Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  8
Автор: Тема: дамський топік :-)
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 15:48


Прийшла Тетяна і все зпошлила :)

До-речі, я вже зовсім граматику забув: зпошлила, чи спошлила? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 15:51


Стін говірливих я не бачив, тому казати не можу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 21-6-2004 у 16:06


А мені щось пригадалося як розігруючи наївну дєвочку перед дорослими дядями, глупі доросля дяді у це вірили, бо їм це подобалось, а розумні досить швидко сікли, що це досить прозора гра... ага, так от -- далі: чи потурання ілюзіям чоловіка/- ів теж входить в склад жіночості - як вид кокетства, наприклад? тобто коли жінка показує себе такою, як її хочуть бачити, звісно не вступаючи у абсолютне протиріччя зі своєю сутністю та характером, а адаптуючи їх до побажань населення
ПС спошлила - якщо не помиляюся, перед к-п-т-ф-х




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 16:19


За лікбез дякую, мене уже наш штатний, як це він каже, буквоїд просвітив :)

Так от. Як то кажуть, старість іноді приходить одна.
Людина іноді хоче бути обманутою, бо реальність надто жорстока і не вистарчає сміливості глянути їй у вічі. От і бавляться в дитинство.

Щодо потурання ілюзіям. Зрілій людині потурання не потрібні, а жінці - їй потрібен мужчина, чи дитина? Є краща річ - звичайне людське співчуття, співпереживання.
Це я до чого? Будемо жити чи грати в життя? Проблема тільки в тому, чи достатньо сили в людини стати білою вороною. Бо бути собою, бути щирим - для цього потрібно сьогодні багато мужності, як показує досвід.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 16:23


...ну так, ягуара... себто: чи ми народжуємося жіночними від природи, чи *жіночність* – це теж певна соціальна маска,
роль, нав*язана нам суспільством?... особисто я кокетувати не вмію, тому деколи видаюся або наївною солодкою
ідіоткою, або надто розумною наглою панянкою... що робити? :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 16:31


Я так думаю, що якщо жінці створити відповідні умови, вона буде жіночою. Як квітка - усе в ній закладено і за правильного догляду вона одразу розквітне.

А що, Таню, треба щось робити? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 16:34


...всі кажуть, що тре :-)) бо якщо в кобіти нема сім*ї, дітей, то вона ніби й не кобіта зовсім...
хоча я проти думки, що *жіночність* – це суто фізіологічна функція ... напевно, *жінка* і *самиця* –
різні речі, так?... знов спошлила :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 16:37


2 Tempika:
Але чого ти так відразу відмовляєшся від фізіології???




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 16:40


...не відмовляюся, лишень не визнаю її *провідної ролі*... :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 16:41


Ні, тут уже не спошлила :) Ну добре, скажемо так, самиця - це тваринний рівень прояву жіночості :)
А ото "усі каут" - ну то страшне. Я той галицький менталітет тай сокиров, сокиров! Ади, дівці дваці п`єть років, а вна ше не вискочила заміж! Все, стара дівка! Та в тридцять тільки клепки в голові починають на місце ставати... Можна розібратися, що є що і хто є хто. Правда, тоді більше шансів таки залишитися самотньою, але як подивлюся на ті нещасні шлюби, коли одружуються діти, бо усі каут, жи в двайціт ти вже стара, ади! Скільки тепер розведених, самотніх, з дітьми, бо їм приспічило у 18 заміж, гормони, бач, і ототе "каут"...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 16:43


Саме так... оте фізіологічне (в сенсі "самиця";) в багатьох чомусь переважає???



Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 16:44


А якщо казати про фізіологію, то вона таки займає значне місце, як не крути. Хіба бим ти була ну зовсім уже святою, чи що.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 16:49


...зовсім не зовсім, але, мабуть, трохи є... :-) одного разу на вулиці до мене підійшов якийсь юродивий дідок,
і одразу сказав, що у мене на обличчі написано, що я ангел... а насправді є те, що, напевно, у багатьох
представниць прекрасної статі фізіологія мовчить, якщо вони не закохані... :-)) але ми збилися з теми... я так
зрозуміла, що йшлося про те, що кобіта, в житті якої мало *фізіології*, не є жіночною?... :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 21-6-2004 у 16:59


а я от проти суто тваринного окреслення Самиці! Для мене Самиці -- це позитив, це просто шалено сексапільна жінка, від якої ідуть такі флюїди, що протилежна стать гине, а не та, яка зводить стосунки до банального як би це окреслити... зляганння, чи що... Самиці впливають потужно на підсвідомість, і це головна їх ознака. і як на мене це одна із необхідних складових жіночості.
2 Tempika: не знаю, я от вважай "професійна кокетка", тож теж час від часу дурочкою прикидуюсь, і тішуся з того, що ведуться - смішно. А іноді як трапляється хтось вартісний, то можна ізною розумницею побути -- це цікаво, і мізки не засихають. Не знаю, що із цим робити :)
да до речі, а розумність мусить входити у жіночість? а почуття гумору?




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 17:12


Просто кобіта в якої мало фізіології направду, навіть збоку добре видно, стає такою трохи стер..озною (соррі)...
А то аж ніяк не в позитив...




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 17:16


...монашкизні? :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 21-6-2004 у 17:17


2 Остап: а як щодо думки що кожна порядна жінка мусить бути трохи виразкою (щоб не казати стер...м)?



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 17:21


О ні, що Ви такого поганого подумали. Безумовно кожна файна кобіта має бути трішки відьмочкою :) :). Але я не те мав на увазі. Я мав на увазі момент переважання фізіологічного над раціо- і іншими ..нальними.... Йдеться про ніби втрату тої "жіночності" (в сенсі ніжності). Хіба не так???



Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 17:23


...хочу все ж сказати, що серед моїх знайомих є такі файні старі панни – як місіс Марпл... вони дивакуваті, ніжні,
дуже проникливі у своїх судженнях, інтелігентні, кожна має якийсь талант у собі – хтось пише музику, хтось
розмальовує батіки, хтось пише дисертацію, а хтось вірші... :-)) я не розумію, чому їм якось ніяково бути такими,
ніби неповноцінними, але це ж мало не найкращі люди, що я їх знаю... піду і я в монастир :-))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 17:26


2 Tempika:
Так, в чоловічий
:lol::baddevil:




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 17:27


...ну ось, докотилися до дійсно *пошлих* жартів :-((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 21-6-2004 у 17:28


Так, щось я трохи не в'їду від чого втрачається жіночість в сенсі ніжність -- від переважання фізіологічного начала і браку раціо чи від переваги раціо над фізіологічним? витлумачте б.л.... бо як на мене, ані те, ані те не є вичерпним складником жіночості, а з ніжністю і того важче...



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 17:30


2 Tempika:
Ну не ображайся... Це ж жарт....
2 jaguara:
А що є "вичерпним складником жіночості"???




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 17:34


...ой, такий древній жарт... :-)
особисто мені важливо, щоб і чоловік у певні моменти був ніжним, дуже ніжним :-))
а може, кожна особа для початку повинна бути ЛЮДИНОЮ, а вже потім чоловіком або жінкою?...
чи ми невіддільні від нашої статі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 21-6-2004 у 17:36


Погоджуюсь з тобою на всі 100 відсотків!!!
Адже слово ЛЮДИНА це основне!!! :))
Але певні переваги "невіддільність" від статі таки дає, чи не так???

P.S. Я радий що ти не ображаєшся..
:saint:




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2724
Реклама: