Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6
Автор: Тема: Одноденні походи в Карпати
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-2-2010 у 11:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Можливо. :lol: (Див. тему Запитання для дівчат :lol: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1480&page=1 )

та мені й дивитись не треба : "Можливо" - ніколи в житті!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
В мене
Так=Так
Ні=Ви погано просите...попросіть краще.
Я подумаю=наразі Ні і певно таки і потім Ні
Можливо=однозначно Ні :saint:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 20-2-2010 у 19:04


Розкажу про один з одноденних походів, у який я ходив з донечками на початку минулого вересня. Біля Дубини, перед Сколе є річка Кам'янка, на який гарний водопад. Туди можна йти через гори від мосту у самому Скольому, а можна по дорозі від Дубини. Оскільки дівчаткам всього 7 і 5 років, то ми пішли по дорозі.
Зранку було доволі зимно і мама доньок позакутувала. А вдень потепліло, почали роздягатися. І тут такий цимес;) Ще раніше тесцьова десь на секондхенді купила цілу упаковку зовсім нових дитячих футболо, у фабричній упаковці. На футболках - Міккі Маус, прапор Ізраілю і напис англійською та івритом "Міккі любить Ізраїль". Дівчатка то носили замість білизни, а я навіть не особливо на то звертав увагу.
Дійшли ми до водопаду, пофотографував я їх , залізли на гору до Мертвого озера, спустилися назад до "Живої води", вертаємося мимо водопаду, і я згадую, що на всіх фото дівчатка одні, без мене.
А тут слід сказати, що на той водопад заїжджають всі автобусні екскурсії з Моршина, Трускавця і Східниці, коли повертаються із Славського. В той день заїхала туди екскурсія з трускавецького "Клубу рН", який "спеціалізується" на ізраїльтянах.:o Прошу старшу пару, щоб сфотографували мене з дівчатками біля водопаду. Сфотографували вони нас, я подякував, вже йдемо, а вони мені кажуть: "Ваши девочки так хорошо говорят по-украински!":lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Матвіїв
Дописувач
**



Повідомлень: 34
Зареєстрований: 20-1-2010
Нема на форумі


[*] написано 20-2-2010 у 20:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Розкажу про один з одноденних походів, у який я ходив з донечками на початку минулого вересня. Біля Дубини, перед Сколе є річка Кам'янка, на який гарний водопад. Туди можна йти через гори від мосту у самому Скольому, а можна по дорозі від Дубини. Оскільки дівчаткам всього 7 і 5 років, то ми пішли по дорозі.
Зранку було доволі зимно і мама доньок позакутувала. А вдень потепліло, почали роздягатися. І тут такий цимес;) Ще раніше тесцьова десь на секондхенді купила цілу упаковку зовсім нових дитячих футболо, у фабричній упаковці. На футболках - Міккі Маус, прапор Ізраілю і напис англійською та івритом "Міккі любить Ізраїль". Дівчатка то носили замість білизни, а я навіть не особливо на то звертав увагу.
Дійшли ми до водопаду, пофотографував я їх , залізли на гору до Мертвого озера, спустилися назад до "Живої води", вертаємося мимо водопаду, і я згадую, що на всіх фото дівчатка одні, без мене.
А тут слід сказати, що на той водопад заїжджають всі автобусні екскурсії з Моршина, Трускавця і Східниці, коли повертаються із Славського. В той день заїхала туди екскурсія з трускавецького "Клубу рН", який "спеціалізується" на ізраїльтянах.:o Прошу старшу пару, щоб сфотографували мене з дівчатками біля водопаду. Сфотографували вони нас, я подякував, вже йдемо, а вони мені кажуть: "Ваши девочки так хорошо говорят по-украински!":lol:


:)Весела історія :-)))) а місце це справді дуже чудове, єдиний недолік масове скупчення туристів, хоча все одно варто там побувати, водоспа Кам"янка дуже гарний :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2529
Реклама: