Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Арійська тема в українській літературі
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

question.gif написано 11-5-2004 у 19:33
Арійська тема в українській літературі


Користуючись порадою Олексія пропоную нову тему для обговорення. Нещодавно проходив біля книгарні НТШ й помітив, що кількість книжок в назві яких фігурує слово "арій" непомітно, але зростає! Що на Вашу думку є причиною такого пожвавлення інтересу до данного напрямку? Хотілось би також почути/прочитати Ваші враження від данного роду "творів"
І ще одне! Чи не зустрічав ніхто в мережі критичних матеріалів, що стосувались би "творчості" п. І. Каганця? А особливо його праці "Шлях аріїв"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-5-2004 у 14:15


Взагалі-то, арійська раса людей - це, власне, нинішня раса, яка прийшла на зміну минулої, атлантичної. Згідно з теософськими джерелами.
Але багато хто, як я бачу, використовує слово "арій", вкладаючи в нього дещо інший зміст.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 12-5-2004 у 14:25


"Перехід-IV" - Журнал нової еліти (http://www.perehid.kiev.ua)
Вони навіть додатком компакт видали з "арійською музикою"




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 12-5-2004 у 14:28


"Очевидно, що арійцем може бути людина незалежно від свого етнічного чи расового походження. Більш того, процес інформаційної, організаційної та генетичної взаємодії людей, які обрали арійський шлях, фактично веде до формування нової людської раси . У новій арійській расі описані вище духовні і психічні властивості арійців будуть реалізовані масово і набудуть статусу соціальної норми, на відміну від сучасного стану, за якого ці властивості є скоріше винятком з правила.
Нашим зразком для наслідування є Ісус Христос і Діва Марія — істинні арійці, ідеальні втілення чоловічої й жіночої краси, свободи, інтелекту, відповідальності та жертовності. Це ідеал БОГОЛЮДИНИ, оскільки він поєднує якості героя, генія і святого.
Цим арійці відрізняються від псевдоарійців (найяскравішіми представниками яких були німецькі націонал-соціалісти), що зробили своїм ідеалом НАДЛЮДИНУ — поєднання героя і генія, але без святості. "

Ігор Каганець (головний редактор "Переходу" ) Арійська Метацивілізація




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 12-5-2004 у 15:15


Незнаю чого, але мене ця тема (арійці ітд) нецікавить взагалі. І не тому, що я відразу асоціативно порівнюю все це з нацизмом, а тому, що мене просто не цікавлять всі ці поділи людей (фізичні, психологічні, умовні і спотворені). Я ліберал в цьому питанні.
А книг багато так тому, що очевидно попит породжує пропозицію...




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-5-2004 у 15:46


Можу провести цікаву аналогію:
В Австрії та Німеччині початку 20 століття подібні міркування зароджувались через глибоку політичну кризу у суспільстві.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 12-5-2004 у 15:56


2 Olexiy:
Це щодо моїх роздумів, чи взагалі???




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-5-2004 у 16:07


Взагалі через призму ваших роздумів :)
Я не раз чув що сучасна Україна дуже подібна до Німеччини перед фашизмом. Аби не думали що це сучасна антиЮщ... компанія, скажу що чув я це року з 94-го.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 12-5-2004 у 16:12


Та я такого і недумав. Просто висловлював свої роздуми.
А щодо подібності ... незнаю. Але щось таки відбудеться восени. Але що, ще достеменно невідомо напевне нікому...




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-5-2004 у 17:21


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Взагалі-то, арійська раса людей - це, власне, нинішня раса, яка прийшла на зміну минулої, атлантичної. Згідно з теософськими джерелами.
Але багато хто, як я бачу, використовує слово "арій", вкладаючи в нього дещо інший зміст.


Теософськими? Це що таке?
Взагалі-то арійці то індо-іранська гілка індоєвропейської групи племен. І нічим особливим від інших груп (тої ж слов'янської і тп) не відрізняються. Хіба вкрай успішним захопленням великих територій і покоренням тубільних племен. Але в принципі, успішна агресія характерна для всіх індоєвропейців (ті ж словяни які успішно колонізували величезні території від Балкан до Камчатки).
Не хотів би гостро висловлюватися, але ті книжечки про "арійців" які ходять десь по людях мені більше нагадують додаток до історії хвороби пацієнтів певної категорії.
Питання, яким боком ми стосуємося арійців є виключно історичним, і до жодних практичних питань сучасності відношення немає. Стосунок безсумнівно є (спільні корені). Дехто з дослідників (наприклад академік Рибаков) вважають, що племена індо-іранців свій шлях на південний схід почали з України. Є гіпотези про етнічну і культурну близькість трипільських племен й індо-іранців.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-5-2004 у 19:33


http://observer.sd.org.ua/news.php?id=1118
:)

Знайшов цю статтю на вищезгаданому сайті. Толкіністи відпочивають :-)

Цікаво, що таке в їхньому розумінні "арійська музика" (-:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-5-2004 у 20:25


Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн

Знайшов цю статтю на вищезгаданому сайті. Толкіністи відпочивають :-)


процитую сам себе

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин

але ті книжечки про "арійців" які ходять десь по людях мені більше нагадують додаток до історії хвороби пацієнтів певної категорії.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-5-2004 у 22:10


:-)))))
Я плакав.

Після лінка, який вказав Чарівник, хтось насмілиться продовжувати серйозне обговорення в цій темі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 12-5-2004 у 23:51


Я думаю, всі ці теревені про арійство передчасні, і взагалі, як казав шинкар Палівець "то все гі...а варте".

Але якщо "багатовекорність"(не-приший-кобилі-хвіст) в політиці і загнивання в економіці залишаться стратегічним курсом України ще років так зо двадцять, то це, в свою чергу, дозволить успішно підтримувати статус самої бідної "білої" країни. Оскільки, ніякі негри і китайці сюди не попруть, євреї виїдуть поголовно (навіть Рабинович з своїми мільйонами) то і звання самої чистої арійської нації українцям буде гарантоване. Тоді, може, навіть, і свій фюрер з"явиться.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-5-2004 у 00:53


Мені не стало сили прочитати ті нісенітниці....



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-5-2004 у 00:59


Мені теж... "Цирк зажігаєт огні" - що тут ще сказати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-5-2004 у 08:59


Я ж кажу, що нарід такого наплутав... Іноді цікаво спостерігати, як якісь ідеї, невірно сприйняті через брак свідомості переростаюсть в якісь фантасмагорії :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 13-5-2004 у 18:37


Агов! А чи підкаже мені хтось, зрештою, чи можна десь в мережі знайти критику на усе те "арійство"???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 13-5-2004 у 18:50


Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Агов! А чи підкаже мені хтось, зрештою, чи можна десь в мережі знайти критику на усе те "арійство"???
Людям сили нема дочитати ту маячню до кінця, хто ж то буде "розбирати по поличках".

Завтра якийсь вар"ят напише, що українці прямі нащадки марсіян, то , що це треба буде теж дискутувати?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 13-5-2004 у 21:55


Я не пропоную дискутувати!!!
Мені лиш необхідна рецензійна інформація, що стосується данної теми оскільки є люди які серйозно займаються цим питанням і намагаються доводити іншим свою правоту :( А без критичних матеріалів стосовно вище згаданої праці я не можу вести рівноправну дискусію!
То як виходить - є тільки одна точка зору?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2004 у 22:18


Якою темою, яким питанням? "Арії" - то не тема. Що вас цікавить - ідеологія націонал-соціалізму по-німецьки, якась містика чи історія одної групи племен індоєвропейців, які кілька тисяч років відділилися від інших подібних їм племен і пішли в теплі краї?
У 1 та 3 варіанті для дискусії з фахівцем вам потрібно кликати на допомогу істориків (по новітній та давній історії відповідно)
У 2 - або дипломованих "містиків" або психіатрів (залежно від рівня вашого скептицизму в даному питанні)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 13-5-2004 у 23:08


Стосовно мого скептицизму - Ісус не був гуцулом!
Стосовно теми та питань - українці то прямі нащадки аріїв! Цілий світ сходиться на нашій нації etc...
Дуже шкода, що Влодко не може на данний момент висловити свою думку - він би знайшов слова, що охарактеризували б горе дослідника!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2595
Реклама: