Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Сезон полювання на велосипедистів відкрито
Demko
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 6-5-2004
Місто: Львів рідненький
Нема на форумі

Настрій: Нейтральний

[*] написано 6-5-2004 у 23:30


Я маю авто і маю ровер, який коштує як пів моєї машини.
Згоден зі всіма! Дуже багато байкерів не дотримуються правил, і про автоводіїв можу сказати те ж саме. Проблема не в тому- "хто козел?" а проблема у тому, що відсутня взаємоповага до учасників дорожнього руху. У Швейцарії, де я був минулого року, кожен має машину і кожен має ровер, а то й два, і тому кожен автоводій може зрозуміти велосипедиста і навпаки. Прохання до всіх! Замість того щоб поливати одне одного брудом, пропоную
1.роверистам почитати правила дорожнього руху (якщо ви їх не читали)
2. водіям важчого транспорту не доводити роверистів до
травм (якщо не знаєте як див. п.1).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-5-2004 у 08:28


Ото був свідком такої справи: по вул. франка там де мягка колія трамвайна три а (вибачте інше слово не знахожу ним) почали їхати по зустрічній колії!!! Біля фото ательє чуть не збили жінку та й далі почали їхати по зустрічній смузі. Просто їм повезло що я був на другій стороні чесне слово якби я був на другому боці то би поскидав всіх. Інакше їх не навчиш. Сам іноді порушую правила (каюсь) но не так! І видно що просто аматори якісь бо руль путався. Водії якщо ви таке бачите то спхніть їх легко, або просто налякайте, бо інакше нас не навчити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2006 у 11:57


Є пропозиція зробити сайт для велосипедистів Львова. Про ДТП з точки зору велосипедистів, про стосунки між велосипедистами та водіями і пішоходами на дорогах, обмін досвідом і порадами. Там може бути і обговорення моделей велосипедів, і Львівських вело-магазинів, і навіть велосипедне куплю-продам. Ну і ідеї для "недільних прогулянок" :-)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2006 у 13:44


2 katon
Давно є - http://www.velomax.lviv.ua/
P.S. користуйтесь пошуковиками
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2006 у 09:34


Дякую, прікольний сайт!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-10-2006 у 18:25


Гілка для велосипедистів



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Любко Ремінецький
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 2-2-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-6-2007 у 11:06


хтось із велосипедистів винайшов цікавий метод боротьби з водіями маршруток, котрі посеред дороги зненацька, без жодного попереджувального сигналу гальмують і звертають до правого краю, щоби підібрати когось з тротуару, не помічаючи при цьому велосипедиста (якого щойно випередив) в правому дзеркалі:

Завбачливий велосипедист, ясна річ, передбачає ситуацію, завчасно гальмує, уникаючи аварії, а тоді під'їжджає ближче до маршрутки, загинає праве дзеркало кудись геть вбік, і гукає водієві: "ВОНО ТОБІ НЕ ПОТРІБНЕ!!!"

Мене так підрізали не раз, правда я ше ніколи до такого не вдавався, але якшо мене нарешті то дістане, Я ТАКОЖ БУДУ ТАК РОБИТИ!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Любко Ремінецький
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 2-2-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-6-2007 у 11:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Дєдик
2 katon
Давно є - http://www.velomax.lviv.ua/
P.S. користуйтесь пошуковиками


Ще є http://forum.beskyd.lviv.ua/ - велькам ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 30-6-2007 у 20:14


Цитата:
Любко Ремінецький


Завбачливий велосипедист, ясна річ, передбачає ситуацію, завчасно гальмує, уникаючи аварії, а тоді під'їжджає ближче до маршрутки, загинає праве дзеркало кудись геть вбік, і гукає водієві: "ВОНО ТОБІ НЕ ПОТРІБНЕ!!!"


І дарма. Спава в тому, що кожне пласке бокове дзеркало має т.з. "мертву зону" - авто в ній ще якось помітне, а ось велосипедисти та мотоциклісти - ні. Саме тому на нових моделях машин стоять бокові дзеркала з злегка "зламаним" зовнішнім краєм, тоді "мертвої зони" нема.
До речі, при навчанні в автошколі в Німеччині поворот голови при обгоні, об'їзді, зупинці, повороті в бік зміщення доводять до рефлекторного руху. Так і вчать "дзеркало-поворотник-голову". Саме через ту "мертву зону".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-6-2008 у 13:06


Цікава стаття "в тему". А приводом до написання статті, як це не дивно, став сер Пол МакКартні
http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/12/77421.htm




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 12-6-2008 у 13:32


Хотілося б велосипедних доріжок... Без них поїздка на велосипеді перетворюється в надзвичайний екстрім.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-6-2008 у 19:59


Велосипедні доріжки? Де? На Україні? Це фантастика...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-6-2008 у 20:42


Велосипедні доріжки будуть не скоро - це зрозуміло :(
Інша проблема - абсолютно безвідповідальні водії. На дорогах за рік гине стільки народу скільки за весь час війни в Афгані, а може й більше :(
І одна річ коли стукаються 2 машини, а інша коли автівка збиває людину ровері, у тієї людини шансів практично немає.
І це злить, бо колись дуже багато їздив ровером (не у Львові), зараз з задоволенням би відновив це хоббі, але є одне але... І це але - шалена небезпека на дорогах.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2008 у 12:36


Скажу так як завжди - ні доріжки ні правила не змінять ситуації, бо в нас такий народ і такі ми українці:) можете знову казати що там як там...але в загальному скажу таке:
Раз в нас така ситуації, причому правила порушують і водії автомобілів і велосипедів і пішоходи і пасажири маршруток, тому нарікати що ті праві а ті ні нема чого.
Вихід є і я ним користуюся, оскільки в нас таке життя така ситуація, такий народ - треба привикнути до цього:
- навчитися добре їздити на велоиспеді
- орієнтуватися в екстримальних ситуаціях.
- не заглядати по сторонам.
- час від часу їздити не по правилам, щоб звикнути і не бути правильним, бо якщо я їду по правилам, то знаю що зелене значить я їду, а тут хтось вискочить на червоне (що буває часто), людина без навику пропаде, бо вона "правильна" і не встигне зреагувати бо навіть гадки не буде мати що таке можливе.
Якщо звикнути їздити як всі а не по правилом - тоді значно легше. Я був в країнах де їзда йде не по правилам - а хто як хоче там значно менше аварій. В нас один за правилами інший ні..ось і виходить...
Тому я схиляюся якщо я порушую правила я звикаю і в несподіваних ситуаціях вижити в мене значно білше шансів аніж в "правильних".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2008 у 12:40


Чому ви їдете на червоний? - Бо я джигіт!
А чого ви не їдете на зелений? - Я що, дурень? Зараз звідтам на червоний інший джигіт вилетить!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2008 у 13:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Чому ви їдете на червоний? - Бо я джигіт!
А чого ви не їдете на зелений? - Я що, дурень? Зараз звідтам на червоний інший джигіт вилетить!


:D:D:D:D

О це точно!!! Прямо в тему і про нас. Тільки я б сказав так

Чому ви НЕ їдете на червоний? - Бо я НЕ джигіт
А чого ви не їдете на зелений? - Я що, дурень? Зараз звідтам на червоний джигіт вилетить!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2008 у 13:29


2 Demyan
Закон джунглів - не вихід. А люди такі... так людей треба виховувати. Ті ж європейські країни на які ми рівняємось теж не завжди були такими "європейськими", і взагалі виховання культури нації справа не одного року чи навіть десятиліття ...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2008 у 13:36


Якщо закон джунглів не вихід (звісно воно так і є я не спорю) але конкретно в даній ситуації скажіть як мені вийти? Правильно їздити на велосипеді? Тоді це буде і довго і небезпечно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2008 у 13:45


Львівські дороги ніяким чином не пристосовані до їзди на велосипеді, тому у Вас і правильно їздити не получиться. Питання індивідуальне, я не їжджу, хоча бажання є велике.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2008 у 14:42


В нас велосипедні доріжки не можна робити, бо по них будуть їздити ті, хто дуже спішить і зараз їздить по тротуарах, розганяючи пішоходів.:cool:




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2008 у 15:51


На рахунок їзди по тротуарах був свідком однієї пригоди. Значить, вул. Антоновича, перехрестя зі світлофором, корок. Машини пхаються вже в ти ряди, на світлофор ніхто не зважає, з однієї сторони водії ще не встигли переїхати перехрестя вже пхаються з іншої… одним словом звичайні будні… Як завжди знайшовся «найрозумніший», вирішив по тротуарі правою стороною це все об’їхати. Проїхав метрів 20-30, під’їхав під світлофор, намагається якось його об’їхати і звернути у вуличку вправо. На світлофорі стоять люди, чемно чекають зеленого світла. «Найрозумніший» різкими рухами якось об’їжджає той світлофор (чи то стовп, нема різниці) і впирається в людей, які чекають перейти дорогу, починає їм сигналити :mad:… Декілька чоловік чемно розбіглися. Один, «принциповий» повільно повертає голову в сторону «найрозумнішого» (він його вже чекав;) ), злегка хмільним поглядом оцінює ситуацію і зі всієї дурі лупить ногою тому у фару… Секунда, дві і «найрозумніший» виходить з машини щоб дістати «крутого пацана», але не розрахував і з силою вдарив дверкою машину збоку.... Ну дальше нічого цікавого, розборки, шарпанина мордобой...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2528
Реклама: