Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Як купити добру мікрохвильовку?
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


info.gif написано 28-8-2004 у 13:42
Як купити добру мікрохвильовку?


Виношу на розгляд ще одну тему, аналогічну до "пральок". Чи може хтось порадити де і яку пічку купити, описати основні важливість/необхідність основних параметрів (гриль, об'єм, потужність, покриття)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2004 у 14:07


Десь читав, що єдиним розумним критерієм вибору мікрохвильової печі є її ціна.
Я би ще наявність грилю добавив.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-8-2004 у 17:34


Я маю пічку з грилем, єдиний раз його вмикав, коли провіряв, чи він працює:)
Як на мене, абсолютно "ліва" функція для тієї мікрохвильовки, яка працює господаркою на кухні.
Хочу всіх заспокоїти - єдина, і сама головна ф-ція пічки - це не приготування страв, а її підігрів. У нас вона працює десь 90% на підігрів, 10 відповідно на приготування. Як вдома, так і на роботі та у знайомих аналогічна ситуація. Хоча готуємо так само доволі.
Зновуж таки, імхо, але тут визначає роль відомість/надійність бренду, наявність гарантії, та потужність. Якщо враховувати вітчизняних виробників, то і гучність роботи, а то лорта як запускається у сусідів, то таке враженння , що спрацьовує аварійна сигналізація на бомбосховище.
Я не маю такого великого стажу, в мене було то всього дві пічки (перша Бош, друга Самсунг), але коли дивлюсь по телевізору чергову "мульку" про "користь" округленої форми, чи функції "російський кухар", то мене пробирає сміх.
А по ціні, то якщо мова йде про нову з гарантією, то десь від 700 до 900 грн мала б коштувати пристойна пралька-хвильовка:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 30-8-2004 у 07:25


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Я маю пічку з грилем, єдиний раз його вмикав, коли провіряв, чи він працює:)


То вже як для кого, я тим грилем часто користуюся. Для печення курки або піци - дуже добре виходить. Курка, наприклад, якщо дати гриль (макс.) + мікрохвилі (мін.) - ніколи не пересушена, хрумка шкірка і соковите м'ясо.

До слова, мікрохвильову купив дешеву, невідомої марки (нову), і три роки нічого так (три рази плюю і стукаю до дерева). :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-8-2004 у 08:22


Гриль, як правило подається у вигляді елементів розжарення з верху пічки. Якщо часто нею користуватись, то всілякі соки + жир часто захляпують ці елементи, і коли вмикається гриль - вони попросту можуть загорітись. А якщо навіть і не вийде полум"я, то диму буде точно багато.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: заклопотаний

[*] написано 30-8-2004 у 12:49


Десь півроку назад, до придбання на роботу Самсунгівської пічки з грилем, я мав таке саме ставлення як Nazar, що мікрохвильовка пристосована тільки для підігріву їжі або ж швидкої розморозки продуктів, а в моєму випадку просто для "обіднього" розігріву будербродів, але після місяця "пристосування" до неї, моя думка помінялася кардинально в протилежну сторону.

Тепер, на мою думку, у мікрохвильовкі з грилем приготування їжі займає 90%, а 10% - розігрів, причому власне застосування гриля дає таку можливість, як вже зауважив Олесь, саме комбо режим або просто гриль має ефект хрумкої шкірки та соковитості, просто мікрохвилі не зможуть такого зробити.

По експлуатації грилю або її елементів скажу наступне: аби всіляки соки та жири не хляпали не тільки на елементи розжарювання грилю, а й на стінки пічки, треба перед приготуванням проколоти, наприклад, шкірку яблук або курки, та й розміщення елементів грилю зверху камери зменшує можливість їхнього забруднення, а загорітись(чи наробити диму) від залишків ймовірність більшу мають як раз мікрохвилі, та і прибирання, протирання камери після роботи інструкція не забороняє ;)

А тепер спробую згадати, що власне готувалось з нуля, а не розігрівалось:
рис з ябуками, кукурудзяна каша на сметані або молоці(+ тертий твердий сир - супер :saint: ), гречана каша, просто яблука з цукром, рагу з овочів, картопля печена з салом, картопля відварна, омлет...
наразі зупинюсь, бо як згадую, то вже слину не можу стримати ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-8-2004 у 16:35


Згоден.
Я не казав, що лише для розігріву, весь раціон сина складається на їжі, саме приготовані у пічці.
Але з грилем мені не таланить, він все одно димить, я вже і мити всілякою хімією пробував, і думав - ну раз випалю, а далі вже не горітиме, але ж димить. Це через те, що я його не вмикав, і тому на тих спіралях таки добрий пласт назбирався:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-8-2004 у 22:04


І скільки коштує добра пічка з грилем і на яку фірму варто звертати увагу? Який об'єм є достатнім?
А то Ви вже не рецепти перейшли. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2004 у 22:22


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Гриль, як правило подається у вигляді елементів розжарення з верху пічки. Якщо часто нею користуватись, то всілякі соки + жир часто захляпують ці елементи, і коли вмикається гриль - вони попросту можуть загорітись. А якщо навіть і не вийде полум"я, то диму буде точно багато.


Знаю одну мікрофильовку з грилем ;), яка працює в край важких умовах і без належного догляду уже більше року. І чого там тільки не запихають, і як нею тільки не користають.. Навіть ти, Назаре, куштував дещо у ній приготоване, і поки ніби не димить і навіть не горить.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-8-2004 у 08:24


Цей тред є для мене корисним, бо виявляється гриль, що у пічках є досить доброю штукою:)
І виявляється, що не у всіх він димить, тому, слід поміняти свою думку про винахідців гриля у пічках.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 31-8-2004 у 12:52


Коли щось грієте чи варите в мікрохвильовому п'єці, добре накривати посудину чи таріль, особливо, коли продукти такі, що "стріляють". Продається багато ріжних пластмасових, шкляних і керамічних банячків і накривок (якщо грієте прямо на тарелі), проникних для мікрохвиль. Тоді не буде так забруднюватися всередині (і гриль). Посуд рекомендують брати круглий, а не кутастий - в круглому ніби рівномірніше нагрівається. На посуді має бути маркування - придатний для використання в мікрохвильових п'єцах - це означає, що даний посуд проникний для мікрохвиль і що витримає нагрівання. (Раз я мав румунське горнятко, поставив чай в ньому загріти, витягнув за 30 секунд - горнятко горяче, а чай в ньому - зимний :).)

З димом і вогнем проблем не було, і той гриль ніколи не виглядав якимсь особливо забрудненим. Протираю всередині губкою з рідиною для миття начиння, а потім чистою губкою. Хоча при сильному забрудненні і бажанні можна використати спеціальні плини або аерозолі - ті, що для миття братрур, вони добре відчищають пригорілі рештки і товщ.

Мій п'єц називається Homefriend, він виготовлений чесними китайськими трудівниками :), коштував 50 паперів і мав гарантію на 2 роки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-8-2004 у 14:26


Все добре, лише у мому теперішньому Самсунгу (маю його вже четвертий рік - 850 ВТ, три режими на гриль та комбі, виготовлений теж тими самими чеснюгами), елементи гриля заховані за сіточкою у верхній частині, їх не помиєш, хіба саму сіточку.
А про горнята, згадав про те, що не дозволяються до використання посуд із елементами позолоти - сам був свідком, як виникала електродуга у окресі золотявого горнятка.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 31-8-2004 у 14:59


В мене також гриль закритий сіткою, навіть не сіткою, а бляхою з дірками.

Посуд з елементами позолоти в ЛОРТівському п'єці я теж бачив - він іскрив, як бенгальський вогонь. В ЛОРТівській документації було написано, що не можна класти всередину в п'єц металеві предмети. Хоча в мому Homefriend-i є гриль, відповідно і така дротяна гратка на яку класти курку коли печеш - і нічого не іскрить. А в документації тільки написано, що металевий посуд не треба вживати, бо він непроникний для мікрохвиль, про іскріння нема ні слова. Класти горнятка і тарелі з золотими обідками я не пробував :).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-8-2004 у 15:36


Спробуйте на Різдво чи Великдень:)
І чим Ви миєте той гриль?
У мене молоко, коли грілось, постійно процюркувало через дитячі пляшечки, і заливало взагалі все.
А на роботі - то кури, коли розігрівали - то вони так стріляли, як скажені.

Я прийшов до такого висновку - гриль час від часу слід вмикати, а коли ним не користуватись - то це пожежонебезпечно.


... а взагалі - мікрохвичка то добре та допомічне на кухні - так що купуйте любу (ну хіба окрім Лорти, Сатурну, Фірсту, Домотеку і їм подібним брендам)!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 31-8-2004 у 16:31


Взагалі-то, щоб нічого не цвіркало, можна ставити не на 100%, але збільшувати тривалість розігріву.

Це такий тонкий натяк :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-8-2004 у 16:55


Ні я, ні моя сім"я, ні мої співробітники не претендують на таку педантичність - річ мусить бути надійна та витривала до таких повсякденних "видів робіт".

Мені щось не віриться, що більше ні у кого ніякі страви не "стріляли", і це лише із-за моєї халатності.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 31-8-2004 у 17:00


І у мене стріляли.... а потім я зрозумів що можливість поставити піч на 40%, скажімо, не дарма передбачена - вона сприяє рівномірнішому розподіленню енергії по об`єкту нагрівання.

Чесно, Назаре - це довше, але без фонтанів :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 31-8-2004 у 17:15


Я не писав, що в мене не стріляли - стріляли і стріляють, але я накриваю їх пластмасовими накривками для мікрохвильових п'єців якщо страва на тарелі, або ставлю гріти в баняку з накривкою. Курка на грилі мені не стріляла. Якщо дуже стріляє, то я роблю так, як пише Олексій - ставлю на меншу потужність.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-8-2004 у 21:48


Такий рецепт не для мене - пам"ятаю один раз, коли поставив на малу потужність і чекав, але потім не витерпів, докрутив. Не люблю я чекати:)
А от накривки - це добре, але пляшечки ними не накриєш.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-10-2004 у 15:58


А що скажете відносно техніки такого бренду як "Сатурн"?
І ще одне питання відносно об'єму - 20 літрів достатньо чи ні?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 27-10-2004 у 17:06


Виникла у мене ідея ще до виборів купити мікрохвильовку (ще по сьогоднішніх цінах :) ).
Пройшовся по найбільших наших супермаркетах. Цікаві спостереження - практично відсутній вибір мікрохвильовок "без гриля", тому складається враження, що на цьому не зекономиш.
І другий висновок: найпоширеніші марки - це LG і Самсунги. Вони є у всіх магазинах. Напевно з них щось і виберу.
Бошіки, Дайво, Електролюксики - представлені набагато менше.




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-10-2004 у 18:16


а ціни?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 28-10-2004 у 07:02


Ті, серед яких я визначаюсь коштують біля 800 грн.

А загалом ціни коливаються від 350 до 3000 грн. :)




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 28-10-2004 у 07:32


Досить дорого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 28-10-2004 у 11:05


Є така думка, що скоро буде ще дорожче. Це про ціни у гривнях.



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2958
Реклама: