Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Сезон полювання на велосипедистів відкрито
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-4-2004 у 13:08
Сезон полювання на велосипедистів відкрито


Думаю, водіям варта пам`ятати про наступні речі:

1. Велосипедисти їздять значно швидше, ніж вам здається. І тому спроба проскочити перед таким байкером може закінчитись вельми плачевно.

2. Велосипедисти стартують з місця швидше багатьох машин, тому не потрібно старатися встигнути повернути праворуч зі світлофора перед велосипедистом, який стояв поруч з вами, чекаючи зеленого - ви не встигнете і "підріжете" його.

3. Не піймати велосипедиста правими дверями вашого авто допоможе паркування впритул до бордюра, а не за метр-півтора.

4. Щоб зберегти ліві дверцята, потрібно, виходячи з машини, виглядати в зеркало не тільки за камазами...

5. Серед велосипедів трапляються і такі монстри, які можуть виявитись дорожчими за ваш автомобіль, а після середньої ДТП велосипед ремонту практично не підлягає.

6. Велосипедисти "коштують" ще дорожче, а під списання після ДТП ідуть ще частіше.

7. Велосипед займає місця на дорозі значно більше, ніж вам здається. Не помилитеся, якщо виділите йому метри півтори "життєвого простору".

8. Гучність автомобільного сигналу розрахована на тих, хто в салоні авто. Не варта гудіти в спину велосипедисту - він може від несподіванки неадекватно відреагувати і ненароком опинитися у вас під колесами.

9. Велосипедист - такий самий учасник дорожнього руху, як і ви на своєму автомобілі. І ви не маєте переваги в русі тільки тому, що ваша маса разом з авто вдесятеро більша за масу велосипедиста.

10. Типові проблемні ситуації:
- водій автомобіля при повороті праворуч/ліворуч не пропускає велосипелиста, що рухається прямо в тому ж ряду;
- водій автомобіля не пропускає велосипедиста при виїзді на головну дорогу, якою цей велосипедист рухається.

Ну а велосипедистам треба засвоїти, що їздячи дорогами спільного використання, вони є такими ж учасниками дорожнього руху, як і автомобілісти. І знання ПДР є для них теж обов`язковим.
Ось найпоширеніші порушення ПДР, яких вони допускаються:
- їзда біля лівої обочини на дорозі з одностороннім рухом. Велосипедисти, ваше місце - біля правої! Ліва смуга руху для найшвидших автомобілів і повороту ліворуч. Тільки для виконання лівого повороту ви можете її займати;
- ігнорування світлофорів;
- їзда в темний час доби без світлоповертаючої оптики чи ліхтарів, або встановлення тільки заднього ліхтаря;
- їзда тротуарами. Тротуари для пішоходів! Якщо треба рухатися тротуаром - ідіть пішки і ведіть поруч свій велосипед.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-4-2004 у 13:16


Дякую за турботу про нас, нещасних велосипедистів :)
За один сезон велосипедоводіння мене двічі скидали з дороги вантажівки, при тому так, що врятувати життя виявлялось доволі складною проблемою. На щастя, викрутився, бо катаюсь з малочку, але пристрілити водія хотілось несамовито.

Ще якось на світлофорі стартував з ДАІ-шним уазіком. Швидкість я не перевищив, тому не штрафонули, але наздогнали вони мене вже на швидкості близько 60.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-4-2004 у 13:26


Та я сам іноді на два колеса пересідаю. І часто уникнути проблем допомагає тільки великий стаж водіння автомобіля, коли просто знаєш, як себе поведе водій в тій чи іншій ситуації.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-4-2004 у 14:09


Я сам велосипедист, і пораджу тим хто вагається брати чи не брати - БЕРІТЬ! На роботу можна їздити, це і швидше і краще для здоровя і цікавіше. А для початківців - деякі типові поради:
1. Якщо маршрутка (або бусік) зупинився (зупиняється) і ви на швидкості захочете обігнати його, будьте уважні адже велика машина закриє вас габаритами а в цей момент на зустріч може їхати авто, яке вас не побачить із-за буса.
2. Якщо не маєте досвіду, не "втискуйтесь" на світлофорах між бардюром та машиною, коли машини стоять - будь-яке порушення рівноваги - і ви на даху машини або на тротуарі.
3. Рейки намагайтеся переїжати якомога перпендикулярніше, інакше колсесо попаде в рейку (жолобок) і при мокрій погоді ви не виїдете з нього.
4. При великій швидкості гальмуйте спочатку задніми гальмами, потім підключайте передні, але не тисніть їх до упору, бо інакше заднє колесо викине вправо або вліво.
5. Якщо у вас велесипед має три зірчоки спереду спочатку краще по місті їздити на середній, згодом ви навчитеся маневрувати.
6. Якщо хочете десь "поганяти" робіть це в лісі або в парку там де менше людей і машин.
7. Якщо не знаєте що купляти який ровер, пишіть, щось придумаємо і можоливо десь разом покатаємося:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 22-4-2004 у 15:09


Ровер це просто класна річ.
По-перше, він екологічно майже чистий у використанні;
По-друге, набагато дешевший і легший в експлуатації;
І по-3, на ньому просто кайфово возитися!!! :)

2 Demyan:
Слухай що це ти то ровер купувати то хатинку в Карпатам, все разом і разом, ти часом не комуніст, все до колгоспу тягнеш??? :) :)




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-4-2004 у 15:16


Разом легше думати і радитися. Хатинку купити разом - дешевше, а ровер я вже маю просто можу порадити дещо а потім запросити в колгоспну хатинку в карпати щоб там покататися, разом:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 22-4-2004 у 15:32


Ну тоді все добре!!!
А то я подумав що якийсь модерний комуніст, вирішив нечесним шляхом переманити форумців в свій соціалістично-утопічний лад :) :)




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 22-4-2004 у 16:06


Роверистам:
1. Через пішохідний перехід не їхати, маневруючи поміж пішоходами, а зійти з ровера і котити його коло себе. Перейти пішки, а тоді вже сісти на ровер і їхати (не по тротуарі!).
2. Пішохід має перевагу і перед роверистом, не тільки перед автом.

Водіям:
При обгоні ровера дотримуватися віддалі. Роверист може в будь-який момент впасти, причому завалитися на лівий бік, тобто просто під колеса вашого авта.

Всім:
Знак "Перетин з роверовою доріжкою" не надає переваги роверистам. Він інформує водіїв, що тут, на відміну від пішохідного переходу, роверисти не зсідають з роверів при перетині проїжджої частини, а переїжджають її на ровері. Водіям треба бути обережними, бо роверисти можуть цього не знати, і думати, що водії їх пропустять.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 22-4-2004 у 16:20


Є одне зауваження щодо їзди по тротуарах.
У Львові (центр) є дуже багато таких вулиць, де це єдино можливе (напр. верх Коперника, початок Пекарської, Шевченка, Кривоноса, Лисенка та ін.). Через жахливу бруківку, вузькі вулиці і припарковані машини при всьому бажанні їхати вулицею малореально.
Єдине що потрібно пам'ятати їдучи тротуаром - що ти на чужій (пішохідній) території, що пішоходи НЕ повинні уступати тобі дорогу, а діти, пси і окремі особи схильні до зовсім непередбачуваних і неочікуваних переміщень, тому біля них треба проїжджати максимально повільно.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 22-4-2004 у 22:06


Власне, є ще одна недорозкрита проблема.
Вело-паркування :-(

Дідько го' знає як ото у місті паркуватися.
Доводиться до дерева, але ж то не є занадто добре для нього.
Навіть якщо делікатно (як ото я) то робити...

А навіть якщо так -- то теж проблеми з колесовідкручуванням там...

Львів, звісно, не Берлін, де з тим просто жах
(як я то бачив по _!прищіпнутих!_ велозалишках)
але ж... Прилютувати, хіба що, все що дасться чимсь низькотемпературним...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dr.Yura
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 11-11-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: хороший

[*] написано 23-4-2004 у 12:31


Привіт усім.

Мого знайомого 2 рази збила машина, ну 1 раз точно спеціально. інший я не знаю.
то він попадав в лікарню після кожного разу.
тепер він й собі купив машину "капійку" :D і тепер менше переживає що його хтось зібє :))))
Так на велосипеді класно кататися :)) але з нашими водіями деякими які не поважають інших водіїв на інших машинах, та вже не кажучи про велосипедистів :(( то важко їздити :((( :baddevil:

Всім щасливої, зеленої лороги.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2004 у 12:43


Щя диссонанс внесу в ваше ідилічне сюсюкання..

Ненавиджу лісапедистів, всіх разом і каждого поєдинчі: гірші за них - тільки п"яні пішоходи (а за них - п"яні лісапедисти). Смію стверджувати, що на кожного порушника ПДР за кермом авто припадає два - за кермом мотоцикла і три лісапедисти. Вони, лісапедисти ігногують все і всіх. Цілком зрозуміло, що ні місто, ні - замісто для них - непристосоване. Але, ІМХО, суб"єктивний фактор лісапедистської розхлябаності бере гору над усіма об"єктивностями вкупі.

Бажаю тим, що на роверах, здорового глузду, вціліти і поменше на дзеркало пінять, колі в самих отойво...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-4-2004 у 13:06


Тобто існування нормальних водіїв велосипеду не припускається?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dr.Yura
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 11-11-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: хороший

[*] написано 23-4-2004 у 13:21


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Тобто існування нормальних водіїв велосипеду не припускається?


привіт :)))
ну чого ж так одразу.
є нормальні водії як серед велосипедистів так і серед автомобілістів :))))) це ж саме можу сказати про пішоходів :)))))
Удачі :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2004 у 15:44


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Тобто існування нормальних водіїв велосипеду не припускається?


Відповім Вам раз так само по-хамськи, як Ви то робите зазвичай:

я вже про то писав.

або:

пошукайте, там вже про то було...

або:

моя думка на форумі з цього приводу вже - десь там вище, не пам"ятаю дослівно ;)

А тепер поясню по суті: будь-хто за кермоом авто, якщо не закінчував курсів - хоч правила гортав чи чиюсь думку слухав. Мало хто з лісапєдістів взагалі здогадується, що ПДР стосуються і їх... Неосвіченість - путь під колеса. Мислите, шо хтось з чистих роверистів знає правила?




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-4-2004 у 15:55


Відповім Вам не по-хамськи, бо до того не звик:

Я знаю правила дорожнього руху за вийнятком деяких особливостей перетинів складних перехресть (які через це і переходжу по пешохідних переходах).

На Ваше "я вже про то писав. або: пошукайте, там вже про то було... "
себто
"Ненавиджу лісапедистів, всіх разом і каждого поєдинчі"
можу лише зазначити що із таким ставленням водій може легко нарватися на "насосом по писку" якщо зачепить одного з таких ненависних роверистів у ситуації, коли той за правилами правий а водій не втік як останнє .... :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2004 у 16:21


Зазвичай наші звички помітні всім, крім нам самих:) Слова - ніщо в порівнянні зі вчинками ;)

Звичайно, водій може нарватися і на "насосом по писку" ;) Але той, з роверистів, хто намагатиметься махати помпою, має давати собі звіт, шо в автомобільному багажнику може не бути нічого, а балонний ключ - є завше :) Погодьтесь, що це річ - більш замашненька ;)

Але Ви чомусь уникаєте репліки в бік іншого мого твердження: рядовий лісапедіст на порядок слабше знає ПДР за автомобіліста (готовий навіть погодитись з тим, що Ви - далеко не ординарний лісапєдокерманич). Це - принципово важливе (принаймі - для мене) твердження, і воно тут - тому, щоб тактовно і тихенько переформулювати тему з "Сезон полювання на велосипедистів відкрито" на "Дичина! на тебе полюватимуть до тих пір, поки залишатимешся дичиною!" ;)




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-4-2004 у 16:43


Воно, звісно, певне раціональне зерно в словах Нормалайзера є, але людиною-то залишатися треба. За будь-яких обставин.
Я щодня, фактично, зустрічаюся з хамством на дорозі, з відвертим порушенням ПДР з боку водіїв авто. Тому не все так однозначно.
Більше того, я чомусь майже не звертаю увагу на велосипедистів. Ну, в сенсі, не притягують вони мою увагу. Може порушують потихеньки, а може ще чогось. На відміну від автомобілістів. Як вам, панове, видасться їзда під 80 км/год (судячи зі звуку двигуна і ввімкненої передачі) на зубилі в житловій зоні (це ті вузькі доріжки між будинками)? Та варто якісь дитині несподівано опинитися на дорозі... Як часто можна спостерігати ситуацію, коли один водій зупинився перед пішохідним переходом, а інший по сусідній смузі мчить, аж за ним куриться - ну і що, що там хтось дорогу переходить?.. А порушення швидкісного режиму? І т.д. і т.п.
На превеликий жаль, те, що водії хоча би листали Правила нічого не дає. В крові уже постсовіцького громадянина лежить повсемісне ігнорування законів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2004 у 16:55


Згоден, на всі 125% згоден з NetGuy-єм. В сенсі того, що - людиною, і що - порушують.

Але. Чому ніхто не хоче погодитись, що питома вага водіїв-непорушників серед велеосипедистів на порядок менша, ніж - серед автоїстів? Якщо я неправий - скажіть чому? Йдеться не про порівняння сукупностей важких наслідків, спричиненихи тими чи іншими...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-4-2004 у 16:57


Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Зазвичай наші звички помітні всім, крім нам самих:) Слова - ніщо в порівнянні зі вчинками ;)


Згоден обговорити це в приваті або окремій темі. Тільки з прикладами і зауваженнями

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Але Ви чомусь уникаєте репліки в бік іншого мого твердження: рядовий лісапедіст на порядок слабше знає ПДР за автомобіліста (готовий навіть погодитись з тим, що Ви - далеко не ординарний лісапєдокерманич).


Не треба визнавати мене якимось окремим випадком. Оно НетҐай теж правила знає і на велосипеді їздить.

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Це - принципово важливе (принаймі - для мене) твердження, і воно тут - тому, щоб тактовно і тихенько переформулювати тему з "Сезон полювання на велосипедистів відкрито" на "Дичина! на тебе полюватимуть до тих пір, поки залишатимешся дичиною!" ;)


Я щось не зрозумів, тобто на велосипеди полюватимуть доти, поки вони існуватимуть? У зазначених мною випадках я не порушував правила. Одного разу мене приперли до високого бордюра так, що я ніяк не встиг на нього стрибнути, а струмінь повітря гепнув в бік і значно зменшив стійкість. Маневрувати довелось на смузі асфальту сантиметрів в 30-40 навантаженим велосипедом. В іншому ледь не був збитий на перехресті вантажівкою Оболонь, яка без вмикаючи поворотів і ніяким чином не сигналючи пішла на поворот. Тут відштовхуватись довелось вже від самої машини аби не ввійти під заднє колесо.
Тобто порушували, власне, водії. В чому тоді проблема мене як "дичини"? В тому, що я легкий і в кишені не маю наґана? Чи треба петляти дорогою так, щоб інші боялись під`їхати?
Так, вар`ятів на велосипедах багато. Але я не впевнений, що на машинах їх нема.
І саме тому я перепитав "Тобто існування нормальних водіїв велосипеду не припускається?", що не хочеться розділяти тих, хто вийшов на дорогу на завжди правильних водіїв авт і завжди неправильних "легких" велосипедистів і пішоходів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-4-2004 у 17:00


Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Чому ніхто не хоче погодитись, що питома вага водіїв-непорушників серед велеосипедистів на порядок менша, ніж - серед автоїстів?


Через власний досвід. Звісно, він не є показником, але я завжди даю собі раду що я легший і меньш стійкий за авто. І тому моя справа - до бровочки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-4-2004 у 08:41


Бачте, як воно. Їздячи останнім часом, я спостерігаю, як водії порушують на кожному кроці. Візьмемо вул. Кн.Ольги. Там знак 40 соїть. Чи хоча би половина водіїв їде там оті 40?
Скільки раз я спостерігаю за день перестроювання з ряду в ряд без увімкнення сигналу повороту і інших подібних ніби незначних, але порушень Правил.
До речі, одне порушення, яке мене часто муляє на дорозі. У випадку колового руху. Коли їдеш правою смугою по колу, а хтось з кола повертає праворуч з лівого ряду. Чомусь більшість водіїв впевнені, що повертаючи з лівого ряду вони мають перевагу над тими, що їдуть далі по колу правим... Гррр... Знавці Правил такі сякі...
Так що не впевнений я, що так все добре у нашому водійському царстві і зле в велосипедному. І там, і там зле зі знанням і виконанням ПДР.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 24-4-2004 у 17:56


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Бачте, як воно. Їздячи останнім часом, я спостерігаю, як водії порушують на кожному кроці. Візьмемо вул. Кн.Ольги. Там знак 40 соїть. Чи хоча би половина водіїв їде там оті 40?

Не їде. Ну неможливо там їхати 40 :)
Така рівна дорога, обзор нормальний..
Ще знак 40 стоїть там де Інтермаркет і ЛьвівАвто на Городоцькій. Та там всі 120 їдуть. Якщо не більше.
Я як їду там 60-70 то вже сигналять, якось аж не по собі що всякі таврії обганяють :)

Цитата:

До речі, одне порушення, яке мене часто муляє на дорозі. У випадку колового руху. Коли їдеш правою смугою по колу, а хтось з кола повертає праворуч з лівого ряду. Чомусь більшість водіїв впевнені, що повертаючи з лівого ряду вони мають перевагу над тими, що їдуть далі по колу правим... Гррр... Знавці Правил такі сякі...

Я десь після 5 проїзду кільця на Кульпарківській поняв що роблю шось не так, коли це робив :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 24-4-2004 у 19:10


Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
1. Якщо маршрутка (або бусік) зупинився (зупиняється) і ви на швидкості захочете обігнати його, будьте уважні адже велика машина закриє вас габаритами а в цей момент на зустріч може їхати авто, яке вас не побачить із-за буса.

Така маршрутка створює небезпеку також при односторонньому русі, знаю це з власного досвіду.
Я їздив на вел. досить часто, але за відсутності хоча б малесеньких умов для їзди довелося відмовитись від нього. Як для недільних прогулянок він - саме те :)





Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
Певно, в цьому і є та найважча провина моя. (c) С.Галябарда
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andriy_ts
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 30-4-2004
Місто: наданий час в Києві
Нема на форумі

Настрій: Мінливий і дуже

[*] написано 30-4-2004 у 17:45


Люди, крім велосипедисті зустрічаюсться така пророда "студент-бігун". Така категорія найменш помітна навіть на пішохідних переходах. От нині чуть ненапоровся на зебрі на тачку, яка щей сигналила мені. Хоч я нічого не зробив , я спокійно собі біг. Тут бігунам погано їх не помічаю, а у Львові навпаки. От чудасія тай годі



Таких як ми не розуміють...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2528
Реклама: