Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Де купити українську книжку
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-9-2004 у 08:19
Де купити українську книжку


Зокрема, книги серії "Коронація слова".

Київ. Інформація від Наталки:
Я згадала точну адресу ятки на Петрівці - а вона така жирна, як говорять моя юна подруга. Які там книги! А словників скільки! Дешевше я бачила лише на Форумі Видавців! Отой словник синонімів, 2-х томний, у Львовів коштував щось 70 грн., але то було недовго.
Отже, книжковий ринок "Петрівка", ряд 51, місця 5, 6.

ПС. Наталю, щось я неуважно слухав пана Ореста. Може ти пригадаєш, він говорив, хто у Львові продає коронаційні книжки. Або уточни, якщо не важко.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 27-9-2004 у 12:32


Уточню обов’язково. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 27-9-2004 у 23:14


Отже, за інформацією з перших рук: (від Божени Ковальскої, начальника відділу збуту ЛА "Піраміда" :) )
1) "Буква" Львів, вул. Шевська (є така? Бо там латинкою написано...)
2) Українська книгарня і книгарня НТШ (проспект Шевченка)
3) Книгарні "Дружба", "Дитяча книга" (площа Міцкевича)
Це - найкращі, а взагалі книгарень дуже багато. Тому - купуйте українське. Воно класне. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-9-2004 у 23:30


2, 3 - цілком прийнятні.

1 - то "музей книги". З такими цінами, що хіба дивитися, які книжки існують, а потім шукати в іншому місці.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-9-2004 у 12:58


Ага, то як у Києві "Сяйво" - Марина Мєднікова там коштує 20 з гаком гривень, ваша покірна слуга - 17-50, і - так далі. Класна книгарня, затишно, книги систематизовані, як то й має бути, але ціни... ЦІНИ... Тому я ходжу у "Сяйво" на екскурсію. :)
А в "Букві" біля метро Льва Толстого мені продавець, яка "нє понімаєт по-украински" сказала, що тепер вони принципово не продаватимуть українських книг, бо у них така політика - власник росіянин, і все таке... Знову межи очі плюнули. :( Тепер я в "Букву" не ходжу, хоча подейкують, що вона, "Буква" тобто, розділилася, і частина магазинів, як і раніше, любенько собі працюють з усіма книгами, які можна продати, а частина - принципова. Але наскільки це правда, не знаю...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-9-2004 у 14:26


У "Знанні" на Хрещатику ціни також досить високі, але все одно на кілька гривень нижчі, ніж, скажімо, у "Сяйві". Але що стосується "Коронації", то зараз там вибір маленький. На "Петрівці" є два прекрасні кіоски "Книгоноша" (жовтенька така вивіска). Ціни нижчі навіть, ніж в "Українській книжці" (яка, здається, у тому самому ряді). Щоправда, з цінами петрушка виходить: "Коронація" на Петрівці набагато дешевша, а от "Фоліо" (скажімо, Загребельний) навпаки в "Знанні" дешевше. Тому попередній маркетинг ніколи не завадить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 30-9-2004 у 10:37


1 жовтня видавництво "ВНТЛ-Класика" на вул. Вірменській, 32 відкриває книгарню "Класикон". У книгарні, поруч із виданнями "ВНТЛ-Класики" та інших українських видавництв, будуть антикварні та рідкісні видання, класика, словники та довідники, книжки з філософії, психології, історії, мистецтва, есеїстика та художня література, дитяча література, література іноземними мовами, зокрема великий вибір книжок англійською мовою -- загалом більше ніж 2 000 найменувань книг.

У межах відкриття книгарні "Класикон" сьогодні о 17.00 Юрій Андрухович роздаватиме автографи на новому виданні свого найкращого роману "Перверзія". А о 18.00 у культурно-мистецькому центрі "Дзизі" відбудеться презентація книги Юрія Луцького "Роки сподівань і втрат" (за участю Юрія Андруховича, Віктора Неборака, Віктора Морозова, Ольги Лучук). У п'ятницю у "Дзизі" відбудеться зустріч з Віктором Шовкуном, автором перекладів українською мовою творів Мілана Кундери, Габріеля Гарсії Маркеса, Пауло Коельо та багатьох інших. Також цими днями з нагоди відкриття книгарні "Класикон" відбувається виставка ілюстрацій до книжки "Історія королівства Галичини", яку випустили газета "Поступ" та видавництво "ВНТЛ-Класика" у межах проекту "Бібліотека "Поступу".
Джерело: Поступ
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=31124




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 2-10-2004 у 22:18


Ще у Львові знаю "Каменяр" на Франка. Асортиментик посередній, але саме там я свого часу надибала "Історичні проходи по Львові". До цього мого приїзду їх ніде більше не бачила. Там є ще дещо давніше, чого вже ніде не знайдеш.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-4-2005 у 13:39


У Києві на Пушкінській, 33-А відкрилася "Книгарня видавців". Вибір книжок хороший, ціни більш ніж помірні. Представлені і "Факт", і "Фоліо", і "Кальварія", і "Зелений пес", і "Універсум", і є дитячі книжки, і навчальна літ-ра. Книжки видавництва "Нора-друк" - взагалі за безцінь :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2005 у 17:16


Ще одна дуже асортиментна українська книгарня у Львові - "Глобус" (пл. Галицька, 12). Там буває і "Юніверс", і "Основи", і "Літопис", і ще дуже багато чого. Я регулярно закуповуюсь або в "Глобусі", або в НТШ.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 31-5-2005 у 11:23


Інформація для зацікавлених киян:
Цитата:
31 травня о 16:00 відбудеться презентація книги "Замки та фортеці України" архітектора Віктора Вечерського та фотомайстра Сергія Тарасова.

Фотозйомка об’єктів проводилася два роки. За цей час відзнято величезний масив матеріалів – більше 1000 слайдів, які достойно представляють близько 80 фортифікаційно-замкових споруд України.

Презентація проходитиме в лекційній залі Києво-Печерського заповідника (Київ, вулиця Січневого повстання, 1, корпус 55).

Трошки більше і з малюнками - на сайті Освітнього порталу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-5-2005 у 21:09


Найукраїнськіша книгарня ві Львові - Центр Української книги, на Володимира Великого, 34 (поряд з "Океаном")
Знаю, що - неЦентр, не дуже зручно.
В неділю - не робить.
Але:
Дешевше за "Букву"
Більше нашого, аніж в "Б"
Там презентації проводяться наших книжок (я от, коли був востаннє, слухав Наталку Очкур і Андрія Кокотюху - хтів, правда, Марію Матіос почути, але пані - не прийшли)
Продавці про книжки знають більше
(хочеться ще багато доброго сказати, але - не знаю що, от не відмовились вони "Антологію українського самвидаву" взяти, без глупої націнки :) - ну то так, шкурно-особисте, там просто і я втрафив)

запам"ятайте: Центр Української книги на Володимира Великого.




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 1-6-2005 у 12:24


Цитата:
quote]Оригінальне повідомлення від Нормалайзер
...
Центр Української книги, на Володимира Великого, 34 (поряд з "Океаном")
Знаю, що - неЦентр, не дуже зручно.
В неділю - не робить.
Але:
Дешевше за "Букву"



Твердження ВЕЛЬМИ спірне. Це залежить, як рахувати. В будні я працюю. Щоб приїхати до Львова - треба кидати роботу (збитки) і заплатити за маршрутку (ще додаткові видатки)
Львів'яни також заплатять 2 грн за маршрутку (туди-назад). Та і "Буква" трохи ціни вже опустила. Крім того, в "Букві" можна розрахуватися кредитною карткою - це якщо от зараз грошей бракує:baddevil:.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нормалайзер
...
Більше нашого, аніж в "Б"
...


Також можна посперечатися.
Конкретний випадок. Наталка Сняданко щотижня публікує в "Львівській Газеті" огляд книжок.
Одну книжку мені замовила дружина, щоб купив, коли поїду до Львова. В огляді прямо написано, що продається в "Центрі Української книги". Навмисне їду на Володимира Великого. В книгарні відповідають: "Ні-ні, у нас того немає!":o
Витягую і показую вирізку із позавчорашнього числа "ЛГ".:rolleyes: "-А, то Сняданко ще півроку тому взяла багато тих книжок і ще не повернула, а вони у нас по одній" :PНу як вам їх МММ? (маркетинг-менеджмент-мерчандайзинг):lol::lol::lol::lol::lol::P
А тепер попробуйте вгадати з одного разу, в якій книгарні я купив ту книжку того-ж дня. Підказка: назва книгарні починається на "Б".:P


Ще відносно маркетингу "Центру". Про зустріч з Наталкою Очкур і Андрієм Кокотюхою я так теоретично знав з форуму, а попав на неї зовсім випадково - просто від "Океану" жодна маршрутка не їде на Кульпарківську:mad:, прийшлося йти пішки. Жодної інформації ні в "Поступі", ні в "ЛГ" не було:(.
А от чомусь про презентації в "Букві" пишуть всі львівські газети (зокрема минулої суботи презентували "шматяну" книжечку для наймолодших).

Можливо, що в "Центрі" українських книжок значно більше, ніж в "Букві", але остаточно, того що в "Букві" бракує, то можна купити в "Українській Книгарні", або в книгарні НТШ або в на початку вул. Князя Романа, і не треба їхати далеко.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 2-7-2005 у 01:19


:mad::mad::mad:Вчора в новинах ТРК "Люкс" крутили сюжет про фантомний книжковий ринок біля кінцевої трамваю "шістки". Гарна ідея. Це ділянка по вул.Липинського площею 3000м квадратових. Непоганий зв*язок з центром, та й скільки там до того центру... Гарно розмалювали перспективу такої "Петрівки" по-львівськи,-зустрічі видавців і авторів з народом, презентації і т.д. Сказали навіть, що запрацювати риночок міг би навіть до 1-го вересня цього року, але вгадайте у чому проблема???

Вгадали: наша дорога міська влада, зокрема обрані Вами, львів*янами, шановні депутати, ЯК ЗАВЖДИ, гальмують прийняття рішення про передачу земельної ділянки.

Хтось вражений? Я вже ні, але все ж муляє.
Запитання до Вас, дорогі книгомани:
ЩО ТАКЕ ЗРОБИТИ у цій ситуації?
Як достукатись до закам*янілих сердець бюрократів???:baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-7-2005 у 19:53


І невже це нікого не хвилює?
Треба було нову тему відкрити...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-7-2005 у 20:57


Я думаю, що в таких питаннях, як передача великих земельних ділянок в приватне користання завжди не все так просто як видається на перший погляд. І також не відомо, чи так вже певно, що ділянка буде використовуватися за призначенням? Є прецеденти - той же ж "меморіал жертвам репресій" у Львові (вгадайте де він є, точніше що є на місці, що було під нього відведено).

І де гарантія, що той ринок на загуминках користався би хоча би мінімальною популярністю для самоокупності? Більшість львівян досить слабо собі уявляють той район, а інколи і бояться. І з транспортом там не дуже (не знаю, де ви там побачили "непоганий звязок з центром" ). Думаю, якби таке відкрили, то хіба би піратські СД продавали.


А розмальовувати гарні перспективи у нас уміють.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-7-2005 у 21:45


1.Взагалі хотілося б знати думку про саму ідею.
2.Виникла та пропозиція не в приватної особи, а в асоціації (кого не пам*ятаю, але щось близьке до видавців).
3.Туди з центру безперешкодно їздить 6-й трамвай, 24-та, 80-А, 45-та, 34-та і ще декілька маршруток.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-7-2005 у 07:52


1. Сама ідея однозначно хороша, але мала би бути в центрі, або в розумній досяжності від нього. Такий ринок був би цікавий і гостям міста
3. Це не так багато насправді, більшість районів Львова не мають прямого сполучення з тими краями.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 26-7-2005 у 14:59


У нас пройшла інформація, що ринок "Петрівка" найближчим часом закриється на реконструкцію - будівництво закритого торговельного комплекcу. Всім власникам яток обіцяють надати приміщення в новому комплексі. Але виникає дві проблеми:
1) Реконструкція триватиме 3-4 роки, тобто за цей час бізнес, ясне діло, тихо вмре;
2) Вартість оренди площі в новому комплексі буде на порядок вищою, ніж зараз.
Схоже на те, що з дешевими книжками цілоріч можна попрощатися. Тепер тільки треба буде ловити книжкові ярмарки - дві київські, одну львівську.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 26-7-2005 у 15:19


Тааак, знову доведеться у найближчі дні всю зарплату просадити на духовну їжу... :( Це ж тепер не тільки книжки, а й найкращий у Києві асортимент DVD накаже довго жити... :mad: Це часом не Сан Санич вирішив вкотре відзначитися?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-7-2005 у 12:27


Ну, без Сан Санича тут точно не обійшлося...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 8-8-2005 у 15:59


Зі львівських книгарень ще забули "Рідкісну книгу" на Івана Федорова.
В останній свій приїзд там непогано закупив книжок. :)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 9-8-2005 у 02:52


о, точно. корисне місце. якби ще не одна деталь - графік роботи всіх або більшості львівських книгарень такий, що треба на них полювати %) - відчиняються пізно, зачиняються рано, в суботу ще раніше, перерва година, неділя вихідний. якось в інших містах книгарні не такі ледачі :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-8-2005 у 12:02


Це, дивлячись, які книгарні. :) Якщо мережа "Буква" чи "Орфей" - то так, там графік зручний. Якщо старенькі (де вони ще збереглися), то там стандартно, з 10 до 19, у суботу - з 10 до 18, неділя - вихідний. На Петрівці вихідний понеділок, і працює вона офіційно до 18-00, але фактично люди згортаються раніше. "Сяйво" дуже добре, вони працюють з 10 до 20, без вихідних, але ціни в них... :rolleyes:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 31-8-2005 у 09:49


Сьогодні отримала "Друг читача". Вони справді підтверджують, що "Петрівку" будуть зносити, на тому місці, де зараз книжковий базар, буде стоянка для машин, що приїжджатимуть у торговельно-розважальний центр. У самому ж центрі обіцяють зберегти всі теперішні робочі місця (близько тисячі). Як це позначиться на цінах, поки що ніхто не прогнозує.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3059
Реклама: