Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Телепатія та екстрасенсорні здібності.
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 6-8-2004 у 23:38
Телепатія та екстрасенсорні здібності.


Вчора вранці я була за сто кілометрів від свого дому.В шостій годині не спала,лежачи на дивані,почула на відстані двох-трьох метрів,що мене кличуть.Присутність у тій же кімнаті моєї тітки змусила мене миттєво озватись,але моя тьотя продовжувала міцно спати,як і кілька хвилин до того...Я почала аналізувати голос.Зрозуміла,що він належить моїй мамі.Сказано було тихо,але не пошепки,впевнено,майже вимогливо,з тонкою ноткою хвилювання.Коли ми розмовляли по телефону,я спитала чи спала мама у той час,і вона відповіла,що ні,після чого з якоюсь ледь помітною тривогою видала запит про те коли я приїду.Я зрозуміла,що розмова не телефонна,і я таки маю їхати.По прибутті мої передчуття себе виправдали.
Позбувшись протягом дня розмов і думок про всілякого роду неприємності,я знову повернулася до того ранкового моменту і ще одна річ мене підтримала:якби той оклик я почула з іншої кімнати чи навіть з іншого кутка тієї ж,то можна було б деякою мірою знехтувати,але то було всередині,а головне біля вікна,котре дивиться у напрямку на Львів.

Це далеко не єдине паранормальне явище з усіх,що траплялися зі мною та з моїми близькими,але про решту я матиму нагоду розповісти в процесі нашої розмови,бо зі свого досвіду знаю,що коли написано забагато,читати не хочеться,та й здало би ся не змішувати,а розкладати окремо всі явища.Приєднуйтесь до клубу!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 6-8-2004 у 23:47


Людина має дивну здатність іноді передчувати, що з нею може трапитися. Я, наприклад, деколи відчуваю, що може (добре/погане) статись на наступний день. Корисна річ такого роду інтуїція...



Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-8-2004 у 02:46


Обварила собі ногу. Біль пекельний, довго заживало... Десь три дні ніц мамі не казала. На четвертий день - дзвоник мамин: "Кажи, що у тебе сталося, бо я три дні не сплю, серце болить, лише валідолом харчуюся...". У мене був Шок. Містика? Телепатія? Чи мамина любов, яка сильніша за все на світі? Але щось таки було... :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-8-2004 у 07:10


...ніколи не стикалася з ніякими паранормальними явищами :-)))) обідно мені.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 7-8-2004 у 07:35


але не треба заради того обварювати ногу :(
а так... ну буває...
подекуди... але рідко (особливо у наших гамірних містах -- фону забагато)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 7-8-2004 у 18:21


Просто треба в це повірити і звертати увагу спершу на дрібнички,а потім і серйозніші речі можна бачити,чути,передчувати,а ще дуже добре,коли згодом навчишся правильно трактувати і застосовувати ті попередження,але то важко без допомоги професіоналів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-8-2004 у 21:12


Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
але не треба заради того обварювати ногу :(


Ой, свят-свят, свят, Сергію, що ти говориш? Та най би та телепатія стрісла, щоб я заради неї так мучилася три тижні, ночей не спала і ходити не могла! Просто так співпало.
Але щось таке існує, безперечно...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-8-2004 у 21:47


...впевнена, що то все або співпадіння, або має цілком нормальне пояснення, просто
хтось таке пояснення не може (або не хоче) шукати... :-)) зато на небі вже мають падати леоніди.... чи як їх там...
такі метеоритні дощі.
жаль, хмарно ночами :-(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 7-8-2004 у 23:40


От не люблю,коли на все мають спрощене пояснення!Як так можна?Далі навіть не хочеться продовжувати тему з такими земними.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 8-8-2004 у 00:08


Сьогодні в обід приїхала зі Львова,прилягла на годинку-дві відпочити,і мені приснилося,що моя киця народила кілька кошенят,і я беру їх,аби перекласти в інше місце,де було б зручніше,але одне постійно випадає з рук і врешті-решт залишається.Слабке таке.І що ви думаєте?Прокидаюся від писку новонароджених кошенят,який чути у мене за ліжком.До вечора їх було уже п*ять живих і,згідно сну,один мертвий.
До снів теж почую скептичне ставлення?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-8-2004 у 07:20


...це просто підсвідомість і інтуіція спрацьовують, нічого тут паранормального нема :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 8-8-2004 у 11:44


Жодна інтуіція і підсвідомість не можуть такого вгадати.Це не ставки на кінських перегонах.Тим паче,що живіт у неї не виглядав на таку кількість кошенят,і з усіх 9-ти років народжування малих лише один раз траплялося подібне.

Чому ви намагаєтнся усе спростовувати?Я тему підняла задля того,аби тут люди дописували щось цікаве,а не купу скептичних висловлювань.Не ображайтесь,але мене то зачепило.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 8-8-2004 у 12:05


І шо тут такого "екстра..." всім сняться сни... тільки, можливо не сьогодні на сьогодні, а сьогодні на тиждень, або сьогодні на рік... а найчастіше - сьогодні на ніколи...

а пояснення всьому цьому дуже просте: ВСІ ЖІНКИ - ВІДЬМИ... :D




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-8-2004 у 15:35


Цитата:
Першим відправив користувач Bis
а пояснення всьому цьому дуже просте: ВСІ ЖІНКИ - ВІДЬМИ... :D


Точно! Усі жінки - відьми, бо слово це, як усім безперечно, відомо, походить від старослов’янського "відати" - "знати" себто. У жінок зазвичай краще розвинута інтуіція, ніж у чоловіків, і вони (жінки), знову ж таки, за малим винятком, більш відкриті до незвичного, і не такі скептичні, як чоловіки. Прикро, що часом ця відкритість плавно перетікає в безмежну довірливість, а деякі тьоті Марфи та Ірини кричать на прийомах: "Все погано, неси гроші - виправлю. А не принесеш - пристріт зроблю, ще гірше стане!". Отаким би, з дозволу сказати, відьмам, та по лобі граблями! :mad:
Я не беруся аналізувати, яка це підсвідомість, чи що інше, але в моєму житті, на жаль, було багато таких "передбачень" - на жаль, бо майже всі вони - на зле. І це не тому, що хороше забувається - я жінка занудна, усі свої відчуття та передчуття в щоденник занотовую. Найгірше, що пам’ятаю - смерть бабусі, я прокинулася ранком, мені ані снів не снилося, і бабуся вже краще себе почували, але я знала звідкілясь, що помруть бабця саме в той день. Справдилося, як не шкода... До речі, а як ви ставитеся до твердження, що думка матеріальна, особливо - погана думка? Знаєте, те, про що кажуть "накаркати"...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 8-8-2004 у 16:20


2Bis
(підозріло) з звідки ти то, зБіса знаєш???
- а от, якраз, і не всі!!
(переконано) а тільки Краща половина!!




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-8-2004 у 17:37


...ну може підсвідомість, може... я ж читала *толкование сновидений* фройда, там усе пояснюється :-)
особисто я можу пояснити кожен свій сон, навіть самий чудернацький (а ви вже мені повірте, такі сни
кольорові багатосерійні більше нікому не сняться), навіть *типу* той, що щось мені там провіщував :-)))
і я не відьма, а ангел... :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 8-8-2004 у 22:49


От вже і Фройда приплели.Ще один скептик,в котрого на все є пояснення.
Добре,ще один з багатьох фактів:одного разу мля мама прокинулася вранці,вже збиралася вставати,перед ліжком стояв мій дідусь,її батько,котрий жив далеченько від нашого дому.То не був сон,і далеко не галюцинація.Він був,наче живий,і в той же день зателефонували,що дідусь помер.
Знову інтуіція?Дудки.
Є люди,в котрих зв*язок з потойбічними реаліями доволі сильний.І не намагайтеся перебити нам бесіду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-8-2004 у 23:38


Мені щось сіпає від побудови "потойбічна реалія", таке враження, що вже виміряли потойбічний простір.
Якщо так, він риманів?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-8-2004 у 05:50


...я думаю, тут тре застосувати функції комплексної змінної z=x+iy... :-)))
а взагалі, як визначити – це буйна фантазія, чи дійсно можна деколи підняти трубку, а
на тому кінці дроту *потойбічний світ слухає*... :-)) я просто хочу об*єктивні критерії.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 9-8-2004 у 12:09


Матеріалісти!!!Вас ще життя заставить думати по-іншому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-8-2004 у 12:26


Олю, я ще навіть не встиг нічого сказати...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-8-2004 у 12:29


..олю, ну я ж старша набагато... і в твому віці хотілося в усе це
вірити :-) але життя розсудило інкаше, як говориться :-)))
краще почитай фройда і побалакаємо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-8-2004 у 14:14


Олечко, я хоч і на твоєму боці у даному топіку, і мені років теж досить, і життя привчило, що "багато дивини є, мій Гораціо...", все ж скажу - не реагуй так бурхливо на опонентів. Якщо їх немає, немає й обговорення. :) Це зараз, як два полюси - на одному сліпа віра, на другому "об’єктивні" критерії. А де їх узяти? Я ось одному знайомцю з піною у рота доводила, що бачила примару (ну, горе зі мною таке сталося) - а він "ти спала. Або марила". Ось так і залишилися при своїх - і нічого, живемо. :) Я - із впевненістю (див. вище), що щось таке є, а він - теж зі впевненістю, що все це - вигадки екзальтованих панночок. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-8-2004 у 14:30


Ні, проти того, що "щось таке є", у мене заперечень неме, у мене є заперечення проти "потойбічної реальності". :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 9-8-2004 у 20:03


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОРЕННИХ НАРОДІВ СВІТУ

Маю надію, що на цьому світі ми ще належимо до корінного населення....... :D



:baddevil:




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2888
Реклама: