Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Електронна бібліотека
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-12-2002 у 21:42
Електронна бібліотека


Чи є в Політеха, і зокрема в кафедри ІСМ електронна бібліотека, звідки можна було б скачати книжки ?
Якщо є , то як скористатися ?
Може якісь електронні книжки я можу надати. Недавно мав 56 метровий CHM файл з багатьма книгами видавництва O'Reilly.
А з бібліотеки було б добре якби можна було б скачати методички до лабораторок, до курсаків.. А то для чого їх ксерити якщо вони і так є в компах.

На даний момент мене цікавить література по базах даних. Конкретно mySql. Хто яку може порекомендувати ?
Для початківця. Планую використовувати в поєднанні з PHP. Треба один проект зробити, а я в базах даних нічого не розбираюся. Хотів би навчитися. Хоть трохи, на рівні створення і простої модифікації таблиці. Шкода що ці курси в нас почнутся десь на 4 курсі, а зараз всякі Кр580 вчимо.. І нічого во Вебу :(




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 22:51


На деяких спеціальностях НУ ЛП (зокрема НУ ЛП) проводиться навчання Веб технологіям. Зокрема є курс "Проектування Веб систем", "Інформаційні технології відкритих систем", курси по безпеці та захисту інформації.
На непрофільних спеціальностях (напр "Філологія", "Документознавство") читається курс "Організація інформаційних ресурсів Інтернет"

А про те де скачати матеріали по PHP чи MySQL навіть говорити смішно.

А що порадити? Я перекину запит в компютерну балачку (Світ ІТ>Балачка)
хтось щось може підкаже.





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 22:53



Цитата:

Може якісь електронні книжки я можу надати. Недавно мав 56 метровий CHM файл з багатьма книгами видавництва O'Reilly.


Шановний, а про поняття інтелектуальної власності чули? Повісити в Інеті крадені книжки? Це недобре!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 22:56



Цитата:

Треба один проект зробити, а я в базах даних нічого не розбираюся.


Що мені не подобається в сучасних студентах - це бажання заробляти, коли ще нема достатньо знань. Тоді і навчання стаждає, і справжнім професіоналом все одно студент не стає. Ну тебе це сподіваюсь не стосується




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-12-2002 у 00:02


Цитата:
Що мені не подобається в сучасних студентах - це бажання заробляти, коли ще нема достатньо знань. Тоді і навчання стаждає, і справжнім професіоналом все одно студент не стає. Ну тебе це сподіваюсь не стосується


Що мені не подобіється в сучасних вчителів/викладачів, що вони в переважній більшості знають менше як студенти. Щоб вчити в такій області як Інформаційні Технології (грубо кажучи) не достатньо колись давно щось закінчити в цій області. Потрібно кожен день штурмувати документації, ритись в інтернетових конференціях і головне(!) - мати постійний доступ до інтернету і мати бажання це все знати. І не завадило б написати хоч щось, щоб отримати не тільки теоретичні знання.
А якби не студенти, які завжди щось вишукують, взнають діляться своєю інформацією, роблять якісь проекти поза навчальний час, то у тих же вчителів не було стимулу незавстидатися перед студентами.

Мені колись один викладач вліпив 3 за те, що я розказав про те як побудована бібліотека функцій не так, як описано в книжці про Алгол бог знає якого року. Правда була на його боці, нас вчили чухню, яка нікому не потрібна, але це було в програмі.

Технології рухаються набагато швидше, ніж будь яка інша область для навчання і мені просто шкода викладачів у цій галузі. От викладачам теоретичної математики просто повезло, там ще з часів Піфагора майже нічого не міняється :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-12-2002 у 00:23


Ну по перше - я сподіваюся, що сказане вище мене не стосується :)

По друге - напевно немає студента, задоволеного своїм навчанням

По третє - часто думка, студент знає більше за викладача, пояснюється тим, що студент навіть не уявляє багатьох речей у яких викладач є фахівцем. Таке я зустрічав часто, ще будучи студентом.

Ще - викладач просто зобов'язаний давати в першу чергу студентам теоретичні знання. А то потім на MySQL пишуть студенти, які про теорію баз даних тільки здогадуються.

Інший момент - викладач не завжди зацікавлений розкривати весь комплекс своїх знань перед студентом. Але це вже проблеми освіти взагалі, і зокрема фінансування.

Я можу навести Вам (але не наведу з етичних міркувань) багато прикладів коли викладачі вузів є успішними бізнесменами, провідними фахівцями на потужних фірмах, керівниками унікальних проектів. А їхні студенти навіть про те не здогадуються.

І головне - думка викладачів про студентів є набагато важливішою, ніж навпаки (все-таки задача освіти розвинути особистість студента а не викладача).
Але думаю, що дискусію пора закривати, поки ми не почали переходити на особистості.






Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 328
Реклама: