Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Радіомережа NIKO
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

2cents.gif написано 21-1-2003 у 12:41


Цитата:
Щодо спілкування: ведучі окрім всього мають аськи, на Офіційному сайті вони вказані, так що спілкуйтеся також і реал-таймі.


Ну аська то не то. Я звичайно зацікавлена особа, але згодіться що форумна формула - цікавіша та краща. Інформація довго зберігається, є доступна багатьом людям, у дискусії можуть приймати участь багато чоловік та для нормальної розмови не потрібен повний онлайн. Багато хто аськи не має (я наприклад - до речі на те є серйозні причини).
Та й не буде людина на одні й ті ж питання постійно відповідати.

На телебаченні аська дуже зручна при прямих ефірах.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 21-1-2003 у 19:17



Цитата:

Тим часом, інша частина населення, яка відчуває інформаційний голод щодо подій в Україні стала постійним слухачем "Ніко".


Я повністю з цим згідний, що саме завдяки новинам зросло число слухачів Ніко. А як же музика?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 6-2-2003 у 15:23


Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Тут інша справа: хто хоче слухати російську музику - на те є інші радіохвилі, і те що багато хто після 17 лютого перейдуть на Ніко - великі сумніви. А ось, хто не хоче слухати російську...
Успіху Вам!!!

Дякую щиросердно! Але слід слухати не російську музику, а радіо. І не лякайтесь передчасно - російська музика також є різного гатунку. Її відсоток, відповідно, буде невеликим.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 7-2-2003 у 12:08


Так все-таки буде її відсоток чи ні?
Бо щось не можу зрозуміти свого настрою...:saint:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

question.gif написано 8-2-2003 у 11:32


Редактор НБМ
Цитата:

слід слухати не російську музику, а радіо


Слабенько розумію цю цитату (точніше, взагалі не розумію).
Слухаю радіо тому що чую там те, що мені подобається. Поки що мене найбільше задовольняє Ніко як на рахунок музики так і новин. Однак якщо по радіо крутять те, що мені не подобається, я просто радіо не слухаю, і ніщо мене не може заставити його слухати. Тобто первинним з точки зору залучення слухача є те, що крутять по радіо, а не існування самого радіо.:rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

mad.gif написано 17-2-2003 у 08:15
...


Шановні друзі! Ті, кого Ромко Чайка називає найкращими. Нас обдурено. :baddevil::baddevil::baddevil: Такої ... на 102.5 у Львові я ще ніколи не чув. Тільки недавно нам обіцяли, що російської музики на Ніко не буде, однак сьогодні о 7.37 я виключив радіо Ніко, бо почув перші російські слова. Звертаюсь до Вас, в недалекому минулому моє улюблене радіо, Ви втратили ще одного слухача.
Я, як модератор, не хочу порушувати правила форуму. Але в мене величезне бажання написати тут 10-ти поверхові мати.
Па-па.
:mad::mad::mad::mad::(:(:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 17-2-2003 у 14:21


НБМ-редактор
Цитата:

тепер я можу сказати цілком об'єктивно: "Ініціатива" не виправдала ні Ваших, панове, ні наших сподівань. Інакше вона б оформилась як самостійна радіостанція і працювала б на радість всьому Львову.


Щодо моїх сподівань, то Вона їх завжди виправдовувала. Не знаю, які Ваші сподівання. І працювала Вона завжди на радість всьому Львову. Чому вона не оформилась як самостійна радіостанція? - наскільки я знаю закінчився термін оренди частоти. Я шкодую лише за одним, що у ці кльові часи - так мало записав собі пісень з Ініціативи.
Пояснення появи в ефірі російської музики зрозумію лише тоді, коли по Ніко крутитимуть польську, чеську, словацьку, молдавську, білоруську, болгарську, сербську, африканську і т.д. музику (в такій самій пропорції).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-2-2003 у 15:38


Я так до кінця в це не вірив, але нині зранку вдома пересвідчився :(
Прикро...
Абсолютно слушне зауваження пана Василя, щодо російської як іноземної, це не є акцептування російської як іноземної, а "лягання" під старшого брата і рускоязичну публіку, яка все-одно ніколи не признає такого змішаного радіо...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-2-2003 у 16:01


Рано ще робити якісь висновки, чи якось висловлюватись. Хоча можна зупинитись на тому, що ми маємо наразі. Отож, радіо 102,5 мало певне синусоідне коливання по слухацьких вподобаннях в пошуках свого слухача, тим самим зробило певний ажіотаж в тих, хто чекав від радіо чогось більшого, ніж простою орієнтацією музичного наповнення на масового слухача. Радіо не змогло зробити якоїсь революції чи прориву та дати приклад іншим, саме здалось і почалось керуватись вже існуючими формами наповнення ефіру. Це дає змогу йому вижити та залишитись в ефірі, та можливо відбити слухачів в російськомовних станцій. Це необхідно робити саме зараз, бо на носі вибори - золотий сезон для вливання грошей - більша аудиторія - більше грошей! І не потрібно розцінювати це як зраду, не радіо ж винне в тому, що в державі сконцентровано саме таку слухацьку аудиторію: яка держава - таке радіо. Зар проти цього не попреш.
А то що дикі галичани-шовіністи не хочуть то сприймати, то їхні проблеми, хай самі їх і вирішують. Що, хіба так важко знайти якогось свого політика, який би профінансував їм їхнє радіо до виборів? Просто не шукають, або слабо... Бути українцем це вже не модно, враховуючи що зара не її рік в Україні...
Що ж це я роблю? Впутую сюди політику для якогось свого загоєння своїх націоналістично-шовіністичних ран, звинувачуючи всіх на світі і не розумію, що винен таки я. Так, напевно слід визнати, що винен, винен що спілкуюсь мовою братнього народу з акцентом, що вороже відношусь до будь-якої загарбницької політики, та шукаю своє серед чужого. Тішусь тим, що є ще декілька однодумців-утопістів зі схожими почуттями. Чи не легше за допомогою якихось методів (той самий метод "Трьох ТАК": навести два незаперечних факти, скажімо що то є "поп-лайно-хіти" чи сказати "рускага рока" і третій сумнівний для опонентів факт автоматично зїдається під перших два) внушити свою точку зору, та й мати все решта вносі. Сам винен, що націоналіст, інакше не було би так боляче...
Не буд оригінальним та повторюсь, що знову пускаю "бульки в космос" та захаращую інетпростір своїм нікомунепотрібним ниттям, все одно з часом здамся...
Поки що боляче, але надія є... Дасть Бог натхнення, і щось таки придумаю, хоча вже під вищеподаною абревіатурою утопії....



Люби що хочеш, а проти ів не при!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віталій Гайдукевич
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 17-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2003 у 16:40
З приводу музики як такої на Ніко FM


Панове дописувачі,в разі, якщо комусь не зрозуміло, що радіо Ніко не є станцією, що працює вийнятково на Львів,а розрахована на пів країни...В разі, якщо хтось із дописувачів не тямить, що музика, то не є політика...В разі, якщо хтось із дописувачів не розуміє, що заради 10 фанатів радіо "Ініціатіва" станція не буде втрачати загал слухачів (здається вже було нагадано, що "ініціативники" не були станцією, а просто арендували шмат ефіру)...В разі, якщо комусь щось варто пояснити в змінах ефірного продукту, прошу... я готовий дати відповідь, як программний директор і людина з подачі якої вже означені зміни відбулись.
Заздалегідь вдячний
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-2-2003 у 16:45


Ну що ж... лишилося ще "Радіо Люкс" яке колись було першим. Колись воно також було піддалося на спокусу російською музикою і рекламою, але з плином часу відмовилось від цього.
Правда рівень ведучих там далеко не той, але...

До нового редактора НБМ маю комерційну пропозицію:
для світової орієнтації, сайту http://trcnbm.com.ua явно бракує однієї з провідних світових мов. Думаю наближчим часом Пан Редактор застановиться над виправленням цого недоліку. Пропоную свої послуги у цьому плані.
Як оплату, прошу небагато, - невеличку україномовну резервацію, в радіоефірі, так з години 10 до 18-ї.

P.S. не знаю як з Вашими сподіваннями, але виглядає, що Ніко також не виправдало наших сподівань :(





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-2-2003 у 17:13


Цитата:
Панове дописувачі,в разі, якщо комусь не зрозуміло, що радіо Ніко не є станцією, що працює вийнятково на Львів,а розрахована на пів країни...

Яку пів :lol: Чому лише на пів???
Цитата:
В разі, якщо хтось із дописувачів не тямить, що музика, то не є політика...

На жаль, в нашій державі мовне питання - це завжди політика.
Цитата:
В разі, якщо хтось із дописувачів не розуміє, що заради 10 фанатів радіо "Ініціатіва" станція не буде втрачати загал слухачів...

От завернув :)
Редактор, мав би орієнтуватись в дотеперішній аудиторії слухачів своєї станції (як кількісній, так і географічній). Про те що клієнт (слухач) завжди правий, я думаю говорити тут недоречно.
Подумаєш, тепер втратить ще тих 10 схибнутих, зате всі решта нармальниє пацани зразу перекрутять свої радіо на новий хахляцкій канал. От реклама повалить!!!
Цитата:
В разі, якщо комусь щось варто пояснити в змінах ефірного продукту, прошу... я готовий дати відповідь, як программний

ПрограММа вже запущена... Успіхів у підкоренні радіоефіру.
Пояснювати не варто, все зрозуміло.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-2-2003 у 17:30


17 лютого 2003
Перевірять мовлення FM-станцій
Дотримання закону України про мову перевірятимуть на Львівщині. Йдеться про FM-радіостанції, що працюють у цьому західному регіоні. Стан функціонування української мови на Львівщині назвати катастрофічним не можна у порівнянні з іншими регіонами України, однак ситуація мала б бути набагато кращою, - переконаний заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Мельник. Основна причина, за словами Мельника, у тому, що є закон, проте немає чіткого державного механізму підтримки української мови та будь-якої відповідальності за його порушення. Для прикладу, FM-станції, які масово не дотримуються законодавства щодо мовлення державною мовою, зауважує Володимир Мельник, тобто лише одиниці на 50% видають україномовний продукт. Найприкріше, що юридичного механізму впливу на радіостанції, як і на операторів кабельного телебачення немає, доводиться діяти тільки через Національну раду з питань телебачення та радіомовлення, переважно методом переконання, а це зазвичай не ефективно, визнає Володимир Мельник. Як повідомив «Німецькій хвилі» голова львівського осередку УРП «Собор» Ростислав Новоженець, проведено більш аніж достатньо досліджень, які підтверджують, що стан функціонування української мови у Львові незадовільний, і щороку погіршується. Такої думки притримуються чимало політичних партій, додав він. Найбільш проблемними у цьому плані, окрім радіомовлення Новоженець називає українське книговидавництво та реалізацію товарів без україномовної інструкції. ForUm

Джерелоhttp://cupol.brama.com/index.php?ac=news&gid=1




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віталій Гайдукевич
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 17-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2003 у 17:47


Можу дати гарантію,що у нової "Ніко" слухачів буде більше,ніж у старої. Я певен, що здорового глузду у Львові більше ніж бажання вбачати музиканта політичним суперником. А той факт, що пояснювати нічого не доведеться тільки тішить... Так, що ж до перевірки закону держави про мову, то... "музичні твори транслюються мовою оригіналу"... то є цитата. А те що новий формат станції знашов відгук, я вже знаю. На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.
З повагою.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-2-2003 у 18:26


Якось не клеється все що Ви сказали з останнім висловом "З повагою".

Про себе: я також реальний мешканець міста Львова.
Ваш оптимізм вражає та тішить, тішить необ"єктивністю, але на все свій час:cool:

Аналогічно з повагою.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-2-2003 у 18:34


Цитата:
Можу дати гарантію,що у нової "Ніко" слухачів буде більше,ніж у старої.

Звичайно, то старе слухало пару (10) вар'ятів зі Львова :)

Цитата:
Я певен, що здорового глузду у Львові більше ніж бажання вбачати музиканта політичним суперником.

Не про музиканта йде мова ... див вище.
Цитата:
А те що новий формат станції знашов відгук, я вже знаю.

Аякже, і тут у форумі, і серед тих хто піднімає стопочку за чергову поразку чергового українського ...
Цитата:
На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.

Так невелика кількість нереальних людей на цьому форумі Пана Рекдактора звичайно ні у чому не переконають, та і нема в цьому потреби.
Для себе я вже висновок зробив. Редактор не та людина, яка буде прислуховуватись до аргументів висловлених тут.

Радіо "Ніко" для нас вже мертве. А про мертвих, або добре або нічого.
Краще нічого.
Амінь.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 17-2-2003 у 18:51


Їх не десять вар'ятів. В мене на роботі їх в крайньому випадку 20.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 17-2-2003 у 19:08


Цитата:

Гайдукевич писав:
На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.


Пане Віталій, Ви на форумі Новак, а вже склали думку про його дописувачів. Справді, такий талант лише у справжніх керівників та далекоглядних людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2003 у 20:31


Цитата:
Першим відправив користувач Віталій Гайдукевич
На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.
З повагою.


Не хочу приймати участі у дискусії (як Адміністратору навіть не пасує), але випад проти аудиторії Форуму не сприймаю. Звичайно, тут не репрезентативна вибірка населення Львова, але і не гірша його частина. Тут одних кандидатів наук - штук п'ять, і депутати також є, і інші учасники також вельми достойні.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

smile.gif написано 18-2-2003 у 11:30
marco, не плутайте людей


Редактор та Преграмний директор - то трохи різні поняття. А тому якщо вже звертаєтесь до людини (а не до посади), то називайте ім'я. Програмний директор - Віталій Гайдукевич. Редактор на цьому форумі інший - подивіться підписи та дані.
Щодо теми розмови: про "10 вар'ятів" першим сказали, здається, саме Ви, marco. І вважати себе вар'ятом лише за любов до неіснуючого радіо - то наївно. Ви маєте повне право залишатися такими, слухати чи не слухати "Ніко" і залишатися нормальними, культурними, цивілізваними людьми. Є лише кілька "але":
1. Як ви зможете оцінити зміни (на краще чи на гірше), не слухаючи ефіру?
2. Якщо для вас апріорі поява рос.музики означає зміни на гірше, то для чого ображати когось різкими висловами, сарказмом і іронією, тратити на те свої нерви та нерви інших людей???
3. Напади на Віталія Гайдукевича - це нетолерантне ставлення до особистості як такої. Він має повне право формувати свою думку про людей відповідно до того, що і в яких тонах вони говорять.

Я не правий? Тоді пропоную взагалі закрити Форум "НБМ", оскільки "Ніко" вмерло, а займатись некрофілією - то злочин і гріх. :lol:

Майте розум. Пропозиція цілком серйозна.

ЩОДО англомовної версії сайте "НБМ". Її відсутність - вимушена, оскільки перекласти належним чином з дотримання термінології викладену на сайті інформацію поки що не вдавалося нікому. Але це в перспективі. Ваша пропозиція на перший погляд не серйозна... :rolleyes:




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 18-2-2003 у 12:25


Взагалі-то після амінь, далі говорити недоцільно, але оскільки запитання стосуються моїх постінгів, то випадає відписати.

Цитата:
Редактор та Преграмний директор - то трохи різні поняття.

Перепрошую, але те що я писав адресувалося людям, які відповідають за ефір на Ніко, а це і редактор і директор. Якщо ж думка та позиція редактора відрізняється в принципових питаннях від висловленої вже думки програмного директора - будемо раді почути...

Цитата:
Щодо теми розмови: про "10 вар'ятів" першим сказали, здається, саме Ви, marco.

Так мило описав слухачів не я, а наш новий програмний директор ;) Цитую:

Цитата:
Першим відправив користувач Віталій Гайдукевич
... В разі, якщо хтось із дописувачів не розуміє, що заради 10 фанатів ...


я лишень трохи згустив фарби...

Цитата:
2. Якщо для вас апріорі поява рос.музики означає зміни на гірше...

однозначно

Цитата:
3. Напади на Віталія Гайдукевича розцінюю як нетолерантне ставлення до особистості як такої. Він має повне право формувати свою думку про людей відповідно до того, що і в яких тонах вони говорять.


Погоджуюсь повністю, але знову підміна понять: першим некоректно про учасників форуму висловився власне пан Віталій. А напади, адекватна реакція, якої і варто було сподіватися... Про особистість тут судять з того, що ця особистість сюда пише ;)

Цитата:
Я не правий? Тоді пропоную взагалі закрити Форум "НБМ", оскільки "Ніко" вмерло, а займатись некрофілією - то злочин і гріх. :lol:

тут також моя повна підтримка...


Цитата:
ЩОДО англомовної версії сайте "НБМ". Її відсутність - вимушена, оскільки перекласти належним чином з дотримання термінології викладену на сайті інформацію поки що не вдавалося нікому.

Ви не зовсім правильно мене зрозуміли :lol: і разом з тим варто би заглянути на сайт... англійська версія там є. Яко "одну з провідних світових мов" я мав на увазі "братську". Як орієнтуватися на російськомовного слухача, то вже у всьому...

Цитата:
Але це в перспективі. Ваша пропозиція на перший погляд не серйозна... :rolleyes:

Звичайно, що несерйозна, але якщо на умови Ви готові пристати, то чому б і ні?

Щось сьогодні зранку на Ніко не було чути чужомовних вкраплень??? Невиправний я оптиміст...:saint:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

cool.gif написано 18-2-2003 у 12:44
Бавитесь в слова?


Невдячна справа. А ви не замислювались, що:
1. На форум заходять всього 3-4 людей, до того ж всі - львів'яни. А аудиторія "Ніко" - то є вся Західна Україна із Житомирщиною включно?..
2. Англійська музика у вас чомусь претензій не викликає?.. Хоча в Україні англ.мова - ще менш поширена, ніж російська, польська, болгарська та інші.
3. Чому в америакнських чартах (та й в європейських також) якщо й промайне якась неангломовна пісня, то аж ніяк не українська, болгарська чи чеська. Максимум - еспанська, італійська чи французька. Але це рідкість. Тобто опонуючи до російської музики і заперечуючи "братський міф" (який я особисто ніколи не підтримував і не підтримую) ви намагаєтесь споріднити нас із іншими слов'янськими народами, в яких симпатії до українців якщо й були колись, то настільки мізерні, що не записані в жодних історичних аналах. Тобто що я маю на увазі - для кого буде цікавою та музика, про яку Ви писали? До слова мовити: ефір "Ніко" залишиться україномовним. А музик дійсно транслюється мовою оригіналу...


І останнє. Якщо Марка підтримають всі активні відвідувачі цієї сторінки, то, гадаю, існування форуму "Ніко" на Львівських теренах є сенс призупинити. Сайт від того не втратить, Ви, шановні, здається також.

Щодо Ваших, Марко, приколів про "общєпанятний" варіант сайту - тупо, вибачте на слові. Якби ставилась така мета - російськомовна версія існувала б вже і тепер. А такої навіть не планувалося.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 18-2-2003 у 13:25


Цитата:

Невдячна справа.

Дійсно, шкода часу, давайте на цьому закінчимо...
Цитата:

А ви не замислювались, що:
1. На форум заходять всього 3-4 людей, до того ж всі - львів'яни.

Так, навіть спеціально порахував ;) сьогодні станом на 13:00 на форумі було 43 зареєстровані користувачі, а ще окрім того гості (дивитись тут http://misto.ridne.net/index.php знизу) Щось з матетатикою не те... Цікаво, львів'яни - це люди, чи не зовсім?
Цитата:
А аудиторія "Ніко" - то є вся Західна Україна із Житомирщиною включно?..

Я в жодному разі не претендую на те, щоб моя думка сприймалась як позиція всієї Західної України :)
Чомусь на сайті Ніко стоїть лінк на цей форум яко офіційний форум радіо. Щось бракує тут логіки: - якщо цей форум такий нікчемний, то заберіть лінк і не звертайте на думки користувачів форуму уваги...
Цитата:
2. Англійська музика у вас чомусь претензій не викликає?.. Хоча в Україні англ.мова - ще менш поширена, ніж російська, польська, болгарська та інші.

Про "особливість" російської мови у нас і специфіку мовного питання вже говорилося... З цього погляду ця анаологія некоректна.
Цитата:
3. Чому в америакнських чартах (та й в європейських також) якщо й промайне якась неангломовна пісня, то аж ніяк не українська, болгарська чи чеська. Максимум - еспанська, італійська чи французька.

Ви забули додати і не російська ;) Заперечуючи там самим аргумент п.2

Цитата:
І останнє. Якщо Марка підтримають всі активні відвідувачі цієї сторінки, то, гадаю, існування форуму "Ніко" на Львівських теренах є сенс призупинити. Сайт від того не втратить, Ви, шановні, здається також.

Тема Радіомережа Ніко, має право на життя яко думка користувачів цього форуму до того моменту, доки ця тема буде когось тут хвилювати (незалежно від ставлення до цього керівництва Ніко).
А лінк з свого сайту на форум, якщо позиція, яка тут висловлюється Вас не влаштовує, маєте повне право забрати ;) і забути тих львівських фанатиків як страшний сон...

Цитата:
Щодо Ваших, Марко, приколів про "общєпанятний" варіант сайту - тупо, вибачте на слові.

Дякую за люб'язність і вибачаю :rolleyes:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-2-2003 у 13:41


Однозначно підтримуємо Марка, прошу вважати його слова, як і наші (Назар плюс Зоряна)!
Марко - так тримати!
Я троха володію інфою що до відвідування першого НБМ форуму, аж смішно говорити, та й не буду...
Раз вже не існує радіо - то навіщо нам його форум.

Мені боляче, але якщо ви не орієнтуєте Ніко на Львів, то навіщо тут його транслюєте?

Спробую зізвонитись із києвлянами, яких я агітував на радіо, яке невдовзі з"явиться, та перепросити... Прикро.

Марко, ти молодець!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 18-2-2003 у 13:54
ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ


Я, як один із організаторів відкриття форуму Телерадіокомпанії НБМ на форумі рідного міста, категорично проти зняття лінку із сторінки НБМ. І закликаю Марка заспокоїтись в цьому питанні, бо ніякого відношення до підтримки та адміністрування форуму він немає. Ваша дискусія перейшла межі, прошу питання існування форуму Ніко тут не обговорювати. Це питання давно закрите, форум НБМ тут існував і наразі МИ ВСІ ХОЧЕМО ЩОБ ВІН ТУТ БУВ НАДАЛІ.
Тому ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ за поведінку декого із львів'ян.
Марку виношу перше попередження. Ще одне таке повідомлення і будете вилучені із членів форуму.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 274
Реклама: