Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Яке наше майбутнє у випадку перемоги Януковича?
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 16-10-2004 у 00:42


то наша країна і ми її діти, то наша земля, то наша Україна! -- нікуди я не поїду!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

mad.gif написано 16-10-2004 у 00:48


Та знову ж таки, ніхто нікуди не їде, просто деколи бісить власне безсилля, дивишся на те, що коїться навкруги, і дивуєшся крізь сльози, для чого людям голова.
Емігрувати? "Куди ви їдете, кому ви треба там? А тут кому? Не знаю, що на це сказати"! (с)
Не погоджуюся з тими, хто вважає це легким шляхом. Мовляв, тікають боягузи, щурі з потопаючого корабля, і т. д., і т. п. За кожним таким рішенням - долі, і не мені це пояснювати, бо це азбука, а тут усі дорослі люди. Як бачите, вибір робити нелегко. Люди вагаються, вірять телебаченню, бояться втратити роботу, на якій платять двісті гривень, бояться "злого націоналіста" Ющенка, і "добрий проффесор з Енакієво" їх теж не приваблює. У мене перший порив - крикнути, так щоб їм вуха заклало, а потім прочистило, схопити тих віртуальних "рабів німих", трусонути і спитати, чи вони сліпі, чи, за перепрошенням, тупі, чи вони вже овочі?! Чи вони живуть на Марсі і звідти не бачать, що їхні підвищені пенсії з’їло підвищення цін, що державу розпродають, і все - тихо, майже всім - байдуже?! Але я цього не роблю. І не робитиму. Я телефоную друзям у провінцію, я їх переконую, хтось з моєї сім’ї обов’язково буде спостерігачем на виборах від Ющенка, але я досить доросла - чи мудра - чи теж байдужа - чи (підставити слово), щоб усвідомлювати - за те рішення, яке приймаєш ти особисто, ти особисто й відповідаєш. І одне я можу сказати напевне, і за це одне я підпишуся під кожним словом:
Ніколи ні від чого не зарікайтеся!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 16-10-2004 у 01:09


а уявіть, Наталю, як бісить власне безсилля, коли сидиш за бугром і навіть не варишся у цьому всьому... я минулого року (коли була історія із грузинськими виборами) почитавши новини в інеті та можливі перспективи для України, впала в такий транс, що просто припинила їх читати на довгий час -- очі не бачать, серце не болить. от лише з місяць тому як знову почала.
...і за пару тижнів визріла до того, що якщо ніц не допоможе, і проффесор переможе, то я не хочу повертатися у його -- вже не мою -- країну... але я завжди була оптимісткою, тож не розраховую на цей варіант.




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 16-10-2004 у 01:13


2 jaguara: Дуже добре уявляю, бо маю такі самі почуття, після деяких новин їм валідол жменями та погрожую продати телевізор. Обидва - з кухні, маленький, і з кімнати. І теж так само на деякий час просто роблю собі інформаційне голодування... :( Не знаю, чи я оптимістка, але я вірю в те, що все буде добре, і це не сліпа віра, можливо, звичайна надія... але вона мене тільки й підтримує зараз.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 16-10-2004 у 01:20


от і я тішуся з того, що мої колеги усі визначені, і усі вправляють мізки родичам у провінції. може поможе... сподіваюся, надія не помре навіть останньою.



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 16-10-2004 у 10:49


Це, мабуть, прозвучить занадто пафосно, але для мене перемога Януковича стане ще однією особистою драмою(а до того, судячи зі всього, йде, - адмінресурс побиває). Тоді вже точно Україна для мене обмежиться дверима мого помешкання, а назовні буде чужа територія, де заправлятимуть хами.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 16-10-2004 у 11:16


Я теж вправляю мізки всім, кому можу. З пенсіонерами насправді не так важко, просто треба розмовляти з ними їхньою мовою. От зразок моєї промови, якою я пишаюся.

За Януковича? Ви шо! Ви знаєте, що він обіщає? Це ужас! Це в нас такого ще не було. В газеті писали, пообіщав повипускать всіх ворів, даже гвалтівників, тіки таких, шо не вбивали. Утішив! Це у нас такий прєзідєнт буде? Нє, хай вони там собі шо хочуть роблять, я буду голосувать за Ющенка, даже не тошо він такий хороший, а хотя б тошо він його зможе витіснить. Це нам по тілівізору брешуть, думають, ми нічо не понімаєм, а в городах всьо знають, по статістікє Ющенко даже чучуть більше набирає, чем Янукович.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 16-10-2004 у 11:17


P.S. мені дуже личить образ простої сільської дівчини...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 16-10-2004 у 13:27


2 fish: Промова - супер просто! А на мене моя колєжанка в селі образилася. Правда, вона молода... Сказала, що телевізор вона не дивиться, бо голова у неї одна, і їй просто ніколи й угору глянути, а голосувати буде за Ющенка. Але боюся - таких свідомих небагато.
2 сумна: Не надто пафосно, для мене це стало б трагедією, але ж яка обробка йде! Все включили, що можна, і а більше - що не можна! Але ми мусимо триматися - оце, напевно, дійсно звучить пафосно, але якщо не ми, то хто?




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3091
Реклама: