Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  7
Автор: Тема: Де ми є? Хто ми є?
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 17-12-2002 у 08:40
Де ми є? Хто ми є?


Прочитавши усі роздуми усіх дописувачів, подивившись на гарячі дискуссії стосовно українського року, та мови, буття та сенсу нас Українців!!!! я вирішила запропонувати ось таку невеличку темку зі слів української групи "Океан Ельзи"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 17-12-2002 у 08:42


Де ми є? Хто ми є?
Плаваєм поки є сили
І летять, як горять
Наші дні
Нам довго лишилось чи ні?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 17-12-2002 у 09:03


Відповідь з вірша Андруховича "Країна дітей" (пісня Мертвого півня)

"ця земля збатогована вміє бути вічною
навіть палі проростають саджанцями живими"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 18-12-2002 у 08:03


Іноді мене бере зло, як ту бідну "Збатоговану землю" затуркали з усіх боків.
У мене є таке хоббі: коли я нікуди не спішу, просто прогулююсь вулицями міста (район Вірменської вулиці) часто люблю дивитись на людей, вивчати їхні рухи, вирази обличчя. Хочу вам сказати - картина не завжди втішна.
Так, звичайно, літом ще нічого, можна зустріти живих людей, а взимку!!!!!!!
Це просто жах, наскільки ми зазомбовані побутовими проблемами, потупивши погляд униз бредемо, невтішно похитуючи головами!!!!
І у всіх на обличчі посмішка вовка (лютий оскал!!!!)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 18-12-2002 у 08:07


Мало, мало, мало мені
Не дощу навесні!!!
Мало, мало, мало я знав
Не чужих теплих слів
На землі так мало тебе
НА ЗЕМЛІ Є СТІНА
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2002 у 08:16


Цитата:
Першим відправив користувач kristi
У мене є таке хоббі: коли я нікуди не спішу, просто прогулююсь вулицями міста (район Вірменської вулиці) часто люблю дивитись на людей, вивчати їхні рухи, вирази обличчя. Хочу вам сказати - картина не завжди втішна.
Так, звичайно, літом ще нічого, можна зустріти живих людей, а взимку!!!!!!!
Це просто жах, наскільки ми зазомбовані побутовими проблемами, потупивши погляд униз бредемо, невтішно похитуючи головами!!!!
І у всіх на обличчі посмішка вовка (лютий оскал!!!!)


NONE OF THEM KNEW THEY WERE ROBOTS
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2002 у 08:19


Mendel's machines replicate in the night
In the black iron prison of St. Augustine's light
He's paying the bills and they're doing him proud
They can float their burnt offerings on assembler clouds

With omega point in the sight
The new Franklins fly their kites
And the post modern empire is ended tonight

From history
The flood of counterfeits released
The black cloud
Reductionism and the beast
Automatons gather all the pieces
So the world may be increased
In simulation jubilation
For the deceased...

Spray-on clothes and diamond jaws
Wrinkles smoothed by nanoclaws

With my machines I can dispatch you
From this world without a trace
Our nostalgia ghosts are ready to take your place

Content-shifting shopping malls
Gasoline trees and walk-through walls

None of them knew...

I feel the grey goo boiling my blood
As I watch the dead rise up out of the earth
Try to hide from the lies as they all come true

Deus absconditus
Deus nullus deus nisi deus

I feel the grey goo boiling my blood
As the fenris wolf slowly bites through his chain
Try to hide the myth as it becomes a man

None of them knew they were robots

Buying an X or an O
In state craft tic tac toe
Cats game for Joe Blow

Post industrial bliss
A binary hug or kiss
Can be wrung from utility mist

They stole the great arcanum
The secret fire
Moloch found his gold
For the new empire
Once again
The necrophage becomes saint

Lindy hop around the truth
Jump back wolf pack attack
Slap back white shark attack
Swingin' up there in the noose
Jump back wolf pack attack
Slap back white shark attack

Phased array diffraction nets
From full-wall paint-on TV sets
Migratory home sublets
And time shared diamond fiber sets

Recombinant logos keys
Bitic Qabalistic trees

I feel the grey goo boiling my blood
As leviathan and his bugs freeze the sea
Try to save the world by immolating myself

From history
The flood of counterfeits released
The black cloud
The resurrection of the deceased
Automatons gather all the pieces
So the world may be increased
In simulation jubilation
For the builders
Of the body of the beast
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 18-12-2002 у 10:30


Mendel's machines replicate in the night
In the black iron prison of St. Augustine's light
He's paying the bills and they're doing him proud
They can float their burnt offerings on assembler clouds

With omega point in the sight
The new Franklins fly their kites
And the post modern empire is ended tonight

From history
The flood of counterfeits released
The black cloud
Reductionism and the beast
Automatons gather all the pieces
So the world may be increased
In simulation jubilation
For the deceased...
Прокопію, а по українськи не можна????? Я анічогісінько не розумію!!!! Все життя вчила німецьку!!!
І розкажи мені, що тобі не сподобалось в тім, що я ходжу по вулицям та вивчаю людей. Доречі не тільки людей!! Знаєш маю таку звичку - беру пляшку пива (доброго) та йду собі містом (Вірменвька) звичайно лише в улюблених районах (Вірменська) і знаєш беру й навмисне задираю голову до гори!!! Спробуй коли небудь, дізнаєшся про вулиці на яких ти буваєш щодня багато нового та несподіваного, від нещадного стану балконів, які щохвилини зваляться тобі на голову, до класних наліпок на стінах!!
А щодо зазомбованих людей, то вони таки дійсно застигли, заглибились у тій своїй "БИТОВУСІ"(дурне слово, але точне)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 20-12-2002 у 11:18


Та ні Прокопію, ти не зрозумів!!!!!
Ото ми з тобою такі ще лишилися, а може ще й двійко якихось людей котрі є живими!!!!, а решту, саме про цю решту я писала, саме їх зажерла БИТОВУХА. Подивись навіть на нашу непробуджену (маю власне тих непозитивних людей, навіть напевно не таких як ти!!!!) подивись на них і подумай про наше майбутьнє!!!!!! Діти йдуть біля школи (їм близько 9 років) й курять сигарки!!!!! Ті, що вже трохи старші загрузли з головою хто в чому: одні в комп'ютері перетворюючись поступово на піввіртуальних людей, хто в алкоголі, хто в драпі, а хто щей гірше!!!! Можна знайти доволі небагато людей, котрі слухать джаз, ще менше, що слухають Гайдна, Моцарта, Бетовена. А решта слухають отих самодурів, котрі за допомогою одного таки трохи дорожчого синтезатора, та ще одного хлопаки за компом творять нам музику!!!!!(тьху, аж гидко!!!!) Ти знаєш у мене на роботі є директор, котрий грає на саксофоні. Так от ми часто сідаємо (я-клавіші, він-сакс, та Максим-барабани) і награємо собі прекрасні речі (в основному інструментальні)
А тепер глянь чим забивають собі вуха наші люди:" А я простила его опять опять опять" Мене просто вивертає!!!!
Доречі щодо музики класної: не хочеш піти в неділю на "Стабат матер" Концер о 18.00 Вхід бескоштовний в приміщенні філармонії
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 23-12-2002 у 11:18


Привітики Прокопію!!!! Взагаліто на концерт я так і не потрапила, бот до ночі вивчала комп'ютерні мережі, стеки протоколів, мережеві рівне та інше!!!!! Хоча дуже шкода.:-((((((
Просили передати великий привіт Орлу і розказати мені дурному дівчиську про REM та дати послухати якісь класні касетки. А ще кажуть, що сам складаєш музику!!!! Оце цікаво!!!! Ну як здогадався від кого у мене така вичерпна інформація?????? Максим просто в захопленні від тебе!!!! Передавав тобі вітаня!!!!!!
Слухай з користувацькою панеллю у мене щось не виходить?!?!?!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

mad.gif написано 23-12-2002 у 11:46


Ти знаєш у мене доволі дурнуватий інтернет, тому в користувацьку панель він мене просто не пускає і я не можу прочитати тоті повідомлення!!!!! Якщо тобі не важко, зайди туди й напиши мені, що там таке є!!!! І взагалі я тут просто нічого зробити не можу!!!! Посмішки в текст вставити не можу, змінити шрифт не можу...... НІЧОГО У МЕНЕ НЕ ВИХОДИТЬ!!!!! Я ПРОСТО ЛЮТА!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 23-12-2002 у 11:50


Ти кажи так, або ні або так
Або ні або так, а може ти знаєш як?
Мої тисячі флейт загубилися на весні
В ході нових атак
Ти кажи так, або ні або так
Або ні або так, чим тобі не любов?
Залишили нам день неонової весни
Здати сказали кров!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 24-12-2002 у 08:17
Відпусти, я благаю відпусти


Я НЕ МОЖУ ДАЛІ ЙТИ, поки не почую від тебе слів!!!!!! ХОЧА Б ЯКИХОСЬ!!!
Може ти заснув????? Тоді скажу тобі таке:
Вставай мила моя вставай, мила моя вставай!!! А ще
Неначе ляля в льолі білій ранкове сонечко встає!!!! Знаєш, щодо останнього оцього вислову, то у мене є така мрія, щоб хтось зранку дотулився до мого вуха й оце мені прошепотів та приніс запашної кави!!!!
Ну в мене сьогодні й настрій!!!!!! :-(*(*
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 24-12-2002 у 16:25


Шановні Крісті та о.Прокопій!
А то нічо, що ми (всі решта) перечитуємо це?:D
А якщо серйозніше, то в мене склалась паралель між Вами та іншими музикантами. Завжди коли перечитуєш історію створення якоїсь формації, то вони як правило знайомились через інтернет-форуми.
А що до філософії, яка вливається в поезію, що в свою чергу стає текстом музкомпозийії то зараз хочеться згадати мудрого Скрябіна з його "Шось зимно", особли коли мова йдеться
"то лід горів,
а тепер не горить...":cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 25-12-2002 у 08:08
Шановний Nazarе!!!


Прочитавши ваші тонкі натяки (а може й товсті) мушу визнати деяку вашу правоту (лише трішечки і це я про те, що переписуватись вдвох та обмінюватися теплими словами це зле) хоч я насправді так не думаю, і зараз я поясню чому:
1. Відкривши цю тему я очікувала, що такі люди цікаві, як ви будуть сюди хоч інколи заходити, та щось писати!!!! Але такого не сталося!!!! Чомусь????
2. Отожбо єдиною людиною, котра періодично щось там ще нашкребе мені у відповідь є лише Прокопій!!!
3. З другого боку, коли людина до тебе звертається - негарно ігнорувати її промови!!!!! Чи ви пропонуєте мені нічого Прокопію не відповідати?????
4. Зрештою коли бачиш гідного співбесідника, то розмова з ним нагадує тобі власноруч вирощену квітку, котру лелієш і плекаєш
5. Дотогож, як виявилося маємо спільних і дуже класних знайомих!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 25-12-2002 у 08:21
А місяць наче човен, то вирина, то потопа


Ось бачиш Прокопію, присоромили нас з тобою, хоч ми нічого такого й незробили!!!!!! А щодо доступу в нет тут ти правий на 10000% я зранку, а ти вночі!!!! Ото класно.
Взагаліто знаєш мушу вибачитись, стиль мого спілкування напевне був трохи нескромним, але знаєш так іноді хочеться сказати комусь щось тепле!!!! Та й крім того я невважаю це за погане, нічого тут соромитись!!!! Мені наприклад дуже мало людей говорять щось тепле!!!!
може б нам просто якось зустрітись? (звичайно, якщо маєш час - хоча би в політехові)
Давай зустрінемось, але треба обговорити коли, бо впринципі я зараз ніби трохи свобідніша, бо в мене модулі, але може бути, що ти зайнятий.
На крайній випадок - Наш Спільний Знайомий повинен мати мої координати. Ну як ти собі уявляєш це ????? Притопаю я до Макса тай скажу йому: скажи но мені де живе Прокопій, бо ми тут хочемо поговорити?????
Щодо технічних проблем: для перегляду особистих повідомлень слід в Користувацькій панелі управління вибрати "Вхідні U2U" - має з'явитись список повідомлень, що прийшли. Справа якраз в тому, що моя користуваць ка панель не відкривається, я на неї клацаю, а воно нічого!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

shocked.gif написано 25-12-2002 у 09:02
І не питай мене чому наш час такий, коли навколо нас темна лиш вода!!!!


Люди, що твориться в світі!!!(Це я щось дуже патетично!!!) Я тут щойно забігла в інший розділ цього форуму, який називається наука, освіта, культура!!!! Йой боже мало волосся не встало догори дригом:))))))) Що вони там пишуть!!!! Ми тут хоч про музику, а вони!!!!! Мало того, що запустили нашу освіту к бісу!!!(ВИБАЧТЕ, ВИБАЧТЕ, ВИБАЧТЕ за ненормативну лексику) так ще й жаліються. Ось вони там про школи пишуть. а я тут згадала про музичні школи!!!!! Та це ж страхіття якесь. Що вони роблять з тих дітей!!! Вони ж їм на все життя відбивають охоту до музики (ну може не всім, але тим слабшим то точно!!!!) Я особисто мало сама не покинула музику в 7 класі, так вони мене дістали!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-12-2002 у 11:39


Шановні!
Змушений був ще раз перечитати своє повідомлення, і знову не знайшов що я писав шо то погано коли двоє переписуються.
Але якщо ви там таке бачите то ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!!
Мені подобається читати ваші повідомлення, і можливо лише з вихованості попросив у вас дозволу їх перечитувати надалі.
І ще хтось (здається то був Мобі 99року) співав про те, як двоє сидять за столом навпроти один одного і на столі написано цифру, хоча один бачить її як "6" а інший як "9" і обидва праві.
Ще раз прошу вибачення за "грубий натяк".:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 26-12-2002 у 08:11
Привіт привіт з ранкового Парижу!!!!


Я знаю, що тебе ще не відключили тому пишу швиденько, швиденько!!!! Я буду на кафедрі ІСМ о 11год і буду там швендяти до 11.50 бо далі у мене модуль, приходь швидше!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 26-12-2002 у 08:20
Вельми шановний Nazare


Знаєш, якщо можна я перейду на ти?(якщо ні одразу заберу своє ти собі!!!:-))) Мені здається, що тут в цьому форумі зібралися надзвичайно вишукані люди, окрімтого дуже виховані та чемні!!! Отримую море насолоди від спілкування з вами!!!!
Але якщо ви там таке бачите то ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!! Не треба жодних вибачень, бо написав те, що думаєш, а як пише Прокопій: слово сказане відображає думку
Мені подобається читати ваші повідомлення, і можливо лише з вихованості попросив у вас дозволу їх перечитувати надалі. Ой це дуже мило:-)*)* але треба не лише перечитувати, а ще й писати щось у відповідь, а то виходить так, що ми з Прокопієм теревенимо, бо ніхто більше тут нічого не пише, а насправді нас всі читають!!!!! Зрадістю почула б твою відповідь на мою тему про школу та шкільне навчання!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 26-12-2002 у 14:06
Піду я у садочок і з горя наїмся хробаків!!!


Ось такий мій пречудовий ранковий настрій з ранково - затуманеного Парижу (вигадка моєї уяви) змінився похмурим, розпачливим криком стомленої, понівеченої, розбурханої пристрастями душі
ЛЮДИ ЯКЩО Я ЗАРАЗ ДАЛІ ПОЧНУ ПИСАТИ ПРО ТЕ ЯК МЕНІ ПОГАНО, ЯКА Я МИЛА І ЩО НІХТО МЕНЕ НЕ ЖАЛІЄ..... З А К И Д А Й Т Е МЕНЕ К А М І Н Н Я М!!!!!!
А взагаліто я мала написати щось зовсім інше. Так от пишу:
Любий Прокопію!!!!! Мені так соромно перед тобою, що я не знаю куди діти свої великі сумні очиська((((((
І справа в тому, що я ж була там, на тотій кафедрі ІСМ, але була там вочевидячки запізно!!!! Сама писала тобі, що буду об 11.00 але не змогла, бо коли прийшла здавати БЖД(безпека, якоїсть там діяльності, хай їй грець!!!!) то засіла там аж до 12. Так ось влетіла я на кафедру рівно о 12. Тебе я звісно не побачила (от дурепа, воно й не дивно, я ж тебе ніколи й не бачила). Ну принаймі чарівних рицарів там точно не було :-)*)* І найголовніше, що сиділа я там рівно 2 хв., бо далі мусіла бігти на модуль по Комп. мережах, до котрого я так довго і грунтовно готувалася, і який я так УСПІШНО З А ВАЛИЛА!!!. Через це дістала настрій, котрий ти зараз (точніше вночі, коли читатимеш оцю бриднюююю) спостерігаєш!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 26-12-2002 у 14:59
Крісті!


Хочу висловити свої співчуття, що до Твогїх ТИМЧАСОВИХ негараздів, бо дійсно ми всі вболівали за Вас, бо о.Прокопій (судячи з того як він виглядає на сайті) є дійсно кльовий і цікавий, тай навчання немаловажне. Але ще раз хочу наголосити на слові ТИМЧАСОВИХ, бо дійсно вірю в те, що твій настрій дуже швидко трансформується з матеріального в лірично-піднесений. :cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-12-2002 у 15:00


Вибачайте, що втручаюсь, але якщо вже згадали про хробаків, то мушу відреагувати. Отже їсти мене не тртеба! :) А щодо коментарів, то ситуація досить делікатна. "В цьому форумі зібралися надзвичайно вишукані люди, окрім того дуже виховані та чемні" , тому їм просто руки не піднімаються гамселитити по клавіатурі і вносити свої недоречні репліки в переписку особистого характеру і таким чином кремпувати когось своєю небажаною присутністю. Мушу визнати, що також перечитував цей розділ неодноразово, але не наважувався так от безпардонно впхатися.

"Я особисто мало сама не покинула музику в 7 класі, так вони мене дістали!!!!!"

А я таки покинув, у шостому, піаніно... Тоді хлопчисько як наново на світ народився. Закономірно. Навіщо мені в 12 років "впав" їх домінантсептакорд, коли друзі грають у футбол. :).
Вже згодом, коли зацікавився джазом, шкодував... Але це вже інша тема.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 27-12-2002 у 08:03
Любі друзі!!!


Звертаюся до всіх, хто пише свої репліки у цій темі, і можливо до тих хти їх не пише:
Л Ю Д И В И П Р О С Т О С У П Е Р О В І!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Але надзвичайно велику подяку хочу виразити Nazarові та Wormanові. Якщо чесно, після того як я прочитала ваші коментарі та побажання я захотіла жити, стрибати, співати. Мені стало так класно, що я зрозуміла, що не помилилась, коли написала, що дописувачі на цьому форумі виховані та чемні. Ви не просто чемні, ВИ СУПЕРОВІ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 27-12-2002 у 08:15
Nazare


Так, звичайно ти правий щодо мого настрою, він звичайно зміниться, і можливо змінився ще тоді. Але ось знаєш, тепер я думаю, що це напевне я маю велику ваду та недолік виховання, бо так часто залежу від свого настрою. Ніяк не можу навчитися себе стримувати, не показувати всім, що мені погано. Хоча з другого боку, якби я це навчилася робити, то напевне це була б вже не я, а якась маска. Так, якщо я посміхаюсь і мені добре, то всі навколо відчувають мою посмішку, всіх намагаюсь "зігріти теплом хорошого настрою та оптимізму". Та коли маю поганий настрій - і жити мені не хочеться. Одного разу я вже казала своїй подрузі-психологу, що коли нам музикантам ставлять твір (ноти перед носом) ми мусимо намалювати з нього картину, навіть якщо там три ноти!!!
Але чомусь це я про себе та про себе(((
Напевне мені треба піти на курси підвищення рівня виховання (цього мені бракує). Попри те все ти у нас залишаєшся персоною невідомою, хоча я читала багато твоїх коментарів та відповідей. А от розкажи но мені як у тебе з настроєм??!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 281
Реклама: