Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Про сповідь.
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2009 у 08:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Не знаю, як ви... Але я, як віруюча людина, знаю, що за всі гріхи ми понесемо покарання перед Богом. Людський суд в більшості випадків не справедливий і як результат: багато злодіїв розгулюють на волі і є випадки, що й невинні люди сидять у тюрмі. А ваш вислів про чужу галактику вважаю зовсім не доречним.
Майже кожна віруюча людина іде на сповідь, щоб очистити душу від гріхів і має бути впевнена, що про них буде знати тільки Бог і священник, як посередник. І це практикувалось століттями! Невже, якась непутяща наша влада може на себе взяти таку відповідальність?


Якщо Ви віруюча людина, то мабуть повинні знати що ніяких "посередників" окрім Ісума Христа між Богом і людиною немає.
Які покарання Ви понисете перед Богом? Знову ж таки якщо Ви віруюча людина відкрийте Біблію і прочитайте, що Бог любить вас і тому віддав Свого Сина - щоб Він викупив всі гріхи і ваші і мої...для прощення їх непотрібно йти до священника, не потрібно чекати кари або приносити в жертву когось чи щось...потрібно просто визнати це, прийняти Христа як спасителя ну і просити в Бога прощення з визнанням своєї провини та усвідомленням того - без посередників!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 17-11-2009 у 09:31


Тобто ви маєте на увазі, що взагалі не потрібно сповідатись?



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2009 у 09:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Тобто ви маєте на увазі, що взагалі не потрібно сповідатись?

Звісно потрібно визнати свої гріхи, але ніяк ні перед священником, ні перед ким, а безпосередньо перед Богом. І за прощення гріхів не потрібно говорити 10 разів "Отче наш" або 20 поклонів. Господь прощає тоді гріхи людині і людина не карається за це! А суд буде - але він буде заключатися на тих хто визнав свої гріхи перед Богом (Через Ісуса Христа) і на тих хто того не зробив. Але Бог не буде судити - ти зробив 58 гріхів і понесеш покарання такето..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 17-11-2009 у 11:42


Так в більшості я з вами погоджуюсь. Тоді навіщо придумано такий обряд, як сповідь? І навіщо дали таку роль священнику?
Якщо можна просто, не ходивши до церкви, почитати Біблію, помолившись і покаятись вдома, То навіщо ходити до церкви?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2009 у 11:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Так в більшості я з вами погоджуюсь. Тоді навіщо придумано такий обряд, як сповідь? І навіщо дали таку роль священнику?
Якщо можна просто, не ходивши до церкви, почитати Біблію, помолившись і покаятись вдома, То навіщо ходити до церкви?

Церква створена для того щоб люди віруючі спілкувалися, радувалися, разом молилися, посвятили Богові один день, мали служіння, ділилися благословіннями, підтримували один одного в молитвах, разом славили Бога і т.д. і т.п

Обряд сповіді, причастя, освячення всього і т.д. придумали для того щоб "тримати" людей в купі, щоб казати людям те що вигідно комусь...адже церква має великий вплив на державу (політику, гроші, владу і т.д.). Простий приклад - часто чув і бачив як в церквах священник (особливо в селах) "підтримує" кандидата в сільраду, президента і т.д. Дуже багато людей теж підтримають ту кандидатуру бо так сказав священник - особливо люди старшого покоління. А як тримати тих людей під своїм куполом? Створити їм обряди, навзяати свої думки свої тлумачення казати що прості люди не можуть читати Біблію і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-11-2009 у 12:35


Дем'яне, ти не правий. Людина може усвідомити гріхи, може визнати їх сама в собі, але сама собі відпустити їх не може, це доступно лише священнику. При чому часто можна бачити, що священник, як людина, скажемо так, не фонтан, але все рівно Бог проявляється через нього. Тому не треба так перейматися чужою недосконалістю. Та й зрештою священників багато, ніхто не заважає знайти такого, який відповідатиме твоїм уявленням про те, яким священник має бути :)

І церква теж існує не лише як суспільна організація, вона перш за все місце присутності Бога. Розумієш, люди йдуть різними шляхами, і обрядовий шлях - це теж реальний шлях до Бога. І навіть якщо від тебе прихований сенс цього шляху, не означає, що його треба заперечувати. Як казав Оскар Уайлд: "Брехня - це правда інших людей".




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2009 у 13:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Дем'яне, ти не правий. Людина може усвідомити гріхи, може визнати їх сама в собі, але сама собі відпустити їх не може, це доступно лише священнику.


Якщо я не правий - будьласка твредження з Біблії де сказано що це доступно лише священнику.
Моє твредженя Івна 3:16..може ще навести цілу купу.
Я чекаю підтвердження з Біблії, якщо як ти кажеш не правий я, а якщо ти не знайдеш - а я впенений що не знайдеш, то прошу взяти свої слова назад, інакше вони ніякого змісту не мають.
Хіба якщо ти маєш на увазі не християнство а якусь іншу віру, інші гріхи, де вказано що відпускати гріхи може священник, тоді я згідний. А я говорю про християнство яке грунтується і дотримується Біблії.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2009 у 13:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Тоді навіщо придумано такий обряд, як сповідь? І навіщо дали таку роль священнику?
Якщо можна просто, не ходивши до церкви, почитати Біблію, помолившись і покаятись вдома, То навіщо ходити до церкви?

Власне,що багато що придумано, і з "успіхом" практикується. Читаючи Біблію можна ще і не таке придумати... Хоча я вважаю, що сповідь - нормальне явище. Якщо людині важко тримати тягар в собі, якщо нема сили самому молитися до Бога про прощення. А коли поділитися наболілим, разом помолитися - тоді може прийти розрішення, полегшення. "Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись..."(Як.5:16) А щодо того, що церква - місце перебування Бога, читаю і так розумію, що "Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба й землі, проживає не в храмах, рукою збудованих, і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все." (Дiї.17:24,25)




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2009 у 13:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Дем'яне, ти не правий. Людина може усвідомити гріхи, може визнати їх сама в собі, але сама собі відпустити їх не може, це доступно лише священнику.


Якщо я не правий - будьласка твредження з Біблії де сказано що це доступно лише священнику.

Часто наводиться місце "Поправді кажу вам: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі." (Матв.18:18) Хоча підтвердження, що це стосується прощення гріхів і саме священиком не знаходжу.




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2009 у 13:52


Якщо під сповідю розімується - просто поговорити, зняти психологічний стрес - то це можна робити з будь-ким не з священником, а якщо під сповіддю (розкаянням перед священником) розіміється саме ПРОЩЕННЯ гріха - то як я писав це абсурд.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 17-11-2009 у 14:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Шпачук

Власне,що багато що придумано, і з "успіхом" практикується. Читаючи Біблію можна ще і не таке придумати... Хоча я вважаю, що сповідь - нормальне явище. Якщо людині важко тримати тягар в собі, якщо нема сили самому молитися до Бога про прощення. А коли поділитися наболілим, разом помолитися - тоді може прийти розрішення, полегшення.


Я з вами цілком погоджуюсь!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-11-2009 у 14:37


"Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди! Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слова Його нема в нас"

Тут вказано тільки про Христа. Я вірю в те що тільки Христос спас мене від гріха, і тільки Він може спасти і принести покаяння, ні про яких священників, отців Він не говорив.
В це я вірю і свою віру грунтую на Священному Писанні яке є невідємлимою частиною моєю віри.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-11-2009 у 15:14


Дем'яне, ти мене не зрозумів. Я мав на увазі, що ти не правий, абсолютизуючи свою точку зору. Твоя точка зору вірна для тебе, і ні для кого більше, в твоїй теперішній точці життя, а не в цілому.
Кожен живе своє життя, отримує свій досвід. В різних людей може бути подібний досвід, а може сильно відрізнятися. При цьому говорити, що хтось з них правий, а хтось ні не правильно - кожен з них живе своє життя згідно з правом на особистий вибір. І говорити, що вибір інших людей є абсурд - помилка. Тому що логічним є розвернути ситуацію на 180 градусів, і, з точки зору тих інших людей заявити, що твій вибір є абсурдний. Але ж ти так не вважаєш, правда? Що твій вибір абсурдний? Ні, він наповнений для тебе твоїм сенсом, підкріплений якимось твоїм досвідом. Це твоє право зробити такий вибір.

Тому фехтувати цитатами з Біблії, ще й вирваними з контексту, я не буду. Наше з тобою розуміння одних і тих самих слів може бути зовсім різним. Так само, як відрізняються наші розуміння суті Христової Церкви. Але ж наші відмінні розуміння не міняють саму Церкву, правда? Як в тій історії про сліпців, яких попросили описати слона - один сказав, що він гнучкий і довгий, бо взявся за хобота, інший - що грубий, циліндричної форми, бо схопився за ногу. І при тому від їхніх суджень нічого не змінилося, слон все рівно залишився слоном, таким, який він є насправді.

Мій духовний досвід доводить для мене важливість сповіді і, що дуже важливо, - причастя, в тій формі, в якій це практикується в нашій церкві.
І сповідь тут відбувається не перед священником, як ти написав, а перед Богом в присутності священника, як Божого представника, і гріхи відпускаються священником ім'ям Божим по Божій Волі.
Знову ж, з власного досвіду, можу сказати, що особисте розкаяння веде до усвідомлення власної грішності, до накопичення важкості, розрішення ж, яке дає священник, веде до очищення, до полегшення.
Але це мій досвід, нікому іншому я його не нав'язую.

При цьому я не ідеалізую нинішню церкву, як суспільну організацію - тут вистачає недоліків. Правда мене церква, як суспільна організація якось завжди мало обходила. Для мене церква - це шлях, а не місце, де можна щось зробити разом, тому що одному скучно, чи місце, де можна самореалізуватись, тому що в інших суспільних організаціях не вийшло.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-11-2009 у 08:41


Іноді не потрібно виривати куски з Біблії, бо там написано чітко і ясно.
А про сліпих і слонів - дуже вдало, якраз це і показує що людина яка сама не перечитає Біблію, не задумається над всім - буде вірити тільки в те що говорить і каже їй священник.
Віру не можливо довести - вона сприймається такою як є, хтось вірить в Єгову хтосьв Мормонів...як я писав я вірю в те що написано в Біблії в першу чергу, бо моя віра і Слово Боже для мене це одне і теж, тому якщо священник скаже мені що для прощення гріха треба прочитати ен раз молитву або ж звернутися до Діви Марії - це повний абсруд, який священник не зможе мені показати де це написанов Слові, тому для мене такі особи далекі від християнства яке грунтується саме ще раз підкреслю тільки на Біблії. Так він може вірити що це принесе йому спасіння і що гріхи простяться - я ж того не заперечував, але казати що він віруючий християнини який слідує за вченням Ісуса Христа -це обман.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-11-2009 у 16:05


Дем'яне, а ти допускаєш, що на керівника якоїсь церковної общини, Папу, Владику, не суть важливо, зійде Святий Дух (про таку можливість в Біблії сказано, правда?), і що ця людина просвітлиться Духом і буде дано їй розуміння, як потрібно діяти в нинішніх конкретних обставинах, які обряди запровадити, і т.д. Тут немає нічого, що суперечило б Біблії, чи не так?
Тож на якій підставі ти назвеш таку людину, яка діє під впливом Святого Духа, обманщиком, тільки тому, що про ці певні його дії нічого немає в Біблії? В такому випадку треба заперечити існування і усіх християнських святих. Бо почитай писання старців - там дуже багато про сповідь, причастя. Значить і вони обманщики за твоєю вірою.

До чого я веду. Ще раз. Церква - це не суспільна організація, зібрана людьми, за ними ж затвердженим статутом. Це духовна організація. І мета її - зростання християн духом. Щоб вони переставали бути сліпими, а прозрівали (чи випадково стільки притч власне про прозріння?), прозрівали духовно, щоб вміли бачити сенс сказаного, чи написаного, а не лише слова. Адже ж чітко сказано в Євангелії, що все дано нам в притчах, щоб приховати зміст від багатьох, і тільки той, хто прозріє духом, зрозуміє.
Тому усе, що відбувається, і в церкві в тому числі, цілком можна осягати духом, і оцінювати, має сенс ця дія, чи ні. Але знову ж таки, це все особисте, тому що одному по духу буде щось одне відкрите, те, що йому треба, іншому інше. І це не означатиме, що вони обидва не праві - це означатиме, що кожен з них правий по своєму, для себе. І це означатиме, що не потрібно судити один одного, треба займатися собою, а не іншими. Бо "спасися сам, і коло тебе спасуться тисячі", але таки спершу спасися, а не одразу тисячами займатися, бо тоді і сам можеш загинути, якщо виявиться, що ти помиляєшся, і їх за собою потягнеш. Наприклад, зараз ти намагаєшся відштовхнути людей від сповіді і причастя, від цього животворчого джерела, вважаючи це по власній вірі обманом. Навіщо? Задумайся про відповідальність - а якщо ти помиляєшся?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-11-2009 у 16:35


За свою помилку я не боюся, адже я не йду всупереч Біблії і нікому не прощаю гріхи і не навязую обряди - про які знову ж таки в Біблії нема. А вот іншим варто задуматися - бо вони роблять те що не написано в Біблії а те що сказав священник, те що придумала церква, народ традиції - тут поганого як в культурі нічого немає але людина вірить що без цього вона не отримає прощення гріха і не буде спасенною - от тут вже помилка, а про таких хто зводить з іншого шляху в Біблії багато написано..."і зявиться багато лжемовців....ідолослужителів....які будуть зводити людей...краще б таким жорно на шию...."

Про Духа Святого - його отримує кожен хто вірує в Ісуса Христа - бо Трійця це є одне (Дух, Син Божий і Бог) - і кожен згідно того Духа отримує дар. І на кожного "хто народився з гори" сходить Святий Дух.
Я згідний хтось може зцілювати цим даром, хтось може вчити, керувати, хтось може просто співати, хтось може помагати бідним і т.д. тут можливості не обмежені. Але прощення гріхів можливо тільки через Ісуса Христа без сповідей і як я писав молитв і поклонів.
Тому якщо людина священник каже що на нього зішов Святий Дух, і говорить робити те що немає написано в Біблії, те чому не вчив Ісус Христом, те чого Він казав не робити...а ця людина робить це - то тут треба її задуматися "бувши зведена сама зводить і й інших".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-11-2009 у 17:00


Важкий випадок. Ну, на дану тему я все сказав, що хотів :)



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-11-2009 у 17:08


Випадко якраз дуже легкий. Просто задати собі питання
1. Як Бог прощає гріхи?
А відповідь знайти в Біблії - відкрити, прочитати, не слухати мене, не слухати священника, не читати на форумі, а сісти помолитися перед тим і прочитати, тоді як ти писав і як написано в Біблії "відкриються очі всім незрячим".
Якщо людина прочитає і зробить вибір - що хоче робити так як священник каже, грунутючись просто на своїх думках або думках громади - вибір її, який, нажаль, не буде відповідати тому чому вчив Ісус Христос.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-11-2009 у 15:05


Люди повигадували собі власних богів, поклоняються і служать їм кожен по-своєму, вважаючи, що служать істинному Богу. Про інше і чути не хочуть, чи хоча би перевірити істинність чи хибність свого вірування чи свого служіння. "Мені так зручно, у мене свій бог, так вірили мої предки і т.д." І можна як завгодно "дуже сильно вірити" і бити себе в груди, але вірити не Істині, а неправді (або тому,кому вигідно її видавати за істину)! Навіть підкріпляти це все Писанням. Хоча відомо, що диявол спокушував Христа в пустелі і при цьому використовував цитати з Писання.
Головне - не кудись рухатися, а рухатися в правильному напрямку.




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-2-2011 у 11:33


З'явилась програма «Confession: A Roman Catholic App», яка розроблена щоб допомогти тим, хто часто приступає до Св. Сповіді. Чи справді віряни потребують такої програми?

Ватикан виступив проти використання віруючими програми для iPhone під назвою «Сповідь: римсько-католицький додаток» (Confession: A Roman Catholic App).




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2543
Реклама: