Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Хто оплачує побачення, Boy or Girl???
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 27-7-2004 у 15:09


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Я би поостерігся казати таке жінці ;). Може і неправильно зрозуміти - "ти не хочеш щоби я добре виглядала?"...

А як щодо відповіді - "ти і так добре виглядаєш навіть без того суперового вбрання".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-7-2004 у 15:27


Не завжди "пройде". Але у стосунках статей кожен повинен сам вчитися на своєму досвіді.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 23-9-2004 у 01:01


Тут всі вже й забули, про що говорили - а я все-таки додам свої дві копійки :P. На рахунок іноземців - своїх знайомих німців я давно привчила до того, що можна розраховуватися по черзі - раз вони заплатили, раз - ми, ніхто не обіднів - і офіціантам менше роботи, а то не дай Боже запишуть моє вино в рахунок сусіда :wow:. А взагалі-то німці переважно не проти, якщо розраховуюся я - їм приємно, а мені - все одно ;) А дівчину Дем'яна можу зрозуміти - вона, мабуть, хотіла "зреванжуватися" за кіно і "не падати йому на кишеню" - хотіла як краще, а вийшло гірше, ніж завжди :(. Сподіваюся, що Дем'ян не зробив поспішних висновків ... А на рахунок мужчини в декретній відпустці - мій чоловік з гордістю погодився займатися дитиною після народження, щоб я могла спокійно працювати (так вже склалося, що моя робота не цікавиться моїми "приватними проблемами", як, наприклад, народження дітей). Чоловік протримався рівно тиждень, а потім сказав - "всім привіт" - і чухнув в Петербург пожалітися кулєгам на своє тяжке життя. Ну а я - дитину під паху і перекладати в суд (за дитиною доглядали під час процесів всі підряд - і свідки, і адвокати, і глядачі, і поліція :baddevil:). Через три тижні чоловік повернувся сповнений нових сил, але Олеся вже прижилася в судах, і вдома ревіла, а в судах - спала. До речі: я не жаліюся - навпаки, рада, що так склалося. Чоловік є чоловік, нема чого йому сидіти з дитиною - а то я йому на голову вилізу і вирішу, що я "глава сім'ї", і що без чоловіка собі раду дам :baddevil: А потім буду сидіти і плакати - нашо мені то всьо без мого коханого чоловіка - ну не сидів з дитиною, але ж я його ТАК КОХАЮ :saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 23-9-2004 у 08:51


На жаль дійсно вже все забулося, я взяв для себе багато уроків, однак як зрозумілося з тою дівчиною це не єдине непорозуміння вийшло, що ж робити так склалося не судилося...тепер я маю те що хотів і покрайній мірі питання оплати взагалі не розглядається УРА!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 8-10-2004 у 10:46


Взагалі то хлопець,але деколи можна і 50/50.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 8-10-2004 у 14:27


Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
А якщо чоловік не вибагливий такий як я? я дійсно люблю жінку не із-за того яке плаття вона одягне або які духи напорская а люблю,бо люблю як людину. Просто це все то прояви суспілства і людина хоче виглядати гарно, але не в цьому любов, якщо це відіграє якусь роль то дуже маленьку...


троха офтоп, але таки висловлюсь: а нічого, що іноді люди в Оперу ходять, чи ще на якісь акції, де хочеш-не хочеш, а мусиш бути не в джинсах і футболці, навіть дуже сексапільній? і мати на такий випадок одну сукню -- ну, це вже вибачте :mad:




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-10-2004 у 14:40


хочеш, а мусиш бути не в джинсах і футболці, навіть дуже сексапільній

Вибачаюсь....а хто сказав "мусиш"? Це що кримінал чи зобовязаня без якого не пустять в оперу? Я теж не люблю коли приходять на такі вечори в чому попало, але я враховуї їхні думки та погляди. Сучасність вже багато в чому помінялась, люди змінилося, створилися всякі хіп-хопи, панки, рокери і т.д. Кожен має свій стиль і хоче в оперу, отож якщо я побачу рокера в шкірянці в опері, я не буду його осуджувати, це його стиль, а "мусиш" такого немає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 8-10-2004 у 15:10


мені за великим рахунком теж як правило все одно, що там про мій вигляд думають люди навколо, але межа цьому все ж є. Є таке поняття, як соціальні норми, ламати їх весело, але не зажди це на руку. ОК, закриваю цю дискусію, бо офотоп.



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
katherin Polyanska
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 13-10-2004
Місто: Rivne
Нема на форумі

Настрій: безмежно щаслив

[*] написано 14-10-2004 у 14:14


думаю, що платити повинен чоловік ... але я часто запрошую свого коханого у кафе, тоді плачу я ... мені це приємно



Ти повинна зробити добро із зла, тому що його більше нема з чого зробити
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 15-10-2004 у 10:51


2 katherin Polyanska. Ну от те про що я і казав,що можливий варіант 50/50.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2822
Реклама: