Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  7
Автор: Тема: Де ми є? Хто ми є?
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 27-12-2002 у 08:22
Wormane


Щодо хробачків я страшенно вибачаюся, просто хотілося написати щось поетичне й нічого на думку не спадало:+)) З'ївши таку людину як ти я зробила би у світі велику трагедію та массові заворушення +)*)*, навіть цілі повстання (мене посадили би до в'язниці, катували та на електричний стілець)
А щодо музики покинутої в 6 класі - то може воно й на краще, може й на гірше. Ніхто тобі цього не скаже, бо що зроблене те зроблене, назад не вернеш. А з бажанням та цікавістю до джазу можеш й без музичної школи вивчити все що заманеться.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 27-12-2002 у 08:30
Буду завжди, ти так і знай.....


Нарешті я добралася до відповіді тобі, о незнаний рицарю, в блискучих латах та з прекраним конем, що ймення йому Росинант)))))
Мов сірничок припалений від сонця
День спалахнув, обвуглився, погас
Я піду спати, а ти читатимеш мою відповідь.
Знаєш якщо у мене вийде, то я підійду на каф. але нічого не обіцяю напевне, бо день сьогоднішній обіцяє бути напруженим. Ми з Максом повинні сьогодні купити шефові сорочку, в мене на 3парі модуль, далі репетиція, далі робота й таке інше. Щодо телефону та твого імейлу, то я свій телефон знаю, а твій емайл - ні!?!?!?!?
А залишати записки панові Василеві мені якось незручно. Тому напишу просто в прямому ефірі свій телефон (гадаю ніхто так особливо видзвонювати не буде ) Але дзвонити мені найкраще о 21.00 бо це час коли я точнісінько приходжу до дому. От і все...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 27-12-2002 у 19:55


Шановні друзі, Христина та Андрій. Тепер я розумію, чому ви сьогодні так шукали один одного в бажанні познайомитись. Наскільки я зрозумів ви сьогодні розминулись. Ну що ж, стає все більш цікавіше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-12-2002 у 23:10
Шановний Nazar!


Отож бо.., не зовсім зрозумів, до чого тут "Людині притаманно помилятися" (якщо мій словник мене не підводить). І якщо Ви про себе, то чому говорите це мені... ? Але нехай. Може я не надто кмітливий. :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

cool.gif написано 28-12-2002 у 00:56
Дорога kristi!


Маю великі сумніви, що моє несподіване зникнення могло б призвести до описаних тобою наслідків, оскільки не маю честі бути знаним і шанованим народними масами, та ще й у цілому світі. Навпаки, контроверсійність і часті провокативні висловлювання з моєї сторони спричинили доволі обережне ставлення загалу, з чого, власне кажучи, я неймовірно тішуся. :D
Після мого зникнення багато людей відчуло би неймовірне полегшення бо позбулися б постійної небепеки попастись на гачок мого чергового іронічного жарту.
:mad:

А друзі сприйняли б це, як чергову містифікацію в стилі Перфецького і після великої кількості спожитого алкоголю вели б суперечку про те, у якій з європейських країн я на даний момент знаходжуся і про колір очей моєї нової супутниці.
:cool:

Щодо музики... Мені здається, щоб бути добрим музикантом, треба присвятити цьому життя. Якщо розриватися між навчанням в "Політесі" і музикою, то нічого доброго з цього не вийде. Потрібно обирати пріоритети, щоб в результаті не бути дилетантом у всьому.
Ну але це залежить від того, яку ставити мету...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-12-2002 у 12:47


Я проаналізував свою "вихованість" перечитуючи

", тому їм просто руки не піднімаються гамселитити по клавіатурі і вносити свої недоречні репліки в переписку особистого характеру і таким чином кремпувати когось своєю небажаною присутністю."

А про музику, так це від вже своїх вимог до особистості можна в пріоритетах масштабувати. Хіба обов"язково бути найвищим професіоналом в очах оточуючих? Можливо якраз вони всі не знають що таке професіоналізм? А що таке музика?
Практика звичайно річ потрібна, робота над самовдосконаленням може вимагати окремо виділеного часу, а може бути складовою повсяденного паралельного існування. НА мою думку. :cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2002 у 15:40
Nazare!


Щодо більшості оточуючих, то ти однозначно правий. Вони недостатньо компетентні, щоб визначити рівень професіоналізму. Але для мене це не основне. Йдеться про особисті амбіції і самореалізіцію, врешті про думку обмеженого кола компетентних осіб, котрі здатні об'єктивно оцінити твою працю.
Чому більшість молодих львівських рок-музикнтів після декількох вдалих концертів, а в кращому випадку, демо-записів зникають зі сцени? Та тому, що в наших умовах вони не мають жодної можливості на цьому заробити. Все створюється на самому лише ентузіазмі , але потрібно ж із чогось жити. В результаті маємо багато талантів, які сидять глибоко в андерграунді, та врешті-решт лишаються цього "ровера", а професійного рівня досягають тільки одиниці.:(
От і маємо дискусії про смерть українського рок-н-ролу, але проблема, на мою думку, не в музикантах...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-12-2002 у 11:38


Цитата:

Якщо мати справу з генієм, тільки тоді є шанс, що всі "компетентні" люди зможуть зійтись на об'єктивній оцінці. А чи можна ставити собі за мету "я хочу стати генієм"?


Діоген жив в діжці - він хотів стати генієм чи був ним?
Що до вдаряння головою, то стіни будує наше збочене сприйняття і їхня міцність(як і наявність дверей) є абсолютно віртуальною та для кожного також абсолютно іншою.

Хто такий геній?Що таке бути генієм в музиці? Хіба придумувати нові напрямки осмислення акорду? І хіба майстерність це професіоналізм?
:cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 30-12-2002 у 13:47
Сьогодні знову я ... Повернулася до вас!!


Хочу вам сказати таке - я досить довго не заглядала на цю тему, тай не було часу (зустріч з Прокопієм.........) Але тепер перечитуючи усе це хочу повідомити вас, що я таки довилася свого, ця тема перетворилася на справжню суперечку професіоналів!!! а може й ні, але таки точно шалених прихильників музики!!!!!
Щоправда ви всі забули про мене і навіть ніхто не помітив моєї відсутності!!! Але то пусте!
ЛЮБІ ДРУЗІ ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ!!!! НЕХАЙ УСІМ ВАМ ВІН ПРИНЕСЕ РАДІСТЬ!!! І НЕХАЙ МРІЇ КОЖНОГО ЗБУВАЮТЬСЯ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 30-12-2002 у 13:56
Сумно, нудно.... І хочеться удвох!!


Привіт сонечко Андрійко!!!!
Якщо сьогодні прочитаєш це повідомлення подзвони мені.
А щодо теплих слів - я не можу вимагати від когось теплих слів, думаю що коли ти захочеш мені їх сказати, то скажеш!!! Я ж завжди прислухатимусь пильно!!! Ти знаєш мені було так прикро, що я не була свобідна в неділю. Зате у мене з'явилась купа тем, котрі я хочу повідомити спочатку тобі особисто, вислухати гору твоїх заперечень і лише потім розказати людям. Тут мається на увазі тема про вираження почуттів.
До речі з НОВИМ РОКОМ!!!!
ХОЧУ ТОБІ ПОБАЖАТИ ТЕПЛА Й ЛАСКИ В НОВОМУ РОЦІ, А ЩЕ......
ЩОБ ТИ ЗНАЙШОВ ТЕ ЩО ШУКАЄШ!!!
Доречі, де святкуватимеш новий рік???
Я сьогодні збираюся бігати й шукати всякі бздури в магазинах для прикрашання своєї оселі!!!
Незнаю мені чомусь так сумно, бракує тепла і ще хочеться забитися на піддашшю з людинкою та слухати шум дощу!!!!!!
Нажаль у мене немає ні піддашшя ні людинки!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-12-2002 у 00:39


Поки в мене не було нета тут така дискусія... :o
Усім ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ.
Музика це добре, але ВИЩЕ ПРАПОР УКРАЇНСЬКОГО СПОРТУ :), поки він ще є (маю на увазі спорт :) )




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-12-2002 у 01:28


Отче а ви православний чи греко-католик? Бо кажуть у православних - целібат :(



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

thumbup.gif написано 31-12-2002 у 08:06
Всіх поздоровляю з 31 грудня!!!


Бажаю всім приємного та безтурботного часу в місцях за вибором з приємними людьми та речовинами!

...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 31-12-2002 у 08:28
Не треба слів


Ку-Ку-Ку
А я ось де!!!!! Ти є я знаю точно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

shocked.gif написано 31-12-2002 у 08:34
Отче)!)!


Ти знаєш, я тут щойно зайшла в головний корпус й уважніше подивилась...
Виявляється там немає левів, ніяких, ніде й ніколи не було!!!!!
Тож зустрінемось під тотими ліхтарями!!!!)))))))
А це тобі електронна квітка
@;--;--;-- @;--;--;--; @;--;--;--; @;--;--;--; @;--;--;--; @;--;--;--; @;--;--;--; @;--;--;--;
Точніше навіть не одна
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 31-12-2002 у 08:57
Падав сніг на поріг


Доречі про сніг, його там таки трохи нападало. Підозрюю, що ти сидиш дома й з вікна дивишся на вулицю, так от коли виходитимеш, вберись тепліше, бо там таки зимно!!!! Я зробила велику помилку й вибігла з хати напів вбрана, тепер про це шкодую!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-12-2002 у 13:20


Зараз дуже би хотілось вам всім написати слова пісні Дивних про Сніг, але вона набагато краще би підійшла не буквами, а музикою. Тому поставте собі її хто має...
В ній і про сніг який смішно падає, і про романтику, яка заважає думати про все крім неї, тембр голосу говорить про неймовірну ніжність і тепло і ще багато всього приємного паралель якого добре лягає з цією перепискою...

Шкода, що не можна вставляти пісні...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 2-1-2003 у 12:50
Привіт Nazare


Привітики!!! Як пройшло святкування Нового Року?
Ти знаєш щодо романтики, то нею можна насолоджуватися, навіть тоді коли просто вийдеш на вулицю, виставиш носа на зустріч сніжинкам, вони легенько приземляються на твій ніс й щекочуть шкіру своїм легким доторком. Романтику можна знайти усюди, в тиші, в мовчанні, в спогляданні лиця знайомої й дорогої тобі людини, в доторкові рук, в подихові.............
Але найголовніше тут те, що потрібне лише бажання й класний настрій, й тоді можна насолоджуватися з усього!!!!!
Знаєш, коли думаєш про якусь одну людину, всі почуття дуже загострюються, починаєш оцінювати навколишній світ інакше....
А можливо на мене просто напала меланхолія.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 2-1-2003 у 12:58
Шукай в телефоні мій слід....


Привіт.... Андрію....
Ти кудись пропав, знаєш навіть твоя мовчанка перетворилася для мене в тортури.
Хоча з іншого боку, можливо для тебе це просто якийсь відпочинок.
А взагалі знаєш, я напевне зараз буду писати всяку бридню, бо настрій у мене нікудишній.
Я чекала твого дзвінка, зайшла в інтернет, бо думала, щось напишеш, але....................
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-1-2003 у 13:22


Дивні, "Зернятко" (Виконувати дуже ніжно).

"Тілько той хто любить той живе
Чуєш зернятко черешневе
То ж люби мене так ніжно як
Тебе люблю я...

Хай шо має бути то буде
Ти повір кохання не пройде
Я від тебе пташетко мале
Моя мила я не втечу ніде...

Ти її до себе пригорни
Хай все зара буде як колись
А як троха шось сумна вона
Ти їй посміхнись...

Шо говорю я послухай ти
Тілько час свій
...
Як під боком маєш десь її
Поцілуй її..."

Взагалі то хтів написати про меланхолію згадавши цитату Мартіна Гора (бек у Депеші) що меланхолія то майже синонім до романтики (це коли мова йшлась про стиль "Нью романтік"), але то би виглядало ніби небачу нічого романтичного...

І це просто так, щоб підримати тебе.






Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 2-1-2003 у 13:40
Nazare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ти знаєш, твоя підтримка просто супер. Кожен раз як я пориваюся й пишу якусь дурню, ти пишеш у відповідь щось таке дуже миле, приємне й тепле!!!!! Я невстоюю й посміхаюся, й мій препаскудний настрій як рукою знімає!!!!!!! Ось я вже й посміхаюся :-D, хоча про кохання чи любов то для мене болюча тема..... Тож давай не ятрити рани. Впринципі це(кохання) прекрасно, шалено, але боже як боляче воно робить іноді, ледь встигаєш виповзти з одного розчарування вже потрапляєш в полон до іншого. Та не буду писати більше нічого поганого, бо знову хтось..... скаже, що я писимістка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-1-2003 у 15:06


Дякую, що Ти це бачиш теплим.

А про песимізм ледве зміг відбитись від маси думок, тому напишу саму останню.
Згадай собі "Алхіміка" Пауло Коельо, щоби він зміг повірити надії однієї бракувало...

А про почуття (особливо про найтепліші), хотів би написати цитату з Євангелії від Івана:"І Він сказав йому - не бійся!"...

"Коли ти смієшся тобто радієш,
Неначе кіт примружуєш очі
Нічого навколо небачиш.

Коли ти плачеш тобто сумуєш
І сльози очі заливають
Нічого навколо небачиш.

Коли не смієшся і не плачиш
А так собі на правій і на лівій ніжці скачеш
Сонце б"є в очі - рукою їх від сонця закрий
Нічого навколо не бачиш
Отже ти зрячий...
Отже ти зрячий..."
(Мертвий півень "Коли ти смієшся"-"Ето"(Лірика).


:cool::cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 3-1-2003 у 11:31
А жаль моє серце гризе....


Привітики Андрію!!!!
Хоч якісь слова від тебе.... це вже прогрес.!
Ти знаєш я вчора просто розмовляла з психологом про свої відчуття до тебе, про нас, про твою мовчанку. Вона сказала мені таке: можливо тобі потрібен час, щоб побути на самоті, подумати про.... Сказала мені, що я мушу дати тобі цей час.
Так сказав психолог, а я просто....... Не знаю... І все мені не миле, ніщо мене вже так не тішить, й погода добиває своєю засмученістю та плаксивим дощем......
Не знаю, чи то писати тобі щось далі, чи просто замовчати... НЕ ЗНАЮ......
Ти потрібен мені як ковток свіжого повітря.....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 3-1-2003 у 13:11
Nazare


Напевне люди, що є коло тебе - щасливі. Маєш напрочуд класний смак до писання чогось такого "милого, теплого, й пухнастого"
Доречі, чого це тебе не влаштовувала моя проповідь в розділі Освіта, наука... (шось там ще я вже не пам'ятаю) Якщо чесно я в тому розділі просто розгромлюю їх всіх, жодної лояльності. До тогож то писала я вчора, з препротивним настроєм, я озвіріло гамселила по клавіатурі й вийшло ось таке собі повчання "Мономаха дітям":-)))
Помічаю за тобою, що ти є людиною більш лояльною, гуманістичною....теплою. Я так не вмію... Іноді лють переповнює мене й хочеться висказати їм всім.....
Ого, я вже тепер виглядаю яко справжнісінький монстр(хе-хе-хе)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-1-2003 у 14:53


Шкода що нама смайлику "я почервонів"...
Том Йорк (Radiohead) якось відповів на закид що до його меланхолії, що "рамки, які керують вашими вчинками у вашому світі відрізняються від моїх. В мому світі їх просто нема, в мому світі це весела музика, адже я точно знаю - що таке весело. Шкода що не можу перекласти на вашу мову значення слова весело.."
Власне це я згадав коли перечитував твій запит що до мого несприйняття твого бачення навчального розділу, бо в я писав не про твоє повідомлення, а про тему загалом. Вибач що Ти мене невірно зрозуміла.

"...і поправляти годинник на шосту
щоб ти не питав у ві сні
чого в тебе коси вологі...
У цьому місті..."
(Очеретяний кварк "Місто")

Ще одне шкода що неможливо вставляти музику...

А в Тебе дуже добра "вада" замічати хороше в оточуючих - це зміцнює тепло будь-якої натури...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 281
Реклама: