Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Де купити українську книжку
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 30-5-2006 у 12:48


Цитата:
«Методичну книгу» виганяли методично

Книгарня «Методична книга» належала до профільних, який в Українській РСР було не так вже багато. Знаходилася вона на Подолі, на вулиці Ярославській, 30. <...>

...«Методична книга» якось трималася на плаву, - розповідає Людмила Василівна, яка працює в книжковій торгівлі 42 роки і сьогодні має замість магазину «точку» на Петрівці. –Зарплати, звісно, мізерні, виторги невеликі, а тут ще Подольська адміністрація, в чиєму відомстві знаходиться книгарня, почало підвищувати орендну плату. Ми апелювали до президентського Указу, де таким, як ми, передбачалися пільги. Нам відповідали, що ми – комерційна структура. Суму 22 тисячі гривень на рік «Методична книга» потягнути не могла. А коли там дізналися, що я пенсійного віку, взагалі почали виживати зі свого місця. Єдина для нас можливість хоч якось викрутитися – зробити приватизацію. Але для цього потрібні гроші, яких узяти ніде.


Далі відбулося наступне. Любов Лещенко звернулася за порадою і по допомогу до Голови Української Асоціації книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна. Той порекомендував певних людей, які допоможуть з приватизацією, але для цього їх треба ввести в склад членів трудового колективу і надати відповідні майнові частки. Одним із цих благодійників виявився В’ячеслав Кредісов, заступник Міністра оборони України. Він погодився інвестувати в «Методичну книгу» певні кошти, пообіцяв зробити ремонт, заплатити колективу зарплату і залишити книгарню книгарнею. Крім того, взяв на себе покриття боргів перед постачальниками.


Я тримав у руках протокол збору трудового колективу магазину і заяви людей про те, що свої майнові частки вони передають безоплатно панові Кредісову. Директор магазину напевне знає, що людям після цього були виплачені грошові компенсації, які помогли б протриматися на час пошуку нової роботи. Вони були не надто великими. Отримавши, таким чином, «контрольний пакет», пан Кредісов негайно перепродав приміщення. Ясно, що книжкового магазину там уже нема і навряд чи він там буде.


Півтора року приміщення взагалі пустувало, на дверях висів амбарний замок. Любов Лещенко каже: це пов’язано з тим, що нові власники хотіли також приватизувати бомбосховище, що належить магазину . Виграти справу в суді і повернути магазин жодних реальних перспектив не було. До речі, через деякий час В’ячеслав Кредісов через якусь провинність опинився під слідством і провів кілька місяців за гратами.

Уся стаття
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 7-6-2006 у 12:49


Отут http://lib.proza.com.ua/authors/1/ досить великий збірник суч. укр. літ. Хоча сам сайт я не люблю, та й не поділяю думки, що тексти варто викладати в інтернеті безплатно, проте для когось ця збірка може стати в пригоді, якщо купити книжку немає змоги.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2006 у 06:53


У Львові за адресою вул. Нижанківського 5а ніби зявилася якась "Академічна книгарня".
Чи хтось там був? Що це за книгарня?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 21-9-2006 у 08:50


До речі, якщо раптом хтось не знає, "Книгарня видавців" переїхала на Пушкінську, 1/3, в приміщення кнайп-клубу "Купідон" і називається тепер просто "Книги". Ціни суттєво підвищилися, але все одно вони нижчі, ніж, скажімо, в "Сяйві".

І копіюю сюди повідомлення пана Тараса Гулки стосовно гуртовні у Львові.
Цитата:
Стосовно гуртовні - то це на Бузковій, 2 (бічна Зеленої, за Сафарі, навпроти Інтермаркету) і ціни там дійсно дуже гарні.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-10-2006 у 10:38
Книгарні "Буква" залишаться в Україні


Цитата:
Антимонопольний комітет дозволив товариству з обмеженою відповідальністю "Книжкові інвестиції" (Київ) купити більше 50% акцій закритого акціонерного товариства "Мережа книжкових супермаркетів "Буква" (Київ). Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Представник АМКУ повідомив, що комітет вивчив заявку "Книжкових інвестицій", придбання пакету ще не відбулося. За даними АМКУ, "Книжкові інвестиції" - новостворена компанія, яка не здійснює господарської діяльності.

Раніше "Буква" заявляла про намір польської компанії Empіk, дочірньої компанії NFІ Empіk Medіa&Fashіon, купити 65% її акцій. Договір про наміри компанії підписали в серпні.

У травні АМКУ дозволив компанії Halfax Concultans Lіmіted (Нікосія, Кіпр) купити 25% "Букви".

За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку на липень 2006, 24,94% "Букви" володіє Halfax Concultans Lіmіted, 10,099% - ТОВ "Халфакс-Інвест".

У червні вартість необоротних активів "Букви" становила 8,787 млн гривень, оборотних активів - 15,709 млн.

Ніхто не знає, чий це капітал - "новостворена компанія"?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-10-2006 у 09:26


Про київські ціни:

Раніше чи не найдешевшим кіоском була "Книгоноша" на "Петрівці". Зараз та сама книжка в "Книгоноші" - 20 грн., а в "Сяйві" - 20,66 грн., у "Знанні" - 20 грн. Тобто різниці нема. Цікаво, за рахунок чого виживатимуть оті кіоски, якщо в книгарнях для покупців набагато зручніше?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-12-2007 у 12:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
До речі, якщо раптом хтось не знає, "Книгарня видавців" переїхала на Пушкінську, 1/3, в приміщення кнайп-клубу "Купідон"
Якщо, раптом, хтось не знає :-/, "Книгарня видавців" заповіла довго жити. Без галасу і мітингів протесту.
В час, коли стурбоване поспільство голосно обговорювало "зону культурного лиха", тут тихо інвентаризували книжки. Чужі вже не продавали - лише свої (тобто Норкини) – на особисте прохання :) (я на пам'ять купив "Мізерію").
За швидкістю зростання київської орендної плати жодний московський газ не встигне. Ми навіть пожартували, що варто спробувати офіс українського видавництва і крамницю із продажу українських книжок перенести, приміром, до Варшави - вийде не просто дешевше, а вигідніше.
Власне, КВ разом із Петрівкою – це були 2 точки, які я в київських літ~шопінґах відвідував однозначно. Тепер, мабуть, доведеться остаточно переключатися на інет~закупівлі.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 5-12-2007 у 10:14


Але ж ця книгарня була в "Купідоні" і нібито мала якісь пільги від Покальчука? Там, правда, приміщення паршиве, в самому кінці зали, накурено й кухнею смердить, і книжки дорогі, та все одно...
На Пушкінській нещодавно ще одну книгарню відчиняли, вже не пам'ятаю, який номер. Хоча, як на мене, Пушкінська - настільки тиха вуличка, що на ній і який-небудь "Адідас" довго б не протримався - там практично ніхто не ходить. Абсолютно немає відсотку випадкових відвідувачів, тільки цілеспрямовані.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-12-2007 у 11:49


Покальчук - це ще не Черновецький :(
Розповіли, що постійно намагалися вивести магазин хоча би на нуль, від видавництва відкусювали. Але збільшення оренди за нетривалий період вчетверо нерви вже не витримали.
А місце... не знаю, мені подобалося: виходиш із крамниці у кнайпу, можна ще посидіти, попити чогось, закупи роздивитися. До того ж індоді культурні попадаються - з ноутбуками, а то і взагалі в окулярах. А на розі Прорізної не так вже і малолюдно. Якби брали нормальні гроші, й українська книжка могла існувати.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-12-2007 у 15:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
... А на розі Прорізної не так вже і малолюдно. Якби брали нормальні гроші, й українська книжка могла існувати.


Я чула, що цю книгарню мало чи то викупити, чи орендувати подружжя Логушів, і зробити там знову... книгарню :) - але не маю інформації, чим ті перемовини з ними закінчилися.
І ще чула, що у центрі Києва, десь за Оперним театром, має скоро відкритися книгарня, що називається "Є". Навіть таке казали, що будуть там тільки україномовні книги. Приміщення для неї хтось придбав дуже велике, але хто це зробив, і чи вдасться їм наповнити близько 300 кв.м. торгівельної площі лише україномовної книгою, я ще не знаю.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 17-12-2007 у 19:38


Мій чоловік недавно купив книжечки для дошкільнят українською дуже навіть симпатичні і за розумну ціну в маркеті "Вам".:)



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 18-12-2007 у 09:38


21 грудня біля Оперного театру в Києві буде відкриття нового книжкового магазину "Книгарня "Є". Наскільки зрозуміла, то це має бути читальня-магазин "з найбільшим асортиментом українських та англомовних книг" (за словами дівчинки-промоутера :)).



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Василенко
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 19-12-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2007 у 13:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
21 грудня біля Оперного театру в Києві буде відкриття нового книжкового магазину "Книгарня "Є". Наскільки зрозуміла, то це має бути читальня-магазин "з найбільшим асортиментом українських та англомовних книг" (за словами дівчинки-промоутера :)).


Так, відкриття книгарні заплановано на 21 грудня. Адреса магазина м. Київ, вул. Лисенка, 3 (режим роботи з 9-00 до 21-00). Запрошуємо мешканців і гостей столиці!
У книгарні заплановані зручні місця для читання, дитячий куточок, книжкові полиці для безкоштовного обміну книжками "Є буккросинг" ("Є буккросинг" стартує 21 грудня о 14-00 за участі українських зірок) та Wi-Fi Інтернет.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Василенко
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 19-12-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2007 у 13:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
... і чи вдасться їм наповнити близько 300 кв.м. торгівельної площі лише україномовної книгою, я ще не знаю.


Будемо намагатися, але буде ще англомовна література та зовсім трошки літератури російською мовою (щоб не писав Путін нашому президенту листів, що книгарня у центрі Київа дискримінує російську мову :rolleyes: )
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 19-12-2007 у 13:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Василенко
Цитата:

буде ще зовсім трошки літератури російською мовою (щоб не писав Путін нашому президенту листів, що книгарня у центрі Київа дискримінує російську мову :rolleyes: )
Та хай пише! Ще будемо зважати на втручання чужого президента у наші внутрішні справи!:mad: Нехай дбає про становище у СВОЇЙ країні! Що нам його думка?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-12-2007 у 10:38


Найприкріше те, що тема досі не втратила актуальності. Ну посудіть самі, чого тільки вартує назва теми. Я б ще розумів, коли б це питання ставилося на якомусь форумі за кордоном.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 17-1-2008 у 10:05


Була вчора в новій книгарні "Є" на Лисенка. Трохи хитрий вхід із двору, довелося пошукати. Величезне приміщення, книжок поки що небагато. Є натяк на загальну систему, але яка система на полицях із художньою літ-рою, для мене так і лишилося загадкою. Зате націнки на книжки неймовірно малі: напр., книжка "Факту", яка на виставці просто від видавництва коштує 10 грн., тут коштує 11,34 грн. Націнка в 1 грн. 34 коп. - просто смішна у порівнянні з іншими книгарнями. Цікаво, так і далі буде - чи це на період завоювання клієнта? Є в книгарні і аудіокнижки, і музика. Дали зразу карточку на 2% знижки.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 17-1-2008 у 17:21


вулиця Лисенка у Києві чи у Львові?



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-1-2008 у 10:52


У Києві, це позаду Оперного театру.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-1-2008 у 13:08


У Львові на Лисенка теж є якась книгарня з українськими дитячими книжками.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 8-6-2008 у 11:52


Команда мистецької агенції "Наш Формат" відкриває мережу книгарень по всій території України, в планах - в кожному обласному центрі. Наразі вже працює крамничка в Івано-Франківську, а цими днями відкрилася книгарня-магазин у Львові за адресою вул. Листопадового Чину, 3.

У новій книгарні великий вибір української аудіокниги - тексти від Гомера до Андруховича. Крім аудіокнижок, в крамничці будуть книжки київських видавництв.

Значне місце відведене і для української музичної продукції. Тут можна буде знайти записи молодих гуртів, а також перевіреного часом рафінованого року, фолку, попу, репу, хіп-хопу та інших форматних музик.

Джерело: http://www.zaxid.net/newsua/2008/6/8/123027/




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-7-2009 у 23:13


Книжки українською мовою є у магазині Академкнига
http://akademkniga.lviv.ua/ua/cat-a91.html

Наразі на сайті виставлено лише півсотні, бо багато роботи з розміщенням наукових книжок, але український розділ буде постійно оновлюватись щоб задовольняти вимоги львівського споживача. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 2-8-2009 у 23:13



"НТШ" на проспекті Шевченка та магазин "Глобус", там найдешевші ціни і завжди щось новеньке, це у Львові




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-8-2009 у 20:25


Можливо уже згадували це місце. Недалеко від вул. Зеленої, на одній з бічних вулиць, в районі Сільпо, є книжкова гуртівня. Не можу детальніше пояснити, може хтось мені допоможе. Там можна купувати книги дешевше ніж в магазинах.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 3-8-2009 у 21:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Можливо уже згадували це місце. Недалеко від вул. Зеленої, на одній з бічних вулиць, в районі Сільпо, є книжкова гуртівня. Не можу детальніше пояснити, може хтось мені допоможе. Там можна купувати книги дешевше ніж в магазинах.

Це не гуртівня Книжкові джерела пана Михайла Ватуляка? Я там була колись, досить давно. Їхня адреса - вулиця Бузкова, 2.
http://kd-lvov.narod.ru/plan.html




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3059
Реклама: