Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Свобода називатися
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-5-2004 у 22:26


Нетипові ніки - трохи некоректне питання в опитуванні, тому й не голосую. Тут багато ніків нетипових, оригінальних, але якщо вони віповідають правилам форуму, їх ніхто не рухає. Тут я мушу погодитися з Олесем - ми бажані, але гості, і мусимо рахуватися з правилами, які встановлює господар. Особисто я це так і сприймаю.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 15-5-2004 у 08:28


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Як ви думаєте, а чи не існує випадково певного зв'язку між політикою адміністрування Форуму та тим, що Форум визнається хоч однією людиною (Фіш) як такий, якому важко знайти заміну?


Андрію, я розумію, що ти багато зробив для цього, але ти певен, що подіяло саме це, або "і це теж" хоча б якоюсь мірою?

Я можу погодитися з Бісом у тому, що називатися іменами відомих осіб - це трошки не той-во. І адекватна людина навряд чи візьме таке ім;я, радше якийсь прибацаний підліток. З іншого боку, що завадить справжньому зловмиснику прийти, зареєструватися під ніком тої ж Тимошенко, для певності поставити її дату народження, якісь дані - і Ви самі лажі не запідозрите. І нік буде зразковий. Але гаразд, тут я поступитися можу.

Мені важко з Вами говорити, бо мені завжди важко вести суперечку з людиною, яка права - не права, ставить кулак на стіл: я так вирішив і погляди міняти не буду, можете собі метушитися.

Моє питання: чим насправді може нашкодити роботі форуму нік, який складно вимовити, або штибу Same Vona? Моє питання: що означає беззмістовний нік і в чому його шкода?

Я розумію, на захист новаків ніколи ніхто не стане, кому вони цікаві. Не ці так інші. А потім Олексій влаштовує публічні покаяння: ніхто до нас не йде, бо ми такі круті.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 08:42


Наведу приклад речення "І тут я зустрів Фіш. Саме вона мені сказала що..."

Про кого тут іде мова? Про користувача Same Vona чи про Фіш?
Користувач, який бере таке імя - поступає некоректно, бо він претендує на узагальнення свої думки на інших. Я вже Вам, Фіш, це пояснював, і Ви погодилися. Подивіться, пошукайте по Форуму.

Я в свому першому повідомленні написав Вам, що вважаю дискусію беззмістовною, бо думку не зміню все-рівно.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 15-5-2004 у 08:45


Романе, беззмістовний нік не конче пов"язаний із беззмістовними повідомленнями. От за беззмістовні повідомлення банити було б справедливо. Але користувач із беззмістовним ніком aBbYz заводить цілком осмислену дискусію на тему, в якій я не так добре орієнтуюся, як би того хотіла (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2605). Дві месаги, з яких видно, що в питанні він орієнтується, думки формулювати здатен і хуліганити не збирається. Якого лиха? Поясніть мені на конкретному прикладі - хоч хтось, якщо не зайнятий Пелещишин, ЯКОГО ЛИХА?

за luba_smallz вступатися не вважаю за потрібне - сам начудив, з діями адміна згідна.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 15-5-2004 у 08:55


Розмежувати не так уже й складно, різницю між Same Von'ою і Саме Вами, Андрію, побачити неважко, властиво, Ви чините не зовсім корректно, спотворюючи ім"я дівчини, яке вона собі узяла. Але навіть якби вона стала завсідником, з усіма потоваришувала, ми б розібралися, як її скоротити, Самевона, чи Саме Вона і, повірте, не мали би з цього ніякої трагедії.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 15-5-2004 у 11:43


Вай! Мало шкандаль не пропустив...
Щодо НікоІменування.
У мене ставлення до цієї ситуації торхи інше. Першими форумами, де я мав честь/приємність приймати участь - то були ФІДОнетівські. Основним же ж гаслом там було
"ФІДО - суміш анархії з абсолютною монархією"
і як раз несамовить проблематичним мистецтвом адміністрування/модерування УСПІШНИХ форумів там була належна корреляція цих двох принципів.
Щодо Фішкиного "Fish: ну і що це міняє? може мені ще пашпорт на вході треба показувати?"
Там - то так і є. Саме так і саме стисло так. Кожне повідомлення персоніфіковане (типу "за базар отвэтишь";).
Мене там, зокрема, зобов'язали провести перенастроювання Оутлука на стандартне ФІО, правда нік таки залишили. Причім наїхали саме "Лінійні" користувачі (оператор не встиг).

Загалом деяка дискримінація у подібній вимозі Модераторіалу ("змістовність ніку";) присутня. Бо що ж Критерієм змістовності??
Приміром візмімо якийь циферний нік - - а мо' хтось _свій_ номер (реальний) телефону подав??

Правда (імхо) гострота реакції Фішки - теж не цілком адекватна.

Єдине що - я би все ж таки запропонував Модераторіалу не банити ОДРАЗУ - а поставити на вході для "некошерних" користувачів при Поновній реєстрації Запроошення/Прохання від Модераторіала з пропозицією провести заміну ніку на змістовніший, або зкерувати _змістовне_ обгрунтування саме такого. Пропоную теж такі обгрунтування (при необхідності) зорганізувати у вигляді опитування.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 15-5-2004 у 11:47


Цитата:
Першим відправив користувач fish
Романе, беззмістовний нік не конче пов"язаний із беззмістовними повідомленнями.


Не конче. Але у більшості випадків так є. Повторюся - нажаль. Тому вважаю, що спочатку дійсно вартувало б проаналізувати повідомлення, які надсилає "незмістовний" нік і у випадку "безмістовності" банити одразу, в іншому випадку, "попросити" змінити нік. Але ця процедура вимагає часу і певних зусиль ;)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 12:10


Цитата:

Приміром візмімо якийь циферний нік - - а мо' хтось _свій_ номер (реальний) телефону подав??


Для цього є профіль користувача, де користувач може або вказати свій номер телефону або якось інакше пояснити те, що іншим видається беззмістовним.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 15-5-2004 у 12:10


Тому вважаю, що спочатку дійсно вартувало б проаналізувати повідомлення, які надсилає "незмістовний" нік і у випадку "безмістовності" банити одразу, в іншому випадку, "попросити" змінити нік. Але ця процедура вимагає часу і певних зусиль


Як на мене, то є досить справедливо, але винекне нове питання - які критерії беззмістовності? Пост типу "Привіт! Доброго усім ранку" є змістовний?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 12:18


Фіш, Ви зайняли дуже грамотну позицію в дискусії. Якщо я не підтримаю її пропозиції, можна завжди сказати "а було би ще краще якби ви мене послухали"
Якщо ж підтримаю - то якщо все піде на краще - "добре що адміна переконали, бачите які зміни додатні", якщо все під на гірше (Форум перетвориться на інтелектуальний смітник) то можна тихенько спозти звідси, мовляв "колись був добрий форум, але усе на світі закінчується".
Я, на жаль, як власник і адміністратор проекту собі такого дозволити не можу. І змушений слідувати стратегії мінімальних ризиків.
Припускаю, що коли Ваш, Фіш, форум стане популярним (а я щиро Вам цього зичу і переконаний, що так воно і буде), Ви тоді мене зрозумієте.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 12:22


Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Тому вважаю, що спочатку дійсно вартувало б проаналізувати повідомлення, які надсилає "незмістовний" нік і у випадку "безмістовності" банити одразу, в іншому випадку, "попросити" змінити нік. Але ця процедура вимагає часу і певних зусиль


На жаль процедура займає певних зусиль (вона не передбачена ПЗ Форуму і вимагає длубання в БД), вимагає нової пересилки паролю. Крім того, є процес погодження між адміністратором і дописувачем. Який також займає час. Так наприклад у спілкуванні з одним з таких дописувачів недавно мені довелося написати 4 листи. Я тільки "за" поспілкуватися з приємною людиною, але це дійсно витратно по часу та зусиллях.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 15-5-2004 у 12:41


Стосовно змісту-беззмісту, може дійсно дати людині на відкуп перші 5-10 повідомлень, а потім вже вирішувати. Бо якщо зайнятися самокритикою, то я й свій нік можу віднести до беззмістовних (латинсько-англійське слово "полонений"або "захоплений" ким? чим?). Але це мій перший нік під яким про мене та мій проект дізналися люди з багатьох країн. Зараз на своїй персональній сторінці виступаю вже давненько під іншим прізвиськом - ФІО латиницею.
Повертаючись до початку проблеми:
добре якщо ніки стають з часом брендами їх власників: Фиш, Чарівник, Круціфукс, Asmera... (ще й не усіх згадав).
А новакам треба надати можливість підтвердити свої позиції на форумі.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 15-5-2004 у 12:43


А якщо би Таня взяла б на себе такі повноваження, Ви б їй довірились?
І можна ж якийсь автоматичний лист написати по тому, що шановний, просимо Вас зареєструватись знову з новим ніком, і ще щось, яке б не образило і невідлякало.
думку можна закінчити самому.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 13:24


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А якщо би Таня взяла б на себе такі повноваження, Ви б їй довірились?
І можна ж якийсь автоматичний лист написати по тому, що шановний, просимо Вас зареєструватись знову з новим ніком, і ще щось, яке б не образило і невідлякало.
думку можна закінчити самому.

Я не можу довіритися Тані у цьому питанні, бо вона не розділяє мою думку. Але я тільки радий буду, якщо хтось буде переконувати перереєстровуватися під коректними ніками. Нехай і Таня. Бо наразі вона лише мене переконує.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 13:34


Цитата:
Першим відправив користувач fish

З іншого боку, що завадить справжньому зловмиснику прийти, зареєструватися під ніком тої ж Тимошенко, для певності поставити її дату народження, якісь дані - і Ви самі лажі не запідозрите. І нік буде зразковий. Але гаразд, тут я поступитися можу.


Ніки такого типу (широко відомих в Україні людей) я завжди перевіряю. Я перевіряв на достовірність і Левка Глухівського, і Романа Чайку, і Винничука, і Ростислава Пелещишина :), і інших. Я над цим працюю постійно.
Проте, якщо у когось є інформація про "лажу" - повідомляйте.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 15-5-2004 у 13:34


Якщо luba_smallz і aBbYz різні люди,, а не ображена форма забаненого користувача, То давайте попросим і перепросим до повторної реєстрації.

Дамо, Вам, пане Андрію ще один шанс поправитись:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2004 у 13:38


Просіть, я хіба проти? Я тільки за.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 15-5-2004 у 13:41


Важко підтримати когось однозначно. І адміністратор правий - бо є правила... і fish права, бо не всі відразу орієнтуються як і навіщо себе називати, при цьому пишучи цікаві речі. Єдине чого хочеться побажати - внутрішньої гармонії!!! :) Все буде добре, адже саме цей Форум найкращий :)
Головне це те що йде нормальна балачка по проблемі, а отже вже десь близько і її вирішення.
Я зокрема підтримую ідею, щоб хтось слідкував і повідомляв новаків про те, що необхідно "правильно" називатись!!!




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 15-5-2004 у 14:49


Скажу про себе. До приходу на Форум я не мала жодного досвіду спілкування в Інтернеті (то відчувається, нє?), бо не було технічної можливості. При реєстрації щось там намудрувала з паролем, кілька разів пробувала зайти, і щоразу невдало. По якійсь перерві зайшла в електронну пошту і виявила, що п.Адміністратор тричі (!) надіслав мені варіанти пароля. Була вдячна і подивована такою терплячістю.
Новакам тут дійсно незатишно (я себе продовжую до них відносити незалежно від кількості зірочок), та це інша тема. Головним критерієм, безперечно, має бути зміст повідомлень. Але і правил треба дотримуватися (хоча не існує правил без винятків, що ми і спостерігаємо тут).
Напевно, зайве й казати, що в результаті буде обрано оптимальний варіант. Тільки не хотілось би, щоб вся ця розмова негативно позначилось на майбутньому спілкуванні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 17-5-2004 у 10:02


Я обмірковувала ситуацію і, здається, знайшла варіант. Вимоги до ніка слід подавати не в правилах а безпосередньо в ході реєстрації, там де написано "введіть нік". Причому коротко і в категоричній, а не рекомендаційній формі: введіть нік (такі то ніки на форумі заборонено). Це простіше, ніж розбратися, де є заборони, а де рекомендації в тритомнику правил форуму. Я не кажу, що їх ніхто не читає, зважте, я кажу про те, що правила, які відходять від загальноприйнятних, часто сприймаються саме як рекомендації.

Що на це скажете, рада міністрів?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-5-2004 у 10:12


Самому така мислЯ приходила, але чомусь чи забулось чи не здалось прийнятним.

Зараз згоден - цілком прийнятний вихід.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-5-2004 у 12:30


Не знаю, чи зараховуюся до ради міністрів ;), але то дійсно вихід.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Куций
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 17-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бачив гори

[*] написано 17-5-2004 у 13:49


Я вже таке пропонував, і отримав відповідь (навіть здається у цьому треді) що адміністрація працює над цим, тьому невдовзі таких ситуцій ми уникнемо.
Крім того - є емийли тих, кого було забанено, тому з ними ентузіасти можуть вступити в переписку і спробувати переконати переєструватись.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-5-2004 у 16:38


:lol::lol::lol::lol::lol:
Ось дивлюся, попереднє повідомлення відправив новак з ніком, що співпадає з ім'ям та прізвищем всесвітньо (принаймні, всефорумсько) відомої людини, і назбирав собі уже аж 9!!! постів. Згідно правил ФоРуМа, слід го забанити без попередження!! :baddevil:
Куди дивиться Адміністрація!!! :mad:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Куций
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 17-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бачив гори

[*] написано 17-5-2004 у 16:43


У нас все куплено. :)
А що, є якісь дані, що автор ніку не відповідає тій людині?
Поділіться.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2608
Реклама: