Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  ..  12
Автор: Тема: Форум видавців
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 20-9-2006 у 15:28


Ой, я тут ще таке цікаве знайшла:
Цитата:
Владимир Сиротенко (Вербицкий)
Я никогда не вступал в ряды КПСС. Красные когда-то разрыли склепы моих предков и на месте их захоронения в Чернигове теперь яр-дорожка с Болдиной горы в урочище «Святое». В день совершеннолетия, над этой яр-дорожкой, у могилы друга-наставника моего прадеда (первого переводчика Польского Гимна «Еще Польська не згинела», автора слов «Ще не вмерлы Украины» Николая Вербицкого-Антиоха) Афанасия Марковича я приносил Присягу Роду. Клялся служить людям, а не властям , Родине, а не Державе и никогда не вступать в компартию.
Джерело



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-9-2006 у 16:16


Ага, назбирав дядько сім мішків гречаної вовни. :D Буває... :saint: Я нещодавно прочитала "Необхідні речі" Стівена Кінга, і одна фраза так мені врізалася в пам’ять, що я скрізь її цитую. Сюди вона теж надається. :) "У світі, де існує Майкл Джексон, усе можливо, звісно".



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 20-9-2006 у 17:44


Даруйте, відхилюсь від теми, але пан Василь згадав книжкову гуртівню у Львові. Я можу поцікавитись де воно є?



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 20-9-2006 у 21:27


Стосовно гуртовні - то це на Бузковій, 2 (бічна Зеленої, за Сафарі, навпроти Інтермаркету) і ціни там дійсно дуже гарні.

Стосовно форуму - мені сподобалось. Товкся там 2 дні. Накупив купу книжок. Ціни були високі хіба на дитячу літературу, а на художні книги достатньо низькі. Скажімо купив книгу за 8 грн., яка у Букві коштує 18.50.

Автор пише, що не було студентів. Брехня повна. В четвер (саме тоді як був Луценко) їх було як мух. До лотків підійти не можна було. І наукову літературу розбирали із руками і ногами.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-9-2006 у 12:36


Ех, я після відвідин найпершого Книжкового форуму взагалі перестав там бувати... Одна велика гламурна тусовка... і все. Суєта суєт...

Люди переймаються, що мають читати на рік уперед, до наступного форуму. Бо там "розставляють акценти", "добродушно" пропонують, що ма люд читати. Які нові тренди, віяння.
Може, хто за то переживає, то для того є важливе.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-9-2006 у 13:19


Особисто для мене - так, важливо, хоча сказати, жи я переживаю за це, не можу. Але не можу й прожити тиждень без нової (для мене, не взагалі) прочитаної книги. А вже стало традицією, що до Форуму видавці готують якнайбільше новинок, деколи книги ледве не вологі, свіжесенькі, і то фантастичне відчуття. Імхо, немає нічого злого в тому, що людям пропонують, що читати - але ж останнє слово завжди за читачем, особливо якщо він вміє мислити, а не плисти за течією.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-9-2006 у 16:03


«У Львові сонячно палало літо, що повернулося»
«не потрібно дорікати народ»

Це дядькові, який ТАК пише українською, «довелося братися за переклад», аби видатися в Росії?!

А УП просто скурвилася: якщо ви вже набралися нахабства і поставили матеріал, то редаґувати в ориґіналі улюблені місця, на які вже є посилання (хоча б на вашому же форумі) – це суцільний моветон і неподобство. Треба думати «до того», а краще «замість того», а як вже не подумали, то вгомоніться, бо «дурь ваша всякому должна быть видна»

Доречи, а чому «Вербицкий»? Який же він тоді, до біса, родич? Автор гімна мав прізвище «Вербицький» :rolleyes::P




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 21-9-2006 у 16:12


Там із коментів ясно, що матеріал був російською, а УП на вимогу читачів його переклала. (І не полінувалися ж перекладати оту туфту!)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-9-2006 у 16:42


Гаразд, хоча вони дуже поспішали (цікаво, куди?) - начебто раніше таких помилок не робили і при перекладах.
Але. що ж то за писюк, який, за його власними маячками, хоче писати Тут і змушений друкувати переклади сввоїх книжок Там тільки з-за відсутності вільних 200 тис. бабок, а не те що книжку - статтю про український форум українських книжок українською мовою нашкрябати не спроможний?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-9-2006 у 16:47


Кожному воздається за предків :)

Якщо не зраджує пам'ять, саме Вербицький написав нищівну рецензію на Степана Руданського, і тому довелося видавати свої "Співомовки" не в Києві, а в Петербурзі. І ось історія повтрюється вже у вигляді фарсу :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 10-11-2006 у 12:05
Книжкова виставка "Медвін"


Почалася виставка в ін-ті Фізкультури, як завжди. Я вчора товклася там пару годин. Враження дивні. З одного боку, в-ва привезли дуже багато свіженького (як для мене, бо я ж не була на Форумі). З іншого боку, менше руху, ніж минулого року. Може, це тільки тому, що перший день. Якщо буде можливість, піду ще сьогодні. Накупила цілу торбу книжок, і маю велику підозру, що принаймні дві художні (бо ж купила ще й до біса нехудожніх) можуть виявитися дуже пристойними. Тьху-тьху, щоб не наврочити.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

thumbup.gif написано 12-12-2006 у 09:53
Різдвяний книжковий ярмарок


Цитата:
18 до 22 грудня в Українському домі (Київ, Хрещатик, 2) відбудеться Різдвяний книжковий ярмарок.

У програмі:
- Благодійна акція “Подаруй дитині книжку!” за підтримки Святослава Вакарчука (зібрані книжки ми передаємо в інтернати та дитячі будинки; усього за час акції, яка тривала під час Першого дитячого благодійного ярмарку та Форуму видавців, зібрано 40 тисяч книжок).
- виставки дитячих малюнків – учасників конкурсу «Моя тепла Україна» (голова журі Руслана Лижичко – спеціальний гість ярмарку);
- автограф-сесії з модними письменниками та артистами;
- вперше в Україні! Мистецька виставка «КНИГА + АРТ» (Інститут проблем сучасного мистецтва АМ України; куратор Олеся Авраменко): Олена Бабенцова, Володимир Будников, Євген Добровинський, Микола Журавель, Микола Маценко, Лесь Подерв’янський, Влада Ралко, Тиберій Сильваші, Марина Скугарєва, представляють живописні ремінісценції на літературні твори, образи, книжки, авторів…
- вперше! Презентація гігантської АБЕТКИ від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»!
- вистави шкільних театрів та інсценізації казок;
- презентація «свіженьких» романів Конкурсу «Коронація слова – 2005-2006 рр.» :
Андрій Кокотюха«Темна вода» та «Зоопарк, або Діти до 16-ти»; Ігор Бузько «Формула»; Марія Римар «Білий слон»; Ярослава Литвин «Ігри»;
- дитячий конкурс «Маленький ерудит» та книжкова лотерея;
- розваги і конкурси для дітей від Пізнайка…
та багато іншого…

Прес-конференція відбудеться 18 грудня в прес-центрі «Український час» («Український дім», Київ, Хрещатик, 2). Акредитація перед прес-конференцією.
Всі журналісти при акредитації отримають подарунок від Миколая!
Наступний реліз з уточненою інформацією буде розіслано 12 грудня.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 15-12-2006 у 14:11


Один з найвідоміших дитячих письменників у сучасній Британії Джеремі Стронг, ймовірно, приїде наступного року (2007) на Форум видавців до Львова. Запросили літератора до Львова Британська рада в Україні та «Видавництво Старого Лева». Про це ЗІКу сьогодні, 14 грудня, повідомила регіональний менеджер Британської ради у Львові Світлана Яворська.

За її словами, окрім зустрічі з читачами, письменник проведе тут майстер-клас і, можливо, відбудеться показ вистави за одним з його творів. Наразі українською мовою перекладено два тексти Джеремі Стронга «Ракета на чотирьох лапах» і «Мій тато – зелений алігатор». Обидві книги вийшли у «Видавництві Старого Лева».

А на початку березня Британська рада в Україні організує віртуальне написання дитячої книги. У Києві її писатиме письменник Андрій Курков, а в інших містах, де є осередки Британської ради, он-лайн її дописуватимуть діти.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-12-2006 у 14:51
Книжковий Миколай


Щойно відвідала різдвяну дитячу книжкову виставку в Українському домі. Загалом враження непогане, але минулого року було краще. Більшість видавців привезла дитячі новинки, а "Дуліби" навіть привезли й дорослі :) Але чомусь нема такої святкової метушні й колотнечі, як минулого року. І нема й натяку на Святого Миколая, чиїм іменем названа виставка. Експозиція тільки на першому поверсі, на другому - лахи. Книжковий супермаркет цьогоріч зайняв цілий ряд, але книжки там шалено дорогі. "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" на центральному місці, у них з'явилася нова книжка Сашка Дерманського. Для дітей проводяться конкурси, але якось хаотично. А в цілому сподобалось.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-12-2006 у 14:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук


Наразі українською мовою перекладено два тексти Джеремі Стронга «Ракета на чотирьох лапах» і «Мій тато – зелений алігатор». Обидві книги вийшли у «Видавництві Старого Лева».



А Ви не в курсі, ще щось зі Стронга перекладатимуть? Бо дитина вже затюкала, подай їй ще Стронга і все. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 23-12-2006 у 13:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark

А Ви не в курсі, ще щось зі Стронга перекладатимуть? Бо дитина вже затюкала, подай їй ще Стронга і все. :)


Нажаль, незнаю :)
Якщо десь знаюду інформацію, то дам знати.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 25-12-2006 у 09:27


На виставці говорили, що перекладатимуть і далі. Правда, не уточнили коли.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 13-3-2007 у 10:58
Виставка-ярмарок дитячої книги


Виставка-ярмарок дитячої книги у рамках Міжнародного наукового симпозіуму «Візуалізація образу дитини у літературі» відбудеться 10-14 квітня 2007 р. у Палаці Мистецтв (м. Львів, вул. Коперніка, 17).



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 13-3-2007 у 16:08


Львівське видавництво «Піраміда» активно готується до Форуму видавців. За словами головного редактора видавництва Ірини Школик, зараз «Піраміда» готує до друку «бомбу» – двотомник перських казок Романа Гамади. Також має вийти нова книга Валерія Шевчука «Сон сподіваної віри», книга Володимира Хрущака «Поцілунок Юди», Дмитра Шурхала «Українська «Якбитологія», роман Ігоря Йосипіва «Університет», книга Тимофія Гавриліва «Де твій дім, Одісею?», а також «Спогади про Сашка Кривенка» та інші.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-3-2007 у 16:40


Нормальний хід, при тому, що "Якбитологію" вже видали кілька років тому. Це вони про перевидання так голосно сурмлять?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 19-4-2007 у 08:49
"Медвін" і "Портал"


Вчора провела на виставці пару годин (як завжди, в ін-ті фізкультури). Багато нових книжок, тому всім раджу. Я, щоправда, останні пару місяців навмисно нічого не купувала, то мені асортимент тим більше сподобався.
Хочу порекламувати книжку: Євгенія Кононенко, "Жертва забутого майстра", в-во "Грані-Т". Вчора собі купила, читається прекрасно, крім того, вельми пізнавальна. Правда, "Грані-Т" мають зовсім маленьку ятку, та й книжка стоїть не на видноті. Але вона того варта, щоб її пошукати. Я загалом не любитель Кононенко, але ця книжка stands out.
Про "Портал" нічого не скажу, тільки сьогодні відкриття. Але української фантастики, я так розумію, там не буде.

P.S. "В-во Старого Лева" привезло нову книжку Джеремі Стронга.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-4-2007 у 11:42


На дитячому форумі, де продавали і дорослі книги купив "Ґудзик" Ірен Роздобудько. Дуже сподобалася.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 19-4-2007 у 17:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
На дитячому форумі, де продавали і дорослі книги купив "Ґудзик" Ірен Роздобудько. Дуже сподобалася.


Хто сподобався? Ірен Роздобудько яко жінка :-)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-4-2007 у 22:33


Книга звичайно.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


thumbup.gif написано 7-8-2007 у 23:34


До участі у XIV національній книжковій виставці-ярмарку, що традиційно відбудеться у Львові 13-16 вересня, вже зголосилися 414 видавництв, гуртових та роздрібних книготорговельних компаній, книгарень, бібліотек, приватних підприємців. Заявки на участь продовжують надходити, але всі виставкові стенди в Палаці мистецтв, який вже кілька років не може вмістити усіх охочих, були зайняті ще в квітні. Для зустрічі з читачами на форум прибудуть 105 українських та 35 іноземних авторів.

Детальніше тут: ЗІК

P.S. Має бути цікаво! Ще би Одарка спонсорів знайшла...




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  ..  12

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2854
Реклама: