Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7
Автор: Тема: Де ми є? Хто ми є?
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2003 у 09:49


Привіт, кралю! Як поживаєм?

Як дядько Буш говорить: "I am from Texas", так я скажу: "А я зі Львова!!!" От так!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-12-2003 у 12:51


Дозволю собі в цей день ("14 декабря 2003 р." за календарем мого Windows) привітати самого себе:

Рівно рік тому о. Круціфукс, в якого не було Інтернету, попросив мене зайти на якийсь форум і залишити від його імені повідомлення для якоїсь Крісті (при цьому обов'язково відключивши смайли)...

Я навіть знайшов це повідомлення - див. тему "З музикою у Львові складно" :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 20-1-2004 у 11:27


Боженько прочитавши власну сторінку дістала морезадоволення. Як добре шо ви ще мене не забули. Можливо скоро я з'явлюсь тут (до цього щастя бракує мені 5 м.дроту, якмало треба людині для щастя) - з'явлюсь оновлена, шалена і знову енергійна як завжди. Наразі посилаю вам всім великі великі привітики івітання з НОВИМММММММ, новим роком.:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-1-2004 у 15:12


Боже милий, погляньте, хто прийшов!!!:sing::sing::sing:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-1-2004 у 17:05


Та ще й впирався, й не хотів писати.:)

Дякую, що завітала на роботу, почастіше приходь, і гадаю то тобі також надасть натхнення на дістання тих метрів дроту:D




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 1-2-2004 у 06:53


Привіт всім! Часто проходжу містом з піднятою до неба головою. Це небезпечно: як не гепнешся, то знайомі образяться. що не вітаюсь... Хоча насправді 15 хвилин дороги на роботу з піднятою головою компенсують 8 годин перебування в чужородному колективі... Пам'ятаю, коли я вперше прочитала Набокова, то йшла до інституту, неначе пливла, повз мене рухались якісь дивні істоти (певно, люди), в метро мене ніхто не штурхав ( а може, просто не звертала на те), з кав'ярні на розі Житомирської та Володимирівської скаженно пахло кавою... а в небі (метрів за 3 наді мною) літав перший жовтий листочок з павутинням... така романтика.. Того дня я написала контрольну з живопису на премію. Отакий був гарний день. Та мені жити з таким настроєм кепсько. Боляче, коли кажуть щось типу "Та шо ти придурюєшся! Ходи як усі!" І поволі я стала - як усі. Не можу сказати - шо то мені ліпше. Певно, потребую допомоги психолога :-))))). Не знаю, як вам то вдається жити так, але я відчуваю не оточення, а себе - вивертом життя. То хто я є? І де, власне, я ? А де - моє відображення на ковдрі майї? :)



Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 6-8-2004 у 15:58


І ось знову вкотре миттєва можливість заглянути в нет приводить мене сюди, саме в свою тему і саме на ці сторінки. Знову вкотре посміхаюсь, перечитуючи всю нашу писанину, яка ставала в пригоді для підняття настро різним тепленьким, пухнастим істотам, які з насупленими носиками, сидячи вдома під тепло - теплющою ковдрою перечитували усе це, залишаючись натомість анонімами. І знову гарний настрій дарує мені спогад про пережите - минувщину. Однак життя - реальне життя шугає десь там за поворотом.
Можу з сумом констатувати - маленько - миленьке дитя, типу Я виросло. І це сумно.
Ну що ж друзі знову всім привіт
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-8-2004 у 16:07


Ніхто нікуди не виріс!
Радий тебе читати на форумі!
Приєднюйся почастіше!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 6-8-2004 у 16:16
У-А-У-А-У-Ав


Ой Назарчику - ти тут миленько - рідненький. Я така рада яж сиджу волаю на весь гейм (гей) клуб. Та за 14 хвильк мене виб'є і піду собі я тишком - нишком до Призмочки забруднювати свої мізки непотрібним непотребом типу СІНЕМА:D:D:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 6-8-2004 у 16:19


Адоречі, доречі нашкреби шось про мою писанину - віршовану у темі віршик - 2. Але попереджаю жодної критики бо!!!!!!!!!!! маю про те все точну думку, що письменником ніколи не стану, небуду невмію
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-8-2004 у 16:26


Рідненька, я собі дав слово колись, що не буду судити. Але так тихенько тобі на вушко прошепочу, же стого мала б вийти добра пісня. Коли читеєш, то сумуєш разом з тобою. Значить добре.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 6-8-2004 у 16:27


Назарчику я тут тобі аж три відповіді написала, але жодної чомусь не бачу. От кляті гей клуби
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 6-8-2004 у 16:28


О бачиш а тепер вони чомусь є. Мене за 2 хвилинки викине, а відповіді немає. Ото халепа. Але, гаразд мені стало приємно від того, що хоч побачила що ти є
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 281
Реклама: