Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Макклуб
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

cool.gif написано 18-10-2004 у 10:50
Макклуб


У мене з`явилось маленьке стареньке яблучко.
Цікаво, хтось тут ще має макінтош?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-10-2004 у 10:55


Є така людина - JumpingRat
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-10-2004 у 10:56


Є така буква. А яке саме?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-10-2004 у 11:08


Нотебяка Поварбук 180ц
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-10-2004 у 16:42


...у нас на роботі є ця потвора :-)))
крім правити кольори по каліброваному монітору ні до чого не пристосовна.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: заклопотаний

[*] написано 19-10-2004 у 12:14


...у нас на роботі є ця потвора :-)))
... і чому так одразу - потвора?
крім правити кольори по каліброваному монітору ні до чого не пристосовна.
то саме можна написати про ПіСюки - що вони пристосовані тільки для розкладання "Косинки" :P

І взагалі, рівень "пристосування" тої чи іншої компьютерної платформи залежить від області застосування - а горіхи добре колоти можна як пісюшною, так і маківською клавіатурою... ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 19-10-2004 у 15:37


Я у свій час мав досвід праці у видавництві на "новітньому" (тоді ;) ) 200 Мегагерцевому PowerMac 7300. Ех, хороші часи були :) Для додкукарських процесів (особливо для підготовки повноколірних видань) саме Maки краще підходять. Але це моя думка.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-10-2004 у 15:59


маю два!!! старенькі навіть не знаю які моделі один ч/б, другий кольоровий. Однак в обох є карти світу з пошуком міст та виміром відстані, а ще українська мова і купа старих цікавих забавок типу Prince of Percia, Шайба, Lemmings і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-10-2004 у 19:14


...дуже тяжко пояснити клієнтам, які приносять макети в корелах всіх версій з чорт зна
якою версткою, чому їх макети не підходять :-)) ну і я наприклад, багато роботи роблю
вдома... а з маком в виділений інет нема чого пхатися, не проадмініструють мене тут...
та й з ПО проблеми постійні... МАКи – то для Америки, для багатих наразі... тільки круті
фірми можуть собі дозволити наплювати на проблеми сумісності шрифтів та ПО і ваяти все на
макінтошах... наразі маємо те, що маємо :-)))) сашко неправий на рахунок косинки: найкраще
її розкладати на пальмі, перевірено.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2004 у 08:35


ну.....ти вже перегнула, зади на ГК - там купа маків, на поліграфічні фірми - там стоять маки з 19" монями. Проблема шрифтів вирішується без проблем, якщо їх вкладати, в EPS файли, можна написати PDF і шрифти в курвах, сам так роблю так як ношу на проявку до хлопців в яких маки. Вже років 6-7, і нема проблем. Взагалі найкращий формат PDF - всюди йде без проблем та без перекурчень та 100% точністю в розмірах ліній та малюнків.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-10-2004 у 10:26


...прошу дуже :-))) пропагуй це серед простих укр. громадян...
вивести добре підіеф – ціла наука, до речі... а то такі приносять... :-(( і не дзеркаляться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-10-2004 у 10:27


До речі, а чим підеф роблять?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-10-2004 у 10:32


судячи з моєї практики *хто чим* :-)))
а взагалі дістіллєром.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2004 у 12:25


PDF - це мова, я вмію писати його просто текстом. Написав прогу (для моєї специфіки) на VB яка формує відповідні PDF-файли згідно введених умов, і все ноу проблем.
Найкраще формувати їх з Adobe Reader/Writer - тоді його можна згенерувати прямо з ворда, через макроси вставляються кнопки, віртуальний принтер - і все, підіефка готова.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2004 у 12:30


Цитата:
вивести добре підіеф – ціла наука, до речі... а то такі приносять... :-(( і не дзеркаляться.

Згоден в мене пішло місяці два доки все полагодив - МАС_РС, плюс щоб був нормальний вивід на фотонабірних машинах без глюків шрифтів і т.д. Добився всього, лише одного вже не міг зробити - мої файли не відкриваються 7 CorelDraw - не підтримує він PDF 1.2 - але то старе і мало хто має, а писати додатково Імпортери для корала не мав бажання. Тим більше що зараз важко й знайти 7 версію:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-10-2004 у 12:38


Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
PDF - це мова, я вмію писати його просто текстом. Написав прогу (для моєї специфіки) на VB яка формує відповідні PDF-файли згідно введених умов, і все ноу проблем.
Найкраще формувати їх з Adobe Reader/Writer - тоді його можна згенерувати прямо з ворда, через макроси вставляються кнопки, віртуальний принтер - і все, підіефка готова.


От тут докладніше. можеш мені приблуду цю відіслати? Якщо вона не важка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2004 у 13:24


моя прога – це специфічна, розроблена для наших потреб з вбудованим одинм шрифтом і формує лише лінії, тому немає сенсу її висилати, тим більше це під замовлення, не маю права:).
А Рідер-Райтер – велика, хіба якось треба домовлятися на СД можу передати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3141
Реклама: