Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Все що добре – з України
Warszwianka
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 15-5-2004
Нема на форумі

Настрій: сама не знаю

[*] написано 15-5-2004 у 23:10
Все що добре – з України


Я пропоную іншу тему
Хтось мудрий казав:
коли ти юний – цікавішся що інши про тебе думають
коли стаєш дорослий – тобі байдуже – що друзі про тебе думають
щоіно коли ти старий усвідомляєш собі – що інши ВЗАГАЛИ про тебе НЕ думають

Ніби іншим здаєся українци – зло? Як це зміняти? Або краще: Як недопускати щоб так могло бути?
По-перше чи насправди є так страшно? Є українець синонімом гіршей людини? Може і буває, кожден може бути (наприклад в Іраку лихий це американец), але ж це інша річ.
В Польщи поліця затримала українца-викладача, а наступного місяца застриліли невинного хлопца (поляка) думаючи це був шуканим бандитом. Врещті нещодавно омилково пострилили студентів (на забаву студентів прийшли небезпечни панові, студенти заклікали поліцю, а поліця місто до тих аґресивних, стрелили до студентів. Ще помилково вжили не такіх боєприпасів від чого двоє людей померло). Не знаю як працює поліця в інших державах, але в нас (тобто в Польщі, я полька) бувають помилкі. Особливо останню якось їх надто багато. Затримала поліця одного українца, ще двох пакістанців – але нікто не думає відтого що українец то є лихе.
По-друге не кажуть погано про українців. Взагали не кажуть. Люди не знають що є в Европі теж і Україна. Деодним важко розтлумачити між Німеччиною, та Росією ще якісь держави. Нещодавно я дуже довго розтлумачала одней канадянци, звіткі одна словачка. На кінесь вона не повіріла нам, напевно далі думає, що ми обидві жартували, що ніякій Словаччини нема – не існує. Ви думаєте Україна велика держава, важко її не побачити? Дуже легко, лише не дівитися на карту!
На мою думку українци – талановити співакі, майстери кухнї, необмежена уява, найгарніше дівчата (на жаль! Бо я не українка).
Дякую кожному, хто терплячно прочитав. Перпрошую за помилкі (обов'язково воні тут є, але не знаю де точно) я щоіно вивчаю вашей перекрасней мови.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 15-5-2004 у 23:44


O! to pani z Warszawy? Witamy ty!
To u Pani (czy Panny?) naprawde Dobra idea!!! Gratuluje!!

ot tak, wlasnie, i trzeba Szkolic Jezyk!!

щодо суті:

-1- помилок таки трохи є. Причім - таки стилевих -- таки (трохи) відчувається польський акцент. Власне, що текст писано. думаючи Польською. Але загалом цілком не так зле.

-2- з поліцією... ну Польська поліція - таки (деколи) насправді політично некорректна. Але не завжди.

-3- далі ми маємо 2 перехрещених питання
Ніби іншим здаєся українци – зло? Як це зміняти?
можна просто - подивитись на людей-Українців як на Людей.
можна складно - прислухатись до повчаннь Біблії (як віриш).
можна Ще складніше. Попробувати проаналізувати - скільки у "офіційних джерелах" (як старих, так і нових) пропаганди.

Або краще: Як недопускати щоб так могло бути?
(задумливо) якщо по-простому. без Високих фраз про
"Дружбу Навіки" (с) Кваснєвський
-А- дати в морду не-політ-корректним політикам/владцям...
-В- проаналізувати - кому вигідно таке розведення двох сусідніх народів. І ... дати в морду.
-С- (самий працемісткий метод) казати Правду дітям. Цебто УСЮ правду. Але (тяжко зітхаючи) - хто/де ж собі то дозволити можуть...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 16-5-2004 у 00:30


2Warszwianka
Шановна панно! Дозвольте в першу чергу поцікавитись, що саме спричинило появу данного посту? Ви починаєте його розповіддю про діяльність ваших поліціантів: "Затримала поліця одного українца, ще двох пакістанців – але нікто не думає відтого що українец то є лихе." - до чого то я не дуже зрозумів, а потім Ви закінчуєте досить оптимістично-патріотичними (з моєї точки зору) висновками "українци – талановити співакі, майстери кухнї, необмежена уява, найгарніше дівчата " - ???
Українці - погані!?? З чого такі висновки? Я не згоден з такою тезою!!!!!!!!!!! і хотів би дізнатися про джерело її винекнення!
З повагою, Дмитрик!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 16-5-2004 у 06:30


2Dмитрик "Українці - погані!?? З чого такі висновки? Я не згоден з такою тезою!!!!!!!!!!! і хотів би дізнатися про джерело її винекнення!"
та... знаєш (мо';) таке бридке слово - ідеологія :(
було трохи того г...
і не в такі вже і давні часи.
ой було...
до сих пір на наших землях висмородится не може :(

:) (заздрістно) "молодий ти ще"




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рідна
Дописувач
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 17-3-2004
Місто: на жаль, не там де треба
Нема на форумі

Настрій: чарівний

[*] написано 16-5-2004 у 09:39


Дмитрику, та то ж бо й воно, що в багатьох "братніх країнах" мають нас за обридливих та жахливих. І то не зовсім не "наша" вина, бо крім пропаганди існує таке поняття як "чорна робоча сила" яка, як сам розумієш, не завжди поводить себе з думкою про репутацію :)
Інша розмова - наскільки чемно оцінювати націю по поведінці певних індивідуумів.

Пані Warszawiankо, я в захваті від рівня мови :) Помилки існують, але достатньо незначні, мова подібна до тої чудової якою розмовляв мій прадідусь і за якою дуже заскучила. Дякую Вам за те.
З повагою




Carpe Diem бо життя коротке :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Warszwianka
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 15-5-2004
Нема на форумі

Настрій: сама не знаю

[*] написано 16-5-2004 у 23:59


Dмитрик ти маєш рацю, забула написати це моя реакся – на що? З якой нагоди? Отже пиши:
Прочитала тему "Українці: зло!" - яку заклав Нормалайзер дня 26-3-2004 в 09:18 AM
він написав отак: “Цікава тенденція прослідковується: громадани України вперто і впевнено тавруються світовими ЗМІ як терористи чи злочинці.” - далі – читай отам

Ще Odarka відповіла 26-3-2004 в 11:19 AM
“Це вжде давно триває. як тільки українці почали виїзджати поголовно на заробітки їх ніде не люблять. До нас зле в сюди ставляться...тільки скажи їм що ти українець, тебе обізвуть злодієм...”
До речи – пропоную вам другі раз казати – ви полякі – дізнатеся що люди думають про нас (хі хі).

Ще декілка песимістичних висловлень. А я не вважаю ніби ви наця небезпечних бліско 20 українців знаю, (мабуть це не достатечно для статистикі) воні напевно не такі страшні.

Дякую
перпрошую
дуже класне ваше форум – цікавше за підручнікі до українській мови.

п.р. (щоб ціли мій лист не став одним довгім офф-топіцем) Все що добре - звідкі? Ви дивіліся сьюгодня "Еуровізю"? Українка виграла! Якхто не любіть Русслани - хай подумае - навіт така собі Русслана гарній співає від всіх інших європейчиків.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 17-5-2004 у 09:16


2Warszwianka
-1- загалом - ти таки права - Форум цей дійсно краший підручників - головне тим, що тут Жива мова.
Єдине - що варт Спеціально застерегти (для особи, котра лише учить цю мову) - що оск. тут Жива мова - то (як кожний живие створіння окрім Армійців на службі) - дозволяє собі легкі попускання/вільності у словоформуванні та стилі письма.
Тим більш - що тут у нас Люд поетичний ошивається
(хто вже і у друку поет, а хто лиш в душі, але!)
Тому тут у нас Дух Мови дійсно ухопиш.
(що є вельми важливим і цінним)

А за Правилами мови - таки попрошу до "підручнікі до українській мови" :)

-2- "пропоную вам другі раз казати – ви полякі – дізнатеся що люди думають про нас (хі хі)"
тому і зле, що ми і поміж собою вивершуємося у власнім домі.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 17-5-2004 у 10:11


2 Warszwianka:
Ви пані просто молодчинка :)
Я думаю що Вам просто таки необхідно цього літа побувати в нас у Львові і поспілкуватись з нами "вживу", так щоб безпосередньо. Думаю і Ви і Ми всі дуже класні люди. Просто завжди в суспільстві, нажаль, є .... які псують образ того чи іншого народу :)




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 18-5-2004 у 02:18


Це я колишня “Warszwianka” - я зробила помилку реєструючися (правілно мало бути “Warszawianka” - доречи дуже приємно що ніхто не смівся що я і в рідней мові помилку вчиніла). Просіла адміністратора чи не можна б цюго лоґіну направіти, та адмін відповів – краще вживати свого справжного призвіща – тому я зареєстровалась ще раз.

Пане Остапє, необхідно приїду до Львова (коли? Ще не знаю, мала бути передучора, але не вийшло) мабуть і про те щоб з вамі поспілкуватись. Особліво мене інтересує спілкуватися з тимі “злимі” українцамі. Як хто знає такіх – прошу щоб допомогв мені з нимі зустритись – бо якраз всі ваші громадяні якіх знаю особісто, то є нормалне, або дуже класні люди.

Так певно і є погани погляд про українців може бути ліше між людмі які не знають жодного українца "вживу".
Напевно не всі так захопленні україною, та українцамі, як я, але теж треба сказати – я не одна, нас такіх більше (у самей Полще думаю тисячі).
Знаю людей які співають ваше народні пісні – бо їм воне так сподобалися. Воні їх співають українською, навіть не знаючи про що співабть.
Правда є і такі, якім в Україні найгогвніше подобаєся те – що горілка дешевша.
Є теж і такі полякі якім Україна так дуже подобаєсь – що хотилиб щоб там (на приклад до Збруча) була Польша – на приклад один такі др Едвард Прус, але про нього – велике прохання – не передовжаймо розмови. Це не є цікава людина.
Бахато хто в нас любіть Україну й Українців. Бо вас неможліве не любити! Такі ви є. Та ви здаєся цюго несвідомі.
Хтось колись – несвідоми того, що я полька чую, казав що полякі є такі “пани” якім здаєся їм все дазволене. Алеж так не є. Ми є цілковіто нормальні. Це Ви – українци – найчемніша у світі наця. У порівнанню з вамі – кожни показуєся бути нечемним.
Правда – кожна людина інша, важко говоріти загально – за всіх. Ще інша річ я не соцюлоґ. Це ліше моє враження. Мені так здаєся – ви такі є.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 18-5-2004 у 14:12


Я зарас заплачу від такої кількості приємних слів :)

ДЯКУЮ, ОЛЕКСАНДРО! Це ДУЖЕ приємно читати!!!

Не хочу перетворювати тему на обмін компліментами, але таки скажу – Маю серед поляків також добрих кумплів і саме вони створили враження, що склалося у мене від Вашої нації (я знаю, що це враження СУПЕР суб’єктивне, але таке вже є ... і воно моє) веселі, компанійські, в міру скромні, відверті (нагадаю – це моє СУПЕР суб’єктивне враження, що його сформували шість поляків!!!). Але, нажаль, маю/в досить багато наочних прикладів повної протилежності :( Здається, тут заборонена критика будь-яких націй тож це випущу, але дозволю собі сказати про саме наболіле – До якого часу поляки вважатимуть Lwow polskem? Шановні, Львів, що його заснував князь ГАЛИЦЬКИЙ!!! належав не лише полякам. Тут були німці, молдавани, австріяки, “визволителі” – вибачте кого забув і ті чомусь не виказують нам своїх претензій! А коли зустрічаю/чую на вулиці осіб/репліки стосовно “автентичного польськомо міста” – зла не стає :( Я не люблю розмови про шовінізм та ін. дурню, але в данному випадку такі репліки мене ображають! Але, маю надію, що в близькому майбутньому ця тема опиниться на смітнику історії!!!
Перепрошую, якщо кого образив, але то є жорстока реальність і втікти від неї нема куди – я пробував.
З повагою, Дмитро
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-5-2004 у 17:42


Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Я зарас заплачу від такої кількості приємних слів :)

Ага, а я вже заплакав! (ми - Дмитри - так швидко розчулюємося ;) )
Так і хочеться написати: "Боже, як я люблю поляків! А надто - полячок!!! :D " (усі помітили, що на пані Александру "клюнуло" лише місцеве чоловіцтво? :lol: (от кубіти дадуть гендеру, як додому прийдуть)

Що мені цікаво, звідки у пані з'явилося таке емоційне захоплення Україною? Я навіть опускаю компліменти щодо тутешніх. Це ж треба - без вагомих причин мову зубрити (прізвище, от, дивлюся у пані - напів німецьке, хоча для жінки, безперечно, то не головне, а значить - не аргумент)! От лежу собі та гадаю: у мене в Донецьку (Україна !?) подібні повідомлення з меншою кількістю помилок мабуть відсотків 20 запостило би, не більше :( (Доречі, всі звернули увагу на чудовий неологізм "довгий оф-топіц"? Тобто, хоч він і довгий, але такий симпатичний, що ні в кого рука не підніметься стерти го до бісової мами).

Коротше, кохаймося, бо ми того варті!

З повагою, Дмитро :lol::lol::lol:
(тобто,прошу пані не думати, жи в Україні де 2 чоловіки - там три Дмитри)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Trickster
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 27-10-2003
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: чудовий!

[*] написано 19-5-2004 у 07:44


Цитата:
Першим відправив користувач Aleksandra Fink-Finowicka

Пане Остапє, необхідно приїду до Львова (коли? Ще не знаю, мала бути передучора, але не вийшло) мабуть і про те щоб з вамі поспілкуватись. Особліво мене інтересує спілкуватися з тимі “злимі” українцамі. Як хто знає такіх – прошу щоб допомогв мені з нимі зустритись – бо якраз всі ваші громадяні якіх знаю особісто, то є нормалне, або дуже класні люди.


Пані Варшавянка! Приїздіть краще до нас в Кривий Ріг, чи в Дніпропетровськ, чи в Донецьк. Там є багато "злих українців". А Львів - пропольське місто, як мені це здалося, коли я там був. Там багато людей мліють від усього польського.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 19-5-2004 у 11:13


Алеж це хіба не мала бути тема “оффтопік” (або про мене – бо я Ола Фінк-Ф... тобто офф, я зараз почуваюся неначе мавпа в зоо, дивіться – які чудо – полка намагаєсь говоріти українською?!) Мені дуже приємно читати – що і ви любите поляків -як і ми любімо українців. Алеж я хотила ось тут – на вашим форумі – говорити про те що Україна – велика держава, в якій чимало можлівости.
По-перше українца неможліво нелюбити (не люблять Вас те – що Вас не знають)
По-друге україна сама в собі велика країна, гарна земла. Доречи напевно тому така чудова їжа у вас. Не знаю нічого про ваш індустрял – певно трохі такі собі пострадяньскі, але напевно теж і де які високого рівня.
По-трете Україна великі простір. Кажуть в Польще мала густота населення (як на умови Європейське), алеж наша держава двічи менша, а людей ліше трохі менше як у вас. При чому варто помітити Київ здаєся двічи-тричі більше місто як Варшава. На мою думку мала густота населення, до того ж мало знищувана природа – це великій скарб. Цього немаоть Анґля, Нідерланди. В вас велікі ліси. Степи широкі. Маєте щось – чого інше не мають.

Ви необхідно краще за мене знаєте що у вас добре.

Напевно не все є добре. Є причини для якіх стількі українців емігрує. Алеж воне всі (те причини: в громадян мало грошей? не такі політикі?) роблять життє громадян важкім, але не зменшуючи вартосьти України як держави.

2 Дмитро (цюму першому): Правда ви нам Львів забрали! Чи знаєте скілкі дужевідомих поляків народілося у Вашому місті? Нікуди не рахувала, але іноди мені здаєся більше як в моєму, (тобто у Варшаві).
Мені теж прикро чути тих поляків що мріять про “повернути собі” Львів, (хоча тут у Варшаві майже взагали їх не чути, воні є отака локальна особлівість). Воні мені нагадиють деодних єврієв та німців які приїжджають в Польшу (одні до Варшави, Кракова, другі на Мазури, до Щеціна, або Вроцлавя ніем: “Breslau”) подівитися на своє. Є полякі, які через такі їх збереження боіся, або не любіть німців, євріїв -всіх, як нації.
Цікаве що приїжджають до Львова не як в гості, (а думаючи що до себе приїхали) люди якіх батькі і дідкі народіліся назахід від “керзонськей лінії”. Те якіх рідні від столітті жили в сьогодній україні (щоіно після 1944 переселіліся звідти на землє сьогодній Польши), мають зовсім інше ставленя до цілей справи. Воні захопленні місцамі де жилі (хто Львовем, хто ін.), алеж воні кажуть – там вже неможліво повертатись. Ця країна, де воні народіліся після війни вже не існує. Вони кажуть, не треба висловлювати претензії до тих які нам нічого не винні. Мені здаєся – до цєй дискусії потреба б зробити нову тему: “українци-полякі та їхня історія” ? Багато є проблем, воне страшне, але й цікаве, є про що говорити. Але я не почуваюсь настількі експерт історії, щоб брати участь в так серюзней темі. Мабуть треба б якіхсь істориків заклікати?

2 Dmy (тобто другого) Пан з Донєцка, то ми пана брати. До Донєцка покіщо не їжджать полякі як до свого давного міста (сподіваймося не будуть, це ж трохі далеко).
А причина для якой вивчаю українськей дуже проста – мені вона сподобалась. Мені вона страшно сподобалась. Вона просто є дуже гарна. ЇЇ приємно чути, приємно її читати, хотілося б і говорити, але ж мені дуже важко виговорити ваше: “л”, “ль”, “г”, “х” - це вміють ліше полякі зі Львова.

2 Trickster – добра! Колись приїду в Кривий Ріг, чи в Дніпропетровськ, або і в Донецьк. Але як не зустрію ні одного поганого українца – ти поверній мені грошей за залізничий квіток!

Накінець хочу сказати, я почуваюсь польскою патрютькою (не вжию слова нацюналість, бо воно польською дуже погане, неначе “гітлеровєц”). Я щасліва із того що я полька. Не можу стати українкою. Не піду за муж за українца (може б і пішла, якби не один поляк із якім я дуже щасліва). Але Україну, та українців люблю й шаную.
Нема хіба в Польще людини яка не б тішилася із того що наш сусід вже не СРСР. Навіть як щоіно після після його розкладу можна почути десь у Любліні: “Справжна межа Вкраїни – ріка Сан!” і так Україна чим більш самоїстна, тим ліпший сусід. Ви нам потребне як сусіди. Якби вас не стало – нашим сусідом і з того боку теж була б Росся.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 19-5-2004 у 11:29


2 Aleksandra Fink-Finowicka:
Я сподіваюсь що перед своїм візитом до Львова Ви нас обовязково попередите???? :))
2 Trickster:
Друже, коли ти востаннє був у Львові???? Бо ти ж щось не те говориш. Львів не пропольський чи там ще якийсь про... а європейський!!! І цим все сказано :)




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 19-5-2004 у 12:42


2Остап_М. (уточнююче) Львів про-інтернаціональний (an mass)
з більшою схитьльністю до європейськості.

2 Aleksandra Fink-Finowicka
"Правда ви нам Львів забрали"
ну... Якби то всти Нормальну Братерську політику, а не політику Великого Брата...
то мож би і разом жили / ворога били. А так...
Але то все було давно.

" ЇЇ приємно чути, приємно її читати, хотілося б і говорити, але ж мені дуже важко виговорити ваше: “л”, “ль”, “г”, “х” - це вміють ліше полякі зі Львова. "
Ну то спробуй співати/підспівувати.
Маєш записи Українською? (а то можна прихопити з собою CD - я тут якраз у понеділок маю у WAT заглянути)
- мій колєга з Жешувської політехніки (що теж у мові практикується) - спеціально собі (окрім копіювання у мене записів українських) ще і до інтернет-радіо під'єднався...

"Чи знаєте скілкі дужевідомих поляків народілося у Вашому місті?"
(пихато) а таки так! Знаємо!
мало того - сказати би треба "всесвітньо-відомих поляків"
Лем, хоча б...
місто у нас таке, знаєте,- талантогенеруюче :)

"Нема хіба в Польще людини яка не б тішилася із того що наш сусід вже не СРСР"
(задумливо) ну... може, хіба, Урбан...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-5-2004 у 16:41


Цитата:
Першим відправив користувач Остап_М.
Друже, ... ти ж щось не те говориш. Львів не пропольський чи там ще якийсь про... а європейський!!! І цим все сказано :)

От люблю я Львів, але тамта пиха ...
Воду спочатку ввімкніть, Европа! (і цим все сказано) :D




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 19-5-2004 у 18:56


угу. отак от зразу і Ввімкніть...
а як же ж тоді керівництво звалити, щоб самим на місто сісти, щоб отой славний грант розкрасти...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 19-5-2004 у 20:18


2 Dmy "Нема хіба в Польще людини яка не б тішилася із того що наш сусід вже не СРСР"
(задумливо) ну... може, хіба, Урбан... “
Якраз один Юрий (Єжи) Урбан після всюго оди із багатших поляків. Взагали в тих що тут тоди працювали на річ СССР якось сьюгодні багато грошей. Але ж політика в Полше - нецікава тема.

Краще про те що добре й з України: напевно тому цей Львів такі вже талантогенеруючий – бо в Україні. Тому теж полякі чогось хотять від України Львова. Другого такого міста нема у світи, но хіба Рим.

До того ж у вас є і Донєцк – теж гарне місто, в якім є вода! Доречи оскілкі мені добре відомо, проблему з водою у Львові трохі із віни поляків, які адміністровали містем в роках міжвійнамі, та хіба це саме після пих залишилася непродуктивна каналізація в старшей частіні міста. Хтось зі Львова мене спростує.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 19-5-2004 у 20:35


Ой перепрошую пана dr.Trollin, та Пана Dmy – помиліла їх пости. Відповіла навпакі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Куций
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 17-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бачив гори

[*] написано 19-5-2004 у 20:40


Александо, кожне Ваше слово солодке та чисте. Приємний коктейль.
Сподіваюсь потоваришувати з Вами при наступних відвідинах нашого міста. Приїздіть до нас, ласкаво просимо!
А Дмитро таки зі Львова....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 19-5-2004 у 23:39


проблеми з каналізацією - то таки дійсно важливі (особливо з Ливневою). Але глобально, - тут якраз Польська адміністрація - ще не так занедбувала її (на ой момент - ще не такий рівень зношенності був) а от у радянські часи - то таки перекласти треба було б.
Хоча Основна проблема таки - не у каналізації, але ж
-1- у відсутності порядного водозабору поблизу (то проблема технологічна)
-2- у бажанні здерти з людей живий гріш (водоканал - то ж природня монополія)
-3-попастись на грошах, на ремонтно-встановлювальних роботах. зароблених/накрадених

Aleksandra Fink-Finowicka "Якраз один Юрий (Єжи) Урбан після всюго оди із багатших поляків"
той Урбан :) саме того я і мав на мислі. То що він тепер найбагатшийй з Розумних НЕзлодіїв - ще не означає, що він не сумує за.

ЗІ. при оказії - імхо - Урбан - то є касичний зразок передвоєнного Львівського Батяра :)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 20-5-2004 у 00:11


Проствітіть хто такий Урбан - люблю батярів, але це прізвище мені не знайоме
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 20-5-2004 у 09:13


Будете смялися, але що? Сміх є здоровий.
Не знайшла в жодним словнику не знайшла слова “батяр” й не знаю кого воно означає.
Що ж до Урбана (це призвіще, не ім'я!) то не є він добрим прикладом в темі “Все що добре – з України”. Він народівся в 1933 році – де? Я не знаю, може і у Львові. Атже там крім поляків було теж бакато єврійв (він єврій). По фаху журналіст. Славни передвсіт тим, що в роках 1981-1989 був передставніком уряду ПРЛ. Працював в -як це всі називали (хоч офіційна назва така не була) “дезінформацийним відомстві”. Що він там розповідав про страйкі, Солідарносьть, шкода наводити. Може зацитую його слова з 30.04.1986 році (після чернобильськєй катастрофи) “Nad polnocno wschodnim obszarem Polski przesunal sie radioaktywny oblok. Mimo niestwierdzenia zagrozenia dla zdrowia ludnosci kierownictwo partii z cala powaga skupilo bezposrednie zainteresowanie na tym zjawisku, bedacym skutkiem awarii elektrowni atomowej na Ukrainie (...) podwyzszone stezenie aktywnego jodu w powietrzu wobec przejsciowego charakteru nie stanowi (...) zagrozenia dla zdrowia (...) jod moze byc szkodliwy dla niemowlat i dzieci, oraz kobiet ciezarnych. W zwiazku z tym eksperci zalecaja niespozywanie aktualnie mleka pochodzacego od krow karmionych pasza zielona. W sprzedazy bedzie mleko tylko od krow karmionych pasza sucha"
Цитата за “Кронікою ХХ століття” вид. 1991році “кроніка” – Маріан Б. Міхалак. Перпрошую – не буду розтлумачала. Надто багато слів якіх нема у моєму словнику.
Згода – чи Урбан сумує чи ні – не знаю, звідкі могла б знати, не питала його. Чи він НЕзлодій – теж не знаю. Кажуть в нього стількі грошей – бо він редаткор почитной газети “Ніе” якхто хоче можу її зразок переслати – але це погане читво.

Хтось може нарешті погодівся б із мою тезою, що все що добре – з України. Якраз щоіно нагадани Чернобил ні, але цеж виняток, які має підтверджувати правіло. (Так в нас кажуть: виняток підтверджує правіло)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 20-5-2004 у 16:01


Батяр - словникового визначення не зустрічав, але знаю, що то весела та смілива людина не байдужа до забав та горілки. Дуже полюбляє бійки та на дух не переносить фраєрів :D Стосовно цього праджу послухати "Tylko we Lwowie" два ДУЖЕ класних диски!!! Там Ви дізнаєтесь хто такі батяри більш ширше :)

"Хтось може нарешті погодівся б із мою тезою, що все що добре – з України. Якраз щоіно нагадани Чернобил ні, але цеж виняток, які має підтверджувати правіло. (Так в нас кажуть: виняток підтверджує правіло)"

Я таки не згоден! Не можна бути настільки категоричною.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-5-2004 у 16:10


Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Батяр - весела та смілива людина не байдужа до забав та горілки. Дуже полюбляє бійки та на дух не переносить фраєрів :D

І все це з присмаком криміналітету. Тобто веселий, сміливий бандюк "під мухою"
Цитата:
раджу послухати "Tylko we Lwowie" два ДУЖЕ класних диски!!!

Точно! Вся найкраща музика - з України :D (наша відповідь "Руському шансону";)
Віктор Морозов - форевер!!!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2614
Реклама: