Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Альтернативна заміна Windows?
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


thumbup.gif написано 14-12-2002 у 22:40
Альтернативна заміна Windows?


Джерело - «PROext.com»

Компанія Apple зі всією серйозністю розглядає можливість випустити у відкритий продаж Marklar, версію операційної системи OS X для РС-процесорів, що зараз перебуває у розробці. Такий хід може мати для Apple стратегічне значення, зазначають британські мережеві видання MacUser і PC Pro.

Спочатку Marklar розроблявся як резервна система - на випадок, якщо чіп PowerPC впаде в битві з Intel. Тепер же стратеги Apple вважають, що Marklar цілком зможе поборотися за серця користувачів PC, конкуруючи зі свята святих Білла Гейтса - системою Windows.

Microsoft ось-ось покаже світу Palladium - версію операційної системи, яка буде вирішувати за користувача, чи дозволити йому копіювати музичний і відеоматеріал, захищений копірайтом. І користувачі вже побоюються, що частіше за все рішення це буде не на їх користь. Marklar же, навпаки, не має ніяких вбудованих обмежувачів, що дозволяє Apple звернутися до скривджених користувачів системи Windows прямо і сказати: ось бачите, а ми надаємо вам право самим вирішувати, як використати ваш комп’ютер.

Інший чинник, який може вплинути на прийняття принципового рішення про початок продажу Marklar, - відносини з Microsoft. Поки дві компанії більш - менш живуть у злагоді одна з одною, однак якщо ці відносини погіршаться, то Marklar уже точно з’явиться на ринку. Передбачають також, що випуск Marklar може примусити Microsoft відмовитися від версії Office для «маків».

Проте, Marklar представляє небезпеку і для самої Apple. Користувачі цілком можуть зробити вибір на користь більш дешевих PC, тільки зі звичною і улюбленою ними операційною системою OS X. Чим нанесуть смертельний удар надто прибутковому бізнесу Apple.

Для компанії це - «російська рулетка», повідомляє BBC, і немає серйозних доказів того, що більшість її користувачів як і раніше буде вважати за краще купувати стильні, але вельми дорогі «маки».
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-12-2002 у 00:19


Ну не знаю, для мене новини від Apple починають нагадувати новини від IBM наприкінці еволюції OS/2 (постійно щось нове, то платне то безплатне ітп)

Думаю що реальна альтернатива Віндовсам - попсовий варіант Лінукса під PC (напевно Rad Hat).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Agent86
Академік
****



Повідомлень: 470
Зареєстрований: 5-12-2002
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: :)

thumbup.gif написано 15-12-2002 у 11:58
OS X !?



Буде цікаво глянути на операційну систему про яку я чув дуже бачаго хорошого від людей, які працюють на маках.




:cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

sad.gif написано 18-12-2002 у 23:35
Жодних шансів


Думаю що у Маків нема вже жодних шансів - популярність падає, платформа вимирає. Постійні експерименти добивають імідж компанії.
Тому краще все таки орієнтуватися на LINUX (ІМХО)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2002 у 20:33
OS X


Я працював з OS X 10.0.1.
Майбутнє вона має, але тільки при умові PC платформи і вільно доступними знаряддями для написання програм (типу Delphi / Visual Basic). Що не кажіть, але RAD (Rapid Application Development) це головна складова успіху OS
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-12-2002 у 01:39


Не думаю, що Маки мають велике майбутнє. А операційка OS X може поборотися за ринок PC, особливо якщо Білл Ґейтс збирається вирішувати за нас "що робити". Тим більше, що під OS X є достатньо офісного ПЗ.
Хоча я всеж ставлю на Linux як OS майбутнього.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 265
Реклама: