Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Відпочинок в Карпатах. Либохора.
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-9-2004 у 16:00
Відпочинок в Карпатах. Либохора.


З легкої руки Василя я несподівано навіть для самого себе потрапив в Либохору - вірніше в сам її кінець, Кляуз.
До пана Мирона. Це одна з останніх хат в селі, спеціально збудована для прийому туристів. Хатка дійсно на славу - дві двомісні кімнати (ліжка широкі, можна, якщо що і вдвох спати на одному), кухня, веранда. А на другому поверсі (зараз доробляється) чималенький хол - з каміном, обшитий деревом - приємно! Там теж є два чи три ліжка, так що і там можна спати, якщо внизу місця не вистарчить.

Також з часом буде внизу ванна, душ і, перепрошую, клозет. Але поки що нема - вигоди на вулиці.

Господарі (уже згадуваний пан Мирон і пані Анна) дуже привітні люди. А син, мій, до речі тезко, Ростислав із задоволенням поведе вас на гриби, показавши усі відомі йому грибниці.

Телефон 8-03251-50113.
Якщо телефонувати із львівської області, то код не 03251, а просто 251.

До чого це я? Ага, от, рекомендую! :)

ПС. Фотозвіт про моє перебування там можна подивитись в розділі форуму - Фотографія: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2970
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 21-11-2005 у 11:42


Помінявся код села, замість 50 треба набирати 36. Тобто телефон до п.Мирона 8-03251-36113



ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2972
Реклама: