Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: Носові прищепки і телеведучий Роман Скрипін
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 10-1-2005 у 11:34


Днями відбувалася скрипінська зустріч з Азаровим та, трохи згодом, з Порошенко. Складалося враження, що це 2 різні ведучі.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 10-1-2005 у 14:08


Цілком згідний з деякими зауваженнями. А говорити треба не про професійність його як журналіста, в цьому сумнівів нема, а як ведучого. Мабуть варто говорити і про психологічне виснаження. Чисто по людськи я всі ці "заноси" розумію, але як професіоналу вони йому балів не додають.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Настуня
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: далі буде

[*] написано 10-1-2005 у 15:30


В мене складається враження (не хочу нікого образхити, боронь Боже), що обговорюючи талановиту людину, критикуючи її, дехто в такий спосіб, догоджає своєму его, самоутверджується. Більш коректним було б написати самому скрипіну на 5TV.com. Людины розумній ( а таким я вважаю Романа Скрипіна, і думаю більшість зі мною погодиться) завжди цікаво послухати чиюсь сторонню думку про себе.
Щодо Романа, то безмежно поважаю його як людину, як журналіста, але сама не раз висловлювала йому по е-пошті якісь речі, які вважала би за потрібно поміняти. Тоді від такої дискусіїї був би толк.
З поваги до того, що цей журналіст зробив для України (переконана, що більшість з нас не може похвалитися такими ж досягненнями) вважаю некоректним продовження дискусії.
Мені особисто здається що 5 канал без Скрипіна, такого як він є, відразу став би більш бляклим.Від себе скажу, що часто обидва співрозмовника, які беруть участь у дискусїї не відображають думки моєї особисто, а коментарі Скрипіна ставлять часто все на місце. За що дуже вдячна його вмінню розставляти правильно акценти. За це , як на мене, можна вибачити йому ті невеличкі спалахи емоцій. Тим більше, що не можна сказати, що це зміна стилю. Я щаслива, що ми маємо 5 канал і Романа Скрипіна!!!!!!!!!!!!! Такого, як віін є!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Настуня
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: далі буде

[*] написано 10-1-2005 у 15:39


Дуже хотілосмя б щоб українці навчилися підтримувати один одного, як це відмічається в інших націй. Це ми бачили на майдані. І я повірила, що ментальність українця змінилася. Мені особисто дуже хочеться підтримати всіх тих, хто творить на благо України. Вони повинні відчувати, що люди з ними, а не проти. для людей творчих це дуже важливо. Невже мало навколо журналюг, на яких можна полити трохи бруду? Чи за їх рахунок важко догодити своєму его?
Люби українське!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 10-1-2005 у 16:39


От....цілком погоджуюся з Настунею, коли ми перестанемо поливати брудом самих себе?



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-1-2005 у 16:58


І я абсолютно згідна :-) Настуня, напиши йому, щоб
добре відпочив :-))) Тре його вигнати десь на лижі, мабуть....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 10-1-2005 у 17:01


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Як на мене Скрипін молодець! Сьогодні він знову "надто емоційно" спілкувався з Шуфричом. І правильно робив ;)

І перейшов до образ: "Вам повірити, себе не поважати". Дивно, що Шуфрич спокійно на це зреагував. Може просто пропустив повз вуха, а може звик, що з ним поводяться як з ганчіркою... :o


Пане Юрію, уявімо гіпотетичноу ситуацію, що Ви (як журналіст) спілкуєтесь з з відвертим брехуном Шуфричем, якими будуть Ваші слова?
Журналісти також люди і мають свою Власну думку. І можуть її Вільно висловлювати в етері.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-1-2005 у 19:36


Вибачте за очевидності, але підтримка своїх не дорівнює колективному похлопуванню одне одного по голівці та відсутності критики; а критика не означає обливання брудом (і навіть далеко не завжди означає відшукування вже наявного бруду). А от про те, щоб написати Скрипіну безпосередньо на 5-й канал - це слушна ідея...

До речі, я почав дивитись телевізор десь 15-20 жовтня (починаючи з інтерв'ю Скрипіна з Марчуком), а закінчив дивитись його 1 січня. Тому я вже й не в курсі, чи Скрипін далі "у своєму репертуарі", чи ні. Отже... Happy Everything! :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 10-1-2005 у 20:18


Цитата:

Пане Юрію, уявімо гіпотетичноу ситуацію, що Ви (як журналіст) спілкуєтесь з відвертим брехуном Шуфричем, якими будуть Ваші слова?
Журналісти також люди і мають свою Власну думку. І можуть її Вільно висловлювати в етері.


По-перше, я, як журналіст, ПОВИНЕН утримуватись від оціночних суджень. Якщо людина - брехун - спочатку треба його на брехні зловити, а потім називати брехуном. Обізвати, оцінити людину - це стиль Нагієва. Відповідно, змінюється формат програми - з аналітичного огляду на ток-шоу.
Якщо випаде нагода і якщо він буде зацікавлений вислухати - скажу йому це особисто. Він, звичайно ж, залишає за собою право не погодитись і сказати, що це мій авторський проект і я визначаю, яким йому бути. Наразі мушу задовольнятися лише участю в обговоренні продукту, що називається "Час новин" (маю на те певне моральне право).

Цікаво, а чи відповідав Скрипін на листи шанувальників? Це питання до дівчат, які попри всі зауваження люблять цього журналіста.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 10-1-2005 у 20:45


Прошу пані, про "поливання брудом" - це ви даремно. Нічого подібного в цьому форумі не відбувається. Просто багатьом муляє очі, що канал, який ми найбільше поважаємо і журналісти. яких поважаємо, переходять певну межу, за якою буде ТРК "Украина" НАВИВОРІТ.

Я наприклад вважаю, що ведучий має право на виказування власної позиції (вербально чи навіть мімікою), перебивати співрозмовників (а як інакше керувати прямим ефіром), але робити це якось елегантніше чи що, не так нав"язливо. Коли ведучий каже брехуну Шуфричу "Вам вірити - себе не поважати" - це ні в які ворота не лізе. Я переконаний, що так робити не можна і він потім сам зрозумів, що ляпнув не те.

Коли в новинній студії стоїть помаранчева ялинка - теж помилка. Увесь час заявляти про об"єктивність, незаангажованість і тут же уподібнитися ТРК "Україна", новини якої йшли на синьо-білому фоні "Вибір-2004".

Обережніше треба. Ми, постійні глядачі, ці помилки зрозуміємо, пробачимо і спишемо, але ж ті, хто лише починають дивитися канал і чули раніше, що це канал підконтрольний олігарху Порошенку, зроблять висновок, що неупередженістю і не пахне. А ворог скористається у своїх інформаційних атаках.

PS. Скину Романові линк, цікаво справді, як він прокоментує закиди на власну адресу.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 11-1-2005 у 11:43


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
PS. Скину Романові линк, цікаво справді, як він прокоментує закиди на власну адресу.


Дійсно цікаво! Чекаємо пояснень від пана Романа ;)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 11-1-2005 у 12:12


Щось я боюся Скрипіна коментарів:)))))))))



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-1-2005 у 12:33


Моя думка напевно буде найменш об’єктивною, бо в силу своєї професії можу себе уявно поставити на місце Романа, і деякі речі, які когось дивують мені є зрозумілими, н-д: репліки повинні бути миттєвими, інакше вони втрачають свою актуальність. Більше того інколи саме репліки(колючі, цинічні, провокаційні і т.і.) і допомагають розговорити співрозмовника, і витягти з нього суть питання. Крім того, холодний спокій можна і потрібно зберігати лише коли ти читаєш просто новини, тобто констатацію фактів і тут Роман не переступає межі. Інтерв’ю це вже інший жанр, і відступи можуть бути виправданими. Приведу примітивний приклад – уявіть собі що ви подивилися якесь півгодинне (30 хвилин) інтерв’ю, яке вам дуже сподобалося. Але при цьому наше уявне інтерв’ю було не в прямому ефірі, а попередньо записалося, почистилося і змонтувалося. Так от, щоб отримати в чистому вигляді отих цікавих 30 хвилин інколи(наголошую інколи) треба посидіти в студії із співрозмовником добрих півтори години. І під час тієї години що потім “випадає” в наслідок чистки інтерв’ю якраз і звучать провокаційні запитання і злі репліки, але слухач їх вже не чує, і цілком задоволений від кінцевого результату.
А взагалі, як на мене, будь-яке публічне обговорення (а особливо якщо є якісь критичні зауваження) не є коректним, і найголовніше є безплідним, якщо в ньому не бере участь особа, котра стала предметом обговорення. Тут треба зрозуміти З ЯКОЮ МЕТОЮ започатковано тему – просто обхаяти ведучого, чи зрозуміти причину зміни його поведінки (хоч, як на мене, вона не дуже змінилася, просто події, які обговорюються більш гострі, відтак і реакція виглядає емоційнішою). Якщо перше, тоді не слід і продовжувати, якщо ж друге(а з дописів саме так і виглядає) то треба дочекатися появи тут самого Романа, щоб був діалог. Бо зараз це має незрозумілий вигляд – одні критикують Р.С. інші намагаються типу вступитися за нього і таке собі гадання виходить “а може Роман стомився, а може його вже дістало все, а може не виспався, а може те, а може се…”. Що відбувається в голові(душі) ведучого і чому він повівся саме так а не інакше знає лише він сам.
І останнє місцями тема переходить у обговорення “як має виглядати ідеальний ведучий”, тоді потрібно і започаткувати окремий розділ(чи як він там називається :)) а не застосовувати це обговорення до окремо взятого ведучого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-1-2005 у 12:43


...згідна :-) не провокуючи, трудно добратися до суті людини...
а журналіст мусить добратися, інакше який сенс в усьому
цьому?... особисто я більше симпатизую шевченкові та вересню,
і взагалі гадаю, що ніякої особливої прихильності до скрипіна
ми не маємо... ну хіба деяка його сміливість, задерикуватість і
цинічність роблять його образ трохи по-голівудськи брюсо-
віллісовським... канєшна, до брюса йому далеко :-))))) шютка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Настуня
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: далі буде

[*] написано 11-1-2005 у 13:30


Таки дивна ситуація. Люди завжди прагнуть змінити когось. Тобто моя думка така: давайте займемося тим, щоб погане і дуже погане зробити кращим, а не як у приказці" бють того коня, який тягне..." щоб чужі про нас чогось не подумали.
Це не означає, що не слід висловлювати свої міркування ( я маю на увазі особисто а не колуарно), навіть нехай критичні. І, як на мене, не важливо, чи буде відповідь. Людина прочитає, і що вважає для себе доцільним, візьме до уваги.
Когось змінювати завжди легше, а ніж себе. Причому того хто - без перебільшення є лідером ( 5 канал). Чи не ми винні, що в Україні більше 15 українських (нажаль лише за гео розміщенням - українських) каналів, які нажаль не є такими за своєю суттю. Добра половина з них в ранку до ночі крутить російськомовну попсу. Про жоден з них нема різкої критики, зауважень щодо того, що на деяких чуємо українську мову лише з уст спорт коментарів ( в кращому випадку). Після завершення подій на майдані знову ми бачимо ту саму картину, якщо не в новинному аспекті, то в культурному - безперечно. Україна, яка завжди була надзвичайно обдарована, зокрема співаками, бачить кращих своїх виконавців лише епізодично ( Руслану - наприклад в рекламі). Ніхто не хотів би зініціювати обговорення на тему: чому Савенко, який керує Першим Національним (не будемо вже говорити про комерційні канали, власники яких диктують свої умови) постійно займається на своєму каналі анти - рекламою всього українського? Там якщо показують щось українське, то геть недолуге. А чи не перший національний постійно мав би засвічувати молоді таланти ( в самому лише Львові виконавців, чи гіртів , гідних того, щоб стати відомими і не лише в Україні мабуть більше двох десятків). Канал державний. Савенко - просто найманий робітник. Де наш громадський вплив на ситуацію.
Чому не обговорюємо тут, як можна змінити ситуацію на нашому українському теле-просторі. (засипати листами журналістів, редакторів, та зрештою організації, що займаються ліцензіюванням каналів, ініціювати публічне обговорення в пресі право тих каналів, які своїми передачами, викривленням фактів, принижують гідність України і нашу (українців) зокрема. Засоби громадського контролю над каналами ... Може тоді таких як 5 канал стане більше. І з наявністю конкуренкції журналісти почнуть дихати один одному в потилицю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 11-1-2005 у 13:45


Роман зараз якраз выдпочіває (в неділю попрощався й пішов у відпустку). Можливо згодом ми побачимо іншого Романа Скрипіна.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 11-1-2005 у 19:55


Роман саме у відпустці , сподіваюся, що після відпочинку ми знову побачимо ведучого "довиборчого" періоду :)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 12-1-2005 у 15:16


Мабуть, на "каналі чесних секунд" (с) М. Бродський вірус якийсь завівся: "Якщо ви будете мені хамити, то я вижену вас з ефіру" (с) Микола Вересень.

Сумно, аж за край...




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-1-2005 у 15:40


У якому контексті це було сказано? Що сказав отой гість, на якого так наїхав Вересень?



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-1-2005 у 15:44


...руки геть від Вересня! :-))))))
він хороший дядько, іронічний, не ображайте...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 12-1-2005 у 15:49


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
У якому контексті це було сказано? Що сказав отой гість, на якого так наїхав Вересень?


Бродський коментував виступ Азарова стосовно акцій протесту під кабміном (було відео з цитатою). Вересень:"Азаров казав хвилину, вам на коментар даю 2" й коли час скінчився почав згортати зустріч, мотивуючи це все включенням зі Штатів, хоча до цього включення було ще безліч реклами.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-1-2005 у 15:53


І на телебаченні, і на радіо, наскільки мені відомо, все розписано по хвилинах. У тому числі і реклама. Про решту нічого не можу сказати - не бачила цього виступу.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 12-1-2005 у 15:58


Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
Репліки повинні бути миттєвими, інакше вони втрачають свою актуальність. Більше того інколи саме репліки(колючі, цинічні, провокаційні і т.і.) і допомагають розговорити співрозмовника, і витягти з нього суть питання.


Це теорія, Ольго. Я ж навів конкретний приклад і не звернути на нього увагу не міг ніхто. Хіба що дуже неуважна людина. Скрипін показав своє особисте ставлення до Шуфрича реплікою "вам повірити - себе не поважати". Це груба помилка. Якби такий випад дозволив собі Кисельов чи Джангіров, реакція вочевидь була б більш гострою?..

Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
Крім того, холодний спокій можна і потрібно зберігати лише коли ти читаєш просто новини, тобто констатацію фактів і тут Роман не переступає межі.


З цим теж можна посперечатись... Але не буду, нема сенсу.

Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
щоб отримати в чистому вигляді отих цікавих 30 хвилин інколи(наголошую інколи) треба посидіти в студії із співрозмовником добрих півтори години.


Залежить від професійності журналіста.

Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
І під час тієї години що потім “випадає” в наслідок чистки інтерв’ю якраз і звучать провокаційні запитання і злі репліки, але слухач їх вже не чує, і цілком задоволений від кінцевого результату.


Цього я не зрозумів: якщо гострі репліки звучать, і, тим більше, найцікавіші запитання - чого ж їх вирізають??? :o

Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
А взагалі, як на мене, будь-яке публічне обговорення (а особливо якщо є якісь критичні зауваження) не є коректним, і найголовніше є безплідним, якщо в ньому не бере участь особа, котра стала предметом обговорення.


Чому ж? Людина займається публічною діяльністю і цілком заслуговує на обговорення. Участь Скрипіна тут аж ніяк не обов'язкова, оскілько як він сам може обговорювати свою роботу в кадрі? Для спілкування із зіркою (якою в певному сенсі є Скрипін) створюються сайти і фан-клуби, посередництвом яких влаштьовуються прес-сесії і т.д. Кому цікаве приватне спілкування тет-а-тет глядача із кумиром? Тим більше, що кумир не реагує на листи жодним чином. Набагато цікавіше отак от точити ляси на форумах. Ними людину не зміниш, але час минає швидко і приємно :р

Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
гадання виходить “а може Роман стомився, а може його вже дістало все, а може не виспався, а може те, а може се…”. Що відбувається в голові(душі) ведучого і чому він повівся саме так а не інакше знає лише він сам...


... і Господь Бог. :saint:
Ведучі на 5-му поводяться як звізди. З цього випливають всі їхні вчинки, цим все і пояснюється. В кадрі - вони в образі. Інколи з цього образу вони не виходять тижнями, інколи місяцями. За це їм і платять гроші.
А змучені чи ні - це можна визначити лише за кількістю помилок у прочитанні закадрового тексту, але не за репліками.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-1-2005 у 16:45


...насамперед мушу сказати, що професія *звізди* передбачає,
що усі її поступки, особливо трансльовані на всю країну, можуть і
будуть обговорювані :-)) така у них робота, і таке наше
право це робити, звичайно, не опускаючись до нецензурщини і
відверто брудних речей... в кінці кінців, це на користь усім, так?... коли починають кпини на волочкову або шевченка, які
з раннього дитинства нищили свої ноги, щоб бути у своїй
справі найкращими, то одне, а зовсім інше — це критикувати
наших *телезвізд*, якими, як ото Чайка, може бути будь-яка
більш-менш інтеліґентна людина з добре підвішеним язиком...
тому й патякаємо і будемо патякати, звиняйте :-)))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-1-2005 у 19:02


Навіть безмежне жіноче терпіння (:saint: ) врешті накривається гапликом. Оля не витримала такого неподобства і, розлючена тим, що політично-стурбовані-ми вкрай занедбали її гілку, кинулася на захист скривдженого Ромця і поши[н]кувала всіх татєй. І правильно зробила! :baddevil: Так їм і треба!! :baddevil::baddevil: Не подобається Скрипін - дивись кисельових із джангіровими! :baddevil::baddevil::baddevil: Наше - все-їдно краще за ваше! :P
Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
Тут треба зрозуміти З ЯКОЮ МЕТОЮ започатковано тему – просто обхаяти ведучого, чи зрозуміти причину зміни його поведінки

Та нє, мета була проста і зрозуміла.
Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс
Чи нікого не починає дратувати манера поведінки тележурналіста ... 5-го каналу Романа Скрипіна перед телекамерами? Раніше начебто спокійний, виважений чувак був. А протягом останнього місяця чомусь став вести себе досить-таки зверхньо і цинічно, я би сказав навіть дріб'язково. Схоже, на 5-му каналі народжується новий піховшек, але вже, якби, "наш", і трохи сіріший. Вступає в пусті суперечки, вставляє забагато нав'язливих ремарок "від себе"... Треба йому прищепку на ніс!
...
До речі, я почав дивитись телевізор десь 15-20 жовтня ..., а закінчив дивитись його 1 січня

Судячи з усього Круціфукса це життя дістало аж настільки, жи він навіть увимкнув телевізор. А там таке саме - Скрипін. Із носом і неприщеплений. Терпіти таку наругу було вже занадто, і людина вийшла на люди - обурено й дратівливо. Поспільство підтримало, жиче ся заворохобило, Кру втішився, заспокоївся і перестав дивитися в телік. А ми тут одне одного зараз з'їмо. Десь я таке вже бачив. Здається, навіть на цьому форумі. Місяців, приблизно 14-15 тому. В одній музичній темі :rolleyes:
Взагалі-то я не проти - це трохо нагадує такий собі психологічний масаж. Єдине, що ... як би то по-культурніше висловитись ... Ну, тіпа, а хто це такий "Роман Скрипін"? Річ у тім, що 5-го у мене нема, Ромко десь колись раніше працював, але того не пам'ятає вже ніхто, наіть він. Я - також. Єдине, що пригадую (з інших джерел): десь у листопаді 5-й чесно, офіційно і прелюдно всіх попередив, що він перестає давати (навіть намагатись) об'єктивну інформацію, а натомість заявляє опозиційність, бо ж - війна, браття, і революція. І так - до перемоги.
Судячи з чинного обговорення, саме в цьому контексті Скрипін і працював адекватно. То які до нього претензії? Яка тут ще, на фіг, журналістська етика?

Ну, і трохо по репліках, як вже не витримав і встряв.
1. Гадаю, телеведучих обговорювати можна. Навіть без їхньої згоди і навіть критично. Бо, як правильно зазначено, - публічний фах. Якщо хтось проти, щоби про нього говорили, він на люди не пхається.

2.
Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Я ж навів конкретний приклад і не звернути на нього увагу не міг ніхто. Хіба що дуже неуважна людина. Скрипін показав своє особисте ставлення до Шуфрича реплікою "вам повірити - себе не поважати"

Ми, пане Юрію, навіть звернули увагу, що приклад ви навели не до кінця. Точніше, не з початку. Тобто, а що саме сказав Нестор Іванич, що Скрипін йому так відповів?
Особисто я себе поважаю, а також не вірю Шуфричу. Співпало якось :saint:
Знаєте, якби ви мені сказали, що Сонце сходить на заході, а заходить на сході, я б вам таки не повірив, навіть не висловлюючи особистого ставлення. Можете ображатись.

3.
Цитата:
Якби такий випад дозволив собі Кисельов чи Джангіров, реакція вочевидь була б більш гострою?

Чи випливає з умовного нахилу речення, що "Кисельов чи Джангіров" "таких випадів" собі все ще ніяк не дозволять?

4.
Цитата:
Цього я не зрозумів: якщо гострі репліки звучать, і, тим більше, найцікавіші запитання - чого ж їх вирізають???

Відчуйте різницю, в оригіналі запитання не "найцікавіші", а "провокаційні". Це вже - "помилка у прочитанні ... тексту" :P

5. Зі Скрипіним розібрались, про Андрія Шевченка я чув (це - тезка ведучого 5 каналу, правильно?) А хто така Волочкова? Я тої передачи, звісно, не дивився, але, люде кажуть, тамті цьотки "в глаз" їй звізданули добряче. І правильно: не можеш - не лізь, не піярься - "вертайся в кабаре - ногами дригати"! ((с) мультфільм "Пастка для котів" ) :lol:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3364
Реклама: