Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: В ратуші бояться пікетувань організованих профспілками
Ярема
Новак
*



Повідомлень: 17
Зареєстрований: 21-8-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2004 у 15:27
В ратуші бояться пікетувань організованих профспілками


У порядку денному сесії Львівської міської ради 15 квітня 2004 р. було включено питаня про затвердження Положення про порядок приймання-передачі відомчого житлового фонду. Метою ініціювання розроблення нового положення було зробити можливим переведення відомчих гуртожитків у комунальну власність. Проте в проекті затвердженому виконкомом процес такої передачі є доволі незрозумілий та заплутаний, що вподальшому негативно відбилося б на реалізації його норм. Тому ряд профспілкових організацій звернулися в середу зрану в міську раду із заявкою на проведення пікетування з метою добитися внесення відповідних змін у дане положення. А вже вечером стало відомо, що дане питання виключене з порядку денного сесії і переноситься на слідуючий раз. Що це всесильна мерія злякалась чи якась випадковість?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 15-4-2004 у 23:21


Не думаю, щоб це була випадковість. Наш любий :lol:мер злякався.:wow: Якщо зараз переводити відомчі гуртожитки у комунальну власність, то мерія частково знімає з відомств відповідальність за ті проблеми, що є зараз. Проте так як у нас все це робиться (особливо тепер) на "чиюсь" "користь"... :rolleyes:
А профспілки я підтримую, нехай пікетують.

До речі, а вчора мала бути вода цілодобово....:saint:




Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 15-4-2004 у 23:49


А які то "відомчі гуртожитки"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2004 у 23:59


Наскільки я розумію, мова йде про гуртожитки підприємств Львова.

У мене в районі є декілька таких будинків (на вулиці Хвильового). Люди там живуть в шоковому стані - їхні підприємства стали банкротами, і мабутня доля будинків абсолютно невизначена, ЖЕКи будинками не займаються на балансі міста вони не стоять. Якщо підприємство змінить власника або піде за борги - людей просто вигонять на вулицю.
От вони й боряться за те, щоби гуртожитки набули статусу звичайних будинків.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 16-4-2004 у 00:31


Якщо п.Андрій має рацію що-до поняття "відомчі гуртожитки" то я цілком підтримую ідею переходу таких будинків у комунальеу власність, оскільки умови проживання в таких "будинках" неможливі!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ростислав Пелещишин
Експерт, Депутат Львівської Міської Ради (комісія по освіті)
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-4-2004 у 12:13


Так воно і є насправді. Умови проживання людей і відомчих гуртожитках (тобто тих, які є у власності чи в оперативному управлінні підприємств) просто не відповідають жодним нормам. І місто дійно боїться брати їх, хоча може цим хоча б трохи допомогти. Але нащо їм чиїсь проблеми? Зараз гуртожитки відомчі, а отже і проблеми відомчі. Але ж в цих гуртожитках проживають такі ж самі львів"яни як і ми з вами. І їх проблеми мусять хвилювати міську владу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема
Новак
*



Повідомлень: 17
Зареєстрований: 21-8-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2004 у 12:10


Питання про затвердження положення про прийняття відомчого житла знову внесене в порядок денний на 29 квітня. Профспілки, наскільки мені відомо і на цей раз збираються організувати пікетування.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ростислав Пелещишин
Експерт, Депутат Львівської Міської Ради (комісія по освіті)
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-4-2004 у 13:57


Вчора, нарешті, сесією ЛМР було затверджено Положення, яке відкрило шлях до переведення відомчих гуртожитків у комунальну власність. Це велика перемога для мешканців відомчих гуртожитків, які не увійшли у статутний фонд.
Нагадаю, що пропозиція про розроблення такого Положення була подана депутатською групою "Наш Львів" більше року тому.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2488
Реклама: