Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6
Автор: Тема: Ставлення до Біблії
Василь Фомченков
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 12-5-2013
Нема на форумі


[*] написано 12-5-2013 у 19:22


Я вірю в Біблію. Біблія це Одкровення Боже для нас грішних людей, проте навіть кожна не віруюча людина повинна бути знайомою з Біблійними сюжетами, адже на основі їх побудовано багато досягнень сучасної культури.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 13-5-2013 у 13:31


Біблія - це широкомаштабний глобальний суспільний програмний інформаційний продукт, що на рівні людської психіки програмує світогляд людини зокрема і людства загалом. Можна не вживати таких "страшних" слів, як "програмує", "програмний", а просто сказати, що: Біблія - засаднича складова т.зв. "Біблійної концепції світобудови", за якою визначається, яким повинна бачити світ, Всесвіт, загалом речі у своїй уяві людина на планеті Земля. Біблія для людей Землі пояснює сутність речей. А коли ще простіше, то - нав’язує - немов би скидає згори, від Бога - правила певної поведінки, моральні норми (тобто, що є зло, а що є добро), зрештою спосіб мислення.

Тобто і Біблія зокрема, і Концепція загалом стали предтечою глобального світу, а тому основоположників, запровадників цього світогляду можна розглядати, як перших глобалізаторів. Хто вони були, є і, можна не сумніватися, будуть у найближчому майбутньому? Ці, люди, можна сказати образно, є „богами”, бо стоять на тому рівні, де немає ні добра, ні зла, ні жодних моральних норм, бо попросту вони стоять вище від них, вони їх – ці норми моралі тощо – самі винайшли і запровадили у соціум, для того щоб соціумом керувати.

На мій скромний погляд, і Біблія, і „Біблійна концепція світобудови”, поміж тим і такі похідні від цих концепцій як християнство, іслам та інші суспільно-релігійні вчення, що базуються на вірі, отже вони всі в сукупності становлять один із найуспішніших в історії цієї цивілізації суспільно-духовних проектів.

P.S. А про релігію III тисячоліття можна прочитати тут, про християнство – тут, а про Добро і Зло – знову ж таки тут.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2013 у 12:23


Точно! Бібілія це елемент всесвітньої змови! ZOG не дрімає :D
Тільки як для змови Бібілія занадто відкрита, особливо Новий Заповіт, абе таємничості яка ж змова?
Старий Завіт по своїй природі таки не є універсальним, і без додаткових коментарів та Нового завіту лишається основою національної релігії.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 14-5-2013 у 13:33


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Тільки як для змови Бібілія занадто відкрита, особливо Новий Заповіт, абе таємничості яка ж змова?

Яка змова? Там все чітко розписано, розплановано, як має розвиватися суспільство на Землі на 100 років уперед! Ну, може, не так чітко, коригування дрібні вносять до розвитку окремих регіонів у світі - от, приміром, зважаючи на кризи, які охоплюють перманентно світ. До слова, не зауважили, як довго Україна не здається їм? Земля ще досі не стала товаром, фондових бірж не створено, з газом тут царьки і князьки роблять що хочуть, все непрозоро і в тумані. Дехто хоче демократії. Якби ми погодись свого часу на їхні правила гри, розкрили всі карти, в сенсі зробили як роблять у тій же Болгарії за указкою Заходу (де люди вже самостріляються без жодної там евтаназії, бо вартість життя стала дуже високою), то сьогодні б ми мали ще мінус 5-10 млн. населення: було б природне вимирання через те, що люди б не мали змоги ані більш-менш нормально харчуватися навіть із своїх присадибних ділянок (бо їх би просто відібрали), сяк-так але платити за дах над головою, була б низька народжуваність і висока смертність, численне заробітчанство, ще більше, ніж тепер. Життя на Заході надто дороге, щоб запроваджувати його у себе. Та й і їм там у себе його все важче і важче підтримувати на такому високому рівні: донори закінчилися, з колоній все висмоктано, а дольче віта хотілося б, щоб тривала вічно.
http://hvylya.org/interview/geopolitics/24944-globalisty-tehnologii...

Так що наша відповідь глобалізаторам - "понятія" та корупція! :cool: Такого їм не проковтнути. :baddevil:

P.s. "Там все чітко розписано" - в сенсі у них, не в Бібілї. Хоча і в Біблії є завуальовані заклики до дії, а подекуди і зовсім чіткі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Володимир Озерянко
Заблокований




Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2013 у 06:38
ТИ МАЄШ СПоКІЙ У ДУШІ? – ЦЕ СХОЖЕ НА ОМАНУ…


Text

Text

Дара Христан

Бросала меня жизнь -
На острие утесов,
На скалы зла, измен,
На клевету и ложь...
Переносила все,
Хотя седели косы,
Стояла, как стена,
А стену не пробьешь.

Переносила все:
И горе, и несчастья,
Не знаю, где брала
Я силы на борьбу.
Светило солнце всем,
А для меня - ненастье,
Завидовала тем,
Кто почивал в гробу.

Я знала, что не все
Бывает в жизни, право
У каждого свое
Бывает на веку...
Но жизнь все бьет и бьет...
То слева, а то справа.
И только успевай
Я подставлять щеку.

Но вот опять удар!!!
Из сил держусь последних...
Невыносима боль
Печет меня в груди.
Перед судьбой своей
Стою я на коленях.
Устала жить уже...
О, Господи, прости!

О, Господи, дай мне
Терпения чуть больше,
Смирения души,
Перенести обман.
Рассудок сохрани...
Ведь жизнь все хуже, горче...
И сзади гарь да дым,
И впереди туман.


ТИ МАЄШ СПоКІЙ У ДУШІ? – ЦЕ СХОЖЕ НА ОМАНУ…
В. Озерянко

Коли життя кидає нас в завіяні тороси,
На скелі зла, наклепів, зрад і на брехні хотіння, -
Не можна нам стіной лише стояти, поки посидіють коси,
З обличчя ледь зриваючи тремтіння…

Ми перенЕсли все: і горе, і незгоди,
Поклавши безліч сил у праведній війні!
Хай буде сонце всім, а для тебе – негоди,
Ти - не давай ніяк скластИ себе в труні!

Всі знають, що не все - в житті буває право.
Та й в кожного своє буває на віку.
Але як тебе хтось таки і вдарить в праву, -
Не вздумай підставляти ще і ліву ти йому щоку!

І знову доля б’э!!! Чекати ще ударів?
Чим стримується біль? - Геть мужністю весь час!
Під долю не спрямуй свої коліна старі!
Удар по злидням сам! О, Боже, ти ж за нас!

О, Боже, дай тобі - рішучості побільше:
Бо спокій у душі, - це ж схоже на обман…
Ти силу збережи, - хоч буде жити й гірше:
Нехай позаду гар та дим, а з переду - туман…




Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-6-2015 у 23:22


Повчальна байка.

Професор-атеїст заявив на парі, що віра не має впливу на "реальне життя". Заперечуючи йому, віруючий студент запропонував наступну гіпотетичну ситуацію:
"Уявіть, професоре, що ви опинилися у не найкращому районі великого міста. Не встигли Ви відчинити дверцята машини і вийти назовні, як почули тупотіння зграї молодиків, які біжать просто до Вас. Скажіть, професоре, чи у ту мить Ви не були би неймовірно раді дізнатися, що ці молодики поспішають на групу з вивчення Біблії?"

Аудиторія взірвалася сміхом, а професор був вимушений визнати, що у такому випадку віра мала би безпосередній вплив на "реальне життя".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-6-2015 у 12:29


Як на мене, то байка невдала.
Мені асоціюється з старою радянською тезою, що релігія це просто інструмент тримання мас у певних рамках при недостатньому розвитку культури та моралі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 29-6-2015 у 17:30


Може й невдала. Ну що ж, у цьому ключі і Вольтер висловлювався. Щось на зразок "я сам невіруючий, однак я ЗА те, щоб уся моя прислуга була християнською, тоді буду спокійним, що не обкрадуть і не вб’ють мене". Так до слова, той же діяч прогнозував, що ще за його життя Біблію як духовну літературу перестануть читати у всьому світі. В якості казусу додам, що зараз у його колишньому будинку знаходиться біблійний центр, а на станку, де діяч друкував свої твори, зараз друкують Біблію. Отаке... ))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2603
Реклама: