Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5  6
Автор: Тема: Почитайте та порадійте за ВЯ
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-3-2010 у 19:33


Тепер почалися конфузи вже в ролі президента. Косово, Осетія, Чорногорія - яка різниця?
http://pravda.com.ua/articles/2010/03/1/4821508/




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 1-3-2010 у 22:20


От я зловив себе на думці: раніше - щойно дизнався - відразу кинувся би викладати: нехай інші теж порадіють. А цього разу прочитав, послухав: ну і шо? Чим здивувати хотіли? Єдине, що мене подвигнуло стягнути авдіо - те що, почт переполохався і сльозно просив журналіста монтувати без "чорногорій". Тобто завтра, коли вони скажуть: "а нічого не було, це все - домисли, наклепи та вороги", - я матиму доказ.

Але ж треба таке: навіть нам уже байдуже, а їм, з якогось дива - ні:o




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-3-2010 у 16:10


Приколи продовжуються:
http://www.pravda.com.ua/news/2010/03/11/4853122/

"ПропозІції ПрезиденИта" :)

Формально є підстава перевірити його знання української і зняти його, якщо він її не знає (згідно з Конституцією)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 11-3-2010 у 16:44


Існує й ще один привід порадіти за ВЯ. Наша полум'яна інтелігенція, судячи зі всього, і не думає щось там боронити і за щось там свій голос подавати.
От яскравий приклад. Юрій Винничук в своїх обсерваціях на ЗІКу вже як тільки не повправлявся у плюванні вслід Ющенку, вже яких тільки епітетів йому не вліпив! Якби писане слово мало матеріальну силу, то Ющенко мав би вже на тій пательні зішкварчати.
Аж ось в обсерваціях настала пауза... Поміж тим Янукович в Москві дуже плідно поспілкувався на різні небайдужі нам теми, та й повернувшись додому різне вичворяв... Читаю сьогодні свіжі обсервації -- хоча б словом було про це згадано! Кілька звичних плювків у бік Ганці Герман, кілька копняків Фаріон, а позатим - нічичирк. От що значить лояльність! Браво.
А ще ж зовсім недавно Дон незле фігурував у Винничуковій сатирі.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/03/10/219949
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 12-3-2010 у 01:31


А мене оце поперло нереально :baddevil:
http://obkom.net.ua/news/2010-03-10/1633.shtml
Це, мабуть, добре, коли такий еластичний анус в людей... мабуть... :(




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 12-3-2010 у 20:18


Про "плани" на перші 100 днів: http://korrespondent.net/opinions/1053466



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-5-2010 у 15:56


Відчуйте різницю.
Чомусь Лукашенко причепив собі кокарду в кольорах прапору своєї країни. А Янукович - гєоргієвскую лєнту.


41d2f95822c75a8a51fc.jpeg - 72kB




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-5-2010 у 16:12


Так, дійсно, це сумно… Багато людей зараз начіпляють на себе Георгієвську стрічку, навіть не замислюючись над тим, що вона означає.
Цитата:
Георгиевская лента — это многовековой символ, олицетворяющий подвиг русского воина на полях сражений, в кровавых рукопашных мясорубках. Это элемент награды, выдававшейся за подвиги.

«Георгиевская ленточка», благодаря неспособности организаторов правильно растолковать истинный смысл акции, превратилась в безвкусный китч, не отражающий в глазах некоторых участников этой акции никаких эмоций, кроме как пассивного желания нацепить на себя «модную штучку».

Кому цікаво, завітайте до сайту:


http://www.za-lentu.ru/




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-5-2010 у 16:37


Просто в російського керівництва в нинішній ситуації нема можливості вчепити на 9 травня державну символіку, от вони і викручуються. А враховуючи цінності нашого Президента, думаю він зробив це з тих же міркувань.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-5-2010 у 17:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Просто в російського керівництва в нинішній ситуації нема можливості вчепити на 9 травня державну символіку, от вони і викручуються. А враховуючи цінності нашого Президента, думаю він зробив це з тих же міркувань.

Не згоден. Росія має право використовувати державну символіку, адже вона офіційно є правонаступницею СРСР. Тому, гадаю, це не пояснює те, що в Мєдвєдєва та в Януковича на лацканах не було своїх національних стрічок. Питання в іншому, навіщо взагалі ті стрічки? Данина моді?
А для тих, хто супротивник того, що на параді в Москві гордо крокували українці (75 курсантів і офіцерів академії Сухопутних військ Збройних сил України зі Львова. Доречи, йшли під українським прапором), то знайте, що по Червоній площі також пройшлися білоруси, вірмени, казахи, киргизи, таджики, туркмени, поляки, американці, британці та французи - себто всі, хто воював проти Гітлера.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-5-2010 у 18:56


Цитата:
Не згоден. Росія має право використовувати державну символіку, адже вона офіційно є правонаступницею СРСР.

Наскільки я знаю, проблема в тому, що під прапорами, які є тепер офіційним прапором РФ, в СВІІ воювали "власівці". Це створює для росіян певний дискомфорт у питання використання триколору в св'яткуваннях 9 травня.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 9-5-2010 у 19:40


А давайте порахуєм:
1. РФ (вона ж РСФСР)
2 Україна (вона ж УРСР)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв

по Червоній площі також пройшлися (3)білоруси, (4)вірмени, (5)казахи, (6)киргизи, (7)таджики, (8)туркмени, поляки, американці, британці та французи - себто всі, хто воював проти Гітлера.
всі, хто воював проти Гітлера

Станом на 9 травня 1945 року в складі СССР було 16 (шістнадцять) союзних республік.
Ну гаразд, Карело-фінську не рахуємо, будемо вважати РФ наступницею і РСФСР і Карело-Фінської РСР. Залишається 15 (п'ятнадцять).
Де представники ще семи країн?:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-5-2010 у 21:00


to Андрій Пелещишин: Як на мене, позиція сучасної Росії мала б дещо змінитися, щодо власівців. Щож до прапору… Звісно, власівці могли використовувати триколор Російської імперії, щоб підкреслити свою національність, але основним символом РОА був Андріївський прапор. Доречи, знайшов фотографію братської могили солдат РОА на Празькому цвинтарі. На пам’ятнику добре видно емблему РОА - Андріївський прапор, облямований червоною смугою.

to Hanor Narasson: Вибачте, забув вставити слово МАЙЖЕ. :) Добре, були МАЙЖЕ всі, хто воював проти Гітлера. Не було Грузинів, бо вони після Абхазького конфлікту тепер до Росії не їздять, Литви, Латвії, та Естонії (посоромились, вони ж тепер в НАТО, але не знали, мабуть, що представники головних натівських країн там будуть), Узбекистану, Азербайджану та Молдови (а ті й так всі в Росії на будівництві). Можливо ті країни хотіли тим самим висловити Росії своє "фє", проте назвати розумним такий крок я особисто не наважуся. Це ж парад був як торжество перемоги над фашизмом - кривавої ідеології. Були війська союзників. Навіть німка Ангела Меркель приїхала.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 10-5-2010 у 17:57


Гадаю, що в країн Балтики були геть інші мотиви не брати участі в параді, аніж те, що вони посоромилися, бо в НАТО. Наскільки мені відомо, правонаступниця СРСР Росія для них також окупант, та й не факт, що їх узагалі хтось туди запрошував.
Що ж до решти... я зараз, мабуть, скажу крамольну думку, тому сприймайте, як глибоке ІМХО, але 90% тих, хто стояв на високій трибуні, глибоко начхати на війну, на перемогу, на ветеранів і взагалі, на все на світі, окрім своїх дорогоцінних персон та безсоромної показухи. Саме свято з 1947 року було робочим днем, неробочим стало лише 1965, і святкували його геть не з таким пафосом, як нині. І це не тому, що "большое видится на растояньи" - люди дуже добре пам’ятали, якою ціною далася ця перемога, саме їм, а не вождям. Як у Галича "Что города берутся к датам, а потому - любой ценой" (с). Мій дідусь воював, двічі був у німецькому полоні, вперше втік, і вдруге його відправили в Дахау. Коли концтабір звільнили, дід повернувся додому, де й отримав десять років за "зраду Батьківщині". Я ще пам’ятаю, як він святкував 9-те травня – прокидався, снідав, йшов в парк Слави до Вічного Вогню, клав квіти, дуже коротко спілкувався (та й то не щороку) з іншими ветеранами, повертався, випивав 50 грамів, і надвечір йшов гуляти. Він терпіти не міг усі ці помпезності, називав це “свинячим шиком”, і геть не тому, що відсидів за те, що потрапив у полон. А тепер я дивлюся на ці пики, що не постидалися начіпляти на лацкани георгієвські стрічки, на нашого двічі несудимого головнокомандуючого, на тих, хто, “радіючи” перемозі над фашизмом, впритул “не бачить” (якщо не свідомо плекає) неофашистів в своїй країні – і таки радію. Не за В.Я. – за себе. За те, що в мене інші уявлення про свято Перемоги, аніж помпезні паради та свіжезняті “великі фільми про велику війну” типу “Предстояніє: покажи сіські” Міхалкова. І за те, що я (хай і роблю дуже мало) – але згадую про ветеранів не раз на рік.
Отаке надумалося... Вибачте, якщо когось образила. Як я вже казала, усе – імхо.





Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-5-2010 у 18:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
to Hanor Narasson: Вибачте, забув вставити слово МАЙЖЕ. :) Добре, були МАЙЖЕ всі, хто воював проти Гітлера. Не було Грузинів, бо вони після Абхазького конфлікту тепер до Росії не їздять, Литви, Латвії, та Естонії (посоромились, вони ж тепер в НАТО, але не знали, мабуть, що представники головних натівських країн там будуть), Узбекистану, Азербайджану та Молдови (а ті й так всі в Росії на будівництві). Можливо ті країни хотіли тим самим висловити Росії своє "фє", проте назвати розумним такий крок я особисто не наважуся. Це ж парад був як торжество перемоги над фашизмом - кривавої ідеології. Були війська союзників. Навіть німка Ангела Меркель приїхала.


Якщо вже рахувати саме так, то більш доречним словом буде не "МАЙЖЕ", а "ДЕЯКІ".

До антигітлерівської коаліції станом на кінець квітня 1945-го входили, крім перерахованих:
Китайська Республіка
Норвегія
Австралія
Югославія (зараз це щонайменше 5 окремих держав, бо з Хорватією питання дражливе)
Данія
Греція
Канада
Нова Зеландія
Чехословаччина (Чехія і Словаччина)
Монголія
Південно-Африканський Союз (також на даний момент там більше, ніж одна держава)
Бразилія
Мексика
Ефіопія (тепер також 2 держави)
Румунія
Болгарія
Італія
Фінляндія
Угорщина
Ірак.
Ну гаразд, з останньою шестіркою - то таке. Перекинчики вони.
Це реально, хто воював. А ще в стані війни з Німеччиною було понад два десятки країн.
Я, щоправда, не певен, чи воювали в Європі Монголія, Китай Ефіопія і іже з ними, але щонайменше з десяток країн, які вели реальну війну на Європейському ТВД на параді не було.:baddevil:

UPD. Ну, будемо вважати, що РФ представляла ще й Туву, яка приєдналася до Антигiтлерiвської коаліції в червні 1941-го (і була в 1944 анексована СССРом):baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-5-2010 у 22:57


to Лінда Коваль: Я багато в чому з вами згоден. Проте, вважаю, що ігнорувати ці ювілейні паради нашій країні не варто. Зараз пішла мода переписувати історію на свій лад, тому як зникнемо з очей англо-американо-французсько-російського істеблішменту - відразу ж забудуть всі наші надбання, які ми - Українці вклали у перемогу над фашизмом, та запишуть нас, як казав Стус, в "націю сержантів".

to Hanor Narasson: З вашим переліком країн антигітлерівської коаліції, звісно, я не можу не погодитись, хоча він теж не повний. Наприклад, там немає Аргентини, яка проголосила війну Германії та Японії аж наприкінці березня 1945 року :) та ще багатьох (наскільки пам’ятаю, навесні 1945 р. країн антигітлерівської коаліції набралося більше п’ятдесяти). Проте коаліція - то все де-юре.
А де-факто внески тих країн у боротьбу з фашизмом були дуже непропорційні (дехто допомагав лише постачанням техніки або ж продуктів харчування, а деякі держави взагалі брали участь у війні формально). Можна б було розвинути цю тему й глибше, але не хочеться зараз принижувати чий-небудь внесок у велику перемогу. Подякуємо всім і за то.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-5-2010 у 02:23


Наофтопили. До чого у цій темі війна? Янукович - він що, ветеран?

Особисто я теж радий за Віктора Федоровича - у нього тепер є новий бантик, буде із чим побавитися. У людини в дитинстві було так мало іграшок !:(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-5-2010 у 16:48


Нова оказія з Януковичем і силами природи.
Януковича вдарив вінок, який він покладав:
http://www.pravda.com.ua/news/2010/05/17/5047496/

Адміністрація президента ніби то заборонила поширювати відео з цим інцидентом.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-5-2010 у 17:25


Але мабуть вже пізно забороняти. Відео вже є на Ютюбі: http://www.youtube.com/watch?v=oowdk2Xqhbg



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 17-5-2010 у 20:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Наофтопили. До чого у цій темі війна? Янукович - він що, ветеран?

Особисто я теж радий за Віктора Федоровича - у нього тепер є новий бантик, буде із чим побавитися. У людини в дитинстві було так мало іграшок !:(


Він сам як іграшка - Вінні Пух!:lol: А Медвєдєв, пачє чаяній, - як Пацик:

:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 19-5-2010 у 11:32


Внаслідок чергової зустрічі президентів України та РФ досягнута домовленість про фінансування РФ будівництва в Україні заводу для виробництва нанокріплень для вінків!:lol:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 20-5-2010 у 18:11


Цитата "Люся Янукович стала справжньою інтелігенткою". Стаття тут: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/4bf545c42cedd/



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-5-2010 у 20:02


Виявляється, і на таблоїді можна почерпнути багато цікавого:rolleyes:
Наприклад, намалювався якийсь "Донецький державний університет". Розжаловали у зв'язку з перемогою на виборах? Гадав, якась інша, не знайома мені контора, ач ні - дивлюся: Шевченко за "інтелігенткою" марширує. Та й назвали його згодом ректором "національного". А головне - я Пісарева не впізнав без гриму. Ось цей огрядний чолов'яга із 3 підборіддями - колишній (нещодавній) танцор світового рівня??!:o Боже мій, і що з людьмі робить керування інтелігентністю?:mad::lol:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-6-2010 у 18:06


Лайзер, Майзер, Райзер... :)
http://obkom.net.ua/news/2010-06-02/1631.shtml




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 29-6-2010 у 22:00


Річниця народження чи річниця смерті - яка різниця?...
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/4039516/




Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2828
Реклама: