Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вестарбайтери: розмови з москвичами, які поїхали шукати щастя в Києв...
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 12-10-2004 у 13:04
Вестарбайтери: розмови з москвичами, які поїхали шукати щастя в Києві


Цікава стаття:


Цитата:
...А вы откуда знаете, что я из Москвы?

– Так у вас паспорт в кармане рубашки. С паспортом в Киеве ходят только москвичи.

О господи! Я уж и забыл, как ходить без паспорта. А регистрацию что, не надо? А прописку что, не проверяют? А борьбы с терроризмом нету, что ли?

Когда выходишь из поезда, никакой металлический голос из громкоговорителя не предостерегает ни от чего "с целью предотвращения террористических актов". Таксисты, если спрашивать их о приближающихся президентских выборах, не хихикают испуганно, а прямо говорят, что Януковича (кличка Хам) назначили донецкие. В Москве уже такие вещи шепчут.



http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/12/2.shtml
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 12-10-2004 у 13:14


А це те, про що ми з вами, в принципі, здогадувалися:

Цитата:
– Какую ты снимаешь рекламу?

– Рекламу Януковича, — ответил этот человек, кафе затихло, и он, как бы оправдываясь, продолжил: — Но я плохо ее снимаю. Я подумал, что все равно же кто-нибудь будет ее снимать плохо, так почему бы не я, тем более что за большие деньги.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-10-2004 у 13:52


...хочу в київ :-)))
файна стаття.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-10-2004 у 15:03


Мені не сильно сподобалось. Здебільшого, звісно, правда, але ракурс проросійський.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 14-10-2004 у 13:54


Але, можливо, стаття допоможе багатьом росіянам подивитись на Україну іншими очима?



Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-10-2004 у 17:06


Стаття, очевидно, технологічна ( в даному випадку - проющенківська), але все одно навіть не проросійськя, а відверто московська. В тому сенсі, що як раз таке вони навчилися робити фахово: ставити мету і по тому вибудовувати текст, відеоряд тощо відповідно до мети.
Хоча і недоробок, скоріше - переробок вистачає. Про ціни цікаво: київськи, московськи, більше, менше... Де? На Арбаті, на Юго-Западе, на Хрещатику чи в Белічах, в бутіку, на ринку, на який товар? Як усе це порівняти, щоби робити глобальні висновки?
З журналістами взагалі весело. Теза-антитеза: "за бабло-за ідею" видна неозброєним оком, але ж треба було ретельніше підбирати приклади. Кіпіані дійсно працює на "плюсах", але особисто мною ні в чому "антиморальному" помічений не був. На разі з Борсюком замість Корчинського веде "Подвійний доказ", веде досить фахово і ніякої провладності там собі не дозволяв. Пан Микола Ситник, тобто Вересень від "плюсів" справді пішов наприкінці 2001, але не тому, що там з'явилися темники (доречі, темники вперто пов'язуються з Медведчуком-Головою-АП, а така особа народилася вже після Парламентських виборів 2002), а тому що раптом вирішив (сивина в бороду), що він є якимось "озимим". Потім вже не повертався. Я здогадуюсь, що "московський остарбайтер" може цього і не знати, але ж тоді треба було людей поспитати. А то бачиш таке і якось відразу не віриш ув інше.
Єдине, що про паспорт - щира правда. Я ще у 2000 і не в Москві, а в Пітері в місцевих пальцем тикав і єхидно питав, чи можна в них без пашпорти по телефону дзвонити й у метро їздити. Жетони прродадуть чи ні? :lol:

Тобто можна зробити висновок: московська пиха знову заважає "хорошему дєлу". Ну просто, як Гельману-Павловському.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-10-2004 у 21:21


... ну дик, якби я писала статтю про москоу, то теж би дивилася на все, що відбувається,
з своєї провінційної української дзвінниці... що ж ви хочете? :-)) журналіст не зобов*язаний,
як актор, влазити у чужу шкіру по системі станіславського :-) принаймні не у жанрі
суб*єктивного нарису.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 16-10-2004 у 10:33


Я згідна з Олексієм. Щось у цій статті таке... відгонить зверхністю, чи що. Мовляв, пацани, всі сюди, аборигени не будуть проти, вони тут відстали на скількись там років... Звичайно, автор не ставив мети влізти у наші проблеми, стаття не про те.
То моє суб'єктивне враження. Взагалі, погляд збоку і погляд зсередини здебільшого різняться, і в кожному є зерно правди.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 16-10-2004 у 11:05


а я не згодна. нічо там зверхністю не відгонить. При чому тут відстали? Він говорить: було кльово, була свобода і ми це втратили. Звісно, ідеалізує він Київ, може і справді ідеалізує як турист, я не хочу думати, що це політтехнології, мені й без того проянучарський піар чується вже навіть в трирічної давності монологах Задорнова про менталітет американців.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3114
Реклама: