Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Абонети Київстар
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2002 у 11:54
Абонети Київстар


Чому Київстар краде гроші з рахунків? Чи може мені тільки так здається. Інколи телефон взагалі цілий день відключений, а гривню, або хочаб 50 коп кудась трафить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 18-12-2002 у 15:40


Маєш альтернативу - переходь на UMC :) Більше варіантів, нажаль, немає.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2002 у 10:02


Також раджу переходити на УМЗ ( я вже давно їх абонент ). Правда не думаю що Київстар краде кошти. Просто звернись в центральний офіс.
Він здається на вул. Матейка. Правда ще є якась контора на Генерала Грекова ( колишня Транспортна ). Принаймі бухгалтерія там.
Щодо альтернативи.

То є ще DGTel - якй надає радіозв'язок ( правда на в стандарті GSM 900/1800 ). Там інший стандарт. Точно не пам'ятаю назви. Сайт здаэться http://www.dgtel.lviv.ua Правда і покриття в них жалюгідне. Не знаю чи Львів на 50 % покритий.

Ну і якщо в тебе багато грошей то існує система супутникового зв'язку Thuraya. Вони надають послуги в 99 країнах світу. В тому числі і Україна, покриття 100 %. Це і в горах і на воді, і на звичайній грішній землі. Вражає ? Причому термінали можуть працювати в звичайному стандарті GSM. Сайт - http://www.thuraya.com.ua
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2002 у 15:34


Цитата:
є ще DGTel - якй надає радіозв'язок ( правда на в стандарті GSM 900/1800 ). Там інший стандарт. Точно не пам'ятаю назви. Сайт здається http://www.dgtel.lviv.ua Правда і покриття в них жалюгідне. Не знаю чи Львів на 50 % покритий.


Сихів здається не покритий, але я точно не знаю




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2002 у 16:55


Цитата:
є ще DGTel - якй надає радіозв'язок ( правда на в стандарті GSM 900/1800 ). Там інший стандарт. Точно не пам'ятаю назви. Сайт здається http://www.dgtel.lviv.ua Правда і покриття в них жалюгідне. Не знаю чи Львів на 50 % покритий.


Сихів здається не покритий, але я точно не знаю




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 30-1-2003 у 14:36


Варто декілька раз поморочити їм голову і напрягти пошукати ті "копійки" - проблема щезає. Таке враження, що по-дефаулту стоїть коннектор "здирати копійки", а після морочення вони-таки той коннектор виключають :)

То моє таке суб'єктивне враження, але за останніх пів-року жодного випадку "крадіжок" !

Для довідок - у Львові Київстар має номер 408888
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-1-2003 у 13:08


Я десь чув, що були випадки відбивання в Київстару однієї гривні. Треба було досить наполегливо їх напрягти.:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 301
Реклама: