Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: погляд новака
Вітер
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 21-1-2004
Нема на форумі

Настрій: вітряний

smile.gif написано 21-4-2004 у 13:00
погляд новака


Щоб відразу випереди закиди у некомпетентності (чи пак, необізнаності) повідомляю, що мені навіть можна присвоювати звання Почесного читача. Переглядаю форум часто, кілька місяців тому зацікавився і перечитав усі (!) теми. Хочу тепер трохи побалакати--погляд збоку, так би мовити.

загалом, враження приємні. Але писати сюди не хочеться з кількох причин.
1. тут склалася своя тусня, влазячи у ваші розмови почуваєшся зайвим.
2. тусня ваша якась одноманітна, майже всі розмови зводяться до дублювання однієї думки різними словами, тобто нема дискусії, звідки, як відомо, і приходить Істина.
3. думка, що не котірується у цьому середовищі вважається неправильною. улюблена група тут самі знаєте яка, і спробуй вам щось сказати про нетлінні творіння Вірки чи Павліка... а ще троха пахне шовінізмом--навіть визнані культурні здобутки інших (самі знаєте яких) народів викликають приблизно одну реакцію "мoскaльське--значить вороже, а тому погане", за виключенням тем, які піднімають визнані балакуни (це я про Булгакова).
4. Для влиття у дрюжну братню форумську родину необхідно з десяток разів похвалити творіння п. Наталі (визнаю, що деякі з них таки надзвичайно високого рівня), привітати незнайомих ще людей з усякими датами і не дуже датами, "заісківающе" поусміхатись модераторам з прославленнями хворуму.............


Новаки, хто ще шо скаже?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-4-2004 у 14:08


1. Своя тусня складається всюди. Скажете, що ні?
2. В дискусії народжується взаєморозуміння, а Істина, особливо, якщо вона з великої літери - з іншого джерела. Щодо одноманітності - просто форум молодий, людей тут ще, на разі, не дуже багато. І зростатиме кількість повільно з причин, які уже неодноразово висвітлювались (не повнорюватиму, раз ви читалі всі треди).
3. Оскільки з боку Росії існує постійний тиск на наш народ, то нічого дивного, що будь-що російського походження тут (в Україні і україніців) викликатиме супротив. Наболіло. Але обговорювати це не хочу.
4. Для влиття в дружню братню форумську родину необхідно бути цікавою особистістю, мати що донести до інших (а не лише критичні зауваження в перших же своїх постах), підтримувати відповідний рівень культури в своїх повітомленнях, бо за хамство, нецензурщину і т.п. тут женуть і будуть гнати в шию з форуму. А от щодо підлабузництва по відношенню до аднімістрації - щось я того не зрозумів. Будь-ласка детальніше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 21-4-2004 у 14:44


тю, хлопче, ти спеціально усі (!) теми прочитав, страждаючи від їх одноманітності - і тільки для того, щоб оце написати?

Закиди вважаю неаргументованими, оскільки пан жодного разу не намагався висловитися ані проти віршів Наталки, ані проти "улюблених гуртів", ані проти шовінізму. Відповідно, не може поскаржитися, що "дєди" його зігнорували чи присадили.
А цю тему пан написав, чи й не начитавшись дописів Олексія...

Заради цікавості подивилася, який був перший допис пана. То було в темі "як ви потрапили на форум": "За вухо привела т.з. Зіронька. мовляв, сиди, дурню, слухай що люди розумні балакають".
Мораль: не треба нікого нікуди приводити за вухо. Одгризе вухо і все одно втече.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-4-2004 у 14:52


Про вухо, Рибко, ти надзвичайно влучно "заморалізувала" :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-4-2004 у 14:56


2 Вітер:
Хлопчина ти здається розумний, а таких простих речей не розумієш чомусь. Так звана "тусня" це вже радше напівмів аніж правда. Просто класні люди файно собі балакають.
І взагалі як можна писати про те що ти сюди не хочеш писати???? Де логіка??? :)




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-4-2004 у 15:03


агов!
Не так категорично. І Олексій має рацію (його до-речі також треба хвалити. щоб не чіпав:) ). Все написане має якийсь зміст, і це все буде підтримане тими, кому набридла думка найактивніших учасників (ну що ж ми з собою зробимо, якщо ми такі, та ще й багато пишемо (мо нам дійсно це не байдуже) :) ), і будуть похвали...
Що до п. Наталі, то таке враження, що Вам не подоється її творчість. Чого ж мовчите, дійсно? Чого не урізноманітнюєте форум своєю присутністю. Тут дійсно склалась спільнота, якій до смаку такого роду поезія, і ми дійсно від того в захваті (принаймі ті, хто про це пише!), тому вважаю цей допис не до кінця обгрунтованим. Та й спробуйте:):cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 21-4-2004 у 15:16


Цитата:
Першим відправив користувач Вітер
1. тут склалася своя тусня, влазячи у ваші розмови почуваєшся зайвим.


Ну не знаю, коли півроку тому долучався до Форуму (а до цього був не один форум) то такого почуття у мене не було. Навпаки відчув, що я вдома. Може я підсвідомий прибічник цієї "тусні"? :D

Цитата:

2. тусня ваша якась одноманітна, майже всі розмови зводяться до дублювання однієї думки різними словами, тобто нема дискусії, звідки, як відомо, і приходить Істина.

Дискусії виникаю раптово й так само раптово закінчуються. Це своєрідна циклічність. А постійне, вибачте, "гоніво та виправдовування" з початку теми й до нескінченності,то хіба це дискусія?




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2004 у 16:19


Напишу як власник Форуму.
Я дійсно бачу і задумував Форум як щось більше, ніж просто класичну Інтернетівську "борду", де просто нарід влаштовує сварки і набирає кліки, з чого незмірно радіє Адміністрація. Я дійсно хочу і працюю над тим, щоби на Форумі панувала атмосфера приязні та привітності. Бо паскудства, сварок, безплідних дискусій та хамства вистачає і без мого проекту.
І я завжди щиро радію, коли чую чи взнаю про чергову "тусу в реалі" учасників Форуму (до речі, прошу вибачення, що сам не завжди приймаю у них участь - деколи обставини вище нас). Бо одним з головних завдань перед Форумом я бачу налагодження нормальних людських стосунків (до речі сам я завжди віддаю перевагу спілкуванню реальному над віртуальним, а віртуал вважаю зручним і ефективним доповненням у випадку коли нема прямої можливості поспілкуватися або публічно висвітлити свою думку).
Я знаю як багато людей заприязнилося і встановило контакти між собою завдяки Форуму і це переконує мене, що сили витрачаються не намарно. А те що на базі Форуму утворюється своє товариство - це природньо. І це товариство завжди раді поповнитися неофітами.

Я радий, що Форум наповнюється різноманітними цікавими матеріалами. Про рівень якості тих матеріалів свідчить хоча би те, що є люди які "перечитали усі теми".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-4-2004 у 16:53


Що мене "вбиває" - так це заяви про одноманітність, через яку не хочеться "влазити" до дискусії. Не згодні? Пишить, люде, пишіть, ПИШІТЬ!!! Любите Ви Сердючку, а не "самі знаєте кого" - повідомте про це, мені, наприклад, буде цікаво, обгрунтуйте, або просто скажіть "А мені подобається!". Бо виходить незрозуміло - якщо ви згодні з більшістю, з "туснею", то природно, що не хочеться додавати ще одне "так" до нашого "такання", а якщо ви не згодні - то так і пишіть. Або не пишіть, от чого немає на цьому Форумі, то це примусу. :) Ще раджу перечитати тему "Кілька теплих і не дуже слів" - там всі ці питання обговорювалися, і дискусія вийшла гаряченькою.
І, мої дорогі новаки, щоб ви не сказали на цей допис, я мушу зазначити - хвалити мене не обов’язково. Не знаю, кому це спало на думку, але власне через це я й перестала публікувати свої вірші - таке враження, що на них світ клином зійшовся. Та дідько з ними, я - не священна індійська корова, не жук-скарабей, і взагалі не ідол! Здається, коли ви погоджуєтеся на реєстрацію, у правилах ніде не стоїть "Хвалити твори п. Наталі", як обов’язкова умова. Натомість я пропоную альтернативу:
1) Критикувати твори п. Наталі
2) Не звертати на п. Наталю разом з її творами та дописами ніякої уваги.
3) Інше
І повірте, вам за це НІЧОГО не буде. :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2004 у 19:33


Якось дивно: з одного боку одноманітно, дублювання думки, нема дискусії, а з іншого - перечитав усі (!) теми. Невже Зіронька заставила та й ще іспит в кінці влаштувала? :-)

Цікаво - читаєш/пишеш, не цікаво - не читаєш/не пишеш. Ніхто нікого не примушує та й взагалі ніхто нікому нічим не зобов'язаний. Я, наприклад, відсотків 80 тем взагалі не читаю - ну то й що? (-:

Ще можу зрозуміти, якби ти активно писав та розвивав дискусії: "я тут стараюсь, а ви, уроди, всі мої намагання нанівець зводите!". А так... Що ти зробив для того, щоб форум став цікавішим, дискусійнішим etc.? Схоже, що рівно нічого. Тому...

А твої сентенції на рахунок "ритуалу ініціації", якщо чесно, наводять на думку, що Зіронька таки не додивилась, і половину тем ти проглядав по діагоналі :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2004 у 19:45


1. згоден, цілком згоден
2.не згоден
3.цілком не згоден
4.бздура, нема за що навіть казати




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 21-4-2004 у 21:04


Ох, накинулися на новака! Страшне! і полетіло пір"ячко -зара всього обскубаєте :lol:
В принципі, зерно правди в словах пана є, особливо щодо тусні -але ж на кожному форумі таке складається, і тут нема чому дивуватися.
І частково є шось у п.3...Особливо у словах про шовінізм, і декому я це вже не раз казала особисто :rolleyes:




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 21-4-2004 у 22:45


Ого! Круто загнув п. Вітер! На цілий Торнадо тягне :D
Не знаю як кому - всі теми та дописи не читав та, мабуть, ніколи на це й не спроможусь, але... можу сміло заявити, що приймаю участь у дискусіях!!! Так, саме дискусіях, оскільки Пан не уважно читав останні теми. І ніхто не забороняє висьовлювати мені тут свою думку - зась, що думаю те і кажу (з деяким цензом :) ) І в свою чергу поважаю право інших мати свою думку невважаючи дивним те, що ці думки часто співпадають!!!
Творчість п.Наталі - то супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мені б хоч половину того таланту :) І це моя власна думка!!!!!
А стосовно гурту - поділіться своїми спостереженнями - яка ж то улюблена ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-4-2004 у 10:22


На мій погляд дублювання теми про пару теплих слів зайве. Якщо б пан дописав там, то ніц би з того не піднялось, що маємо.
ТаК, тут складається спільнота. Але людина є істотою колективною, а кожен колектив живе за сталими законами. Так було і так є.
От, наприклад, якщо пан жив колись в гуртожитках, то сам грав в такі ігри - удавав що думка сусіди йому не по фіг, що місцевий "авторитет" висловлює справді цінну та корисну думку, а не констатує зрозумілі й без нього істини, та ще й на свою користь їх змінює, що місцевий "гітарист" справно грає на тому, що він називає музичним інструментом. Ми люди, ми всі такі. І подібні зауваження було викладено у зазначеній темі.

Але, на відміну від реальних колективів, колектив віртуальний не знає примусу. Ви вільні писати тут чи не писати, але не вільні казати що все перечитали і не побачили інакомислення.
Зазначу конфліктні теми за моїм спостереженням, які так і не були розв`язані на форумі і залишились висіти з різних причин:
Горезвісна тема про наркоманів
Тема про СНІД
Тема про латинку в укр. мові
Тема про запозичення
Теми про музичні уподобання (так так - там ви знайдете і прихильників Сердючки, якщо перечитаєте уважніше).

Те, що ви помітили, - лише прояв активності однієї з груп форумців - Назар-Олексій-Одарка-Наталка-Фіш, але вона не єдина і навіть в ній є суттєві розбіжності у певних поглядах.
Пані Асмера взагалі відкрито звинувачує мене в прагненні геноциду (на мою думку, необґрунтовано), а я маю проблеми спілкування з іншими форумцями. Бо всі люди і кожен має право на думку.
Хоча доля істини, і то велика, в повідомленні п. Вітра є.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вітер
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 21-1-2004
Нема на форумі

Настрій: вітряний

[*] написано 22-4-2004 у 13:26


Ну знав я, що бити будете. Дрюжненько так.

Отже, відповідаю, на що встигну.

навіщо писати про те, чому не хочу сюди писати? а навіщо ви пишете про те, що не хочете слухати Віруньку? чи навіщо ви говорите, що Кучма--кака? чи що я--нечема з другого посту---можна ж просто змовчати...

2 Олексій
Навіщо не дописав у "теплі слова"? може, я висловився схожими словами, але, як малий та сірий (тут читай новий), хотів, щоб такі ж говорили Вам, шановна спільното, про те, чого Ви не помічаєте чи не хочете помічати. ("теплі слова"--то така собі нарада у міністерстві), про Сердючку--були такі люди, але де вони зараз? решту названих вами тем не розвяже жодна дискусія, але, якщо вгледітись --знову ж, місцеві разом (за вийнятком окремих випадків) б"ють решту.
Дякую за заключну частину. (до речі, Люда гарно про вас говорила--і заочно ви мені вже симпатичні)

2Дмитрик Я не кажу про творчість пані Наталі як про творчість у прямому визначенні. Просто треба ж якогось ідола мати--ви й маєте. Я не літературний критик і не претендую на визнання(та ніхто мені його й не дасть), але деякі вірші подобаються, деякі--ні, але ж ніззя, товаріщі, зводити все до голосного захоплення. Не хочу переходити на особистості, тим більш, що майже кожен (навіть не Наталчин)віршик тут сприймають оваціями--ви не задумувались, що таким чином лише шкодите авторам?

2 Асмера
Дякую, пані. Вибачте за фривольність, але ви з фішкою--мої улюблені дописувачки (чесслово).

2 Нормалайзер.
дякую за грунтовну критику

2 Чарівник
цікаво було прослідкувати, звідки ноги ростуть цьому братству--от і читав. З особливим засоромленим (бо підглядав) інтересом читав про "Де ми є". Цікаво, що чарівна Крісті сюди вже не вернеться у минулій якості, бо святе місце Наталя вже мимоволі захопила... А Зіронька цієї розмовки ще не бачила--мабуть, теж бити буде, хоч і сама мені якось казала, що боїться сюди писати, бо їй, бачте, страшно у такім розумнім товаристві висловлюватись. То вона іноді заходить лише поштиво послухати (не знаю, може, і занотовує дещо)
:baddevil:

2решта
сорі, але пишу з бібліотеки --за спиною черга, тому договорю наступного разу.

:saint::saint::saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-4-2004 у 13:40


>Дякую за заключну частину. (до речі, Люда гарно про вас говорила--і заочно ви мені вже симпатичні)

Сподіваюсь, суб`єктивні враження Зіроньки не вплинуть на ваше ставлення до моїх дописів.

З приводу зазначених тем ви не маєте рацію. Передивіться їх знову. Також можете глянути теми про тероризм і націоналізм.
Проте особисто вам я дописав першу частину свого допису. Ми всі граємо ролі і ви також.
Просто на форум не завжди виходять конфлікти форумців. Правильно це чи ні, я не знаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 22-4-2004 у 16:51


Потішила мене ця тема:)))
Чую запах пороху:))))))))
Чую запах поту і невдоволеності!
Чую багато насмішок:))))))))
Людоньки, весна на дворі! Чи не так?:))




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-4-2004 у 17:08


Як новак новаку скажу:
А що тут такого що є своя тусовка? Нехай собі люди розважаються. Хочеш - створи свою, щось типу вувуву.критика.форумів.нет і балакайте там.
А мене цікавить взагалі для чого ти підняв ту тему? З якою метою чи ціллю? А взагалі відомо, що завжди знайдеться людина яка чимось не задоволена і то нормально, і те що ти тут підняв тему теж нормально, просто сваритися не треба....
Прислухайся до Одарки (див. вище).
Єдине що мене непокоїть це те що тут відгукнулися адміни і академіки, а таких новаків як я нема. Скажіть свої думки, новаки!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-4-2004 у 17:31


Навіщо?
Навіщо взагалі одній людині так довго щось пояснювати?
Хтось оправдовується?
Комусь за щось ніяково?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ярка-дзвінка
Дійсний член
***



Повідомлень: 110
Зареєстрований: 14-9-2003
Місто: львів-філадельфія-торонто
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 22-4-2004 у 17:35


Я щодо шовінізму... Вважаю, що нам потрібно визначити більш-менш чітку лінію між шовінізмом, націоналізмом і патріотизмом, оскільки, за моїми власними спостереженнями, ці поняття найчастіше змішуються і плутаються в наших дискусіях. А особливо треба переглянути питання націоналізму, бо не такий вже він страшний, як нам втовкмачували в голову в радянській школі. Як думаєте?



жінка без дупи, як церква без дзвінниці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 22-4-2004 у 20:00


Пане Вітре, адресуючись вже напряму до вас, якщо ви не бажаєте читати уважно усі повідомлення, прошу: не називайте мене ідолом. Я цього не зношу, і не потрапляю під це визначення зовсім. Що ж до того, жи я мимоволі захопила чиєсь "святе місце", то вибачте - не хотіла. Гадалося, що на форумі місць для всіх вистачає, і щодне з них не святіше за інше. Ще раз перепрошую.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 22-4-2004 у 20:49


Шановний Вітре, може сходіть в відповідну дискусію і поговоріть там про творчість Наталки, якщо дуже так хочеться. Навіщо ж тицяти пальцями в людину, яку, як ви правильно підмітили, тут справді дуже поважають.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 22-4-2004 у 23:31


:( 2 Вітер
Для загального розвитку - вірші, А НЕ ВІРШИКИ!!!, п. Наталі мені направду подобаються, але читаю я їх лиш на форумі НАЖАЛЬ!!!! Ідол? - то Іздрик може бути ідолом:D, чули про такого? :) Андрухович та і усе БУ-БА-БУ, а вірші п.Наталі просто приємно читати і я був би перший в черзі на придбання друкованого видання цих творів!!!!!!!!!!!!
А Вам, шановний, порада - дифіцит спілкування ліквідовувати іншими методами :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-4-2004 у 08:39


//Вибачте за фривольність, але ви з фішкою--мої улюблені дописувачки (чесслово).

На жаль, не можу відповісти взаємністю. І навряд чи коли зміню свою думку, враження про пана склалося і найбільше з фрази:
//Цікаво, що чарівна Крісті сюди вже не вернеться у минулій якості, бо святе місце Наталя вже мимоволі захопила...
Пан вважає, що Крісті аж така гоноровита і заздрісна, що не хоче ні з ким ділити своє перше місце суперпопулярної дівчинки? Ну я вже розумію присутніх обпаскудити, а її за що?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 23-4-2004 у 09:41


2 ярка-дзвінка
Націоналізм - то ще гірше, ніж нам в радянській школі втовмачували :(

2Olexiy
Не в геноциді, а в шовінізмі , націоналізмі, та трохи расизмі, а звідси - загрозою переходу до нього. А то є дві великі різниці, або чотири маленькі :-p

2Вітер
Тримайтеся, пане ;) бо певну межу ви вже перейшли і тепер пір'я може полетіти вже дуже й дуже обґрунтовано




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2523
Реклама: