Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Вибираємо новий холодильник
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2012 у 17:43


А Норд категорично не підходить?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-9-2012 у 22:22


Лібхер річ хороша, але німецьких знайти не реально зараз, або за таки кругленьку суму. Ті, що в магазинах є - болгарські, і смердять китайським пластиком впевненіше за багатьох інших.

Я весною новий холодильник купив. Хотів НоФрост, бо розморожування холодильників не входить до мого хобі, простіше ховати продукти в пуделочки і банячки. Ну і весь внутрішній об'єм у них рівномірної температури.
За 3 тисячі з хвостиком взяв Самсунг, бо маю маленький холодильничок цієї фірми, так він мотлошить мені вже років 5 без нарікань.
В батьків ЛЖ НоФрост, теж уже років, не пригадую точно скільки, працює без відмов.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-9-2012 у 22:33


А про Атлант що можете сказати?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 14-9-2012 у 06:05


Про Атлант - тільки все добре. Старий Атлант (тоді він був іншої назви) прослужив нам з 1987 року, поміняли років з 4 тому і знову на Атлант. ТТТ, працює безвідмовно, та й розморозка, як така упрощена. +морозильник Атлант і теж без нарікань.



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-11-2012 у 20:18


Також почав придивлятися.
Кажуть, що зараз Атланти вже не ті, що навіть декілька років тому.

Зіткнувся ще з інформацією, що радять брати холодильник без ручок - швидко ламаються.

І ще, тепер майже усі холодильники з одним компресором - це добре чи зле?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-11-2012 у 22:55


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Також почав придивлятися.
Кажуть, що зараз Атланти вже не ті, що навіть декілька років тому.

Зіткнувся ще з інформацією, що радять брати холодильник без ручок - швидко ламаються.

І ще, тепер майже усі холодильники з одним компресором - це добре чи зле?

А зараз все "уже не те". Навіть Мерседеси і БМВ :)

Стосовно ручок. Я хотів взяти з ручками, але якось так склалось, що взяв без. І таки незручно, замість за придумані корейцями приховані ручки, зручні на корейський зріст, а мені доводиться трохи нахилятися, я відкриваю просто за дверці збоку. Некошерно :)

Два компресори потрібні у випадку, якщо хочеш холодильне відділення вимкнути, а морозилка щоб продовжувала працювати. Воно тобі буде треба таке? Хіба що холодильник не по технології "но фрост" і його треба буде розморожувати.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-11-2012 у 23:18


Стандартно ручки просто прикручені. А ось в Лібхерів, вони функціонують як система: коли ручку тягнеш до себе, вона штовхає важіль, який впираєтсья в раму холодильника і допомагає відкритись. Але система пластикова :(...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-11-2012 у 01:39


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Стандартно ручки просто прикручені. А ось в Лібхерів, вони функціонують як система: коли ручку тягнеш до себе, вона штовхає важіль, який впираєтсья в раму холодильника і допомагає відкритись. Але система пластикова :(...

Я в курсі, сам дивився на Лібхерів. Але, як казав, вони у нас по магазинах болгарські, а не німецькі. І відгуки про них посередні. От якщо ти збираєшся десь накопати таки німецького, тоді, думаю, ручок боятися не слід.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-11-2012 у 14:11


Наскільки я зрозумів, то Лібхери можуть бути або болгарські або австрійські. Про німецькі не чув.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-3-2013 у 17:40


Щодо дешевих закордонних брендів. Інтерв'ю Ландика. Каже, що "Zanussi" і "Electrolux" для України робить "Норд"
Цитата:
- Знаю, что он шумный в эксплуатации.

- Да бросьте, это, наверное, когда-то было. Вы сейчас купите, посмотрите. Последняя разработка "no frost" - уже совсем новая система. Хочешь покупать "Electrolux" - ради Бога. Но чтобы ты знал - это мы сегодня делаем плиты и холодильники под маркой "Zanussi" и "Electrolux". Они дали свой дизайн, но они практически такие же, как наши. Только на плите мы пишем "Electrolux". Но стоит она в Москве или Киеве 310 долларов, а "Норд" - 168 долларов. Ты можешь пойти посмотреть в магазин - написано "Zanussi" и "Electrolux", а сделано у нас на заводе в Донецке.

- А комплектующие?

- Все украинское. Есть такие супермаркеты электроники "Конфи". Я заехал с полгода назад к хозяину и говорю: "А чего вы не берете "Норд"?". Он говорит: "Ну, мы продаем "Electrolux". Я говорю: "А давай разберем плиту "Electrolux" и плиту "Норд" прямо сейчас, до конца, и посмотрим".

- Так что, все было "нордовское"?

- Все! Идет "Electrolux" по нашим линиям "Норда", пакуется, и написано на нем "Electrolux".

- И где продается? В Украине?

- Везде - в Украине, в России. Единственное - я не имею права продавать ни одной плиты "Electrolux" даже своему рабочему. Все забирают они.

http://www.pravda.com.ua/articles/2013/03/26/6986438/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ксанна Руда
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 12-3-2016
Нема на форумі


[*] написано 15-3-2016 у 10:11


Вся родина поступово перейшла на Атланти, тихо працює, вмісткий багато різновидів. Мені подобається.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-7-2016 у 20:56


Сьогодні прочитав, що завод Норд в Донецьку зупинив свою роботу. Цілком можливо, що остаточно.
Зрозуміло, що останні два роки основні поставки йшли в Росію, але тепер про цю марку холодильника можна забути остаточно (шкода, я був її споживачем, притому з добрим враженням).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3320
Реклама: