Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  8
Автор: Тема: Розарій самотніх сердець
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-4-2004 у 14:02


Ось воно, наслідки віртуального спілкування... Все, заминаю.
Не було це присудом, а лише спробою допомогти розібратися в ситуації на основі наданої інформації. Але віртуальність...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 14-4-2004 у 14:53


2 сумна:
ТИ питала чи моє серце відчувало самотність, о, ще й як...я її найбільше боюся...
В Києві було не самотньо, а весело:))
ТИ прийшла на гаївки в Гай?




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 14-4-2004 у 16:28


2 NetGuy:
Ні-ні, заминати не треба ні в якому разі! Ви смайлик в кінці бачили?
Присуд друзів (смію надіятися) - це ж допомога.

Щось я сьогодні особливо непослідовна...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2004 у 16:42


2 Сумна & other people:

Яка "коляска"?!!
Ви що, людоньки - смієтесь, чи шо??!!
Ось будем на пенсіїї - от тоді можна плюхнутись собі в шикарну коляску!
А так "номер другий" має відчувати усе, що й пілот!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-4-2004 у 18:31


Я все уважно перечитала, але, чесно, не знайшла ані жорстокого присуду, ані, тим більше, висновків про чиюсь здатність/нездатність любити. Ані fish, ані NetGuy не дозволили б собі такого - я у цьому переконана. Просто часом загострене сприйняття чужих слів завдає болю більше, аніж могли б завдати оті самі слова, сприйняті нейтрально... Може, трохи плутано вийшло, даруйте... Тема дуже складна і болісна - як на мене. Я теж часто почуваюся самотньою, хоча, якщо розібратися, такою не є. Але - я так відчуваю...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 14-4-2004 у 19:00


Ой-ой, я ж вже вище пояснила, що то було! Там же ж смайлик в кінці!

Ще раз прошу вибачення у шановних NetGuy і Fish. І ще раз повторюю, що всякий присуд і всяку думку приймаю. Розтинайте, препаруйте, бо мені саме цього і треба. Краще зрозумію себе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 15-4-2004 у 13:05


п.Bis заліпив тему анекдотом, подібно як в "Інтелектуальній забавці".
:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-4-2004 у 17:44


Привіт всім самотнім!
На мою думку це не погано, і кожна людина час від часу потребує самотності. Можливо, у когось це комплекс і він боїться визнати що був самотній. Згадаймо навіть Христа, після всіх своїх проповідей Він намагався піти в самотність, віддалитися від натовпу. Отже вона нам потрібна.
Я дуже люблю проводити її в парку, виконуючи таолу (ката) - технічні комплекси в кунг-фу (карате) - дуже класно!!!!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 15-4-2004 у 23:11


2 сумна
Ото меєш!, Ви починаєте мене сердити :) Ніякі розглядання себе в дзеркалі не приймаються КАТИГОРИЧНО! Вам таки необхідно посміхнутись - вже і тут і тепер!!! отак :D, або так :) чи, може ";) Посміхнулись? Не обманюйте - змусьте себе посміхнутись!!! У Вас вийде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І ще питаннячко - чого Ви сподіваєтесь від життя?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 16-4-2004 у 13:27


2 Dмитрик:
Я справді не дотрималась Ваших порад. Ви писали, що треба собі в дзеркало усміхатись, я лише критично зирила. Ну от.
Ви схожі на мого начальника: він, заходячи зранку, вітається і робить таку “фізкультуру”: пильно на мене дивиться і усміхається, примушуючи мене усміхатись у відповідь, коментуючи: “Ну давай, давай...” Всі навколо сміються. Я з себе вимучую сякий-такий оскал, бо трохи соромно все-таки: я ж така серйозна...
Зараз пишучи, усміхаюсь. Причому зовсім не вимучено. Деколи вмію це робити.
:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 16-4-2004 у 14:08


Так!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Їй це вдалося!!! :D Вона таки посміхнулась!!!!!!!!:D
Молодець, хороша дівчинка! :) Тепер запам'ятайте як воно - випромінювати світло, бути схожим на Сонько :D і намагайтесь якомога частіше то повторювати!!! І все буде просто супер:D
Але Ви так і не дали відповіді на моє питання???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-4-2004 у 14:24


Дмитрик ти просто супер психолог, так просто посміхнутися...застивити Сумну посміхнутися. молодчина:)))



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 17-4-2004 у 12:46


2 Dмитрик:
Ну й питаннячка Ви задаєте! Чого я сподіваюся від життя? Та, власне, НІЧОГО. Я його скоріш споглядаю. Як мандрівник в човні без весла, підставляючи лице вітерцеві і обзираючи краєвиди. До Москальцевої "людини на крижині" не дотягую, але десь близько.
А якщо серйозно, хотілось би більше не страждати. І прожити достойно, не деградувати. Завжди знаходити в житті щось таке, що дає розраду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 18-4-2004 у 16:30


Виникає наступне питання, ЩО Ж МОЖЕ ВАС РОЗРАДИТИ?
І що так тривало змушує Вас страждати?
З дописів Ви схощі на таку-собі готичну панну (ні в якому разі не сприйміть за образу - мені дуже подобаються готи, але...), а яка Ви насправді?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 19-4-2004 у 18:59


2 Dмитрик:
Яка я насправді? Та отака, як з цих дописів постаю, бо намагаюся в них бути відвертою.
Щодо готичності: а які ознаки їй притаманні, на Вашу думку? Може якісь асоціації з готичною архітектурою - щось таке похмуре, сіре, стрільчасте, вкрите мохом і водночас моторошно-таємничо-притягальне? Якщо так, то це мені подобається.
:)
Що змушує мене страждати? В основному те, що перелічене із знаком "мінус" в дописі № 1 у цій темі. А найбільше змушують мене страждати страждання моїх рідних, їх хвороби і проблеми.
Розраду я знаходжу насамперед у добрій книжці. А брак спілкування заповнює Форум.
Все це, звичайно, дуже схематично...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ярка-дзвінка
Дійсний член
***



Повідомлень: 110
Зареєстрований: 14-9-2003
Місто: львів-філадельфія-торонто
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 19-4-2004 у 20:54


Дорога Сумна!
Чомусь у мене склалося враження, що попри все Вами написане, Вам подобається перебувати у стані самотності і Вам не хочеться нічого міняти ("Навряд чи реальні зустрічі можливі і потрібні", "Раніше оточуючі зловживали, виливаючи на мене свої жалі, і я врешті відчула, що далі просто фізично не можу цього переварити. Тепер я не надто дослухаюся, і таким чином рятуюся", "Некомунікабельна людина не може знайти справжніх друзів, в цьому вся проблема. Це даність, риса характеру, яку неможливо докорінно змінити", і т.ін)
Я теж не надто комунікабельна особа, як би це не дивно звучало, але присутність інших на одному кв. кілометрі часто помагає. І зважте, що не обов"язково багато говорити в товаристві інших, можна просто слухати (особливо в присутності цього товариства). І не сподівайтеся, що при зустрічі Вас будуть жаліти :)




жінка без дупи, як церква без дзвінниці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 20-4-2004 у 13:39


2 Ярка-Дзвінка:
Та я, власне, з самого початку заявила, що мені подобається стан самотності. Чи хочу я його міняти? Скоріше ні, ніж так. Я до нього призвичаїлася, і не приховую цього.
Згідна, що в моїх дописах часом бракує послідовності. Раніше я не намагалася розкласти себе по поличках, аналізувати свій стан, “теребити рани”. Тому зараз, коли доводиться відповідати на запитання, трохи розгублююся, звідси і непослідовність. Це для мене щось нове – щоб хтось цікавився, що я думаю з того чи іншого приводу.
Перебувати в товаристві не люблю, бо почуваюся незатишно, невпевнено. Здебільшого мовчу, хоча і маю що сказати. А якщо і кажу, то виходить воно якось незугарно, потім себе за це картаю. Часом буваю “в ударі”, коли почуваюся та спілкуюся вільно. Але це буває дуже рідко (зрештою, від товариства залежить).
:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ярка-дзвінка
Дійсний член
***



Повідомлень: 110
Зареєстрований: 14-9-2003
Місто: львів-філадельфія-торонто
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 20-4-2004 у 16:34


От-от, і я про те ж (себто, про "від товариства залежить" ) :)

Очевидно, що незважаючи на всю Вашу любов до самотності, чогось-таки та й забракло Вам у цьому Вашому тісному і сумному світі, бо:

1) Ви зареєструвалися на цьому форумі, а не стали пасивним читачем;
2) Ви підняли цю тему самостійно, а не чекали, поки це зробить хтось інший;
3) чи Ви можете бодай для себе самої пояснити пп. 1 і 2???




жінка без дупи, як церква без дзвінниці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 20-4-2004 у 18:33


2 Ярка-Дзвінка.
Я розумію, до чого Ви ведете: що самотність – це погано зі всіх поглядів, і причини самотності криються в мені самій. Добре. І що тепер?
Щодо Ваших запитань:
1. Я зареєструвалася на Форумі, бо побачила, що тут спілкуються розумні люди, яких цікавить щось більше, ніж лахи, їдло і плітки. В моєму оточенні таких людей практично нема, тому я вирішила хоча б віртуально тут поспілкуватися. Адже це не заборонено нікому, хто дотримується правил Форуму, чи не так? В реальному житті до форумчан, як і до Вас, я не могла б наблизитися в силу різних обставин.
2. Перш ніж підняти тему, я тривалий час була на Форумі дописувачем в чужі теми, бо вважала, що слід тут певний час побути, перш ніж щось самій виносити на обговорення. А підштовхнуло мене те, що в одній з тем на такі мої слова мені відповіли, що це неправильно. І я зважилась. А оскільки ця тема для мене найактуальніша, от я її і “втулила”.
Взагалі-то моєю метою було знайти таких же самотніх, щоб довідатися, як вони дають собі з цим всім раду. Але такі не озвалися, отже їх на Форумі нема. Є багато самотніх епізодично, періодично, потенціально... але не цілком.
3. Чи зуміла я щось пояснити? Ой, не знаю...
:)
P.s. Перечитала і здивувалась: щось таке істерично-агресивне получилося... Свят-свят. Мабуть, треба брати відпустку. :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ярка-дзвінка
Дійсний член
***



Повідомлень: 110
Зареєстрований: 14-9-2003
Місто: львів-філадельфія-торонто
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 20-4-2004 у 19:23


Мені несамовито хочеться допомогти, але не впевнена, чи знаю як. Здається, що найкращою розрадою мала би бути зустріч з іншими, цікава розмова за кавою (чаєм, соком, пивом - потрібне підкреслити), але, знову ж таки, якщо Вам подобається власна самотність... Якесь замкнене коло виходить...



жінка без дупи, як церква без дзвінниці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 20-4-2004 у 19:35


Але ж Ви мені вже допомагаєте - тим що пишете сюди! Якби Ви знали, як це багато для мене важить!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 20-4-2004 у 22:20


Добривечір вам, сумне самотнє паньство.
Клуб самотніх сердець сержанта.... Мовчу.. мовчу!

Власне, що ви всі маєте на увазі під вашим "самотність"?
а)Ти один і навколо тебе - лиш ти один.
б)Ти один, навколо тебе купа народу, але ти все одно один.
в)Ти не один, та тебе не чують - ти все одно ОДИН!
г)Ти не один, тебе чують, на тебе реагують, а ти відчуваєш, що ти таки один.
д)Ти не один, та всі навкруги такі закохані в свою самотність, шо ти знов-таки почуваєш : ти один-іднісінький на цьому світі.
Варіянти? :)
Після чергової юнацької депресії я зрозуміла,що ліпше відкинути все те, що заважає мені "спокійно" жити: свою самотність, нерозуміння інших, а також навіть шматочок (мабуть таки замаленький..) власного его.
Крім того, маю тверду думку про те, що всілякі страсті - то погано. За страстною закоханністю (як мені пояснили знаючі люди - ідеалізацією!) настає розчарування або ряд неприємностей. Типу "світовий баланс". :)

2 Dмитрик:
[ ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ і варте аби ним насолоджуватись!!!! ]

Шановний, але ж такимим темами ми самі собі ятраємо рани і підкидаємо дьогтю в те саме прекрасне життя? Чи я не вірно зрозуміла, для чого всі ці жалості форумчан до себе в цій темі? Енджой Кока-кола, Дмитрику :)

2 сумна:

От ви, шановна, пишете, що не хтіли би зустрітись з кимось, хто прочитав крововиливи вашої душі. Я вам заздрю. Чесно. Вам іще не все одно, хто і що про вас думає.
Не знаю,чи то така я вже самодостатня, чи що ще там, але мені рідко вже буває сумно на самоті. Можливо тому. що я одразу завантажую голову працею. Аби зайві думки не лізли. А ще, боронь боже, якісь почуття. Бо як обпечуся ще рази 2--3, то сяду писати такі коменти, як у вас всіх. Поставлю крапку і піду натирати вірьовку :)
Придбаний прагматизм і уроджений цинізм. Правда?
Фігня. У мене просто роздвоєння особистості: душа і , власне, особистість :) Та ніц страшного: "роздвоєння особистості - то коли з багатьох особистостей, що населяють нас, лишаються тілько дві "(якийсь там друг Фройда).

ОФФ-ТОП:
Винайму острів з диваном. Геть безлюдний. Комунікації: зорі, місяць, небо, вода. Можна інколи сонце (з 9-ї до 10-ї). Місцезнаходження: на краю землі. 362 дні на рік прохання не турбувати. Оплата - за домовленністю. Звертайтесь в асю.




Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 20-4-2004 у 22:23


От, до речі і маєте хоч одну "невеселу" відповідь.

Пардон за інше: не хтіла, аби вийшло так довго. Віконце відправки месаджу таке маленьке.

2 Bis:
я тебе розумію. Мабуть,тобі теж добряче дісталось від життя :/




Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 21-4-2004 у 10:27


2Bullet
"Шановний, але ж такимим темами ми самі собі ятраємо рани і підкидаємо дьогтю в те саме прекрасне життя? Чи я не вірно зрозуміла, для чого всі ці жалості форумчан до себе в цій темі? Енджой Кока-кола, Дмитрику"
Ото я чогось не второпав ??? Особливо репліку про жалості форумчан!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 21-4-2004 у 12:59


2 Bullet:
Ну і пірвали Ви нас тут, стареньких.. Де ж Вам у 27 років про самотність розводитись? :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2453
Реклама: