31-3-2006 у 15:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Шевченко відреагував на цю новину миттєво: "Я б хотів, однак, подякувати англійським журналістам. Можливо, мені прямо зараз подзвонять з "Мілана" і запропонують новий контракт."

Нехай своєму агенту подякує ;)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-8-2006 у 13:31


Наш суперпопулярний Пазік знову травмувався, під час тренування Челсі і тому, швидше за все, не прийме участи в дуже важливому, з точки зору настрою, матчі.
Не хотілося б його у чомусь підозрювати, але надто частими стали такі "травми" перед матчами збірної... :rolleyes:
Може повернути назву теми на попередню? :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-8-2006 у 13:38


А бачили як він грає? я люблю англ футбол його вже замінюють :). Дрогба набагто краще дивиться. Думаю він не заграє в англ футбол.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 1-9-2006 у 17:53


Воно таки не гратиме. Може це на фарт? Із казахами теж не грав, і куди ми по тому дійшли? Але, скоріше, то є наша дружня відповідь дружньому грузинському народу. Каха, начебто, теж посилається на травму (із французами не вийде точно). Чесний обмін: капітана на капітана.
Але назву треда вертати не варто: ото - не ламається!
(хіба що придумати інший гарний епітет :cool: )

З Demyan'ом я таки не згодний (і не тому, що він собак не любить ;))
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А бачили як він грає? його вже замінюють :). Дрогба набагто краще дивиться. Думаю він не заграє в англ футбол

Грає як зазвичай: 4 матчі - 2 голи. Більше ніхто у пенсіонерів не забив - теж по 2 Лампард (1 з пенальті) і Дрогба (якщо він виглядає набагато краще, чому ж не забиває набагато більше?)
Те що замінюють - Мурін любить тактику: вирішив розпочати гостьовий матч з 1 нападаючим; 1 тайм - нулі - після перерви виходить другий нападник; наприкінці гри - 2:0 - одного нападника знімаємо, якого? - звісно, не того, що нещодавно вийшов. Усе логічно. От якби команда програвала, а його - бомбардира - замінили...
Анчелотті, між іншим, теж із поля забирав, навіть тієї осені, коли М'ячика відтяпав. Так що це не показник. Я в такий спосіб можу і про Дрогба сказати: "Ви бачили, як він грає? Його вже у старт не ставлять!" Неозброєним оком видно певне непорозуміння з партнерами, що для нової людини цілком логічно.
Це все не означає, що мені дуже хочеться, аби Шева заграв у Челсі (і взагалі, щоб Челсі заграло, з Шевою чи без). Матчі з Лівером і Боро любо було дивитися: Шева забиває (приємно), челсі програють (ще приємніше). Нехай він гратиме погано, і його задешево продадуть у Барсу чи Ліон (інші приємні команди не потягнуть навіть "деШЕВого" ШЕВу). В принципі, могли б і додому відпустити. Як Реброва :rolleyes:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-10-2006 у 13:31


Ну я вже не знаю що сказати.
Шевченко не полетів в Італію...
Може це й на краще?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 6-10-2006 у 14:29


Ну. Шевченко в Італії вже був...
:lol::lol::lol:

Грошей зекономили (менше народу селити і годувати треба). :lol:




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-11-2006 у 20:16


Ми все губились у здогадах: чому не забиває?! А вони, виявляється, були вагітні. У них був цикл. Виносили і народили! І гол теж ... виносили і народили. І теж удвох. З Дрогба. Пологи пройшли успішно. Батько, тренер і президент цілком задоволені.

А тим часом на півночі Італії.
Колишній президент-майже-як-батько (також колишній прем'єр-міністр) заявив, що Шева нагулявся і хоче додому. Тобто в Мілан, де його всі так люблять і жадають. А виявляється не всі. Броккі, наприклад, не вірить у повернення блудного майже-сина. Я теж не вірю - де він у Мілані знайде англійську школу для Джордана й англійські яслі для Крістіяна?

Пригадуються єхидні кпини Анчелотті двомісячної давнини: що він, звичайно, залюбки візьме Шеву назад, але (також звичайно) не за такі скажені бабки, які навесні здуру виклав Рома.
Нічого, і його теж звільнять.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2006 у 11:52


В мене є така думка, що в "Челсі" Шевченко вже й завершить свою кар`єру.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-11-2006 у 21:18


В неті пішов слух, що Шевченко повертається в Мілан на правах оренди.
Чесно кажучи, не дуже віриться, хоча всяке буває. В Лізі він вже не зможе допомогти Мілану.
В ПЛ він поки що забив 3 голи і злі язики говорять, що 10 млн. фунтів за гол трохи забагато. :)
В матчі проти МЮ Андрій не показав ніц, але як на мене, це не його вина, а вина тактики та стилю команди. Та й фізухи для Англії йому бракне.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2446
Реклама: