Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Носові прищепки і телеведучий Роман Скрипін
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 12:33


Росте, ти молодець і все правильно кажеш. Але до чого тут журналіст у дискусійній програмі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-12-2004 у 12:38


До викриття співрозмовника, який бреше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-12-2004 у 12:42


Щоби відстоювати мою думку:)
Журналіст має бути в курсі всіх останніх тем "темників" і присікати дискусантів при спробі їх реалізовувати, що, як намене дуже вправно робить Роман.

Об"єктивність при цьому (на мою скромну думку) не страждає. Вона об"єктивиться:) бо писікаються крайнощі.

Також хочу відзначити наступне - якщо б по цій справі був би судовий розгляд, я б його програв.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 12:42


Це не справа журналіста, не находиш? Для викриття брехні є співрозмовник і суд. А у журналіста справа - дати слово і змогу всім висловити свою думку. Чим 5 канал і відрізнявся від інших до 24/11/2004
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-12-2004 у 12:44


Не находжу. ЇЇ слід присікати, бо суд то точно не справа журналіста.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 12:47


>ЇЇ слід присікати
Повертаємось до вічних питань. Хто має визначити - чи те, що каже людина правда чи ні - журналіст? Чи журналіст є істиною в останній інстанції?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-12-2004 у 12:52


Якщо би на форумі була б заведена тема про масові порушення прав громадян, котрі масово не змогли проголосувати із за злочинних дій опозиції, не обов"язково бути останньою інстанцією, щоби зробити про неї висновки...

При всьому іншою залишаюсь із думкою про свій програш судової справи "Скрипін".




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-12-2004 у 12:55


Олексію, зараз ти відстоюєш точку зору брехуна. Він бреше, в суд все рівно навряд чи хто подасть, якщо і подасть, то не зараз, а мета досягається - комусь лапші на вуха навішав. Твій максималізм є добрим, але він має бути повним, тобто, обопільним, бо інакше ти ставиш дві сторни в нерівні умови. Одна вже бреше, а інша не може заперечити, бо це не її справа викривати брехню. Не знаходиш? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 13:32


Ні, не находжу :) Бо брешуть всі в тій чи іншій мірі - хочуть вони того чи ні. До того ж в студії телеканалу не відбувається публічний допит а журналіст - не слідчий. Саме тому в студію, як правило, запрошують більше однієї людини, котрі відстоюють свою точку зору. І журналіст тут позбавлений права заважати відстоювати свою точку зору. Як висловлення свого бачення журналіст може поставити питання, він може перепитати, але лише тоді, коли не заважає висловлювати свою точку зору, якою б ця точка зору не була. Натомість журналіст має право на останню репліку. От і все.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 28-12-2004 у 13:35


Та дістало Скрипіна то все...правильно він зробив...що ут не зрозуміло??? Вже всім в печінках сидить та їхня брехня, а журналісти також люди!!!! Чи не так?



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2004 у 14:16


Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Одна [сторона] вже бреше, а інша не може заперечити, бо це не її справа викривати брехню.

Емоційна реакція (а-ля Скрипін) на кожну дріб'язкову брехню може лише додати ваги тій дріб'язкові брехні. На брехню реагувати слід, але по-іншому... не працюючи на її підсилення і переведення у розряд народних пліток. Андрій Шевченко, мені здається, діє тут набагато адекватніше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-12-2004 у 14:23


Ніхто не заперечує, що Шевченко кращий.
Але без стіни Скрипіна він би діяв по-іншому. Я так думаю.

Далі про брехню - я гадаю, що така річ як темникова, заздалегідь задана тема ну дуже вже важко прослідковується у журналістів 5 каналу. І я не буду виступати проти "гострих змін після 24,11,2004".
Дійсно, зараз ти бавишся у максималізм.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 14:35


Не будьте максималістами, дозвольте Скрипіну бути поганим журналістом
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2004 у 14:46


Назаре... не подумай, що я придираюсь до окремих слів, але "стіною" є якраз Шевченко. Брехня від стіни просто відскакує. Тоді як Скрипін маневрує випадом на випад. І тим самим, хотячи-нехотячи, підлаштовується під ритм, який задає політик-"брехун". А раз підлаштовується, значить вже працює на свою поразку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 14:52


Оба, я за цим Скрипіним академіком став :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2004 у 15:06


Ага, конгратс! :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 15:19


Нє, не конгратс, а де-жа-вю :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-12-2004 у 15:31


Почеснийдвічіакадемік, з чим і вітаю ;) А ти Скрипіна критикуєш, а на ньому титули здобуваєш! У ну бігом перереєстровуватись!

:D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-12-2004 у 15:36


Ні, я просто двічі академік. До почесного ще лізти довгенько. А перереєструватись мені не дадуть - перевірено разів 6 уже.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-12-2004 у 15:47


Я радий, що розмова пішла у потрібному руслі:)
Андріє, я не думаю, що ти придираєшся:)
Просто я думаю, що проблема Скрипіна є більш роздутою, ніж це відповідає реальності.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-12-2004 у 22:00


...та перепрацював пацан, став зриватися, невже не
зрозуміло?... а тяжко не зірватися, працюючи в таких
умовах, і особливо з такими співрозмовниками... роману
потрібна відпустка, і все буде окей :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-12-2004 у 01:26


Вставлю свої 5 коп.
Згідний, що Скрипін не завжди вів себе максимально коректно, але його просто переповнювали емоції. І нічого більше!
А в ніч виборів, він часом зривався, але це було видно що він втомлений (він і сам зізнався).
Я думаю, сам факт що ми його обговорюємо заслуговує на увагу. Ми ж не обговорювали Піховшека :).
Толковий журналіст, трішки стриманості і все буде ОК.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 30-12-2004 у 13:40


До слова. У вчорашньому ефірі Скрипін вдався до прийому "сам дурак". Після трансляції коментара Жириновького він запропонував за висловлювання російського держдумного віце-спікера називати не інакше, як "Жиріком".
"Паном Жиріком".

no comments




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 30-12-2004 у 21:52


Як на мене Скрипін молодець! Сьогодні він знову "надто емоційно" спілкувався з Шуфричом. І правильно робив ;)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 10-1-2005 у 09:51


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Як на мене Скрипін молодець! Сьогодні він знову "надто емоційно" спілкувався з Шуфричом. І правильно робив ;)

І перейшов до образ: "Вам повірити, себе не поважати". Дивно, що Шуфрич спокійно на це зреагував. Може просто пропустив повз вуха, а може звик, що з ним поводяться як з ганчіркою... :o




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3364
Реклама: