Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Радіомережа NIKO
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-2-2003 у 13:36


Форум Радіомережа NIKO на Форумі Рідного Міста закрито.
Через непотрібність.

....з чорного гумору....





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 27-2-2003 у 16:44


Шановне керівництво ніко, і чого ви досягнули закриттям Львівського корпункту? ВИ Ж ДОБРЕ РОЗУМІЄТЕ, ЩО ЛЬВІВ ЦЕ НЕ ВИННИЦЯ, ЖИТОМИР і т.д. НАШІ ХЛОПЦІ ВИКОРИСТАЛИ ОСТАННЮ МОЖЛИВІСТЬ ЗБЕРЕГТИ РАДІО У ЛЬВОВІ, а ви й це знищили. ТЕПЕР ВЖЕ ТОЧНО АМІНЬ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 27-2-2003 у 17:11


Мене не мучить совість. Мною використано всі можливі аргументи щодо запобігання смерті радіо у Львові. Однак до когось: ЯК ГОРОХОМ ОБ СТІНКУ. Жодного пояснення, жодної аргументації.
Мабуть більше сюди заходити не буду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-2-2003 у 19:01


Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
Група Тату 2-й тиждень утримує 1-е місце британського чарту. Але для Вас, шановний Марко, це звичайно ж не показник?..


Недавно шановний НБМ-редактор аргументував нашу зацофаність такою фразою...
Сьогодні попали мені під руку фотки з останнього концерту "найпопулярнушої" групи в Штатах http://www.livejournal.com/users/kazakov/day/2003/02/26
:lol:

Чи це для нас показник???





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Panda
Дописувач
**



Повідомлень: 43
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2003 у 23:28
оффтопік


Марко користується Живим журналом, чи просто лінк прислали?

Моя думка така - якщо керівництво сказало крутити російську музику треба крутити, а не перекривати її своєю.

Яка жвиробнича дисципліна буде, коли працівники не виконують розпоряджень керівництва.

Тому звільнення це логічний крок.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

cool.gif написано 28-2-2003 у 16:21
З 1 березня - зміни в ефірі радіо "Ніко" FM


Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків. Крім того, щодо музичних змін, значна увага буде приділятися джазовій, навколоджазовій, блюзовій і навколоблюзовій музиці. Ми орієнтуємось на розумного, інтелігентного слухача, на людей, які вбачають у радіосаунді джерело свого задоволення, а не втілення політичних амбіцій. Напрямок цих змін ви відчули ще з 17 лютого. Останні зміни - це не зміна формату радіо, а лише його вдосконалення. Це жодним чином не дискримінує українську музику, оскільки радіостанція і надалі орієнтується на вітчизняного виробника музичної продукції. Щодо змін в нашій програмі - стежте за оновленнями на сайті.



усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andrij
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-3-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 1-3-2003 у 15:27


Я тут перечитав вашу дискусію і вирішив також написати декілька слів.
Я також почав слухати Ніко кілька місяців тому. Насамперед мені сподобалась музика яка там крутиться - це не була попса (причому різна від рікі мартіна до рукі вверх), а також не було рос. музики. Напротязі деякого часу я почав помічати, що в ефірі Ніко час від часу з'являлась рос. мовна музика.........здивувався, невже вже і ця радіостанція крутить рос. музику. Ніяким чином пане НБМ редактор не сприйміть це як образу чи крик в пустелі ще одного "націоналіста", але ваше радіо було дійсно ЧИМОСЬ, а тепер стає подібне до майже всіх тих радіостанцій, які є у Львові.
Можливо вам треба було вийти на ринок зразу із тим форматом який ви впровадили з 1 березня тоді б просто не було цієї дискусії всі констатували так появилось ще одне авто фм чи хіт фм (кому як подобається).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 2-3-2003 у 18:18


Цитата:
Першим відправив користувач Andrij
Я також почав слухати Ніко кілька місяців тому....

...що в ефірі Ніко час від часу з'являлась рос. мовна музика...

...не сприйміть це як образу чи крик в пустелі ще одного "націоналіста", але ваше радіо було дійсно ЧИМОСЬ...

...Можливо вам треба було вийти на ринок зразу із тим форматом який ви впровадили з 1 березня...


Радіо "Ніко" працює в мас-медійному просторі скоро вже 10 років. З 1-го квітня 2002 року було зроблено спробу повністю вилучити російську і російськомовну музику з ефіру, однак цей крок не виправдав себе. Ми є західномережевою радіостанцією з перспективою вести мовлення на всю Україну. І дискримінація російської музики в ефірі сильно обмежує коло наших слухачів. Ну не готові сьогодні українці споживати чисто український продукт! І Ваші слова ніхто не сприйме тут як "крик націоналіста": Ви говорите цілком природні речі, але не враховуєте одного:

радіостанція працює не лише на Львів, але й на інші міста України. Якщо в кожному окремому місті місцеві функціонери будуть ламати ефір по-своєму (як це зробили львівські "герої", яких, нажаль, колегами вже не назвеш) - то цілісність буде втрачено.

Я сподіваюсь, що цілком зрозуміло викладаю позицію компанії?

Для Назара та Ко:
Що ж, буду мати на увазі...




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andrij
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-3-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 2-3-2003 у 22:46


Ясно.
Сподіваюсь мала присутність(рос. муз.) не перетвориться у велику;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-3-2003 у 16:34


А як на мене, то радіостанції було потрібно оновлення.
А щодо російської музики в ефірі, то переніс то, відносно, спокійно.
Я довгий час жив у Білорусі, в "горадє-гєроє Мінскє". Там у їхньому столичному FM-діапазоні є таке собі "Стіль-радіо" - майже копія колишньої нашої "Ініціативи". Звичайно, їхньої білоруської альтернативи майже нема, але є нормальна російська - європейського зразка (ясне діло - і західна є) і нема - абсолютно, нема попси. На наших львівських "успішних комерційних FM-проектах" і близько такого нема(?!). І реклами там майже небуло - лише анонси крутих party у відповідних, "чумових" клубах, як от "Рєактор", "Бліндаж"... Одне слово - кайф повний!
Ну, ясне діло, Бацька невдовзі прикрив "такую радіастацию": на його місці з'явилась "послушна" "Європа-плюс". Але через деякий час "Стіль" вигулькнув в нічний ефір. Далі кайф!!
Так шо, шановні, "патріоти" - не комплексуйте від "російського" наповнення ефіру на Niko: та музика на порядок якісніша (!!!) від Люксівської чи Хвилівської...
Відносно оновлення. Радіостанції потрібен, як повітря, прямий ефір з ведучим-професіоналом, з обов'язковим спілкуванням зі слухачами. Як на мене, то п. Чайка НЕ ВІДПОВІДАВ (!) якостям ФАХОВОГО радіоведучого прямого ефіру: не буду перераховувати всі його огріхи (неестетично...), допущені у ПРЯМОМУ ЕФІРІ! Бо ж коли сприйняття людиною інформації з навколишнього світу відбувається тільки (!) через органи слуху, то, відповідно, той орган - вухо - стає чутливішим в декілька разів!! Ну, ясна річ - то ж не видно!(?). То тільки "De Phazz" примудрилися to "saw it on the radio"...
Та й Оля Боровець "слабенька" була - верзла всякі нісенітниці...
Я вже змовчу про попередні "фахові голоси": Міська Барбари, всяких джанків, зелених... Та хлопці, розкривайте свій талант деінде: депутатствуйте, ді-джеюйте, ведіть репортажі з гарячих точок, розповідайте казочки дітям на ніч кінець-кінцем... Не закопуйте свої таланти в землю!

Андрію-Новаку - ти багато втратив, не долучившись, принаймні, рік тому: вже 1 квітня буде річниця похорон радіо "Ініціатива-Niko" та "опопсіння" власне частоти 102,5 FM...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

mad.gif написано 4-3-2003 у 13:24
ну все, дістали


Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
А щодо російської музики в ефірі, то переніс то, відносно, спокійно.
...
Я вже змовчу про попередні "фахові голоси": Міська Барбари, всяких джанків, зелених... Та хлопці, розкривайте свій талант деінде: депутатствуйте, ді-джеюйте, ведіть репортажі з гарячих точок, розповідайте казочки дітям на ніч кінець-кінцем... Не закопуйте свої таланти в землю!


- та краще б ви справді змовчали.
Не лише мене дістають такі зауваги на рахунок старої доброї Ініціативи.
Першу вашу фразу ще можна зігнорувати, але наступні.... ну що це таке: "всяких джанків, зелених,...депутатствуйте, ді-джеюйте, ведіть репортажі з гарячих точок, розповідайте казочки дітям на ніч кінець-кінцем"
Ви справді думаєте що Джанкові чи Барбарі, чи Чайці слід стати депутатами?
яке ви маєте право таке говорити? Робити закиди єдиному джерелу світла що існувало два роки, і вже рік не існує. Вам що немає що робити. Краще б сказали щось в тому дусі про Їхнє Радіо, про деградацію культури української... А то знайшли що критикувати. Це те саме що критикувати, наприклад, українську школу в росії.

мене наприклад нудить від тих стандартних голосів стандартних ведучих, від тих реклам, співанок які в'їдаються в мозок, ... а ше якщо в такому стані чути рос. музику то взагалі серце розривається за Львів, і за Україну в цілому
...направду не варто чіпати світлу пам'ять про Ініціативу не розуміючи що до чого...

наразі
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

sad.gif написано 4-3-2003 у 18:42


>Так шо, шановні, "патріоти" - не комплексуйте
>від "російського" наповнення ефіру на Niko: та музика
>на порядок якісніша (!!!) від Люксівської чи Хвилівської...


Недоречно брати слово ПАТРІОТИ в лапки, особливо коли сам таким не є.

Так, я і сам, мабуть, не був би проти російської музики АЛЕ лише тоді коли б в Україні не існувало проблеми русифікації. За совка русифікацію проводили насильними адміністративними і політично-бандитськими методами, за царя - відповідними указами, засланнями і т.д. А за України - за допомогою отих ваших ФМ - на підготовленому грунті дуже добре привикаєтья до "натуральності" повсюдного звучання рос. мови, а там, гляди, і про "второй государственний" можна заговорити.

І не треба казати, що тут нема політики - може ви того і не усвідомлюєте (внаслідок небажання, чи це вам видається занадто неймовірним), але ви є інструментом в руках тих. хто цю політику робить.

Агітувати за рос. музику зараз - це все одно що діабетикові їсти цукерки лише тому що хтось казав що то смачно. Тай цукерки ваші - такі собі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-3-2003 у 09:19
Може моєї думки ніхто і не питав...


Панове!
Проблема русифікації не в політиці а в бізнесі. Російський шоубіз досить сильної вагової категорії. Він заробляє гроші. І на Україні. І за допомогою ФМ. Але.
Ніхто не заважає створювати свій шоубіз, який теж би заробляв гроші, який теж був би якісний. Вкладайте гроші, робіть щось самі, створюйте україномовні цінності. Чого ви тільки лаєтесь. Це не впливає гарно на здоров"я. Колір обличчя міняється. Печінка відвалюється. Все справді гарне народжується в конкурентнім середовищі. Закрийте браму, видайте закони, щоб заборонили російське під загрозою батогів на ринковій площі - і слухати його будуть ще більше. І ще більше зміниться колір обличчя. Інтеллигентність, навіть українська, це терпимість і праця.
Я пропоную щоб кожний, хто лається на форумі на когось, на українців, на росіян докладав всьому нашому форумному панству, що він зробив особисто по темі дискусії. Це додасть конструктивності.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-3-2003 у 09:23
Тільки не думайте, що я неконкретно гавкнув.


Є українські підприємства. Є українські підприємці. Є українські гроші. Талановитих людей на порядок більше ніж в Росії. Тільки менеджмент, організація, адміністрування, зв"язки. Робота. Поменше сидіть на форумах. Побільше працюйте на українське.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

2cents.gif написано 5-3-2003 у 12:25
Offtop - Сидіти на Форумі - не таке вже велике зло!


Цитата:
Поменше сидіть на форумах. Побільше працюйте на українське.



Я не вперше бачу подібне зауваження на Форумі (до речі – від активних учасників), і вирішив сказати своє слово з цього приводу.

В мене складається враження, що багато людей ще не усвідомило, що Інтернет – це наше майбутнє. Це не голосна фраза, це факт, від якого не дінешся. І чим далі, тим більша частка людського спілкування переноситиметься в Інтернет (так як колись це сталося з телефонами). Тому сприймати Інтернет – як місце де час витрачають – просто нерозумно. Якщо хтось хоче потратити свій час – він і без Інтернету з цим справиться.
Тепер деталі:
1. На форумах багато не сидять (на відміну від чату) – навіть при дуже активній участі на Форумі (як моя наприклад) – достатньо 15-60 хвилин на день.
2. Робота – це ще не все життя, а лише його третина, і людина вільний час повинна тратити (щоб добре працювати) на те що їй подобається – зокрема на Інтернет.
3. Інтернет є одним з найефективніших засобів донесення власної думки до інших людей – деякі дописи навіть на нашому не самому популярному Форумі були читані такою кількістю людей, що не всяке друковане видання має такий тираж! Приклад – моє повідомлення по ODP прочитало стільки ж людей, скільки деякі мої наукові праці (на жаль тиражі наукових видань в Україні дуже малі :( ). А цьому повідомленню ще висіти на Форумі і висіти. Тому Інтернет вже став полем “культурної битви”, а в близькому майбутньому очевидно буде вирішальним фактором культури. І навички спілкування в ньому і достойне місце кожен повинен здобувати вже.

Крім того, в Ваших словах між стрічками читалося щось подібне на “кожен повинен займатися своїм ділом”, що може бути інтерпретовано як “культурою повинні займатися професіонали”, що для більшості людей (зокрема для мене є неприйнятно) а для Вас – не розумно. Бо це шлях до втрати орієнтирів (що на ринку смерті подібно). Інтернет-форуми для професіоналів – ідеальне середовище зворотнього зв’язку, а для просто зацікавлених – ідеальний спосіб себе показати (що потім також може бути винагороджено суспільством).

Інтернет-форуми мають властивість певного вирівнювання між професіоналами та непрофесіоналами у певній справі (бо не завжди зрештою кожен займається тою справою, якою він би хотів), і щоб виділятися - потрібно цікаво і корисно писати. Так, наприклад, по дописах Дмитра Тарана зразу впізнається висококваліфікований фахівець, а по дописах деяких інших професіоналів – на жаль, не завжди.

Щодо закидів – “боріться за українське, а не сидіть на Форумі”: звітую – по прочитанню моєї статті на Форумі про ODP адміністрація одного з потужних українських російськомовних сайтів прийняла рішення (і зараз втілює його в життя – мене вже ознайомили з попередніми результатами) про реалізацію повноцінної україномовної версії сайту.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-3-2003 у 13:19
Дякую за добре слово. Я не точно висловився.


До речі я досі не зрозумів, як ви вийшли на мене і запросили до форуму.
Я мав на увазі тільки те, що на цьому світі не можна бути агресивним. Навіть якщо інші люди ходять не в ногу чи повертають голову не в той бік. На все є причини. Шлях тут тільки один. Протистояти засобами, прийнятими на цьому полі. Тобто, якщо багато російськомовної музики, треба знайти спосіб зробити навпаки. Повірте, набагато приємніше, коли хвалять твою роботу, а не лаються про принципи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2003 у 17:12


Інтернет - інтернетом, але таке віртуальне висловлювання своїх думок та поглядів є неприродним попри те, що тут мають змогу "побувати на Форумі" всі, кому не ліньки (Демократія? Тоді чому учасники приховуються за дурнуватими псевдами - безглуздою цифрово-літерною абревіатурою? - Закритість суспільства?..)
...чому, власне, КУЛЬТУРОЮ можуть (мають?!) займатися НЕПРОФЕСІОНАЛИ (??!!). Як і в будь-якій іншій сфері? Чи не вони повинні випереджати поступ на один крок? Зрештою, ШО - НЕ ВИДНО НАШОГО З ВАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ?!!
...Музика-музикою, але радіоетер складається НЕ ТІЛЬКИ з ПІСЕННИХ ДОРОБКІВ - а цікаві розмови, спілкування зі слухачами у прямому ефірі, діалоги, монолог ведучого - того шо не потрібно?! Шо, взяти ранкову газету і просто тупо читатит її ефір?! Чи тут і там "ловити" вухом клікання комп'ютерної миші в руках радіоведучого, його ж "..ямкання" і "ликання" (звиняйте вже) від щойновидудленого "з горла" пива чи вина?!! (Одного разу, пан Ридахтор був ідентифікований в крамниці, що надолі студії, при закупівлі немалої кількості трунку (sic!). А програма чомусь має (мала?) назву "...за чайком" (?)).
Ну, знаєте - такої порнухи нам не треба. Якщо не виростили ше своїх Пазоліні, то, принаймні, такого не впускайте!
І, їй богу, не треба оглядатися назад, бо можна перетворитись на таких іже-собі кавеенних фанатиків "ностальгії о прошлом" та "музики, знайомої з дитинства" вкупі с "огонькамі" і "льогкімі парамі".
Ініціатива зразка 2000-2002 рр. зіграла ту важливу ролю, що і синьожовті прапори, шаровари, стрілецкі пісні, гурт Ігора Богдана і Теодор Кукурудза, Народний РУХ, зрештою, і т.п. на початку становлення України яко самостійної держави - запалити в людських серцях
ледь тліючий вогонь Свободи, завдати поштовху для усвідомлення власної значущості в державі.
Власне, всі ми відіграєм роль мавра, готуючи грунт для прийдешнього покоління.

"У той день, коли перестанеш змінюватися, ти перестанеш жити"
Ентоні де Мелло. Джерела

"Усякий подвиг, тілесний чи душевний, який не супруводжується болем і не вимагає праці, не приносить плоду..."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 6-3-2003 у 19:14
УРАААААААААААААА!


Нарешті форум "Радіомережа НІКО" став такий милий і приємний для нашого Редактора. Ніхто не свариться на Ніко, не висловлює претензій, самі свої люди... :sing:

Я зарікся сюди писати з тієї причини, що це - дурна трата часу. Всі вже свої думки висловили і дальше переливання з пустого в порожнє ситуації не міняє. Але певні обставини змусили мене ще раз написати сюди, сподівають востаннє.

Редактор намагається доказати що русифікація Ніко, такий собі зовсім нешкідливий процес, більше того навіть!!! поступова українізація східних областей України.
Ну що ж має на то повне право, за це йому платять гроші (не має значення хто, не вірю, що ведення цього форуму приватна ініціатива). Спроби переконати що в душі він не такий вже поганий, що як офіційна особа мусить відстоювати одну точку зору, а як приватна, - думає дещо інакше і що взагалі, я білий і пухнастий, а ви тут мене цькуєте і доводите до істеричного крику (див. вище). Шкода мені якщо він мусить розриватися, але людина яка говорить одне а думає інше, кривить в котромусь випадку душею, і викликати поваги не може...

Зачепили мене за живе примітивні наїзди на бувших ведучих. :mad:
Може хочете сказати що ті авторські програми, що зараз на Ніко кращі. Не хочу навіть вдаватися до дискусії на цю тему, бо нема з ким і ті ведучі не потребують захисту від Мосьок

А спонукала мене написати сюда практика NBM-Redaktorа видаляти і редагувати повідомлення які не цілком йому подобаються (про це писали вже інші користувачі тут).

Прошу Андрія Пелещишина не лише зреагувати на цей факт, але і дати своє бачення цієї проблеми.

Отже, модератор цього форуму приймає активну участь у дискусії, що є коректним до того моменту доки права модератора не використовуються для редагування та усунення повідомлень опонентів. Зауважив що немає деяких моїх повідомлень, зокрема того у якому згадувалося як альтернатива Радіо Незалежність, немає опитування "Чи підтримуєте зміни в ефірі Радіо Ніко які відбулись після 17.02?" Провисіло воно з минулої п'ятниці до понеділка. Власне опитування яке чітко показувало реакцію на "нововведення". Там було три варіанти відповіді, приблизно: "так, стало краще", "мені всеодно" і "не слухаю більше". Як я останній раз бачив опитування там був один голос з першу позицію (вгадайте чий) і 10 за третю. За другу - жодного.

Яка причина вилучення опитування, щось там було некоректно? Не відповідало воно тематиці форуму? Чи може його результати не подобались НБМ-редактору???

Певно більше милує око Редактора опитування в розділі Радіо FM, де Ніко має найбільше прихильників, але тут слід врахувати що опитування було створено 2/12/02 коли ще Ніко слухали львів'яни, і більшість віддали свої голоси за Ніко (і я в тому числі) перед тим його "покращенням" з 17/02/03

До пана Андрія: хотів би почути Вашу оцінку викладених фактів (якщо можливо, повернення всіх повідомлень) і Ваші подальші кроки (думаю не тільки я не маю бажання більше писати в цей форум, знаючи що опонуючий модератор підкоригує мої повідомлення)
До пана Редактора: прошу не редагувати і не витирати це повідомлення, я маю копію :)

І останнє, був створений спеціальний форум для видалених повідомлень. Сподіваюсь побачити їх принаймі там.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2003 у 19:47
Відповідаю Маркіяну.


НБМ-Форуми на Форумі Рідного Міста є автономними. Свого часу ми запросили НБМ на наш Форум, бо у них не було на сайті свого. Звичайно, умовою такої співпраці з боку НБМ було право самостійно господарювати у своїх розділах. З нашого боку умовою було розміщення посилань на сайті НБМ.
Таким чином, фактично Форум Рідного міста не впливає на політику модерації розділів НБМ.
НБМ-розділи та Форум Рідного міста в цьому сенсі можна сприймати як два незалежні форуми, які мають спільну базу користувачів.
Мною чи іншими модераторами Форуму Рідного міста ніколи (чи практично ніколи) не здійснювалися редагування/видалення повідомлень з Розділів НБМ.
Мушу сказати, що я не зовсім згоден зі політикою модерації НБМ-розділів, але так як мене з цього приводу ніхто нічого не питав, я не втручався в модерування Розділів НБМ, дотримуючись взятих на себе зобов'язань.

Тому і відновлення Ваших повідомлень у Розділах НБМ я не здійснюватиму. Але якщо Ви захочете, я можу спробувати деякі повідомлення (які знайду) відновити у розділі "Медіа" Форуму Рідного Міста (хоча чесно кажучи, це достатньо складно і вимагає трохи часу - колупатися в дампах БД)

У розділах, які не входять до Розділів НБМ модерація здійснюється модераторами та адміністраторами Форуму Рідного Міста - ви їх напевно вже знаєте. Якщо Ви вважаєте, що Ваша думка ігнорується або зневажається в Розділах НБМ, Ви можете писати в інші розділи (зокрема "Медіа" ).

На жаль в спеціальному закритому форумі видалених повідомлень Ваших повідомлень немає(не всі видалені повідомлення переміщалися туди). Наразі там лише пара древніх повідомлень і одне нове, яке Вас безпосередньо не стосується.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 6-3-2003 у 20:25


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
НБМ-розділи та Форум Рідного міста в цьому сенсі можна сприймати як два незалежні форуми, які мають спільну базу користувачів.

На жаль, це так не є і майже ніхто з користувачів про це не догадується. А теперішній стан речей не додає престижу Вашому форуму. Колись Ви писали що, оскільки форум існує за Ваші кошти і з Вашої ініціативи, - Ви будете дотримуватися тут жорсткого порядку...

Цитата:
Тому і відновлення Ваших повідомлень у Розділах НБМ я не здійснюватиму. Але якщо Ви захочете, я можу спробувати деякі повідомлення (які знайду) відновити у розділі "Медіа" Форуму Рідного Міста (хоча чесно кажучи, це достатньо складно і вимагає трохи часу - колупатися в дампах БД)

Не о то ходить, це лише честкове відновлення справедливості. Ходить о принципове недопущення подібного в майбутньому у будь-якому розділі цього форуму.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2003 у 20:35


Цитата:

На жаль, це так не є і майже ніхто з користувачів про це не догадується.

Мені шкода, і напевно тут я дійсно винен, просто раніше ці питання не були актуальними
Цитата:

А теперішній стан речей не додає престижу Вашому форуму.

Мабуть Ви праві :( , але що Я можу зробити? Я взяв зобов'язання і їх дотримуюся.
Цитата:

Колись Ви писали що, оскільки форум існує за Ваші кошти і з Вашої ініціативи, - Ви будете дотримуватися тут жорсткого порядку...


Так воно і є. І ніяких фінансових справ з НБМ ми не маємо.

Цитата:

Ходить о принципове недопущення подібного в майбутньому у будь-якому розділі цього форуму.

Тут складне питання - що розуміти під "подібним". Інші розділи також модеруються. Тому я не можу 100% обіцяти що "такого" не буде. Адже кожен "подібність" визначає сам. Те що мені не "подібне" може бути "подібне" комусь іншому, а які повідомлення стираються в інших розділах Ви напевно вже трохи знаєте.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

cool.gif написано 6-3-2003 у 20:35
Редактор - означає "той, хто редагує"


Цитата:
Першим відправив користувач marco
Редактор намагається доказати що русифікація Ніко, такий собі зовсім нешкідливий процес, більше того навіть!!! поступова українізація східних областей України...

...Ну що ж має на то повне право, за це йому платять гроші (не має значення хто, не вірю, що ведення цього форуму приватна ініціатива)...


Шановний, Ви як завжди перегинаєт палицю. Саме з цієї причини деякі Ваші пости видалялися з форуму. Особливо, коли вони містили аж надто багато недоречностей і некоректних висловлювань як щодо політики радіо "Ніко", та і щодо мене особисто. Знайдіть будь ласка хоча б одне моє висловлювання про "українізацію Східної України", а також наведіть хоча б один факт, який би доводив правдивість Ваших слів щодо "плати" за ведення Форуму. Нажаль, не наводите Ви й тих прикладів, які б визначали "кривизну" моєї душі.

Цитата:
[Зачепили мене за живе примітивні наїзди на бувших ведучих. :mad:
Може хочете сказати що ті авторські програми, що зараз на Ніко кращі.


Це питання не до мене, а до того, хто наїжджав.

Цитата:
А спонукала мене написати сюда практика NBM-Redaktorа видаляти і редагувати повідомлення які не цілком йому подобаються (про це писали вже інші користувачі тут).


Видалялися ті повідомлення, що надто близько межували із здоровим глуздом, містили надто багато емоцій. Тобто писалися вони зопалу, а значить далекі від того, що та чи інша людина хотіла сказати насправді. Щодо Вашого опитування: згідно з правами, якими мене наділив пан Пелещишин щодо Форуму НБМ, вважаю його зайвим. Поки що. Давайте повернемось до практики опитувань громадської думки хоча б через 3 місяці. Домовились?

Прохання до Адміністратора - не робіть зайвої роботи. Хоча...

Якщо людям настільки важливо читати свої "крики душі" та болю - робіть.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 7-3-2003 у 00:51


Перепрошую що повертаюся до старого (тобто не зовсім в тему з останніми повідомленнями), але хотів би заперечити такому чисто "бізнесовому" підходу до питання україно- чи російсько-мовного ефіру. Якщо змагання цих двох мас-культур порівняти із звичайним боксом ;) то це виглядає так: спочатку одного бійця дружно оравою скопали до напівсмерті, а потім кажуть - ну давайте, боріться "чесно" в "рівних" умовах.

Нічого дивного коли за рос. музику вболівають росіяни, але українці повинні вболівати за своє, щоб помогти зрівняти позиції на рингу.

Шановний пан Дмитро Таран писав :
"Вкладайте гроші, робіть щось самі, створюйте україномовні цінності. Чого ви тільки лаєтесь. Це не впливає гарно на здоров"я. Колір обличчя міняється. Печінка відвалюється. Все справді гарне народжується в конкурентнім середовищі. Закрийте браму, видайте закони, щоб заборонили російське під загрозою батогів на ринковій площі - і слухати його будуть ще більше. І ще більше зміниться колір обличчя. Інтеллигентність, навіть українська, це терпимість і праця. "

----------------------------------------

Якщо порівняти тон мого і Вашого посту, то важко сказати хто саме лається.


Друге - українські цінності є, і саме за них ми і любили "Ініціативу", але більшість FM надає перевагу російськомовним не зовсім "цінностям"


Вам, як російськомовному (судячи із зроблених Вами помилок) ця ситуація з Ніко підходить, але ж ви і без нього мали широкий вибір. А ми просто жаліємо за траченим "своїм" радіо. Шкода, що ніко не виявилося тим, хто , кажучи Вашими словами " вкладає гроші, робить щось сам, створює україномовні цінності"


Бережімо печінки, панове

:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 14:03
Я завжди був занадто гарячим.


Чесно кажучи важко за 1000 кілометрів зрозуміти всі нюанси, про які ви сперечаєтесь. Тим більше, що мовна ситуація в нас насправді інша. Я просто хотів сказати, що кількість свого продукту залежить мабуть не від однієї ТРК, як би вони там не бились за українські цінності, а б"ються, я сам бачив, бо був якось в гостях.
Є гостре питання. Є ціна цього гострого питання. Є умови, які мабуть незмінними не залишаться. Я думаю, що є і технології, які допоможуть українському запанувати на всіх медіаносіях. Тим більше що процес цей іде. Повільно, але іде. В східний областях російськомовні люди стають все більш націоналістичними, не підберу іншого слова. І не треба вимагати від них відразу міняти все. Цей процес точно займе якийсь час. Його треба тільки грамотно відіграти. І коли вже почне щось вимальовуватись, виявиться, що більш українські вже давно пересварились з менш українськими і вже давно не те що не здоровкаються, а навіть не дивляться одне одному в очі. Хіба про це можна говорити спокійно?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 14:18
Я зрозумів, в чому різниця.


Я дивлюсь на проблему як виробник. Група Онлайн (Херсон) співає російськомовні пісні. Але для мене вони український гурт, бо музику вони писали не в Тюмені. І музика така, і клубна, і заводить, і знають їх навіть в Росії як український гурт.
Я зробив передачу про україномовний BaZZa-R. Це чистий шедевр від початку до фіналу будь-якого виступу. Я дивлюсь телебачення і слухаю радіо в площині "гарний продукт-негарний продукт". Я дуже радію коли гарний продукт є українське. І мова, і музика. Але я не представляю, як можна вимагати знімати з ефіру інших, якщо в них вимова не така чиста, або якщо вони не наші. Нехай ненаші. Наші скоріше навчаться бути кращими.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 274
Реклама: