Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Телепатія та екстрасенсорні здібності.
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-8-2004 у 20:27


...згідна з олексієм... ясне діло, що щось таке є, і є душа, і є непізнані можливості нашого мозку... але на
рахунок *онлайну з потойбіччям* я дуже сумніваюся... саме на такому грунті виростає популярність всяких там
бабусь олен, олян і пань либідей, ну і ілхамів (дуже виразне ім*я, чи не так), які кормляться сліпою вірою
*у щось потойбічне і містичне*, а насправді користуються темнотою і неосвіченістю своїх клієнтів :-))) давайте
проведемо тут якийсь хоча б експеримент, чи що... :-) ну науковий типу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 9-8-2004 у 21:00


Проводьте...А я скажу ще,що у дитинстві вірила я в такі речі менше,бо чула їх від когось,а тепер таке діється зі мною,до того ж маю достатньо однодумців серед розумних освічених людей старшого віку,і не лише в моїй родині,хоча тут таки найбільше всього пізнала в тій галузі.
І ще одне:у мене це з віком тільки зростатиме,і я не просто чекатиму наступного видіння чи голосу,чи передчуття,а розвиватиму вміння зосереджувати свою увагу на таких речах і навчуся правильно їх трактувати,ви ще колись попросите у мене поради.

Наталю,до Вас:я не ставлюся надто агресивно до своїх опонентів,але уявіть собі,якби я дописала до Вашої "Тихої Краси" :"Гониш,пацанка,нічого подібного нема,і взагалі,шо ти в тій жизні бачила!"???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-8-2004 у 21:28


....ну давай я попрошу поради :-))
скажімо, я задала одне питання... не скажу яке, а ти мені по своїм каналам дай відповідь...
ось і увесь експеримент... обіцяю чесно сказати, чи збулося те, що тобі напророчилося для мене :-)))
думаю, для цього досить моєї фотки, як це робить скажімо оляна:
http://public.fotki.com/ququshka/maya/me_portrait_train.html
просто для мене все це наразі порожні слова... хочу отримати хоча б один факт не з чужих вуст. :-))))
і ще одне :-) коли кобіта заради іміджу намагається встати в позу загадкової відьмочки – таке
я дійсно бачила, і часто... :-))) сподіваюся, це не той випадок...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 9-8-2004 у 22:29


Де Ваші фото,мені відомо,а вище написано,що вдосконалюватись я буду в майбутньому.
От чого Ви мене тим іміджем вкололи,не знаю.Ще раз повторюю:я розмову завела не для того,аби ми тут кусалися,а для того,щоб люди,котрі вірять і мають власний досвід,ділилися враженнями.Це Ви позу кобри зайняли безпідставно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-8-2004 у 22:34


Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
І ще одне:у мене це з віком тільки зростатиме,і я не просто чекатиму наступного видіння чи голосу,чи передчуття,а розвиватиму вміння зосереджувати свою увагу на таких речах і навчуся правильно їх трактувати...


Що, гарантовано зростатиме? А за яким критерієм? Як казав Шварц "Какіє ваши даказатєльства?". Щось понтів забагато.

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
Наталю,до Вас:я не ставлюся надто агресивно до своїх опонентів,але уявіть собі,якби я дописала до Вашої "Тихої Краси" :"Гониш,пацанка,нічого подібного нема,і взагалі,шо ти в тій жизні бачила!"???


Вона б сказала, що не нав`язується. На форумі є приклади.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 10-8-2004 у 00:00


І я не нав*язуюся.До чого все це?Я ж спокійно про загадкове починала.Де в мене там понти також не бачу.
Я саморекламою не займаюся.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-8-2004 у 05:36


...поза кобри :-)))))
я просто хочу повірити, бо розмов таких завжди багато, а як доходить до конкретики....
кажу ж знов, обідно мені.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 10-8-2004 у 07:23


Цитата:
Є люди,в котрих зв*язок з потойбічними реаліями доволі сильний.

Таки так.


Цитата:
От вже і Фройда приплели.Ще один скептик,в котрого на все є пояснення.

Це цілком нормально. Потрібен просто звичайний науковий підхід - відрізнити де речі, пояснені Фройдом, а де - поки що за межами пояснень сучасної науки.


Цитата:
Мені щось сіпає від побудови "потойбічна реалія", таке враження, що вже виміряли потойбічний простір.
Якщо так, він риманів?

Проблема з термінологією - для деяких явищ, які ще не вивчені, не існує термінології, відповідно користуємося наявною, яка не завжди є вдалою, оскільки покриває інші математичні/фізичні поняття. Мене також кривить від застосування терміну "поле" наліво і направо.


Цитата:
..олю, ну я ж старша набагато... і в твому віці хотілося в усе це вірити

Якби хтось з нас пару десятків років розказував комусь зі старших людей про котрусь зі сучасних технологій, користуючись якою зараз ми навіть не задумуємось (хоча б мобільний телефон з фотоапаратом і можливістю посилання емемесів), відповідь була б "доню/синку, мені теж в твому віці хотілося в усе це вірити".

Здоровий скептицизм - це добре, але можна поставити питання "так не може бути" а можна - "в який спосіб таке може бути".


Цитата:
скажімо, я задала одне питання... не скажу яке, а ти мені по своїм каналам дай відповідь...

Такі речі не виходять на замовлення. Справжні ясновидіння завжди спонтанні.


Цитата:
...розвиватиму вміння зосереджувати свою увагу на таких речах і навчуся правильно їх трактувати,ви ще колись попросите у мене поради.

А от цього робити не треба з ряду причин.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-8-2004 у 07:36


...хотілося б почути аргументацію того факту, що *справжні ясновидіння завжди спонтанні....* :-))
ЧОМУ???
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Корж
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 29-7-2004
Місто: Зелене місто десь за кордоном
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-8-2004 у 08:04


У мого батька сестра і два брати свого часу померли.
Отож , щораз перед їхньою смертю мій батько бачив їх уві сні. Вони йому говорили, що мають кудись піти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Корж
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 29-7-2004
Місто: Зелене місто десь за кордоном
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-8-2004 у 08:10


> хотілося б почути аргументацію того факту
>що *справжні ясновидіння завжди спонтанні....*

Даремно чекати якусь аргументацію у цій гілці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 10-8-2004 у 08:19


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Корж
> хотілося б почути аргументацію того факту
>що *справжні ясновидіння завжди спонтанні....*

Даремно чекати якусь аргументацію у цій гілці.


Чому б і ні. На мою думку, за нормальних обставин людина не має знати своє чи чуже майбутнє, чи інші відомості, недоступні за звичайних умов. Але в певних ситуаціях їй потрібно отримати якісь видіння для того, щоб запобігти певним негативним явищам або просто змінити свою поведінку.

Хочу зазначити, що я також є достатньо скептичний, просто я вважаю, що є явища, які сучасна наука ще не в стані пояснити, тому недоцільно би було заперечувати їх існування, а намагатися пояснити, виходячи з наявних даних і, за браком останніх, викривати таким чином прогалини у відомостях людства про оточуючий світ.

Наприклад, до винаходу телеграфу неймовірним здавалося би знати в реальному часі що відбувається в іншій місцевості без застосування ясновидіння чи телепатії :). Пізніше людство це вирішило за допомогою технічних засобів. Чи можливо так само отримувати відомості про події, які відбуваються (відбулися, відбудуться) в інший час? Наразі для цього є тільки ясновидіння :).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-8-2004 у 08:59


...власне ніхто нічого не заперечує...
але хотілося б у цій гілці дискусії почути щось
більш грунтовне, ніж *хтось щось побачив* і
*кому що приснилося*.... все ж має бути можливість
якось це прощупати експериментально?... :-))
чому б не вхопитися за таку можливість продемонструвати
власні можливості?... натомість ображаються.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-8-2004 у 09:43


2Tempika
Я чув (зауваж - я не впевнений), що є в цих справах певні закономірності.

Зокрема людям, які присутні при вмиранні родичів, ті родичі сняться і віддячують.

Але перевіряти дуже не хочеться, якщо чесно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-8-2004 у 10:37


Олечко, я спокійно ставлюся до того, що комусь можу не подобатися я чи мої твори - я ж не долар. :) Особисто до Вас у мене немає жодних поганих емоцій - я просто хотіла, щоби це було обговорення, отаке, як дописи Користувача Олеся, а не репліки "от які ви погані, скептики, і т. д.". Тут власне ніхто нікому не нав’язується, є цікавість до теми - пишеш, а ні - то ні. Для мене тема цікава. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-8-2004 у 10:48


...я мушу признатися, що мій гарячо любимий дідо
мені не показувався і не снився... так само і про інших
родичів можу сказати... хоча моя мама чомусь сильно
плакала в цей день, ще не знаючи причини...
мабуть, між батьками і дітьми є певні узи, які тяжко
розірвати... але при чому тут екстрасенсорика і тири пири? :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-8-2004 у 10:53


ОК, а як назвати ці узи - голос крові? Чи ще якось? Адже вони невидимі, їх не можна помацати, та менше з тим, вони - є. Адже екстрасенсорика - це надпочуттєве сприйняття. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 10-8-2004 у 12:05


Кожна людина сприймає світ по своєму. У кожного свій життєвий досвід. І стверджувати чи заперечувати ті чи інші обставини можна тільки по відношенню до себе із 100% впевненістю, але не по відношенню до інших. Пригадайте, як ми пробували порузумітися з Чарівником з міста Гамельн, і що з того вийшло.
Я ж знаю одне. Головне в житті - це любов - до Бога, до себе, до інших людей. Це праведність. А різні видіння (а світ - це не тільки те, що можна помацати руками) - вони можуть бути як від Бога, так і від лукавого, тому виробити відношення до них треба рівне. А от заглиблюватись в ті дебрі з метою вивчення не варта, як на мене - це таке болото, в якому дуже легко зав`язнути, що потім і не виберешся. І це не порожні слова, так було з багатьма людьми, і то куди більш стійкими у своїх емоціях. Пригадати хоча б преподобного Силуана Афонського і його боротьбу з різними бісами. До-речі, можна спробувати почитати книгу про нього, вона так і називається - Преподобний Силуан Афонський, а ще виходила під назвою Писання Старця, здається. Дуже пізнавально. Є в книгарні на Короленка, при російській православній церкві.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 10-8-2004 у 23:18


Не маю я наміру настільки заглиблюватися,наприклад,я не хочу мати справи з картами,не збираюся знайомитися з жодною магією,бо від білої до чорної лише один малопомітний крочок.Я поставила собі за мету при нагоді повчитися у професіоналів,котрі не хизуються своїми знаннями і не спекулюють ними,готувати ліки на трав*яних основах,тлумачити сновидіння не по Фройду,а з давніх народних джерел,пізнати деякі тонкощі астрології та біоенергетики.

Наталю,даруйте,але мені здається,що моє звернення до Вас на письмі прозвучало дещо неделікатно.От недолік у спілкуванню в інтернеті-не чути інтонації співрозмовника,і виходить бека.

Ще одна історія(не зовсім по темі,але ми давно уже вийшли за її межі):
у післявоєнний час померла сестра моєї бабусі,залишивши по собі двоє маленьких діточок.Якось в обідній час дітки позасинали,а моя бабуня сиділа біля колиски.Хата була наглухо зачинена,жодного зайвого звуку,і несподівано перед колискою постала ласочка.У бабусі моєї спершу тіло,мабуть заклякло,але потім,побачивши як та ласочка стоїть нерухомо на задніх лапках і вдивляється в малят,вона зрозуміла,що сестра її у такий спосіб провідала своїх діточок.Ласочка зникла так несподівано,як і з*явилася,просто зникла.
П.С.Гіпотез про галюцинації ніхто не висував,вони тут недоречні і неможливі,бо йдеться про психіку моєї бабуні,людини,котру любили і поважали сотні людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-8-2004 у 06:35


...нема у астрології ніяких тонкощей :-))
це всього навсього псевдонаука, а вірніше бізнес, який кормить силу силенну шарлатанів :-)))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Корж
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 29-7-2004
Місто: Зелене місто десь за кордоном
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2004 у 06:59


>хотілося б почути аргументацію того факту, що *справжні >ясновидіння завжди спонтанні....

Ось вам найкраща аргументація щодо спонтанності ясновидіння, телепатії, тощо

1) Паранормальні явища існують. Навіть на цьому форумі багато людей, що бачили чи чули про щось таке.

2) Ніхто вже багато років не одержав 1 000 000 доларів за
демонстрацію будь-якого паранормального явища, що пропонує Фонд Джеймса Ранди
http://www.randi.org/research/challenge.html

Головна умова - це саме НЕСПОНТАННІСТЬ:

Applicant must state clearly in advance, and applicant and JREF will agree upon, what powers or abilities will be demonstrated, the limits of the proposed demonstration (so far as time, location and other variables are concerned) and what will constitute both a positive and a negative result. This is the primary and most important of these rules.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 11-8-2004 у 08:57


або ще на "псевдонауковому" рівні

т.зв. паранормові явища стають можливими лише у момент/ (у наслідок) підведення до паранормогенеруючого організму відповідної (розсіяної як на звикле) енергії.

Як вже вказувалося паранормогенеруюча енергія _розмита_ -стандартно -- її потенціал Дуже Низький
(що, до речі, не означає, що він таким був Завжди
-- див. різні розповіді про рініш існуючих чаклунів та богів)
Як відомо ще зі шкільної фізики -- об'єкт змінює свої властивості у слабких енергетичних полях -- лише у місцях пучностей тих полів (зокрема у місцях інтерференції хвиль енергії).
Суттєвимє момент, що
неоднорідність енергетичного поля (ну або енергопотоку)
(у нашому випадку -- сплеск/зростання ПЯ-ПаранормоЯвищ) може бути:
*1*самовільно утвореною (раптові сплески) - накладення енергохвиль, внаслідок взаємодії енергопотоку з віддаленими тілами, нам ен видимими (такі явища досить намарно пробує аналізувати Астрологія)
*2*зв'язаною з "природними" (спец)властивостями об'єкту/регіону, де знаходиться реєстратор ПЯ (відхилення компасної стрілки біля казанка, або "місця сили" )
*3*викликаної _нами_ж_ згенерованих спецвластивостей ("нагромадження прани"/"відхід у пУстинь"/затиканя пальцем шлангу з подальшим балекосяжним випльовуванням води).

Ото, власне тоді б і можна б отих " 1 000 000 доларів " видобути, як умієш щось з таких умов знайти/організувати.

Найб. суттєвим є, правда, те, що як таки щось подібне і зумієш
(у наш-то час чародійсько-енергетичної кризи)зорганізовувати (у _зауважувальних_/"реєстрабельних" масштабах)
- то ще не факт, що:
*1* тої суми тобі не замало буде
(при таких то розцінках на енергію, як є у наш час)
*2* тобі то не буде сугубо пофіг
*3* отримаєш дозвіл від ОПЕЧ (тобто від -Організації Правдивих Експлуататорів Чародійства)


P.S. мдя...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 11-8-2004 у 09:01


Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
...не збираюся знайомитися з жодною магією,бо від білої до чорної лише один малопомітний крочок.


Що біла, що чорна, не варто заглиблюватися ні в одну, ні в другу. Я наводив колись цитату-пояснення отця Вороновського в темі про лікування нетрадиційними методами "Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?" (відправлено 23/2/2003 в 12:08):

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=112
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-8-2004 у 10:54


...ну і я кажу, сірьога, то все фізика :-)))
просто багато недослідженого і там, і тут... не можна
ж просто те, чого ми ще не знаємо, пояснювати тільки
паранормальним і езотеричним... :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-8-2004 у 14:55


Надибала я якось серію однієї американської письменниці, яку (серію) чомусь презентували, як любовний роман, хоча насправді це - чистої води детектив. Там йдеться про спецпідрозділ ФБР, де усі - екстрасенси, телепати, емпати (людина, що відчуває чужій біль, як власний, і бачить злочинця очима жертви - весело, еге ж?) і тому подібні незвичайні люди. Вони навіть між собою майже не розмовляють, просто читають думки - телепати, одначе... :) Звісно - художній вимисел, звісно, такого відділу немає, хоча письменниця стверджує, що під час створення серії багато спілкувалася з різними такими от людьми, і вони її переконали, що це не шартлатанство. Про магію справді мова не йде - розділити білу та чорну практично неможливо, а якщо маг практикує, то неможливо без усякого "практично". А всі ці, як їх називають, паранормальні здібності особисто для мене - це як абсолютний слух від природи у мого друга, в той час як я сама і на двох нот вірно не проспіваю. У когось є художній дар, він малює, а в когось - такий незвичний, він відчуває те, чого інші не відчувають... Так мені здається. З об’єктивністю тут дуже важко: я стверджую, що об’єктивно відчуваю це, а мені говорять, що я об’єктивно не можу цього відчувати. Можливо, дійсно не слід пояснювати все "паранормальним та езотеричним" (с), та ще гірше - ніяк не пояснювати, відмовляючи "А так не буває!". :rolleyes::saint:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2888
Реклама: