Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Замки Львівщини.
tsa
Дописувач
**



Повідомлень: 40
Зареєстрований: 11-9-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: cупер

[*] написано 6-9-2004 у 18:24
Замки Львівщини.


Ось минув рік. Час спливає дуже швидко.
Але знову я у вересні хочу відвідати Львів, як і у минулому році.
Але цього року я хочу проїхатись замками Львова.
На форумі я знайшов трошки інформації пр замки, але стосовно проблем реставрації.
Хотілось би у данному топіку підняти й файно розглянути питання що до історій винекнення тих чи інших замків, їх ростошування. Хотілось би отримати більше інформації а також вражень від людей, котрі відвідували замки Львівщини.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-9-2004 у 18:29


http://www.mycastles.narod.ru/galicia.html

Хороший сайт, сам напевно поїду у відпустку мадрівкою по Львівській-Закарпатській областях.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 23-9-2004 у 15:15


Ось мені випала нагода відвідати замки.
Олеський.
Непаганий, особливо вражає навколишнє оточення, природа, статуетки, памятники. Досить непогана виставка знарядь тортур що в підвалі, однак мені це все більше нагадує музей. Для дозволу на знімку - "внесіть будь ласка 20 грн в касу". Однак в кого гарна камера (бажано цифрова) - рекомендую вимикаєте спалах ставите високу чутливість та троха більшу витримку, і .... тільки обрежено щоб знімки не виходили розмитими, краще по два рази робити.

Підгорецький.
Замок відбудовується. Багато деревяних дощечок, однак дійсно відчуваєш себе в замку, особливо коли дивишся на 40км. краєвид. "Місцеві" люди розкажуть гарні історії і про "білу тьотю" і про власників замку і т.д. Після реставрації можливо все зміниться, прийме гарного вигляду. Під час відвідин підвалів будьте обережні, візміть ліхтарик (мобілки та спалахи від фотокамер не помагають:) ), в замку почуваєш себе вільно - бігаєш куди хочеш, фотографуєш скільки хочеш і що хочеш, навіть скажуть звідки краще фотографувати. Можна відвідати місцеві каплички, церкви - теж є на що подивитися.

Золочівський
Найшумніше та найлюдяніше, особливо багато подружніх пар. Відкрито китайські експозиції, додатково 1 грн., білети не перевіряють та не рвуть, тому заходити, виходите і передаєте далі :). Фотографувати там заборонено, однак....див. вище, кого цікавлять будда китайське мистецтво - вперед! Із-за шуму не можеш себе перекинути в старовину...

Свірж.
Супер! Ось це місце де можна відпочити. Мене сюди привела дівчина, до того я не чув про це місце. Дуже гарна місцевість, замок знаходиться навколо водойми, в якій можна і похлюпатися, рибку половити. Гарна рівненька травичка, можна полежати біля дерева. В замок пускають за "добровільні пожертви". З вікон замку гарні краєвиди, замок не однотипний - все різноманітне, зайшовши в замок переносишся в історичні часи. Екскурсій не проводять (не пробували), однак чув що хочуть зробити там готель. Вже видно що роблять якісь кімнати.

Кого цікавлять є "набір" фотографій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tsa
Дописувач
**



Повідомлень: 40
Зареєстрований: 11-9-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: cупер

[*] написано 23-9-2004 у 15:19


Так, цікаво. Викладуй лінк з фотками.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 23-9-2004 у 15:33


Цитата:
Першим відправив користувач tsa
Так, цікаво. Викладуй лінк з фотками.


лінку нема скажи куди я вишлю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tsa
Дописувач
**



Повідомлень: 40
Зареєстрований: 11-9-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: cупер

[*] написано 23-9-2004 у 15:50


Я тобі відіслав запита на demyan777 @ ukr.net Вірна адреса?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 3-2-2005 у 10:37


Хтось знає у якому замку Марія Бурмака знімала свій кліп "Той, той"? У дуже красивому замку цю карнавальну ходу було зазнімковано.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-2-2005 у 13:29


А ти впевнений, що то замок з львівщини?



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 4-2-2005 у 14:49


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А ти впевнений, що то замок з львівщини?

Знайшов інформацію про цей кліп у мережі.
Як виявилося, купився на Лаврську європейськість.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 10-2-2005 у 20:26


На рахунок похлюпатися я б не був дуже впевненим в тому озері в Свірзькому замку, рибу там ловлять, але місцеві про воду погано відзиваються. Рідко хто там купається. На рахунок екскурсії, то шкода, що не проводять. Я наслухався і начитався про той замок, і коли приїхав щоб подивитися, то провів двома мовами екскурсію (з того що вичитав) групці поляків і двом німцям (по англійськи говорили і розуміли). Сторожі були раді, бо таких чаєвих давно не отримували:-) Замок належить, чи належав, спілці архітекторів, вроді Львівській, і вони там хотіли робити відпочинковий комплекс, і щось почали робити, але потім то заглохло. Нижній замок (так кусок замку називається) дійсно хтось викупив, на готель-ресторан, але що з того сталося-не знаю. Цього літа махну подивлюся, що там робиться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 10-2-2005 у 20:39


Ще мало хто знає, але є ще фортеця в Старому Селі, її видно, якщо електричкою їхати в сторону Ходорова. Машиною, то по трасі на Бібрку, і поворот десь за Давидовим, точно вже не пам'ятаю. Фортеця класна, але страшенно запущена, можна полазити всередині, що я зробив, видряпавшись через якусь дірку в стіні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 11-2-2005 у 10:30


Навіщо в дірку? Там є цивілізованабрама, кудою я машиною заїхав. Тамчастенько лицарські турніри проходяь.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-2-2005 у 10:38


Я там був 4 роки тому. Коли я там був, то брама була закрита. Машину довелося залишити - не хотілося багном заляпати, це осінь була, і цього там було преповно. А пр рицарські турніри перший раз чую. Ти часом з Кам'янець-Подільським замком не плутаєш?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 11-2-2005 у 13:57


А я ще мешкаю за 3 км від цього замку. Назар нічого не плутає. Останній рицарський турнір там був на початку липня минулого року. Тай взагалі зараз за замок ніби взялись, принаймі сміття вивезли, і двоє хлопчиків працюють там гідами, можуть багато чого цікавого про нього розповісти...



ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-2-2005 у 17:07


О, я цього не знав! Дякую за інфу, треба буде заїхати. А що за рицарі там б'ються?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-5-2010 у 22:53


Дуже хочу на вихідних відвідати якийсь наш рідний замок на Львівщині. Хоча вбільшості, якщо не в усіх уже була :)
Зупинила свій вибір на Підгорецькому замоку, оскільки там ще не була. Ніхто з форумчан цього року там не був? Які враження? Чи варто їхати? А, можливо, є якісь інші варіанти?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-5-2010 у 22:59


Він хіба відкритий?
Минулого року там здається треба було мати блат, щоб потрапити на територію.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-5-2010 у 23:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Він хіба відкритий?
Минулого року там здається треба було мати блат, щоб потрапити на територію.

А я чула, що там екскурсії проводять :rolleyes: Та й, здається, роки три тому мої родичі їхали без всякого блату, здається...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-5-2010 у 07:19


Водять, без усяких "блатів"



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-5-2010 у 01:45


Все ж таки вирішила ще раз побувати в Золочівському замку :)



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 24-5-2010 у 19:21


А я зараз "окучую" Самбірщину і Старосамбірщну. От, якраз повернувася з Лавріва.
Ну що сказати... Туристичний потенціал там не гірший, ніж у Крехові чи Гошові, але вимагає чималих вкладень. Виникає питання, а чи варто переворювати скромну обитель на місце "туристичної тусовки". ІМНО, Крехівський монастир потихеньку "дифундує" в тому напрямі.

21 квітня 2007 поблизу монастиря посаджений "Отчий ліс". Там дуби, саджанці яких привезені з Моринців (присв. Шевченкові), Нагуєвичів (Франкові), Колодяжного (Лесі Українці), Ст.Угринова (Бандері) і Білогорщі (Роману Шухевичу) - в останьому випадку напевне не могли визначитися, везти дуб зі Львова, чи з Краковця.
Ще купа саджанців від сільрад району і, напевне, Львова - тому що на фото красується Буняк з лопатою.:lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 6-6-2010 у 20:26


6 червня в Олеському замку відбудеться свято "кави і сирника". Усі бажаючі зможуть продегустувати кілька видів кави та сирників, взяти участь у різноманітних конкурсах, наприклад , у конкурсі поїдання сирника на швидкість, навчитися середньовічних танців на майстер-класі, постріляти з луку та арбалету.
http://visitlviv.net/event/ua/1782_svyato-kavy-ta-syrnyka/
вхід безкоштовний
хто там хотів з арбалету постріляти? є нагода ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 7-6-2010 у 08:29


Там очікується прибуття Януковича?



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-6-2010 у 15:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Там очікується прибуття Януковича?

Влучно;)




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 7-6-2010 у 18:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А я зараз "окучую" Самбірщину і Старосамбірщну. От, якраз повернувся з Лавріва.


А в Саліні, Добромилі і Старому Самборі заодно часом не були?




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2994
Реклама: