Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  7
Автор: Тема: Де ми є? Хто ми є?
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-1-2003 у 20:32


м-да............
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 16-1-2003 у 08:22
А-Гааааааааа заметушилися, злякалися!!!


Люба моя групо підтримки!!!!!!!!!':D'
Я страшенно рада за те, що ви такі є. Звичайно з моїм походом в монастир я ще напевне почекаю, заради таких як ви це варто зробити (бо в монастирі заборонені відвідини). Хоча звичайно декотрі люди (Гу.......) наперед знали, що це просто погрози, тому обмежилися звичайнісіньким м-да. Але ви ПРОСТО ГЕНІАЛЬНІ!!!!!!!!!!!!!!!:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 17-1-2003 у 08:07
Напевне я поспішила з відміною....Монастиря


Заходжу в нет, лечу, біжу, спотикаюся до компа, влітаю, на ходу скидаючи з себе одяг (верхній:куртка, шапка), нехтую ранковими сніданками, тортиками й т.д.......а в неті....... П У С Т О Т А.
Жодної тобі відповіді, й моє самотнє повідомлення плентається й вештається нетом, як розбитий,покинутий усіма титанік
Люди.........не замикайтеся в собі :yawn:......спілкуйтеся, обговорюйте різні важливі й неважливі речі...... але не мовчіть!!!!!!!!! :yawn: :yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-1-2003 у 09:35


"... однак знаю
на цих поржніх вулицях нічого не шукаю
просто втікаю сам від себе
В своїй уяві знову йду до тебе
Тому, що хочцу поєднати дві розірвані частини,
Одного цілого, ніжного та сильного
чорного та білого
Можливо я смішний,
можливо я занадто романтичний
Такий однаково знайомий та однаково незвичний
Все просто -у моїй душі горить багаття
Але я хочу помовчати
Тепер ти маєш щось сказати,
Катя:
-Понад хмарами...
-Зорі парами...
-Розсипаються, розсипаються...
-Понад росами верби з лозами...
-Колихаються, колихаються...
-Місяць світиться...
-Срібло сиплеться...
-Діамантами, діамантами...
-Вітер дується...
-Хлопці журяться....
-За дівчатами, за дівчатами..."
(Тартак спільно з Катею Чілі)

Страшенно мені подобається




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-1-2003 у 22:11


Забула про тортики?????? Це мені почулось........ ці тортики тобі скоро будуть снитися....... так, так, я забула, краще 22 родзинки :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-1-2003 у 11:34


Дякую, отче, бо й самому вже хотілось зацитувати правила форуму...

Хоча я за курагу і термос зел.чаю:D

Шановна Гусеничка, а чи можна щось сказати і до нас, простих смертних, дати таку собі (безкоштовну:2cents: ) консультацію що до дописувачів. У Вас же склалась якась думка?:saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-1-2003 у 19:15


Що ж, дуже приємно, що на мене звернули увагу на цьому форумі і не тільки Христинка. Завжди готова до спілкування, хоча, не думаю, що тут комусь потрібна консультація, хай і безкоштовна :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 20-1-2003 у 08:08
Шановні любі друзі


Нажаль, нажаль, нажаль, але я знову повернулася...
Як бачите не втрималась... Не знаю кому там потрібна консультація, бо ми тут усі цілком нормальні (моя особиста думка), хоча можливо усі окрім мене.
Любий отче - ми усі, а зокрема й я, чекаємо на з'яву обіцяного вами тексту...:rolleyes:
Хотіла вас усіх привітати зі святами, чи то пак з закінченням тих свят, бо як на мене то я уже не можу більше святкувати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 20-1-2003 у 08:45
Привітики Nazare


Думаю щодо консультації то ти трохи перестарався. Але знаючи Люлю, можу тобі сказати - вона у нас суперовий психолог, хоча більше полюбляє бути просто людинкою. Я вже тут скільки прошу її провести зі мною якісь тести, чи то пак гіпнози спрямовані на виправлення моєї жахливої особистості, однак нічого крім обіцянки заспокійливих пігулок, чи то гальмівних, не отримала. А діагнози мені вже поставили...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-1-2003 у 15:46


"...моєї жахливої особистості..." - це ти дарма!
В мене з отцем недавно була u2u переписка, де мова йшлась про аватари, але зокрема там влипла теза про бачення іншими власного "Я". Так ось - ти суперова! Заміть, що це абсолютне заперечення слова жахлива! Той жахливий ворог БРАК ЧАСУ заважає більш конкретно виразити свою думку, і заставляє відноситись до форуму не як належить, а скоріш як до чату. Фу! І тому він не підсумовує хід думок, а виражає лише їх тимчасовий тік, без жодних висновків!
Власна думка - це не просто так, це етап чи вірніш процес, який включає різні етапи шляху отримання кінцевого результату.
Якщо питання стосується творчості, мені завжди хочеться подивитись на світ очами автора твору. Це, як правило, люди, яким є про що сказати, звичайно, якщо їхня не замкнена сама на собі, а скоріш метод донесення інфи, чи світобачення до оточуючих. А це, як рпавило так і є.
В процесі набуття своєї думки бачення інших людей даної теми (загальноприйняті тези) є скоріш не опиральним моментом, а темою досліджень, в наслідок яких я опираюсь на власне світобачення цього моменту. Термін ЕТАП найбільше підходить до мого тимчасового бачення теми. Питання культури для менеє постійним етапом. Важко при цьому мати якусь конкретну думку не залізши всередину, не вивернувши назовні предмет дослідження. Власне його узгодження з сьогоднішніми тенденціями почуттів частіше всього лишаю на самотік. А там - інтуїція, внутрішня віра, деколи якісь прагматичні факти скеровують їх в якусь шуфлядку сприйняття. І вже це внаслідок створює бачення, чи то відкриває очі. Але чи впевнений я, що очі відкрились сме в потрібному місці мого теперішнього сприйняття, можливо є якісь набагато краєвидніші позиції, бачення з яких є значно ширшим. Тут троха заважають самодостатні думки інших. Бо якщо вони пройшли такий самий етап, а місце прозріння в них було більш вдале, меньш заангажоване стереотипами...

В розділі про рок музику отець Прокопій сказав фактично те саме:"Музикою, поезією, літературою, кіно - взагалі мистецтвом. Знайомлюсь з новим мистецтвом - відкриваю для себе нові думки та ідеї, розширюю границі того, як і про що можна мислити, де і коли бачити красу. З власного досвіду, весь час я стикаюсь з творчістю, яка змушує мене переосмислювати, а в декількох випадках - докорінно змінює погляд на світ.

Легше дивитись на цю тему, коли фундаментальним архитвором являється віра в Бога.Тоді все просто: ахроматична кртинка біле - чорне, стоїть перед тобою як дитяча розмальовка, і ти нанизуєш через свою свідомість чи то вносиш хроматичні тона вже не кам"яній основі...:saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Gusenichka
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 9-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2003 у 23:09


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
"...моєї жахливої особистості..." - це ти дарма!

Як я з цим погоджуюсь!!!! Більш сонячно-милої, по дитячому безпосередньої особистості я, напевно, не зустрічала ніколи!

Якщо питання стосується творчості, мені завжди хочеться подивитись на світ очами автора твору. Це, як правило, люди, яким є про що сказати, звичайно, якщо їхня не замкнена сама на собі, а скоріш метод донесення інфи, чи світобачення до оточуючих. А це, як рпавило так і є.

Я от зараз читаю одну книжечку (Макс Фрай "Книга для таких как я") так от, він пише (це виключно його думка, хоча і дуже цікава) про існування трьох фокусів з дзеркалом, якими повинен володіти кожен письменник. 1 фокус: покажіть мене коханого у всій красі; 2 фокус: покажіть мені який я поганий; 3 фокус: покажіть мені мене іншого, і по можливості, краще ніж я є!"
от і все, що ми хотіли б побачити в творі :)

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 21-1-2003 у 08:18
Спочатку напишу для усіх моїх любих співрозмовників разом


Перш за все хочу подякувати за ваші теплі слова, що зігріли мені душу й по ранковому ніжно замотали мене в тепле одіяльце. Такий собі тепло - зігрівач на цілий день.
Можливо я біжу сюди в нет не тільки тому, що хочу почитати ваші шалено - прекрасні відповіді, а й тому, що ви в мені залишаєте заряд на цілий день - такий собі тепло - емоційний поштовх для життя й діяльності
:sing: :sing: :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 21-1-2003 у 08:21
Тепер лише для тебе, мила Люля


Дяку ще раз за соняшне миле дитя. Коли прочитала твою відповідь, згадалася ти мені в своїй суперовій шапці з бамбонами, й захотілося піти поплакатися тобі на плече. Як ти тоді й казала, маю трохи проблем, однак це не тема для обговорення. Не забудь сказати Андрієві за книжки Козлова, чи там кого ви мені обіцяли
Чмок тя в нос. (шкода тут нема смайлика, що цілується)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

yes.gif написано 21-1-2003 у 13:29
Я не автор, але...


Привітики Nazare!!!!!!!!!!!!
Перш за все вітаю тебе знову з появою у нашій темі!!! Це все(тобто твоя поява) супроводжується звучанням гімну, труб та фанфар. Ту-туруру-ту-ту.
Тепер щодо твого супер-монологу в котрому насунулися одні думки на одні(маю наувазі зачепив ти багацько тем). Як прочитав: я не автор, але.. хочу поділитися з тобою ось чим:
перш за все за своєю профессією я є виконавцем, а точніше інтерпритатором. І звичайно я рідко заглядаю в очі авторам. Але тут є один момент, котрий, незнаю чи відчувають всі, але ті, що концертують відчувають точно. Так от:
на якомусь сотому концерті ти вже забуваєш, що сидиш вже не в класі, а на сцені, кудись дівається твій страх і т.д. Тобто до чого я це все веду. Сяйнула мені в голову така ідея - поділитися з тобою переживаннями під час концерту. Так от налаштовуйся на хвилю :P
Значить так, всі побутові труднощі уже позаду (невивчені ноти, трудні пасажі, страх перед залом та перед публікою) Все це я вже давно пройшла в дитинстві й тепер на це вже не реагую. Так що ж залишилося?? А залишився зал й публіка. Маєш в собі тисячу ниточок й намагаєшся протягти їх між собою й публікою Ось ти відчуваєш як публіка завмерла, приготувалася наче до стрибка перед твоїм шаленим пасажем, ось вона зітхнула з полегшенням від того що ти надто засумував. Ось це є також дуже важливим моментом, адже автор пише твір, жбурляючи його наче листа в пляшці в море, а виконавець власне його й розпечатує, перечитує, пропускає через себе й виносить до всіх інших.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 21-1-2003 у 13:36
Відповідь отцю Пвокопію


Як бачиш любий отче я виконала свою погвозу й пишу тобі ось так :lol:
Щойно навиписувала Nazarові цілу купу своїх думок, які ти з гідністю рознесеш на клаптики (я в тобі не сумніваюся :P
Але оскільки ця тема набиває вдалої севйозності, то щоб твохи возвядити мізки, пишу тобі ось це. (Ти ж знаєш що я бути севйьозною не можу)
І якщо в наступні декілька днів мене не буде на фовумі, то знай, мене з твіском вигнали звідси за повушення пвавил спілкування :lol: :lol: :lol:
Однак мені буде дуже вас бвакувати, тому ти замовиш за мене словечко????????
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 22-1-2003 у 08:09
Порада дісному членові отцю Пуокопію


Можливо з ортографічними помилками у мене трохи є проблем (неподобство для академіка), однак порада моя тобі, любий друже, буде такою:
уважніше читай мої повідомлення. Там йшлося не про щось узагальнене а саме про конкретний випадок, коли є автор та інтерпритатор!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 22-1-2003 у 09:02
Десь пропали любі друзі


Десь пропали любі друзі
Й стало сумно нам тут всім
Відгукніться любі друзі
Бо сама не маю сил
Відбиватись від тотого
Нерозумного отця
Що так часто мене дражнить
й не жаліє моїх сил (і своїх також)
Ой який жах - це перший вірш написаний мною на загальний розсуд, але шановні мої друзі (Люля та Nazare). Якщо ви не почнете писати сюди, то отець мене зітре з лиця землі. Ви подивіться що тут твориться - я з відчаю пишу вірші (якщо цей жах можна так назвати), отець мене тут ображає!!!!
А В И М О В Ч И Т Е???????????????????
Спасіть й допоможіть...........
Останній крик душі що у відчаї :yawn: :yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

biggrin.gif написано 22-1-2003 у 19:57
Не такий страшний отець як його малюють. Діти...


Дух позитивізму в нелегкій битві з страшним ворогом отримав невеличку тимчасову перемогу, але ворог вже знову готується до битви. Ворг цей - час (Точніше брак часу).
Отож, відсвяткуємо цю маленьку перемогу. По-перше, Люба Крісті, вищезгаданий дух не бачить нічого заперечливого йому в тому, що наше мовчання спонукає тебе переосмислити своє відношення до поезії, більш того - вдаритись в неї:). Напевно коментарі твого шедевру з моєї скромної персони будуть зайвими, бо мене не раз закидують в необ"єктивному висвітленні своїх думок, кажуть, що я завищую свою думку щоби оточуючим легше лягало на вуха. Але насправді я є такий, і не я винен в тому, що у всьому бачу хороше:saint: (той смайлик про мене) :D. А вже з того випливає, що спілкуюсь лише з суперовими людьми!
Шкода що ми не зустрілись ні на Дударику, ні в Ляльці на Далі. ..
Аеродинамічний політ настрою в верх з метою його реінкарнації та консервації для подальшого використання в денний, вечірній і частково в нічний період з відкладення векторних слідів для наслідування оточуючими. (щойно спробував перечитати це речення і сам здивувався, що не розумію його змісту:D ).

Ворог вже підтягує сили і готує нову битву...

Отож, вітаю Крісті з черговим званням, бажаю ще більше бути Я та невірити у всілякі там пустелі!

До всього хору додам ще й свій:sing:

По завершенню війни дамся чути знову!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 23-1-2003 у 08:12
Вельмишановний Nazare


Підозрюю, що ти вже вирішив тут не з'являтися й тому мої слова поринуть в нікуди...
Однак моя світла пам'ять про тебе буде змальовувати твій образ й я спробую спілкуватися з тобою уявним. Так от...ні в ляльці ні на дударику я не була (на дударику був Прокопій) за що мені страшенно прикро й соромно - мала купу інших справ. Але бачиш який ти - ти залишаєш мене саму, наодинці з страшним, кликасто - зубастим ворогом (хоча він ще й до того всього досить гарно виглядає). Як можна залишити таке беззахисне сотворіння саму??:rolleyes:
Однак у мені всередині є тисячі невідомих мені ресурсів, котрі спробують перемогти ворога не справжнім боєм, а хитрощами (усмішки, моргання... і вуаля - ворог здався) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Дуже шкода що не можна вставляти в форум свій голос, боюся що читають це все що я пишу дуже серйозно. Тому порада - читати весело, з посмішкою й всекими жартівливими інтонаціями
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 23-1-2003 у 08:17
Любий отче


Рада вітати знову знайомого мені ніжного, милого й теплого отця Прокопія. Простягую тобі віртуально руку для примирення, хоча ми й не сварилися ніколи, але сподіваюся що нашій жартівливій війні прийшов кінець. Обидва табори переможені й переможці, закидали одне одного квітами й лімузинами ;) ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-1-2003 у 17:50


Змушений був ще раз перечитати декілька своїх останніх повідомлень, бо так і не зрозумів де я проявив тиранію, чи то пак дав натяк, що покину поле бою. Не знайшов... Але раз мене вже поховали то буду потихенько викопуватись:D.
Але якщо ви хоч раз перекинетесь лімузинами то мені не буде скім спілкуватись та обмінюватись настроєм.:D
Не про те я.
Ви тільки вчитайтесь наскільки є актуальним на цей розділ, час і місце автор наступних рядків:

Світло обгороджене стрілами кінчиків крові
Війна захопила відстань об місяць
До кохання верніться золотими словами засипте під ранок
Ненажеру схоронено камінням сточеним часом безкрилим.
(Олег Калитовський(Калич) Отже сьомий крок глибокого відбитку вічністю залито)

Напевно слід перечитати ще раз.

Питання до Крісті: оголосіть свої роздуми на тему Я і імпровізація.

І не смію нагадувати, але сьогодні витік термін написання розрекламованої анафеми про пошуки філкаму Отцем Прокопієм.

Ну що, буду продовжувати розкопуватись далі... :lol:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

wink.gif написано 24-1-2003 у 08:08
Добрий ранок моє.....


Неначе ляля в льолі білій
Ранкове сонечко встає
Ось з такими словами вітаю я тебе (віртуально)коли ти прокидаєшся. (Трохи не вийде бо ти внеті)
Приношу тобі ранкового гарячого чаю, пар ще йде з горнятка й аромат розливається повсюди.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

yes.gif написано 24-1-2003 у 08:19
Добридень Nazare


Я знову перепрошую, якщо трохи суворіше написала тобі нібито ти кидаєш нас, бо твої слова:
По завершенню війни дамся чути знову!
наштовхнули мене на цю думку. Ти в жодному разі не тиран, ніколи ним не був і не будеш.
Тепер щодо закидування лімузинами: ти не переживай ми будемо закидуватися іграшковими, тож єдине що ти зможеш зробити це прийти до нас в лікарню де ми будемо лежати з Прокопієм з переломами й продовжити всі наші дискуссії вже на вербально - зоровому рівні (але це звичайно найгірший варіант, а найкращий........ ще не знаю, однак живі ми будемо точно):D :D
Тепер щодо теми: Я і інтерпритація. Знаєш напевне з іншим повідомленням тобі відповім бо це дуже довга тема й я маю її добре обдумати, щоб ти не перичитував тисячу якихось незрозумілих слів, накиданих одне на одне з ледь вловимим змістом
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 24-1-2003 у 19:25


Крісті!
Мене також слід читати твоєю жартівливою інтонацією, бо в інакшому випадку я буду виглядати так, ніби знаю про шо говорю, чи пишу:lol:
Тут сьогодні пан Ю.Шаріфов в телефонній розмові проанонсував майбутню вечірку в Ляльці, яка поки носить робочу назву Рілекс-паті, то має бути не гопанка (жодної кислоти!), а така собі дуже романтична нью-ейдж - ексідджез настроєна паті. Казав, що суперово туди йти на побачення - атмосфера буде романтично зближувати. Але то поки проект, тому нікому ні-ні:lol:

А про імпровізацію можеш писати навіть дуже багато слів, в них жиш істина, а не в зжатій обдуманій фразі, навіть якщо би кожне слово в ній мало би цілу купу значень, і не потрібно перекладати на мою мову, пиши для себе, так простіше поясняти почуття.

І ще десь зникла "Люля", тобто Гусеничка...

І на остаток хочу поділитисьтим, що зара мене переповнює:

"...Ніч заступає
Палюче сонце
І заступає
Розважливими словами
Якусь дуже сумну мелодію
Я вже нічого
Крім тої ночі не бачу
Та тільки чую
Як десь далеко далеко
Поза іі руками
Поза її вустами
Поза її очима
Раптом залопоче крилами
Червона трава
Довго літає над нами."

Так спроквола надходить
(Гр. Чубай)






Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

yes.gif написано 27-1-2003 у 08:10
Привітики Nazare


Дуже мене зацікавила тота вечірка. якщо можна хоч натякни дату.... Бо Шаріфова я чула лиш один раз але мені сподобалось, навіть дуже.
Щодо Люлі, то я підозрюю що вона нас залишила на завжди. Страшенно я переживаю цю втрату, але не можу нічого зробити (хоча я її бачу кожен день, тож з усіх я напевне найщасливіша.)
Тепер щодо інтерпретації: розумієш у світі існують навіть закони інтерпретації - академічна, камерна й таке інше. Можу тобі називати різних відомих виконавців типу Гоффман, Гілельс, Ріхтер та інші й описати який з цих виконавців якого стилю притримується. Але це зновуж таки буде просто лекція. Я ж не притримуюсь жодного стилю, бо в дечому вже маю власний. Все залежить від музики котру граєш. Якщо виконати треба класику, то звичайно - хочеш не хочеш схиляєш голову перед правилами й канонами. Однак я полюбляю більше імпрессію - тобто імпресіоністів. Далі ж звичайно йдуть усі стилі модернові. Але початком мого, власне мого, виконавського світогляду стали саме вони - добрі старі імпресіоністи, а зокрема Дебюссі.
І тут звичайно найголовнішим є те що виконую я його так як відчуваю. Програю всередині себе, витворюю свої кольори, образи, краски. Навіть часом буває що для потрібного настрою й цілої п'єси можу згадати собі якусь маленьку деталь, цілком несуттєву, але згадую й (клац) ось воно - потрібна мені фарба, потрібний дотик.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 281
Реклама: