Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7
Автор: Тема: Де ми є? Хто ми є?
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 27-1-2003 у 20:02


Про ту вечірку - то сподіваюсь що пан Юрій сам напише цими днями, по попередніх даних це планується десь в перших числах лютого.

А відносно музики, то ми напевно з різних сторін дивимось на число "9". З мого боку це "6", тобто імпровізація це якась смачна частинка інтерпретації, де виконавець дає волю своїм почуттям що його переповнюють на даний момент, виказує своє незалежне ставлення до відомих нотних рядків, дає запитання і частково відповідає на них, не боїться сперечатись з геніями та самм творить свій космос, малює своє небо, заселяє собою всесвіт. Головне не піддаватись на смаки оточуючих і твердо вірити у свій світ. Таке не раз спостерігається в джазі, хоча самі джазмени не раз сковуються, обтягуються рамками професіоналізму та не раз піддаються фобії виглядати банально. То нове, щозаставляє переосмислювати своє ставлення, важко робиться, коли попередньо обдумується, бо розум мусить бути абсолютно пасивним перед відчуттями, він не мусить їх редагувати та вставляти якісь корегуючі підходи. Не варто також в цьому випадку будувати третій поверх на другому, бо з другого він є очевидний і повністю прогнозований розумом. І знову ж розум старається не порушити схему гармонії, і навіть не усвідомлює що почуття - це більш абсолютна гармонія. Розум створює настрій, і вже ним відчиняє двері сприйняття, а почуття говорять що то зайве, що ті двері показують якусь маленьку панорамку і формують дотичність лише до органів дотику, ігноруючи органи зору та слуху....

Приземлився....

Люди і птахи: хто з них краще може описати почуття польоту? Напевно птахи, бо вони незалежні від ненажери часу....




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 28-1-2003 у 09:18
Нема тут смайлика я в шоці...


Твій опис просто шедевровий - у мене напевне так не вийде. Все що ти написав є просто супер я з тобою цілком згідна, але.................
Ти трохи не зрозумів про що я писала. Ми з тобою не зовсім так розуміємо слова - інтерпртатор,інтерпретація, виконавець і імпровізація. На мою думку ти трохи плутаєш інтерпретацію з імпровізацією...В професійній музиці термін інтерпр. означає: коли сидить на сцені людина, виконує якийсь твір, грає дуже близько до тексту(не можна змінити жодної ноти) але при цьому вносить щось трохи свого в чисто звуковому моменті. Тобто ноти точно авторські а він може нам лише запропонувати своє бачення цієї музики, а точніше навіть не музики а якихось маленьких. двояких моментів. Він пропонує нам свій стиль. Але задум автора є досить чітко окресленим.
А імпровізація це всі ті прекрасні слова які написав ти.
Так от я писала саме про інтерпретацію!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 29-1-2003 у 07:57
Сумно, нудно і хочеться удвох


Та... хочеться удвох з кимось поговорити, бо сиджу я на цій темі сама самісінька. Ну що ж буду писати сама до себе!!!(((???***........
Шановний пане Nazare а я вже бачила афішу про тоту парті........ тож я вже знаю коли вона відбудеться!!!
Навіть спробую туди потрапити. хоча нічого не можу сказати наперід
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 30-1-2003 у 08:19
Закликаю духів....з'явіться


Ну що ж духи, напевне вам треба дати шанс.
Прошу запропонувати власну тему для розкрутки, шановний пане отець. Ми всі її охоче підтримаємо(тут йдуть оплески, всі звернули погляди на трибуну на якій щохвилини має з'явитися отець.)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

yes.gif написано 31-1-2003 у 08:42
А трибуна пуста...всі чекають теми...


Звертаюся до шановного отця або до не менш шановного Nazara.!!!!
Оскільки всі мої спроби запропонувати вам якусь тему приводили до трагічних наслідків (тут і тема про сенс буття, тема про зло й добро, навіть доходило до того що декотрі особи збиралися в монастир!!!!)
ТОЖ........ Прошу вас вийти на трибуну й запропонувати щось для обговорення......
(ОПЛЕСКИ... не вщухають)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 3-2-2003 у 09:37
А ми їх з тотої требуни - мітлою


Отих всіх запрошених невідомо ким академіків, саперів і старперів. От ми візьмемо їх всіх з трибуни мітлою і зметемо.
Я попросила не їх всіх а всього лиш дві постаті. Невже так важко виконати моє прохання - поставити на требуну дві постаті - 1 - отця Прокопія, 2-Назара.???????
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-2-2003 у 14:46


А чо - кльові чуваки повиходили на сцену, а Ви їх мітлою. То не дуже справедливо, бо вони окрім аплодисментів хотіли напевно щось про музику сказати... Але менше з тим - мітлою то мітлою. Хоча якщо зачіпати мій асоціативний ряд, то в мене до цього виникав один образ кобіти з мітлою, вірніше на мітлі - то Маргарита Булгакова, тепер буде два. Якщо можна, то я підкріплю його описовими епітетами з розділу про кіно (автоописами) для кращого закріплення.

І хтось в розділі про рок-музику сказав що музика нічого не повинна. Крапка. Важко не погодитись, якщо знайти спільне значення слова музика. Така, якою її бачу я, все таки щось повинна.. Дві крапки одна за одною. Повинна відповідати за настрій, повинна бути доступною при любому завантаженні мозку і повинна бути потемі. Повинна гармонізувати, створювати гармонію між органами чуття та мозковими звивинами що ними керують, повинна заповнювати до такого почуття ситості і всім тим приносити задоволення. Інша річ вона неповинна всім вищезгаданим вантажити автора та в подальшому інтерпретатора чи виконавця, давати їм волю без всіляких рамок, рахуватись з особистостями і дозволяти їм бути собою. Фахівці напевно мене не сприймуть, бо все вищевказане це як ода непрофесіоналізму з ігноруванням загальноприйнятих тез...:saint:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

biggrin.gif написано 4-2-2003 у 21:27
Жоден камін не попав в ціль і тому живий-здоровий можу продовжувати


Цитата:
Першим відправив користувач Отець Прокопій
За свій настрій відповідає лише слухач. Справжня музика не змінить початковий "настрій", а принесе натхнення.
Цитата:


тут власне йшлось не про настрій в лапках, а про той що диктує залежність від себе. Гадаю що не потрібно ставити декілька крапок після того, що музика таки змінює настрій. Вона впливає на слухача хоче він то усвідомлювати чи ні, вносить свої корективи в його емоційне сприйняття, малює своє бачення. яке складає якусь певну залежність настрою від почуттів. Хіба ж вона не викликає хоч якихось почуттів? І хіба ж не почуття формують Його Величність Настрій? І хіба в кінці кінців натхнення не відзеркалюється в понятті піднесення, яке в свою чергу аж дуже дружить з Вищезгаданим?
А може ми просто по інакшому розуміємо дивне словосполучення "Справжня музика" і тому говоримо про одне, омиваючи його з різних мисів?
...

Отже, уявімо собі найвтомленішу людину на світі, яка понад усе хоче заритись-закопатись поміж простирадлами і заснути як ведмідь в берлозі - без жодної здатності до концентрації. Орієнтувати музику на людей, що вже майже не здатні нічого сприймати?
Чи Ви маєте на увазі, що будь-яка музика обов'язково має "працювати" і як повністю фонова...
Цитата:


Власне. Музика мусить бути різною. Абсолютно. І вконцептуальному плані також. Фонова музика також може сприйматись. Шум лісу чи хвиль також музика, то що різні інструменти та Автор.
Почуття рілексу також поєднюється з музикою, принаймі в мене. І працювати вона також мусить, бувають ж моменти коли вже зупиняєшся іі зовсім не маєш сил, але щось тебе підштовхує і ось вона перемога!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 5-2-2003 у 08:16
Так тему ми знайшли, а тепер...


Хочу вас привітати з виходом на трибуну але тепер запрошується до слова голова засідання, ой ні-ні лише заступник голови, чи то якийсь другорядний представник, ну щось в тому роді - Яяяя.
Так шановний Назаре - я не пропонувала себе на роль кубіти на вінику, бо ніби не є вже аж такою відьмою, хоча...;) ;) Однак напевне не зможу зрівнятися з панною Маргаритою бо вона була красунею. Я може радше підходжу на наш стандартний образ баби Яги. Хе-хе-хе.
Тепер шановні дискусанти - дуже класно й добре що ви зачепили саме цю тему - що є музика. Але я поки що втримаюся від коментарів, хочу послухати ваші думки ще трохи.
Тепер отче Прокопію хочу ознайомити вас з правилами виступу на трибуні:
1.в коллегу камінням прошу не жбурлятися!!!:D :D
2. При виході на трибуну прошу починати з вступного слова, а не одразу в бійку.
3. Прошу оголосити свою концепцію спочатку, а не роздирати слова сусіда на шматочки.
4. Прошу не користатися чужими фразами для критики, відповідайте власними!!!
5. Про миття рук, залишання різних гострих й тупих предметів за межами трибуни, а також про неможливість внесення сирих, або трохи підпсутих овочів за межами трибуни я думаю ви знаєте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-2-2003 у 08:46


Дякую за захист. твоя підтримка підвела мене на ноги та наштовхнула на декілька цікавих думок. Але і тобі, вельмипривельмишановна Христино також не слід ігнорувати своїх думок, сосбливо коли ті родяться квітами. Чекаю коментарів.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 5-2-2003 у 14:29
Нєееее


Я ще трохи помовчу, мені дуже цікава ваша дискуссія. А оскільки я ще й до того всього здала в консі останній іспит, та ще й який. Це був іспит з історії фортепіанного мистецтва та виконавства. Тож я тепер щей розумна!!! Маю великий багаж усіляких закручених термінів типу - естетика виконавського стилю, академічне, салонне, сецесійне виконання. Й таке інше .... ги-ги-ги.
А оскільки я не є занудною - марудною то я й помовчу, а то почну я жбурлятися в вас усіма цими термінами й ви швиденько повтікаєте. Он уже Прокопій одного разу це бачив...й чув. Так він потім з образою в голосі сказав що я навмисне вирішила його завалити... Хе-хе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-2-2003 у 15:10


Та чого, можете валити, воно нам корисне для загального розвитку, це навіть буде виглядати так по-християнськи та щедро.
Хоча я не знаю чим би то можна було б завалити Шановного пана Отця:lol: , так що пишіть та не інтригуйте, а то Отець десь зник...:(




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 6-2-2003 у 08:10
Але ж на те вони й вищі ешалони!!


Щоб у них була коррупція!!! Ги-ги-ги.
Ну так, так я тоді трохи перегнула палку, хоча...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 6-2-2003 у 08:15
Так...тепер голос з трибуни, чи зза трибуни


Так шановні опоненти, чи то пак люди котрі тут висловлюють свою думку, чи думки. Ось я читала всі ваші думки і склалося у мене вражіння, що ви пишете про одне й теж при чому намагаєтеся одне одного заперечити. Тобто у вас обох є величезне, шалене, безмірне почуття до музики, причому з знаком + - великим й жирним!!!!!!!
Й описуєте ви кожен раз свої почуття до музики тільки з різного боку.
Чому б вам просто не визнати що музика для вас є все - найбільше й найпотрібніше!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 7-2-2003 у 17:22


Цитата:
Першим відправив Вельмипришановний академік Отець Прокопій
... і закладують в людину можливість виникнення послідовності почуттів, яка до того була би незародженою і могла б не прийти сама.

Все-таки суперово сформульовано, хоча троха сприймається як натяк... Але в принципі про те саме йшлось коли згадувався асоціативний ряд. Таке саме завдання могла би нести і фонова музика - будувати блок-схему почуттів аж до повної інкарнації сприймальних можливостей та можливого залучення нових чуттєвих формул сприйняття музики. Всетаки музику найкраще зуміє зрозуміти її автор але і тут бувають откровення і коли вони приземляються то самі дивуються....
А так абсолютно згоден з Крісті, навіть писав про то коли йшлось про миси.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-2-2003 у 00:55


Я тут подумала, і вирішила повернутись.....
Причини зникнення і появи пояснювати не буду.......
Я знову з вами, хоч не обіцяю, що часто і багато :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-2-2003 у 10:16
Микола Журавель - консервація туману...


Є якась частина світу де пріоритетне лідерство несуть романтично-філософські камені світобачення. Вчора їх відчув, споглядаючи художню виставку фотографії у Дзизі. Дуже пройняли, навіть впустили в середину роботи Миколи Журавля. Його їдеї здались мені дуже близькими, гадаю був би з ним знайомим то знайшов би спільну мову як з однодумцем. Він консервував туман з річки в шкляні слоїки... Цей ритуал захоплює своєю загадковістю та багатозначністю, дає можливість пройнятись солодкими мріями, оживають цікаві образи, формуються сюжети щось між Л.Українкою та ранньою філософією Скрябіна. Цікаво...
Незнаю, чому пишу це саме в цьому розділі перериваючи дискусію, можливо це якийсь пошук у відповідь на запитання "...хто ми є?". Можливо... Просто подобається ділитись приємним з оточуючими.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 10-2-2003 у 11:44
Всім привітики, я повернулася після маленького уікендику


Знаєш Назаре коли я задумувала цю тему, то брала за основу музику "Океану", вона тоді мене переповнювала, однак тепер моє ставлення й мій світ трохи дістали якусь тріщинку, а можливо якеийсь новий вітерець заніс в світ мій нові мотиви.
Перш за все хочу розповісти про одну чудову книжку й саме тепер, коли я її читаю мені здається що вже тоді моє якесь глибоке підсвідоме знало, що ця тема буде називатися саме так. Так ось читаю я зараз філософську книгу "Світ Софії" - точніше роман про виникнення філософії. Уяви собі маленька дівчинка ставить запитання "Хто я є?" та "Звідки взявся світ?" Й спробує їх пояснити починаючи з початків, витоків філософії. Я ще правда щойно почала читати її - однак враження колосальні. Й тут раптом ти ставиш такі самі питання - тому я думаю тобі буде корисно її також прочитати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 10-2-2003 у 16:28


Дякую Крісті, ще не читав, гадаю що буде цікаво та чекаю твоїх вражень. Хочу повернутись таки до дискусії.
Дискусія - це не лише пошук компромісу, для мене це закріплення або заперечення вже існуючих знань та старання зрозуміти всі точки зору. Тому напевно прийшов час визнати, що я мотивуюсь баченням простого слухача, яке таки мусить відрізнятись від поглядів музикотворців. Облишу поки що розгляд предмету "Справжня музика" і зупинюсь на "музика очами незаангажованого її творенням слухача" чи вірніше вухами.
Якщо би я творив музику, то не був би оригінальним, стиль її був би сумішшю багатьох точок зору, в основі хотів би залишити найліричніші прояви української ментальності та вже на них би будував ланцюжок емоційних переходів аж до найвищої точки, яка би вловлювалась вже після прослуховування. Не викликав би навмисне штучного бажання переслуховувати її ще раз, так само як і бажаня зрозуміти її автора. Не видумував би простий почуттєвий сюжет, кожна сцена мала би бути предмет для роздумів з бажанням імпровізації. Найцікавіше би було тим, хто би її виконував. То була би одна композиція незалежна від часу, хоча тут вже з"являються перші рамки - таки часовий простір обмежується об"ємом аудіоносія. Вона закінчувалась би не крапкою, а комою. Динаміку би також поєднював різнопланову - від симфонічної тактовності до ритмденсу. Виконання живе та синтезоване, поліфонія - від текучої сцени. Переходи між стилями арт-альтернативні, дещо по формулі би нагадували готику та електронний джаз. Голосові інструменти, чи то вокалісти так само по ході почуттів. То би була українська п"єса як львівське бачення старозавітньої Пісні пісень та притч Соломона просинтезованих через львівську поезію та інші почуття з втіленням різновікових ідей. навідміну від Пінкфлоідної стіни мотиви були би різні але так само під різними точками зору. Почуття би фігурували таки теплі та романтичні але без притаманної романтиці утопії. Думав про філософію - згадав про орган. Також був би, лише не ДжонЛордівський, а якийсь скоріш парковий та солодкий. Такий собі солод кави без цукру.
Таки зашироко написав. Візьму це повідомлення за базове, як зміст, і постараюсь в майбутньому більш детально поділитись думками.
А та виставка в Дзизі буде тривати до 23 лютого.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 11-2-2003 у 08:18
Гм-м-м-м-м


Що я на це тобі можу відповісти, та й чи чекаєш ти відповіді. Гадаю що швидше ні, аніж так. Щось напевне глибоко тебе схитнуло й розплескало всі твої почуття, бо в твоєму монолозі багато виплеснуто різних почуттів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 12-2-2003 у 08:01
Дорогенький Прокопію


Христинка коли читала той другий абзац сама зрозуміла що то також для неї, враховуючи нашу не дуже приємнющу дискуссію через посередництво телефону. Хоча на це тобі Христинка відповість ось що: напевне те що ти написав є в тобі всередині, однак в реальному світі воно у тебе так не виходить й часто після наших дискуссій мені здається що ти мене не те що не слухаєш, навіть не чуєш!!!!!!!!!!!!
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-2-2003 у 19:34


Отче!
Якщо Ви перечитуєте це повідомлення, то напевно нічний місяць осяює прорубок вікна Вашої келії. І напевно саме час розібратись, навіть дати волю своїм почуттям та написати, якуж то музику би творили Ви.
А про плагіат, то я зразу повідомив що не був би оригінальним. Хоча жодного разу не чув згаданої Вами музики, якщо маєте - поділіться при нагоді. В мене зара суперрровий настрій, і саме він не дозволяє з Вами сперечатись в будь чому, спонукає скоріш визнати Вас всебічно правим! Але Ви не розслабляйтесь, він може змінитись і тоді прийдеться порушити якесь з правил Крісті та рвати Ваші повідомлення на кавлки.:cool::sing:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-2-2003 у 19:53


Дорогенька Крісті!
Мені чомусь це заложилось як догма, що люди коли пишуть - вони таки вивільняють свої почуття, а ось коли є лайф-спілкування, то воно їх тримає в рамках буденності, і вони тому виглядають гіршими, ніж в віртуальному світі. Але то одні і ті самі люди! І якщо їм легше висловлюватись не наживо а в позачасовому спілкуванні, то з ними треба спілкуватись саме так. Тоді вони вільні від обтяжливого сьогодення і тоді вони дійсно геніальні.:saint::rolleyes:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 17-2-2003 у 08:07
Шановний, вельмишановний, дужесильношановний Назаре


Я підозрюю що своїм повідомленням ви хотіли натякнути мені на чиюсь персону, однак варіанти тут можливі. Всеж я підтримую думку, що людина котра пише щось у віртуалі мусить бути напевне ще більш оригінальнішою в реалі. Можливо навіть не оригінальнішою а більш напевне....(не можу підібрати слова).....гммммм.....А можливо я й не права, можливо праві ви. Однак що я хотіла сказати це те що не обов'язково нет дає звільнення. Це те саме, якщо ви залізете в панцир черепахи, сховаєте голову й будете казати, що воно вам дає свободу, що ви вільні!!!!!!!!!!!!
Можливо ви будете незгідні з моєю аналогією, тому вперід, пишіть не соромтеся
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-2-2003 у 09:24


Жодних натяків ні на які персони. Я майже завжди, що думаю - те пишу. Дякую за вельмипривельмого, приємно себе таким відчувати:D:saint: . Брак часу видумує все нові та нові форми лаконіки...
Отче, як би то з Вами зустрітись на сповіді? Бо вже дуже шочу послухати ту Вашу підбірочку...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 281
Реклама: